איך כותבים קורות חיים ניהוליים?

מטרתו של מנהל משרד יכולה לומר "איש מקצוע אדמיניסטרטיבי מנוסה המחפש תפקיד מנהלי משרד מאתגר בחברה צומחת."
לדוגמא, מטרתו של מנהל משרד יכולה לומר "איש מקצוע אדמיניסטרטיבי מנוסה המחפש תפקיד מנהלי משרד מאתגר בחברה צומחת."

סומכים על אנשי מקצוע אדמיניסטרטיביים לתמוך במשרדים ובכירים על ידי מתן ניהול פרויקטים, ניהול משרדים, פונקציות פקידותיות ופיקוח על קבלה או דלפק קבלה. תארים לתפקידים בקורות חיים אדמיניסטרטיביים עשויים לכלול פקיד קבלה, עוזר אדמיניסטרטיבי, עוזר בכיר, מנהל משרד או מומחה לשירות לקוחות. אנשי מקצוע בתפקידים אלה נדרשים לעיתים לעשות יותר ממה שמתאר תיאור התפקיד שלהם, ומשרות טובות בתחומים אדמיניסטרטיביים מבוקשות. כתוב קורות חיים ניהוליים המדגישים חוויה ארגונית וניהולית יוצאת דופן, כישורי תקשורת טובים והיכרות עם תוכנות מחשב וטכנולוגיה משרדית.

צעדים

 1. 1
  התחל עם שמך ופרטי יצירת הקשר שלך. בחלק העליון של קורות החיים, הצב את שמך בגופן ברור ומודגש. מתחת לשמך, ציין את כתובת הדואר שלך, מספר הטלפון וכתובת הדוא"ל שלך.
 2. 2
  רשום מטרה. זה יסכם מי אתה וסוג המשרה שאתה מחפש.
  • שמור על הקצרה האובייקטיבית. שורה אחת תציג אתכם ואת המטרה שלכם בתמציתיות. לדוגמא, מטרתו של מנהל משרד יכולה לומר "איש מקצוע אדמיניסטרטיבי מנוסה המחפש תפקיד מנהלי משרד מאתגר בחברה צומחת."
 3. 3
  רשום את חוויית העבודה שלך, החל בתפקיד האחרון. כלול את כל ניסיון העבודה שיעזור לך להתבלט כאיש מקצוע אדמיניסטרטיבי מוסמך ובעל יכולת.
  • כתוב את הכותרת שלך ככותרת ראשית, ואז רשום את שם החברה ומיקומה. אתה יכול לשים את המידע מתחת לכותרת או ליד זה, בהתאם להעדפת העיצוב שלך. לדוגמה, כתוב "פקידת קבלה, משרד עורכי הדין וולדן, ניו יורק, ניו יורק."
  • כלול את תאריכי העבודה שלך, תוך שימוש בחודשים ושנים.
  • כתוב תיאור קצר של חובות העבודה שלך. לדוגמה, כתוב "סייע למנכ"ל משרד נדל"ן עמוס בכל המשימות הניהוליות והפקידותיות."
  • עקוב אחר התיאור באמצעות נקודות תבליט המדגישות אחריות או הישגים ספציפיים. לדוגמה, כתוב "נסיעות מתוזמנות" או "פסולת ושכפול מיותרים בהזמנת אספקה משרדית."
 4. 4
  שים את החינוך שלך לאחר הניסיון שלך. רשום כל תואר שני במכללות או בתארים מתקדמים, וכלל את בית הספר בו למדת ואת השנה בה סיימת.
  • כלול פרסים, מלגות או פעילויות חוץ-רלוונטיות שהשתתפת בהן.
 5. 5
  ציין כל הכשרה מיוחדת שקיבלת או אישורים שאתה מחזיק. השתמש בנקודות קליע כדי לתעד רישיונות או כישורים בולטים אחרים שהתקבלו מחוץ ללימודים הרגילים שלך.
 6. 6
  ציין את המשרד ואת טכנולוגיית המחשב שאתה מכיר. אנשי מקצוע אדמיניסטרטיביים צריכים להשתמש בתוכנות ובמאגרי מידע רבים ושונים. ציין את אלה שאתה מכיר, כולל תוכניות לעיבוד תמלילים, פיננסים, גיליונות אלקטרוניים ועיצוב גרפי.
 7. 7
  הציע לספק הפניות וכתיבת דוגמאות. קו פשוט בתחתית של קורות החיים כגון "הפניות בכתב דגימות זמינות לפי בקשה" יזמין מעסיקים פוטנציאליים לבקש ממך מידע נוסף.
כתוב "סייע למנכ"ל משרד נדל"ן עמוס בכל המשימות הניהוליות והפקידותיות."
לדוגמא, כתוב "סייע למנכ"ל משרד נדל"ן עמוס בכל המשימות הניהוליות והפקידותיות.".

טיפים

 • צור מכתב נלווה שילווה את קורות החיים המדגיש את כישורי הניהול שלך הספציפיים לתפקיד אליו אתה מבקש.
 • נסה לשמור על קורות החיים שלך לעמוד אחד או שניים. קורות חיים ארוכים יותר עשויים שלא לתפוס את תשומת ליבו של מעסיק פוטנציאלי.
 • זכור להיות נועז בשיתוף ההישגים שלך. להפגין את המקצועיות שלך, את היכולת לפתור בעיות ולתקשר היטב עם אחרים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail