איך עורכים מסיבת יום הולדת לאחור?

כדאי לכם לנסות מסיבת יום הולדת לאחור
אם נמאס לכם לערוך את אותן מסיבות יום הולדת מדי שנה, כדאי לכם לנסות מסיבת יום הולדת לאחור.

אם נמאס לכם לערוך את אותן מסיבות יום הולדת מדי שנה, כדאי לכם לנסות מסיבת יום הולדת לאחור. עם מסיבה מסוג זה, הכל נעשה, נלבש, או מעוטר הפוך. האורחים לובשים את בגדיהם לאחור. קינוח מוגש ראשון. כתיבה על כרזות מופיעה לאחור... אתה מבין את התמונה. בגלל הטוויסט הייחודי הזה, התכנון יכול להיות מהנה בדיוק כמו המסיבה עצמה. רוב הסיכויים שתיהנו לכתוב את ההזמנות, לקשט את חלל המסיבה, להכין את האוכל ולהקים את הבידור.

חלק 1 מתוך 4: כתיבת ההזמנות

 1. 1
  הפוך את כיוון הכרטיס. אתה יכול לעשות זאת בכרטיסים ריקים מחנות הכלבו המקומית שלך. התחל לכתוב על מה שבדרך כלל יהיה הגב. בחלקו הפנימי של ההזמנה, התחל את הטקסט בעמוד השמאלי. המשך לכתוב בעמוד הימני.
 2. 2
  השתמש באיות לאחור, במידת הצורך. כמובן, אתה לא רוצה להפוך הזמנה מהנה למטלה עבורך או עבור הקורא שלך. עם זאת, אתה יכול לאיית מילות מפתח או קיצורים, כמו "יום הולדת" או "RSVP", הפוך. לחלופין, תוכל לכתוב את כל ההזמנה עם משפטים לאותיות וכיתוב. הוסף כותרת שאומרת לקורא שלך להחזיק את ההזמנה למראה. אתה יכול להשתמש ברעיונות כמו:
  • אתה מוזמן ל- YTRAP YADHTRIB של סוזי!
  • עלינו לדעת כמה משרתים DOOF ו- SKNIRD. PVSR לכתובת jsmith@emailaddress.com.
  • "מראה, מראה וקצת אור! עזור לי לקרוא את ההזמנה האחורית הזו." מכאן תוכלו להתחיל במקטע ה- RSVP, ולהפוך את האותיות, המילים והמשפטים.
 3. 3
  התבונן בהזמנה כמו פתק תודה. אם כתיבה לאחור אינה מתאימה לך, נסה לעבוד אחורה בזמן. "תודה" למוזמנים שהשתתפו במסיבה. וודא שאתה כולל פרטים שבדרך כלל לא יכללו בכרטיס תודה. זה כולל את התאריך, השעה, המקום, פרטי ה- RSVP וכו '. אתה יכול לומר:
  • תודה שהגעת למסיבת יום ההולדת לאחור של סוזי ב -1 ביוני 2018. אנו מקווים שנהנית לבלות במגרש ההחלקה המקומי הממוקם ברחוב 123 Yellow Brick Road בין השעות 12: 00-15: 00. אנו מעריכים מאוד את כל מי שהודיעו לנו שהם לא יכולים להגיע בדוא"ל ל- jsmith@emailaddress.com. זה נתן לנו מושג טוב יותר כמה אוכל להזמין.
 4. 4
  ספק הוראות לאורחים שלך. אמור להם ללבוש את בגדיהם לאחור ולדבר לאחור. (כמה מילים וביטויים זה בסדר.) בקש מהם לכתוב אחורה על הכרטיס ותגי-אל-על על המתנות שהם קונים. אתה יכול גם לבקש מהם לעטוף את המתנות כשהצד הלא נכון פונה כלפי חוץ.
אם כתיבה לאחור אינה מתאימה לך
אם כתיבה לאחור אינה מתאימה לך, נסה לעבוד אחורה בזמן.

חלק 2 מתוך 4: הגדרת מרחב המסיבות

 1. 1
  הפוך את הכניסה והיציאה, אם אפשר. אמור לאורחים שלך להיכנס דרך הדלת האחורית ולצאת דרך דלת הכניסה. בקש מהם ללכת אחורה כשהם נכנסים ויוצאים החוצה. תגידי להם לומר "להתראות" כשהם נכנסים ו"הלו "כשהם עוזבים.
  • אם אתה מעביר את המסיבה למקום ציבורי כמו משטח החלקה, ייתכן שלא תוכל להפוך את הכניסה והיציאה מטעמי בטיחות. עבוד עם הבעלים או המנהל לקבלת רעיונות לאלתור.
 2. 2
  תלו קישוטים לאחור והפוך. אם יש לכם אותיות באנר בודדות, תלו אותן מימין לשמאל. עבור מודעת באנר אחת תוכל להשתמש בשבלונות שמוצבות לאחור או ליצור באנר לאחור עם תוכנת עיצוב. אם אתה משתמש בבלונים, פוצץ אותם והדק אותם בעזרת חוט. תלו אותם מהתקרה על ידי הדבקת המיתר לתקרה.
 3. 3
  שים את הגדרות המקום מתחת לשולחן. הניחו את הכיסאות בצד או הוסיפו אותם בארון למסיבה. הניחו את המפה על הרצפה מתחת לשולחן וסדרו את הגדרות המקום סביב ההיקף. האם כולם יושבים על כריות או ישירות על הרצפה כאשר האוכל מוגש.
 4. 4
  הפעל סרטים ברוורס. אתה יכול לעשות זאת עם אתרים חינמיים או תוכנות כמו iMovie. העלה את הסרט ופעל לפי הוראות ההיפוך. לחלופין, תוכל לנגן סרט לאחור בקוויקטיים על ידי קידום הסרט עד הסוף ולחיצה על כפתור "הפוך". החיסרון היחיד הוא שאופציית Quicktime אינה מפיקה צליל.
תודה שבאת למסיבת יום ההולדת האחורית של סוזי ב -1 ביוני 2018
אתה יכול לומר: תודה שבאת למסיבת יום ההולדת האחורית של סוזי ב -1 ביוני 2018.

חלק 3 מתוך 4: ארגון המזון

 1. 1
  מגישים קודם קינוח. אל תגרמו לאורחים שלכם לחכות לעוגה או לקאפקייקס. הפכו אותה למנה העיקרית! כדי להפוך את הארוחה למעניינת עוד יותר, כולם צריכים לאכול את פרוסות העוגה שלהם החל מהסוף הרחב יותר. אם אתם מגישים עוגות, נסו שהן יתחילו בסוף הלא קרום.
 2. 2
  תנו לארוחת צהריים (או לארוחת ערב) להיראות כמו קינוח. השתמש במרכיבים מלוחים במנה שנראית מתוקה. אתה יכול להכין לחם בשר (או כיכר עדשים) "עוגות". במנה זו הכיכר עומדת בתור העוגה. מורחים מחית תפוחי אדמה מעל כ"זוגית "מלוחה.
 3. 3
  הכינו כריכים מבפנים. חותכים כל פרוסת לחם לחצאים או לרבעים. עשו את אותו הדבר עם פרוסות המעדניות בהן אתם מתכננים להשתמש. מניחים את פרוסות המעדניות והחסה על החלק החיצוני של הלחם. למרוח את הממרח בצד הנגדי של המרכיבים העיקריים. לאחר מכן, הניחו את פרוסת הלחם השנייה על גבי הממרח והמשיכו להעמיס את פרוסות החסה והמעדניות בצד השני. החזיקו הכל יחד עם קיסם גדול.
עבור מודעת באנר אחת תוכל להשתמש בשבלונות שמוצבות לאחור או ליצור באנר לאחור עם תוכנת עיצוב
עבור מודעת באנר אחת תוכל להשתמש בשבלונות שמוצבות לאחור או ליצור באנר לאחור עם תוכנת עיצוב.

חלק 4 מתוך 4: הגדרת הבידור

 1. 1
  שחק תפוח אדמה מגניב. המשחק הזה הופך את כללי תפוח האדמה החם. בקשו מהאורחים להעביר אובייקט כשברקע מתנגן שיר עם מסיכה אחורית. כאשר המוזיקה נעצרת, האדם המחזיק את האובייקט זוכה בפרס.
 2. 2
  הפוך את הזנב על החמור. כיסוי עיניים לכל שחקן ועבדו עם תמונה של חמור, כפי שהיית עושה במשחק הרגיל. אתה יכול לעשות זאת בשתי דרכים שונות. הראשון הוא שהאורחים שלכם ינסו להצמיד אף לאתון ולתת פרס למי שמתקרב הכי קרוב. האפשרות האחרת היא להעניק את הפרס לאדם שמצמיד את הזנב הכי רחוק מצידו האחורי של החמור.
 3. 3
  שחק סרדינים. המשחק הזה הוא מהפך של מחבואים. שחקן אחד מסתתר ואילו השאר מנסים למצוא אותם. כשכל שחקן מוצא את האדם מסתתר, הם מסתתרים באותה נקודה. המשחק מסתיים כאשר כל אדם פרט לאחד מסתתר. אותו אדם מתחבא תחילה אם תחליט לשחק בסיבוב השני.
 4. 4
  יש קריוקי לאחור. התחל על ידי גרסאות אינסטרומנטליות של רעיונות לשירים האהובים על אדם ההולדת. לאחר מכן, תמלל את המילים לאחור ביד או באמצעות תוכנת עיבוד תמלילים. הדפיסו מספיק עותקים לכולם.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לנאום פרידה?
 2. איך מכינים הזמנות למסיבות ספא?
 3. איך לשלוח פינוי בפייסבוק?
 4. איך כותבים הזמנה?
 5. איך מוזמנים למסיבות?
 6. איך מכינים צ'יפס שכב עם שמן חמניות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail