כיצד לבצע עריכה בסגנון וינטאג '?

בעריכת סגנון וינטאג 'המפתח הוא יצירת ערכת צבעים מונוכרומטית יותר
שכבה> שכבת התאמה חדשה> גוון / רוויה: הזז את מחווני הרוויה כלפי מטה כדי להסיר חלק מהצבע התוסס יותר מהתמונה, בעריכת סגנון וינטאג 'המפתח הוא יצירת ערכת צבעים מונוכרומטית יותר, ראה להלן.

מאמר זה יציג בפניך את הדרך היעילה, הקלה והמהירה ביותר ליצור עריכה בסגנון 'וינטאג' לצילום באמצעות פוטושופ. צילום בסגנון וינטג הפך פופולארי מאוד בשנה האחרונה עם יותר ויותר חברתיים אתרי רשתות כמו Flickr ו- Tumblr צץ המאפשרים לך לשתף תמונות בסגנון וינטאג ו טיפי פרודקשן קלים ואז לפני. יש עכשיו גם אפליקציות כמו אינסטגרם, שמביא מימד חדש לשיגעון בסגנון הוינטאג '; נותן לך אפשרויות מוגדרות מראש לבחירה בעת הוספת אפקט לתמונות שלך, אשר לאחר מכן ניתן להעלות לאתרי הרשת החברתית בנחת. להלן רעיונות לדרך הטובה ביותר ליצור מראה בסגנון וינטאג 'זה מבלי להשתמש באפליקציה מוגדרת מראש, כך שתוכל ליצור מראה בסגנון וינטאג' משלך לכל תמונה!

צעדים

 1. 1
  עריכה מוקדמת:
  • שכפל את השכבה במקרה של טעויות שאתה יודע שיש לך את התמונה המקורית שלא נגעה.
 2. 2
  שכבה> שכבה כפולה> אישור
 3. 3
  עבור אל השכבה> שכבת התאמה חדשה> בהירות / ניגודיות: הזיזו את המחוונים כדי לטעום משלך, אתה רוצה טון לאורך בצבעים הכהים הקשים, כאן את המחוון בניגוד מועבר לרמה הנמוכה ביותר ונתן לו בהירות גבוהה במקצת, ראה להלן:
 4. 4
  שכבה> שכבת התאמה חדשה> גוון / רוויה: הזז את מחווני הרוויה כלפי מטה כדי להסיר חלק מהצבע התוסס יותר מהתמונה, בעריכת סגנון וינטאג ' המפתח הוא יצירת ערכת צבעים מונוכרומטית יותר, ראה להלן:
 5. 5
  שכבה> שכבת התאמה חדשה> איזון צבעים: העבר את המחוונים בשלושת מאזני הצבעים השונים לרמה הרצויה; הנה סגנון מעט יותר מג'נטי:
 6. 6
  שכבה> שכבת התאמה חדשה> בהירות / ניגודיות: הנה מעט יותר בהירות כדי למנוע ממנה להיראות שטוחה:
  הנה מעט יותר בהירות כדי למנוע ממנה להיראות שטוחה
  שכבה> שכבת התאמה חדשה> בהירות / ניגודיות: הנה מעט יותר בהירות כדי למנוע ממנה להיראות שטוחה.
 7. 7
  צור שתי שכבות חדשות: שכבה> חדשה> שכבה ושוב, בשכבה הראשונה עליך לבחור כעת צור שכבת מילוי או התאמה חדשה> צבע אחיד (בחר כחול) שנה את האטימות הראשית ל -70% וגם את המילוי ל -70% אז עליך לשנות את השכבה הכחולה ל'בהירה ', התמונה אמורה להיראות כך כך:
 8. 8
  עכשיו עם השכבה השנייה שיצרת חזור על הצעד הראשון אבל בחר בצהוב: שנה את האטימות הפעם ל 41% ואת המילוי ל 46% ושנה את השכבה ל'כפול ', התמונה אמורה עכשיו להיראות כך:
 9. 9
  לבסוף עשו עוד שכבה אחת> שכבת התאמה> בהירות / ניגודיות: והגבירו מעט את הניגודיות. כעת עליך לערוך מראה וינטאג 'מוגמר כמו כאן, ראה להלן:

טיפים

 • זה מועיל בעת הוספת סגנון עריכת וינטג 'לצילום אם התוכן בפועל של התמונה מתאים לנושא עם תחושה וינטאג' גם כן! כדי ליצור מראה מוגמר, נסו בגדים עם דוגמאות מטורפות, או טבע, אוכל או אנשים בזוויות שונות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail