איך ליצור דמות מפלצתית משלך?

כשמגיעים עם דמות מפלצתית חשוב לחשוב באיזו סוג מפלצת מדובר
כשמגיעים עם דמות מפלצתית חשוב לחשוב באיזו סוג מפלצת מדובר, זה יכול להיות ערפד, יצור היינו, חייזר, זומבי או אפילו מפלצת מטורפת של היצירה שלך.

במשך מאות שנים היו מפלצות סיפורים רבים, סרטים, תוכניות טלוויזיה, סרטים מצוירים וספרי קומיקס ודברים מסוג זה ריתקו את האנושות והותירו השפעה מתמשכת.

צעדים

 1. 1
  בוא עם שם לדמות המפלצת שלך. הצעד הראשון הוא לחשוב על שם למפלצת שלך, זה יכול להיות מגניב, מטורף או מפחיד כמו שאתה אוהב או שאתה יכול לתת לו שם כמו בוב או בילי.
 2. 2
  תחשוב על איזה סוג של מפלצת מדובר. כשמגיעים עם דמות מפלצתית חשוב לחשוב באיזו סוג מפלצת מדובר, זה יכול להיות ערפד, יצור היינו, חייזר, זומבי או אפילו מפלצת מטורפת של היצירה שלך. הגבול היחיד הוא הדמיון שלך.
 3. 3
  בחר מקום לחבר המפלצת שלך לחיות בו. זה יכול להיות כמעט בכל מקום, זה יכול להיות אפילו בשכונה שלך, אין גבול כשמדובר בייצור מפלצות.
 4. 4
  כתוב פרופיל למפלצת שלך. כתוב פרופיל למפלצת שלך כולל מראה / אישיותו, תכונותיו, כישוריו / כוחותיו, חברי מפלצות, אויבים, תחביבים והיכן היא חיה - או אם הם מפלצת של בחור רע אתה יכול להחליף את התחביבים קצת ב'אסטרטגיה ' ושימו את 'חולשה' בתחתית וכתבו מהן חולשותיהם.
 5. 5
  עשו עיצוב של איך הם היו נראים. אתה יכול לעשות ציור או ציור של איך הם נראים, או אם אתה לא טוב באלה אתה יכול להשתמש בתוכנית כמו Heromachine.
 6. 6
  חשוב על כמה חברים או אויבים עבור המפלצת שלך. אם יש יותר ממפלצת אחת בסיפור שלך, אתה יכול להפוך אותם לחבר או אויב של המפלצת שלך. אתה יכול להמציא מפלצות של הבחור הרע שלך כדי שדמות המפלצת שלך תילחם אם הוא / היא גיבור, או את המיניונים שלו / ה אם הוא / היא נבל או נבל.
 7. 7
  כתוב סיפורים על המפלצת שלך. סיפור סיפורים הוא מדיום חזותי נהדר, אתה יכול להשתמש בזה כדי לכתוב הרבה סיפורים על המפלצת שלך ועל חבריו.
 8. 8
  גע בדברים שצריכים לתקן. אם יש כמה דברים שצריכים תיקון כמו שגיאות כתיב וכאלה, לא כואב לוותר עליו על מגע.
 9. 9
  שתף את הבריאה שלך עם העולם. עכשיו כשיצרת מפלצת משלך הגיע הזמן שתשתף אותו / את זה עם העולם, אתה יכול לעשות זאת על ידי הדפסת הסיפורים השונים שכתבת עליהם וקריאתם עם חבריך, אתה יכול גם היכנס לאתרים כמו Deviantart והירשם.
 10. 10
  והכלל החשוב ביותר הוא...תעשה חיים.
בוא עם שם לדמות המפלצת שלך
בוא עם שם לדמות המפלצת שלך.

טיפים

 • נסה לחשוב על כמה שמות יצירתיים באמת עבור המפלצת שלך.
 • ניתן לגעת בקלות בכל שגיאה ושגיאה.
 • זה לא יהיה מושלם בפעם הראשונה שתכין אותו. דמויות צריכות להתפתח, הרבה מאוד מזה. אל תהסס לשחק עם מושגים ומראה בזמן שאתה מפתח את המפלצת שלך.
 • אם אינך מצליח לצייר, השתמש בתוכנית כמו הרומאצ'ין.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail