איך מכינים שקיק?

כדי להכין שקית ללא תפירה, התחל על ידי מעקב אחר צלחת עגולה על פיסת בד. לאחר מכן גזור את העיגול שאיתרת, והניח עליו צלחת עגולה קטנה יותר. לאחר מכן, צייר קו של 1,30 ס"מ על הבד ב -12 נקודות סביב הצלחת כך שכל הקווים יהיו שווים, וחתוך בכל קו במספריים כך שיהיו לך 12 חריצים בבד. לבסוף, טווה חתיכת כבל דרך החריצים, ומשוך את קצות הכבל יחד כדי לסגור את השקיק. כדי ללמוד לתפור שקית, גלול מטה!

אתה יכול להכין שקית פשוטה ללא תפירה לאופציה קלה
אתה יכול להכין שקית פשוטה ללא תפירה לאופציה קלה, או לתפור שקית למלאכה ברמה בינונית.

נרתיק הוא תיק קטן עם סגירה פשוטה, כמו שרוך. אתה יכול להכין שקית פשוטה ללא תפירה לאופציה קלה, או לתפור שקית למלאכה ברמה בינונית. התאם אישית את השקיק שלך עם הבד על פי בחירתך, והוסף שרוך תואם לקבלת כשרון נוסף. הכינו שקית לעצמכם, או כמתנה למישהו מיוחד!

שיטה 1 מתוך 2: הכנת שקיק ללא תפירה

 1. 1
  מניחים צלחת בגודל 10 ס"מ (25 ס"מ) על פיסת צמר לבד או בד. הניחו את בד הצמר כך שיהיה שטוח ללא גושים או בליטות. לאחר מכן, הניחו צלחת בגודל 10 ס"מ (25 ס"מ) כך שהיא תהיה לגמרי על הבד. עקוב אחר החלק החיצוני של הצלחת בעזרת עיפרון כדי ליצור עיגול על הבד.
  • אם אינך יכול לראות את המעגל, ייתכן שתצטרך לעבור עליו עם העיפרון שוב או להשתמש בגיר. הימנע משימוש בעט כדי להתחקות אחר המעגל מכיוון שהדבר לא יירד באותה קלות.
 2. 2
  גזור את העיגול שאיתרת אחר הבד. השתמש במספריים חדים כדי לחתוך לאורך הקו שאיתרת על הבד שלך. עבור לאט ובצע חתכים אחידים כדי להבטיח כי אין קצוות משוננים סביב החלק העליון של השקיק.
  • אם יש לך חותך סיבובי ו מחצלת חיתוך, תוכל להשתמש בכך כדי לגזור לאורך הקו במקום. הפעל לחץ יציב ואחיד על החותך כדי להבטיח שלא תצטרך לעבור על אותה נקודה פעמיים.
 3. 3
  מניחים צלחת בגודל 20 ס"מ על מעגל הבד. הניחו את עיגול הבד אותו גזרתם על משטח העבודה והחליקו אותו. לאחר מכן, הניחו צלחת 8 אינץ '(20 ס"מ) במרכז המעגל הזה. וודא שקצוותיה שווים בקצוות הבד.

  טיפ: אם תרצה, השתמש בצלחות בגדלים שונים ליצירת השקיק שלך. רק וודא שיש הבדל בגודל של כ -2 אינץ 'בלבד (5,1 ס"מ). לדוגמה, עקוב אחר החלק החיצוני של לוח בגודל 14 אינץ '(36 ס"מ) כדי ליצור את עיגול הבד שלך, ואז השתמש בחלק החיצוני של צלחת בגודל 12 אינץ' (30 ס"מ) כדי ליצור חריצים.

  מלא את השקיק בפריטים שאתה אוהב ומשוך בחוטים כדי לסגור את השקיק לחלוטין
  מלא את השקיק בפריטים שאתה אוהב ומשוך בחוטים כדי לסגור את השקיק לחלוטין.
 4. 4
  סמן את הבד בקווי 0.5 אינץ '(1,3 ס"מ) ב -12 נקודות סביב הצלחת. תאר לעצמך שהצלחת היא שעון. לאחר מכן, השתמש בעיפרון ובסרגל כדי ליצור זוג קווים באורך 0.5 אינץ '(1,3 ס"מ) בעמדה 12:00 בקצה הצלחת. מקם את הסימנים כך שהם יהיו זה מזה 0.5 אינץ '(1,3 ס"מ) וכ -1 אינץ' (2,5 ס"מ) מקצה הבד.
  • חזור על כך עבור כל תנוחת שעה שעוברת את כל הצלחת. לדוגמא, ציין 2 סימנים בשעות 1:00, 2:00, 3:00, 4:00, 5:00, 6:00, וכן הלאה כל הדרך.
 5. 5
  צלף כל אחד מהסימנים בעזרת מספריים קטנים. השתמש במספריים שלך כדי לחתוך את כל השורות. וודא שאתה חותך את הקו בלבד ולא חוצה אותו בשני הכיוונים. חיתוך בכל קו ייצור חריץ בבד שתוכל להכניס את הכבל דרכו.
  • יתכן שתצטרך להשתמש במספריים קטנים יותר כדי לחתוך את החריצים האלה.
 6. 6
  שזור את הכבל דרך החריצים. הכנס קצה אחד של הכבל דרך אחת החריצים שיצרת, ואז הביא אותו דרך החריץ ממש לידו, שמגיע דרך הצד השני של הבד. לאחר מכן, הביא את הכבל דרך החריץ הבא באותו צד כמו שהבאת אותו דרך הראשונה, וחזור דרך זוג החריץ בצד השני שוב.
  • חזור על פעולה זו עד שארגת את החוט בכל החריצים פעם אחת וחזרת בהתחלה.
 7. 7
  משוך את הקצוות כדי לאסוף את השקיק וקשור את הקצוות כדי לאבטח אותו. אחזו בכל אחד מקצות הכבל ומשכו אותם לאיסוף הבד. לחץ כלפי מטה על החלק הפנימי של השקיק אם הבד מתגודד. מלא את השקיק בפריטים שאתה אוהב ומשוך בחוטים כדי לסגור את השקיק לחלוטין.
  • קושרים את הקצוות בקשת כדי לשמור על השקית סגורה.

שיטה 2 מתוך 2: תפירת שקית

 1. 1
  גזור ריבוע של 6 על 6 אינץ '(15 על 15 ס"מ) לאורך קפל. אתה יכול להכין את השקיק בכל גודל שתרצה. קפל את הבד לשניים ומדוד את הקיפול כדי למצוא את המיקום 15 ס"מ מהקפל. סמן את הבד בשלב זה בעזרת עיפרון. לאחר מכן, מדדו את הבד בנקודה זו כדי למצוא את המיקום 6 על 6 אינץ '(15 על 15 ס"מ) מהקצה הגולמי. גזרו את הבד בעזרת הסימנים הללו כדי להנחות אתכם.
  • הקפד להשתמש במספריים חדים של מספריים מבד כדי לחתוך את הבד שלך.
  עבור לאט ובצע חתכים אחידים כדי להבטיח כי אין קצוות משוננים סביב החלק העליון של השקיק
  עבור לאט ובצע חתכים אחידים כדי להבטיח כי אין קצוות משוננים סביב החלק העליון של השקיק.
 2. 2
  מקפלים ומצמידים 1 אינץ '(2,5 ס"מ) בד בקצוות העליונים. זה ייצור מעטפת הכבל. קפלו את הקצוות העליונים כך שהקצוות הגולמיים ייכנסו פנימה לכיוון הצד הלא נכון (האחורי או הפנימי) של הבד.
  • הכנס את הסיכות כך שיהיו בניצב לקצוות הבד המקופלים. זה יקל על הסרתם תוך כדי תפירה.
 3. 3
  תפר תפר ישר לאורך הקצה התחתון של הקפלים. גדר שלך מכונת התפירה אלי הגדרת התפר הישרה. מקם את המחט כ- 0,64 ס"מ מהקצוות הגולמיים של הבד. לתפור בקו ישר העובר מקצה אחד לשני. זה ייצור צינור בבד שדרכו ניתן להכניס כבל.
  • חזור על פעולה זו עבור שני הקצוות המקופלים והצמודה.
  • וודא שאתה משאיר את קצוות הצינור פתוחים. לא לתפור על פניהם.
 4. 4
  תפר תפר ישר כדי לאבטח את דפנות התיק. קפלו את קצוות הבד שרק תפרתם לרוחב כך שהקצוות הגולמיים יפנו החוצה. לאחר מכן, תפר תפר ישר מתחתית מעטפת הצינור בצד אחד לקצה התחתון המקופל של הבד.
  • חזור על כך לצד השני.
 5. 5
  השחיל את סיכת הבטיחות הסגורה דרך הפתח בצד אחד. סובב את התיק בצד ימין החוצה כך שכל התפרים יוסתרו. ואז סובב את קצה חוט הכבל בגודל 12 אינץ '(30 ס"מ) סביב סיכת הביטחון כמה פעמים. סגור את סיכת הבטיחות ואז הכנס אותה דרך הפתח במעטפת הצינור. השתמש בסיכת הבטיחות כדי לחבר את הכבל לאורך המעטפת.

  טיפ: אם סיכת הבטיחות נפתחת בזמן שאתה עובד אותה דרך המעטפת, נסה לסגור אותה שוב מבלי להסיר את סיכת הבטיחות מהמארז. אם אינך מצליח לסגור אותו, משוך את הכבל כדי למשוך אותו חזרה באופן שבו הכנסת אותו וסגור את סיכת הבטיחות.

 6. 6
  החזירו את סיכת הבטיחות דרך הפתח השני כדי שהקצוות יתאימו. לאחר מכן הכנס את סיכת הבטיחות דרך פתח הצינור בצד הנגדי של השקיק. פתח זה יהיה ממש ליד המקום בו הוצאת את סיכת הביטחון מהמעטפת. העבירו את סיכת הכבל וכבל דרך מעטפת זו באותו אופן.
  ומשוך את קצות הכבל יחד כדי לסגור את השקיק
  לבסוף, טווה חתיכת כבל דרך החריצים, ומשוך את קצות הכבל יחד כדי לסגור את השקיק.
 7. 7
  קושרים את הקצוות בקשר כדי לאבטח אותם. שני קצוות הכבל צריכים להיות באותו צד של השקיק כעת. אמור להיות שקצה אחד יוצא מצינור אחד והקצה השני יוצא מהצינור השני. קושרים את הקצוות יחד בקשר כפול כדי למנוע מהם להחליק חזרה למעטה.
 8. 8
  חזור על כך לטוות חתיכה אחרת של הכבל בצד הנגדי. עוטפים את קצה הכבל סביב סיכת ביטחון וסוגרים אותו. לאחר מכן, הכנס את סיכת הבטיחות לפתח שממול שבו שני קצוות הכבל קשורים זה לזה. לאחר מכן, החזיר את סיכת הבטיחות וכבל לאחור דרך הצד השני והסר את סיכת הבטיחות מהכבל. קושרים את הקצוות יחד כדי לאבטח אותם.
  • השקית שלך הושלמה עכשיו! משוך את הקצוות המסוקסים של החוטים כדי לסגור את התיק, והשתמש באצבעותיך כדי לפרוש את הבד כדי לפתוח את השקית בחזרה.

דברים שתזדקק להם

הכנת שקיק ללא תפירה

 • פליס פליס או בד
 • חוט
 • צלחת 10 אינץ '(25 ס"מ)
 • צלחת 8 אינץ '(20 ס"מ)
 • עפרון
 • מספריים
 • סרגל

תפירת שקית

 • בד כותנה או מוסלין
 • מספריים
 • סרגל
 • עפרון
 • מכונת תפירה
 • חוט תואם
 • חוט
 • סיכת ביטחון

שאלות ותשובות

 • איזה צד של השקיק עלי לתפור?
  עליך לתפור את הצד הפנימי של השקיק כדי למנוע מהחוט להראות כלפי חוץ. אם אתה רוצה להשחיל כדי להיות גלוי, אז אתה יכול לתפור בצד החיצוני של השקיק.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail