כיצד לעזור במניעת מלחמה גרעינית?

ספר להם מה למדת על מלחמה גרעינית ומדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית
שוחח עם כמה שיותר אנשים, ספר להם מה למדת על מלחמה גרעינית ומדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית.

בגלל כל הנשק הגרעיני הקיים במדינות ספציפיות, האיום במלחמה גרעינית הוא דאגה ממשית. כדי לסייע במניעתה, כדאי להקדיש זמן מה ללמוד על ההשלכות של מלחמה כזו וכיצד היא תשפיע על העולם כולו. ברגע שאתה חמוש בידע, תוכל להתחיל ליצור קשר עם נציגייך המקומיים כדי לעודד אותם לפעול למניעת מלחמה גרעינית.

שיטה 1 מתוך 3: עבודה עם נציגייך

 1. 1
  התייצב לישיבות העירייה, אם רלוונטי. אם יש לך אפשרות ללכת לפגישה בעירייה בעירך או בעירך, השתמש בזה כסיכוי להשמיע את דאגותיך מפני האיום של מלחמה גרעינית. הנציגים בפגישה זו יוכלו לשמוע את המסר שלך, כמו גם אחרים שישתתפו בישיבת העירייה.
  • הכן את מה שאתה הולך לומר לפני שתשתתף בפגישה.
  • השתמש במידע שאספת במחקר שלך כדי לתמוך בטיעון שלך.
 2. 2
  שלח הודעה מקוונת לנציגייך. פעמים רבות, באפשרותך לשלוח דוא"ל לנציג הספציפי מהמחוז שלך על ידי חיפוש דף ההודעות שלהם. הקלד משהו כמו "מצא את הנציג שלי" ואחריו המיקום שלך. זה אמור להוביל אותך לאתר הנציג שלך שלעתים קרובות תהיה אפשרות ליצור קשר.
  • השתמש באפשרות יצירת הקשר כדי לשלוח לנציג שלך הודעה.
  • הפוך את המסר שלך להתאמה אישית ככל האפשר - סביר יותר שנציגים יפעלו אם הם מרגישים שהנושא חשוב לך באמת.
  • המסר שלך יכול לומר משהו כמו, "אני מאוד קורא לך לדחוף למשא ומתן בנוגע לשימוש בנשק גרעיני," ולהמשיך לדבר על האופן שבו האיום של מלחמה גרעינית משפיע עליך ועל אחרים ברחבי העולם.
 3. 3
  כתוב מכתב להתאמה אישית של המסר שלך. מכתב בכתב יד המבקש מנציגייך לתעדף את האיום במלחמה גרעינית הוא דרך מועילה לנקוט בפעולה. בעת כתיבת המכתב, השתמש בעובדות ובמידע שאספת מדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית, ושמור אותו על דף אחד בערך.
  • ניתן להקליד גם את האות, אם תרצה בכך.
  • בצע חיפוש מקוון כדי למצוא את הכתובת שאליה תשלח את מכתבך.
  • כתוב על נושא כגון מדוע איסור כל נשק גרעיני יהיה הבחירה הטובה ביותר בעולם.
  במדינות רבות יש ארגונים שהוקמו כדי לסייע במניעת מלחמה גרעינית
  במדינות רבות יש ארגונים שהוקמו כדי לסייע במניעת מלחמה גרעינית.
 4. 4
  התקשרו לנציגיכם לעודד אותם לפעול. להקדיש זמן להתקשר לנציגים שלך מראה שאתה נלהב מהנושא ורוצה שקולך יישמע. שמור על המסר שלך או דיבר קצר וספציפי, והשתמש בנימה מנומסת כדי לתת לוויכוח שלך סמכות וערך.
  • אמנם יתכן ולנציג שלך אין מספר טלפון להתקשר אליו, אך חפש באינטרנט כדי לברר.
 5. 5
  בקש מהנציגים שלך פגישה אישית. התקשר למשרד הנציג שלך כדי לראות אם אתה יכול לקבוע פגישה לשיחה איתם. מכיוון שהם אנשים עסוקים במיוחד, ייתכן שתצטרך להמתין מספר שבועות, או במקום זאת לקבל פגישה עם אחד מעוזריהם. הכן את מה שאתה רוצה לדבר עליו מבעוד מועד כדי שתהיה מוכן.
  • שאל את בני המשפחה, החברים והשכנים אם יש נושאים שהם רוצים שתעלה בפגישה שלך.
  • חקרו את הנושא שלכם ביסודיות כדי שיהיו לכם כל העובדות.

שיטה 2 מתוך 3: חינוך אחרים

 1. 1
  קרא מאמרים מלומדים על מלחמה גרעינית כדי שתוכל לחנך אחרים. חקר את העובדות והסטטיסטיקה אודות המלחמה הגרעינית, והקדש זמן לשינון הדברים החשובים ביותר, כך שתוכל לספר אותם לאחרים. לעיתונים גדולים וכלי תקשורת יש מאמרים ארוכים על מלחמה גרעינית והשלכותיה האפשריות.
  • אתרים מבוססי מלחמה גרעינית כגון Dark Darkness מציעים הסברים ועובדות על מלחמה גרעינית, השפעותיה בעבר, ותוצאות עתידיות אפשריות. תוכלו למצוא חושך גרעיני בכתובת https://nucleardarkness.org/.
 2. 2
  צור פוסטים מקוונים כדי להגיע לקהל רחב. השתמש במחקר שלך כדי לספר לאחרים על מידת אסון של מלחמה גרעינית, תוך ציון עובדות לשיפור הטיעון שלך, ואפילו שימוש בתמונות לראייה חזקה. תוכלו לפרסם ברשתות החברתיות, באמצעות אתרים כמו טוויטר או פייסבוק, או שתוכלו ליצור פוסט משלכם בבלוג.
  האיום במלחמה גרעינית הוא דאגה ממשית
  בגלל כל הנשק הגרעיני הקיים במדינות ספציפיות, האיום במלחמה גרעינית הוא דאגה ממשית.
 3. 3
  הכינו עלונים ושלטים לפרסום בקהילה שלכם. כתוב עובדות וסטטיסטיקה על לוח הכרזות או הדפיס עלונים עם מידע על מלחמה גרעינית עליהם. פרסם פוסטרים ועלונים אלה בלוחות המודעות של הקהילה, בהודעות אור ובמקומות אחרים בקהילה שלך (וודא שאתה מקבל אישור קודם, במידת הצורך).
  • אתה יכול לכלול גם ציטוטים של חוקרים ואנשי כוח על מה שיקרה אם תהיה מלחמה גרעינית.
 4. 4
  הפץ את המידע מפה לאוזן. שוחח עם כמה שיותר אנשים, ספר להם מה למדת על מלחמה גרעינית ומדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית. אתה יכול לארגן שיחות ומצגות אם נוח לך לדבר עם קבוצה גדולה, או שאתה יכול להשתתף בפורומים ציבוריים שכבר קיימים.
  • התחל בשיחה עם בני משפחה וחברים, ועודד אותם להפיץ גם את המידע.

שיטה 3 מתוך 3: מחאה על מלחמה גרעינית

 1. 1
  השתתף במחאות מלחמה גרעיניות באזור שלך. קרא את העיתון המקומי שלך או היכנס לרשת כדי לברר אם ומתי מתקיימת מחאת מלחמה גרעינית באזורך. צרו שלטים למחאה, אך זכרו להיות אזרחיים ובטוחים.
  • עודד חברים ובני משפחה אחרים ללכת איתך.
  • אם אין מחאה באזור שלך, בדוק אם מתרחשת בעיר או בעיירה כלשהי בסביבה שאתה יכול ללכת אליה.
  השתמש בעובדות ובמידע שאספת מדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית
  בעת כתיבת המכתב, השתמש בעובדות ובמידע שאספת מדוע חשוב כל כך למנוע מלחמה גרעינית, ושמור אותו על דף אחד בערך.
 2. 2
  ארגנו מחאת מלחמה גרעינית באזורכם במידת הצורך. ראשית יהיה עליך לעודד אנשים אחרים להצטרף למחאה איתך. הכינו פליירים, פרסמו ברשת והפיצו את המסר בעל פה לאחרים כי אתם מארגנים מחאה נגד נשק גרעיני כדי לראות אם הם יצטרפו.
  • קבעו תאריך ושעה מבעוד מועד כך שאנשים יספיקו להתכונן אליו, וכדי שיהיה לכם זמן להודיע להרבה אנשים.
 3. 3
  תרום לארגוני מלחמה נגד גרעין אם אתה יכול. במדינות רבות יש ארגונים שהוקמו כדי לסייע במניעת מלחמה גרעינית. בצע חיפוש מקוון כדי למצוא אחד שתרצה לתרום אליו על ידי הקלדת "ארגוני מלחמה נגד גרעינים" במנוע החיפוש.
  • תרום כמה שפחות או כמה שאתה יכול - כל קצת עוזר!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail