כיצד להבין ולהעריך את ההבדלים בין תרבויות אירופיות שונות?

להבין שתרבויות אירופאיות שונות כוללות מוסיקה וריקודי עם שהם חלק לאומי מהלאומיות שלהם
להבין שתרבויות אירופאיות שונות כוללות מוסיקה וריקודי עם שהם חלק לאומי מהלאומיות שלהם.

האם אתה אוהב להרחיב את דעתך על ידי לימוד תרבויות חדשות ושונות?

האם אתה אוהב הרפתקאות? האם אתה מחשיב את כל העולם כצדפה שלך? ובכן, ללמוד על התרבויות האירופיות השונות יכול להיות התחביב בשבילך.

צעדים

 1. 1
  שאל את עצמך מה האירופה הכי מרתקת אותך? יכול להיות שלכל מדינותיה היו תרבויות שחלפו אלפי שנים אחורה? אירופה היא יבשת עשירה בהיסטוריה, כמו גם יופי גיאוגרפי.
 2. 2
  האם אתה אוהב סיפורים על מלכים ומלכות? ואז יש לך סיבה נוספת להיות מוקסם מאירופה. אמנם כיום, מרבית מדינות אירופה הן כיום רפובליקות, אך קומץ מהן עדיין משפחות מלוכה. בריטניה היא מונרכיה האירופי הידועים ביותר, אבל אחרים כוללים ספרד, דנמרק, שוודיה, הולנד, בלגיה, לוקסמבורג, נורבגיה, ליכטנשטיין, מונקו ואנדורה. אז אם אתה "חובב מלכים", עשה את המחקר שלך כדי לגלות אילו מדינות אירופה שעדיין נשלטות על ידי מלכים או מלכות. ומאלה שכבר אין להם מלכים, קוראים על ההיסטוריה של משפחות המלוכה שלהם ומקבלים ידע מסוים על המדינות האלה. אולי אפילו תרצה לבקר בטירות ובארמונות שבהם התגוררו משפחות המלוכה האירופיות.
 3. 3
  בגלל עתיקות מדינות אירופה, חלק ניכר מהארכיטקטורה במדינות השונות הן בת כמה מאות שנים. למעשה, חלקם אפילו בני כמה אלפי שנים. לכן, כשאתה לומד תרבות אירופית ומתכנן את התוכניות שלך לטיול, למד על הציטוטים העתיקים שלהם ששמורים כל כך.
 4. 4
  למד על המאכלים השונים שהם אירופיים באופן מסורתי. דוגמא מושלמת היא פסטה, שכידוע היא איטלקית. קבבים הם טורקיים. כמובן ששני המזונות הללו התפשטו למדינות רבות אחרות, וזה יכול להיות מעניין לראות כיצד הם מותאמים באזורים שונים. זה יכול ללמד אותך גם על התרבות האירופית.
 5. 5
  כמעט 2000 שנה אירופה הייתה נוצרית ברובה. למד כיצד השפיעה הנצרות על חיי אירופה. כנסיות וקתדרלות הן מראה שכיח ברחבי אירופה.
  האם אתה אוהב להרחיב את דעתך על ידי לימוד תרבויות חדשות ושונות
  האם אתה אוהב להרחיב את דעתך על ידי לימוד תרבויות חדשות ושונות?
 6. 6
  להבין שתרבויות אירופאיות שונות כוללות מוסיקה וריקודי עם שהם חלק לאומי מהלאומיות שלהם.
 7. 7
  האירופאים ידועים בכישרונותיהם האמנותיים: ציורים, פסלים וכו '. לכן, עם הזמנת הטיול באירופה, דאגו להקדיש זמן לביקור במוזיאון או שניים.
 8. 8
  אירופה הייתה חזית ומרכז שתי מלחמות העולם. למד על הגיבורים השונים ועל החיים שאבדו במהלך המאה הקודמת, במיוחד במהלך מלחמת העולם השנייה, בהתנגדות לאדולף היטלר.
 9. 9
  השתתף בקורס בשפה אירופית, כגון איטלקית או צרפתית, או גרמנית.
 10. 10
  צאו לטייל בהרים היפים, הנמצאים במדינות רבות באירופה.
 11. 11
  למרות שכאמור, אירופה הייתה נוצרית ברובה במשך 2000 שנה, מדינות אירופאיות רבות עדיין רושמות תיעוד של דתותיהם הקדם-נוצריות, והמיתולוגיות שנולדו מהן. דוגמה מושלמת היא יוון. אז צחצח את המיתולוגיות שלך. במיוחד מיתולוגיות אירופאיות.
 12. 12
  סופרים גדולים רבים הגיעו מאירופה. ויליאם שייקספיר היה אנגלי; ויקטור הוגו היה צרפתי. לכן, דרך נהדרת להכיר מדינה אירופאית מסוימת היא לקרוא את כתבי הסופרים המסוימים שמגיעים מאותה מדינה.
 13. 13
  קרא על מסעי הצלב וכיצד הם השפיעו על ההיסטוריה האירופית.
 14. 14
  לעשות הרבה הליכה בעת שהייה במדינה אירופאית כלשהי.
 15. 15
  אחרונים, אך לא פחות חשוב הם העמים הרומניים או הרומאים, המכונים לפעמים צוענים שקיימים בכל מדינות אירופה. אנשים אלה מרתקים את עצמם בכך שהם תרבות שקיימת בכל רחבי אירופה, ובכל זאת אין להם לאום משל עצמם. ללמוד על האוכל, השפה והדת של העם הרומני היה מוסיף לכל החינוך והניסיון האירופי שלך, והופך אותו למלא לחלוטין.
מרבית מדינות אירופה הן כיום רפובליקות
אמנם כיום, מרבית מדינות אירופה הן כיום רפובליקות, אך קומץ מהן עדיין משפחות מלוכה.

טיפים

 • מרבית מדינות אירופה התכנסו להקמת האיחוד האירופי.
 • מרבית מדינות האיחוד האירופי משתמשות באותו מטבע (האירו). בריטניה הגדולה היא אחד החריגים הבודדים (היא משתמשת בלירה שטרלינג).
 • להבין שאירופה היא יבשת, לא מדינה. אל תתייחס לאנשים כאל 'אירופאים'.
 • השם 'אירופה' מקורו במיתולוגיה היוונית על נימפה בשם אירופה, שזאוס, מלך כל האלים והאלות, התאהב בה. הוא התחפש לשור ואז סחב אותה משם.
 • בנוסף להשפעת הנצרות על התרבות האירופית, כדאי לקרוא גם את ההיסטוריה של העם היהודי באירופה ואת השפעתם על התרבות.

אזהרות

 • כשאתה מבקש ממישהו לתרגם משהו בשבילך, או מבקש שילמד אותך איך לומר משהו, היזהר שהוא לא מרמה אותך להגיד משהו גס.
 • בחלק ממדינות אירופה יש חוקי ביטחון מחמירים מאוד.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail