איך להרחיק כלבים מערוגות פרחים?

כדי להרחיק את הכלבים מערוגות הפרחים שלך, נסה לפזר פתיתי פלפל אדום או חומץ בקצוות שלהם, מה שיגרום להם להריח לא נעים לכלבים. לחלופין, אתה יכול לשתול צמחים גבוהים או קוצניים סביב ערוגות הפרחים שלך, כמו שיחי ורדים, כך שכלבים לא יכולים להיכנס אליהם. לחלופין, כמוצא אחרון, אתה יכול לגדר את ערוגות הפרחים שלך כדי להרחיק כלבים. לטיפים נוספים מאת מחברנו הווטרינרי, כמו לאמן את הכלב שלך לא להיכנס לערוגות שלך, גלול מטה!

אתה יכול לשתול צמחים גבוהים או קוצניים סביב ערוגות הפרחים שלך
לחלופין, אתה יכול לשתול צמחים גבוהים או קוצניים סביב ערוגות הפרחים שלך, כמו שיחי ורדים, כך שכלבים לא יכולים להיכנס אליהם.

האם כלבים נכנסים לערוגות שלך? בעוד שכלבים יכולים להיות בני זוג נאמנים ומהנים, הם באמת יכולים לעשות בלגן של הפטוניות היקרות שלך. כדי להשאיר את הגור שלך, או גורי השכונה, מחוץ לערוגות הפרחים היפות שלך, יהיה עליך לשנות את התנהגותם או לשנות מעט את המיטות שלך.

שיטה 1 מתוך 2: מניעת כלבים להיכנס לערוגות שלך

 1. 1
  גדר בערוגות הפרחים שלך. זה אמור לשלוח הודעה לכלב שלך, או לכלבים אחרים באזור, שהוא או היא אינם מורשים לגינה שלך. וודאו שהגדר חסונה וגבוהה מספיק כך שכלב לא יכול פשוט לדחוף אותה או לקפוץ מעליה.
  • פעמים רבות כלבים פשוט נודדים לערוגות כי הם פשוט אזורים הנגישים בקלות. פשוט להקשות על הגישה עם גדר קצרה ירתיע כלבים רבים להיכנס.
 2. 2
  שקול לגדל צמחי מחסום. צמחים גבוהים, קוצניים או ריחניים במיוחד יכולים להרתיע מאוד את הכלבים. שתילת שורה של ורדים קוצניים או צמחים קוצניים אחרים לאורך קצה ערוגת הפרחים שלך תהפוך את האזור להרבה יותר מושך עבור כלב המחפש מקום לחפור בו או להתארגן בו.
 3. 3
  הפוך את ערוגות הפרחים שלך ללא מושכות על ידי הוספת טעמים וריחות שכלבים לא אוהבים. אבק את שולי ערוגות הפרחים שלך עם אבקת פלפל אדום או תבלינים חריפים אחרים. אתה יכול גם לפזר נוזלים בריחים חזקים, כמו חומץ, סביב שולי המיטות שלך.
  • וודאו שכל מה שתשתמשו בו כמרתיע אינו נעים לכלב אך אינו רעיל אליו. המטרה צריכה להיות להרתיע כלבים מלהיכנס למיטות שלך, ולא לפצוע אותם.
  • אל תשתמש בחומרים דוחים מסחריים המיועדים להדחת צבאים או ארנבות. מרבית המוצרים הללו מכילים שתן זאב ערבות, השומר על צבאים וארנבות, אך מושך את עניין הכלבים.
  אתה יכול לגדר את ערוגות הפרחים שלך כדי להרחיק כלבים
  לחלופין, כמוצא אחרון, אתה יכול לגדר את ערוגות הפרחים שלך כדי להרחיק כלבים.
 4. 4
  אתר ערוגות פרחים באזורים בלתי נגישים. מקם את הפרחים היקרים שלך שאינם בדרכם של בעלי חיים בשכונה. בחצר האחורית או בחצרות הצדדיות יש פחות סיכוי למבקרים לא רצויים מאשר בחזית החצר ליד מדרכה או רחוב. לא יהיה עליך להגביל את מה ואיפה שאתה שותל בהכרח, אלא להשתמש בשכל הישר בבחירת המקום הנכון לדגימת פרחים עדינה ומיוחדת.
 5. 5
  עבור לגינון מכולות אם הפרחים שלך נרמסים שוב ושוב. כלבים נוטים פחות להיכנס לסירים או למיטות מוגבהות, מכיוון שהגישה אליו מטבע הדברים מוגבלת יותר מאזורים שטוחים של חצר. גידול מיטות לא יבטיח שהמכר שלך לא יעבור דרך זה, אבל זה יהפוך את ההופעה לפחות סבירה.

שיטה 2 מתוך 2: אילוף כלבך להישאר מחוץ לערוגות פרחים

 1. 1
  התחל לאמן את הכלב שלך בגיל צעיר. גורים בשלים לאימונים ורובם פורחים תחת מערכת אילוף אדיבה ופורה. גם גורים בני פחות מכמה חודשים יכולים ללמוד פקודות בהצלחה.
 2. 2
  תן לכלב שלך לדעת כי הערוגות אינן מוגבלות ברגע שאתה יכול. קל יותר להודיע לכלב שהוא לא יכול ללכת לאנשהו לפני שהוא עושה זאת, לעומת ללמד אותו אחרי שהוא כבר נהנה מהאזור.
  • בזמן שאתה מאמן את הכלב שלך לשהות באזורים ייעודיים, מומלץ לא להשאיר אותו לבד עם הפיתוי והיכולת להפר את הכללים. זה בעצם רק הגדרת הכישלון שלך לכישלון.
  פעמים רבות כלבים פשוט נודדים לערוגות כי הם פשוט אזורים הנגישים בקלות
  פעמים רבות כלבים פשוט נודדים לערוגות כי הם פשוט אזורים הנגישים בקלות.
 3. 3
  הכן אזור ייעודי בו הכלב שלך יכול לשחק ולשוטט. וודאו שהאזור מזמין ומהנה עבור הכלב. יש לך כמה צעצועים ומספיק מקום לשחק, כך שהגור לא צריך לחפש אזורים אחרים לחקור.
  • אתה יכול גם לייעד אזור שבו הכלב שלך יכול לחפור, אם זה מה שהם עושים בערוגות שלך. הפוך את אזור החפירה של הכלב שלך למושך אותם. עודד אותם לשחק שם, ותן להם לקרוע את השטח ככל העולה על רוחם.
  • מנע מהכלב שלך לחפור באדמה על ידי הנחת חוט עוף, סלעים גדולים או קרום פלסטיק על פני האדמה.
 4. 4
  אל תנזוף בכלבך כאשר הוא או היא מנסים להיכנס לערוגות הפרחים. נזיפה בכלב יכולה ללמד אותם להיכנס לערוגה לקבלת תשומת לב. הבעלים צריך להיות עדין יותר, כמו למשל להסיח את דעת הכלב ואז לתגמל את הכלב על ההתנהגות הטובה.
 5. 5
  נסה דוחה כלבים מסחרי. כאשר הכלב לא נמצא, אתה יכול לרסס אותו סביב המיטה. אל תרסס ישירות על הכלב. יתכן ולא ברור לכלב מדוע מזרזים אותו ואיזו התנהגות הייתם רוצים שהוא יפסיק בתגובה לריסוס. ריסוס דוחה כאשר הכלב נמצא שם ילמד את הכלב להימנע ממך, ולא את הערוגה.
  כדי להרחיק כלבים מערוגות הפרחים שלך
  כדי להרחיק כלבים מערוגות הפרחים שלך, נסה לפזר פתיתי פלפל אדום או חומץ סביב קצוותיהם, מה שיגרום להם להריח לא נעים לכלבים.
 6. 6
  היה עקבי. עליכם להיות עקביים עם מורת רוחכם, ולעולם לא לתת לכלב לנדוד לערוגות הפרחים מבלי להתמודד עם השלכות שליליות. גם להיות עקבי עם שבחיך כאשר כלב מקיים את פקודתך. תנו לו חיזוק חיובי עם פינוקים אם צריך. זה ייתן לכלב שלך סיבה טובה לעשות כפי שאתה מבקש.
 7. 7
  תחזיקי מעמד! הרחקת כלביכם מערוגות הפרחים שלכם תדרוש התמדה. אף כלב לא יקבל את ההודעה שאתה לא רוצה אותו או אותה בפרחים שלך מיד. פשוט נסה לעשות את זה כמה שיותר ברור ועקבי. מעל לכל, המשך לשחק עם הכלבים שלך והודיע להם שאתה אוהב אותם, גם אם הם חופרים את הפטוניות היקרות שלך מדי פעם.

שאלות ותשובות

 • האם כדורי עש היו עובדים? האם הם היו מזיקים לכלבים?
  כדורי עש הם רעילים ויהרגו את חיית המחמד שלכם אם הם נבלעים. אנא נסה גדר גינה קטנה או פזר פלפל אדום על הצמחים והלכלוך. כלבים לא יאהבו את הריח, הטעם או תחושת הצריבה בפה ובאף. זה לא יפגע בצמחים ולא בכלב, אבל עלול לגרום לכלב שלך לחשוב פעמיים לפני שתניח כפה בגן שוב.
 • בוודאי שאינו נזיפה מאפשר לכלב לברוח עם דברים שאינכם רוצים?
  נזיפה היא נושא מורכב יותר מ'עשה 'או' לא '. אילוף כלבים מודרני מתאים לפסיכולוגיית הכלבים ולמוטיבציה שלהם. אנו יודעים שתשומת לב - כל תשומת לב - היא פרס חזק לכלבים. כשפעולה חוזרת על עצמה, סביר יותר שהכלב יחזור עליה ומכאן העצה לא לנזוף. הנקודה השנייה היא נזיפה היא הרתעה לקויה. תגיד שפגעת בכלב שלך כשהוא חפר בערוגה. הכלב משייך את העונש לנוכחותך, ולכן מתרחק כשאתה בסביבה אך נכנס בחופשיות כשאתה לא שם. לכל הפחות, עליכם להשתמש בענישה מרחוק כדי שהכלב יתייחס אליו כאל "מעשה אלוהים" המקושר למיקום ולא לאדם.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לטפל בג'ק רוסל?
 2. איך לטפל בקולי?
 3. איך מזהים קולי?
 4. איך לטפל בקולי בולי?
 5. איך לאמן קולי גבול?
 6. איך לאמן בסיר צ'יוואווה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail