איך ליהנות מכל יום מחייכם?

העולם הוא הצדפה שלך וללמוד יותר על עולמך זה להיות מואר על חייך שלך
העולם הוא הצדפה שלך וללמוד יותר על עולמך זה להיות מואר על חייך שלך.

החיים קשים. בין אם מדובר בצרות עם המשפחה, החברים, מקום העבודה שלך או אולי חוסר היכולת אפילו למצוא עבודה, ישנם גורמים רבים התורמים להפיכת חיינו להרבה יותר קשים להתמודדות. החיים מלחיצים. למרבה המזל, ישנן דרכים קטנות לאמץ את הדברים היקרים ביותר בחיי היומיום שלנו שלעתים אנו שוכחים ליהנות מהם.

צעדים

 1. 1
  צפו בתכנית ילדים. לא משנה מה טווח הגילאים בתכנית. זה יכול להיות מופע לילדים בגילאי Pre-K עד 11. זו הדרך הקלה ביותר לקחת הפסקה מהעולם שמסביב. זה אולי נשמע ילדותי, אך כיום, מרבית מופעי הילדים שרוכים במעט הומור שאפשר אפילו לצופה הוותיק ביותר ליהנות ממנו. תוכניות רבות מציעות גם ערך חינוכי ותווים דו-לשוניים. אתה יכול ללמוד משהו חדש, בינתיים, להאכיל את הילד בך!
 2. 2
  היכנס ל- google! גוגל הוא מנוע חיפוש מדהים המאפשר לך לגשת לתמונות, וידאו ומידע כמעט בכל דבר. נסה לחפש בגוגל מיקומים שונים ברחבי העולם. בדוק אותם במפות Google. קרא על המיקומים האלה. גלה אתרים שחושפים עובדות מדהימות על המיקום. קרא ביקורות של אנשים שנסעו ליעד זה. מצא תמונות ובסופו של דבר תחליט אם ברצונך לבקר ביעד זה. פרסם את ממצאיך בכתב עת קטן. לא רק כדי להדגיש את המקומות המדהימים הללו על פני כדור הארץ, אלא כדי לראות כמה למדת מאז שהתחלת! יתכן שתגלה שיש לך גן עדן חדש לצפות אליו או אולי לאי שיש בו כרגע תעלומות מעבר למדע. העולם הוא הצדפה שלך וללמוד יותר על עולמך זה להיות מואר על חייך שלך.
 3. 3
  לאכול מנה חדשה. בין אם אתה טבח מדהים ויכול להתמודד עם בישול מנה חדשה, או אם אתה מעדיף להזמין אצל אנשי המקצוע, מנה חדשה היא רק שיחה או ביקור במסעדה! אתה יכול אפילו להתחיל לנסות ארוחה מקורית חדשה ולבסוף לנסות מנה מתרבות אחרת. לפתוח את החיך ולטעום את מה שהעולם מציע הוא דרך מדהימה לחשוף כמה אומנויות קולינריה שאולי היית מאפשרת לעבור לידך.
  אין כמות ערך כספי שניתן להניח על שינוי חייו של מישהו בצורה חיובית
  אין כמות ערך כספי שניתן להניח על שינוי חייו של מישהו בצורה חיובית.
 4. 4
  להציב מטרות. אפילו היעדים הקטנים ביותר, כולל תשלום שטר במועד או גדולים יותר, כגון עבודה לחיסול חוב יגרמו לך להרגיש מצליחה כאשר סוף סוף תוכל להצליב אותם. שווה לעבוד עבור כל דבר ששווה שיהיה, אז אל תתייאש. כתוב לפחות 20 שתרצה להשיג בשנה הבאה ופעל אותם. אל תחכה לרזולוציה של השנה החדשה שתשנה את חייך. הקדימו התקדמות קטנה לקראת יעד כל יום. היו מאושרים ממה שהשגתם, כי עשיתם זאת! פנקו את עצמכם כשהם הושלמו.
 5. 5
  להרגיש בנוח עם עצמך. שום סכום של דבר, לא כסף או אחר, לא ישמח אותך אם אתה לא מרוצה מעצמך. אפילו אלה עם הון גדול עדיין מצליחים לקבל ניתוחים פלסטיים ו לפוצץ כמויות עודפות של כסף כדי להחליף את ההערכה העצמית שרק באה מבפנים.
 6. 6
  קבל טעויות עבר. אפשר לידע שנשאת לאחר מכן להפוך אותך לאדם חזק וחכם יותר. זו רק בעיה אם אתה ממשיך לחזור על הטעויות האלה. קבל את העבר לגמרי. אמנם קל לומר זאת מאשר לעשות זאת, אך חייבים לעשות זאת. אתה לא יכול לשנות את ההיסטוריה. עד כמה שהעבר יכול להיות הרסני או פוגע, זהו העתיד אליו אנו מסתכלים ויכולים להשפיע. השתמש בטרגדיה כמוצא להצטרפות למאמצי הקהילה המבקשים למנוע / לתמוך בגורם זה. זכור שכל מה שאתה עושה צריך להיות לקראת שיפור המחר. לא שוטף את העבר. אם אתה מוצא את עצמך חושב יותר על העבר מאשר על העתיד שלך, אולי עליך להיעזר בבעל מקצוע / בן משפחה / בן כנסייה שתוכל לדבר איתו כדי לעזור לך לתת לך את הדחיפה שאתה צריך כדי להתקדם בחיים היפים שלך.
 7. 7
  זכור שאתה אהוב ואתה חי לאהוב. יש אנשים בעולם הזה שלמרות שהם אולי לא מכירים אותך, אוהבים אותך. זו יכולה להיות משפחה רחוקה או אולי, זר שפשוט מאמין בפוטנציאל שלך. דעו כי אתם אהובים ומשדרים את האהבה לסובבים אתכם כדי שתוכלו לקצור את הפרס להיות דוגמא למופת לחסד אנושי ולהגשמה עצמית. אתה צריך לאהוב את עצמך כדי לאהוב אחרים לגמרי.
  ישנן דרכים קטנות לאמץ את הדברים היקרים ביותר בחיי היומיום שלנו שלעתים אנו שוכחים ליהנות מהם
  למרבה המזל, ישנן דרכים קטנות לאמץ את הדברים היקרים ביותר בחיי היומיום שלנו שלעתים אנו שוכחים ליהנות מהם.
 8. 8
  היו יקרים מפז. אין כמות ערך כספי שניתן להניח על שינוי חייו של מישהו בצורה חיובית. היה הראשון להושיט יד או פשוט להקשיב למישהו. גם אם אינך האדם שהיית רוצה להיות היום, אהב את עצמך ושלח אהבה לאדם שאתה עובד כל כך קשה להיותו.

טיפים

 • חייכו. זה תמיד משתפר אם אתה רוצה את זה. שום תיעוב עצמי לא ישנה את ההווה שלך. אבל עבודה קשה וחיוך אמיתי יהיו המתנה שלך למחר.
 • מחשבות שליליות מציקות לכולנו. כשהם מתחילים, חשוב על דברים שאתה אוהב. הסיח את דעתך לרגע עם דברים שאתה אוהב ומצא משהו חיובי לעשות. אל תתעכב עם המחשבות האלה. היו חזקים והמשיכו הלאה.
  אשר מניב תועלת להפיק את המיטב מכל יום יפה
  מוצרים עתירי שומן הופכים את הגוף לאט ועייף, אשר מניב תועלת להפיק את המיטב מכל יום יפה.
 • לאכול בריא. זה לא אומר שאתה נידון לנצח של ירקות וסוכריות ללא סוכר. אתה יכול ליהנות מהמועדפים שלך תוך כדי ערבוב והתאמה עם חלופות בריאות. מוצרים עתירי שומן הופכים את הגוף לאט ועייף, אשר מניב תועלת להפיק את המיטב מכל יום יפה.
 • להיות אדם בעל אופי טוב.

אזהרות

 • אם יש לך אידיאליזציה אובדנית כלשהי אנא התקשר לקו ההצלה הלאומי למניעת התאבדויות: 1-800-273-8255 או 911 לקבלת עזרה מיידית, כדי שתוכל לעזור לך להביא את אורך לחיים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail