איך קונים בירידים של מלאכת חג?

כנסיות ובתי ספר מקומיים מתכננים ירידי מלאכה
אם אתה רוצה שהכסף שלך ילך למטרה משתלמת, בדוק אם ארגוני צדקה, כנסיות ובתי ספר מקומיים מתכננים ירידי מלאכה.

יריד מלאכת חג יכול להיות אירוע נהדר בכדי להוציא חלק מהקניות לחג המולד שלכם. ירידי מלאכת חג הם בדרך כלל זולים יותר ותוכלו למצוא מתנה סנטימנטלית מתוקה לחבר או לבן משפחה. הכינו תוכנית מבעוד מועד. דע כמה אתה יכול להוציא ולמי אתה קונה. בחר את המתנות המתאימות לחברים ובני משפחתך. הקפד להימנע ממלכודות מסוימות בעת קניות ביריד מלאכה. הגיעו מוקדם כדי להימנע מהקהל וודאו שלא להוציא יתר על המידה.

חלק 1 מתוך 3: הכנת תוכנית לירידי מלאכה

 1. 1
  חפשו ירידי יצירה מקומיים. תוכל למצוא רשימות של ירידי יצירה קרובים באינטרנט או בעיתון המקומי שלך. ייתכן שתראה גם פרסומות לירידי יצירה ברחבי העיר. פקחו עיניים ונסו למצוא יריד מלאכה העונה על צרכיכם.
  • לעתים קרובות, ארגונים לתכנן ירידי אומנות כדי כסף העלאה. אם אתה רוצה שהכסף שלך ילך למטרה משתלמת, בדוק אם ארגוני צדקה, כנסיות ובתי ספר מקומיים מתכננים ירידי מלאכה.
  • כדאי להסתכל גם באינטרנט ובעיתון. נסו למצוא ירידי יצירה המותאמים במיוחד לצרכים שלכם. כמה ירידי מלאכה עשויים, למשל, למכור פריטים במיוחד לילדים צעירים. זה יכול להיות נהדר אם יש לך ילדים.
 2. 2
  כתוב רשימה. כמו בכל מסע קניות אחר, רשימה חשובה. זה ישמור אותך מרוכז וימנע הוצאות יתר. אם יש לכם מושג מה אתם רוצים לקבל עבור בני משפחה שונים, רשמו רשימה וקחו אותה איתכם ליריד המלאכה.
  • יתכן שלא תדעו בדיוק מה אתם משיגים למישהו, ולא תמיד תוכלו למצוא אילו פריטים מדויקים יוצעו ביריד מלאכה. עם זאת, אתה יכול לרשום רעיון כללי. לדוגמא, אם אמא שלך אוהבת סבונים דקורטיביים, אתה יכול לרשום "פריטי סבון / אמבטיה" ליד שמה.
  • אם אתה רוצה לתת ליריד המלאכה לעורר אותך, פשוט כתוב את שם כל מי שזקוק למתנה. לאחר מכן תוכלו לנסות למצוא מתנה שמתאימה לכל אחד ברשימה שלכם כשתגיעו ליריד.
 3. 3
  תן לעצמך תקציב. זו יכולה להיות דרך נהדרת למנוע בזבוז יתר. אתה לא רוצה ללכת ליריד מלאכה לבזבז יותר מדי כסף, אז יש לך תחושה כמה אתה יכול להוציא באופן סביר.
  • רשמו את הכנסותיכם לחודש. הוסף את כל ההוצאות הדרושות, כמו חשבונות, שכר דירה ומצרכים, ולאחר מכן הפחית זאת מההכנסה הכוללת שלך. זה כסף ההוצאות שלך לחודש.
  • חשבו כמה מכספי ההוצאות שלכם תוכלו להשקיע באופן סביר לקראת יריד המלאכה. אולי אתה יכול לשים סביב 150 € לקראת מתנות חג המולד השנה.
  • נסה לפרק משם את התקציב שלך. אם אתה קונה מתנות לחמישה אנשים, למשל, תקציב של 150 € יאפשר לך להוציא בערך 30 € לאדם.
  למכור פריטים במיוחד לילדים צעירים
  כמה ירידי מלאכה עשויים, למשל, למכור פריטים במיוחד לילדים צעירים.
 4. 4
  תביא מזומן. רוב הספקים בירידי מלאכה לא יוכלו לקבל כרטיסי אשראי וחיוב. בנוסף לכך, מזומנים יכולים למנוע ממך להוציא יתר על המידה. אם אתה מוציא בדיוק כמה כסף שתקצבת להוציא, תוכל לעקוב בקלות אחר ההוצאות שלך. זה ימנע מכם להוציא יתר על המידה ביריד מלאכת חג.
  • דאג לאחסן את המזומנים שלך בבטחה בארנק או בארנק. אתה לא רוצה שהכסף שלך ילך לאיבוד או ייגנב ביריד.

חלק 2 מתוך 3: בחירת מתנות

 1. 1
  בצע תחילה את המתנות הקלות. העובדה היא שלחלק מהאנשים פשוט יותר קל לקנות מאשר לאחרים. מכרים מזדמנים כמו עמיתים לעבודה, למשל, ידרשו מתנות מתחשבות פחות מחברים קרובים ובני משפחה. על מנת לייעל את חוויית הקנייה שלך, בצע את המתנות הקלות והזולות יותר.
  • לעתים קרובות, המתנות הקלות ביותר הן דברים כמו גרבונים. ייתכן, למשל, אתה אוסף כמה קישוטים כדי לשלוח לבני דודיך הרחוקים. אתה יכול לתפוס אותם במהירות בביתן ואז להתמקד במתנות המסובכות יותר.
  • מתנות קלות לא תמיד מיועדות לאנשים שאינכם קרובים אליהם. יכול להיות שיש לך חבר או בן משפחה שפשוט קל יותר לקנות עבורו. אם אתה יודע שאבא שלך יאהב חרדל וסלסה תוצרת בית, למשל, עצור ליד דוכן אוכל וקח את זה קודם. זה מוריד מיד פריט אחד מהרשימה שלך.
 2. 2
  בחר במתנות שאנשים ישתמשו בהן. אם אתה לא בטוח מה להשיג מישהו, היה יצירתי. חשוב על פריט שאדם ישתמש בו באופן סביר. לעתים קרובות אנשים בסופו של דבר עם מבחר של סורגים ודברים שלא ישתמשו בהם לאחר תקופת החגים. אנשים רבים יעריכו מאוד פריט מעשי.
  • אם אתה מתקשה להבין מתנה למישהו, חשוב על משהו שהוא עושה או מתכנן. לדוגמא, אולי אחיך ואשתו יוצאים לטיול סקי מדי שנה לרגל השנה החדשה.
  • השג את אחיך ואשתו פריטים שהם יכולים להשתמש בהם בטיול שלהם. אתה יכול, למשל, להשיג לאחיך ואשתו סט צעיפים תואמים סרוגים ביד.
 3. 3
  לכו על אוכל. לעתים קרובות, אנשים מוכרים אוכל ביתי בירידים של מלאכה. אנשים רבים מעריכים פינוק טעים לעונת החגים. בדוק אם ביריד מלאכת החג יש דוכנים לממכר אוכל.
  • הקפידו לצפות בתאריך התפוגה של פריטים על בסיס מזון. לכו על פריטים שיימשכו כמה שבועות כדי שלא ילכו רע לפני עונת החגים.
  יריד מלאכת חג יכול להיות אירוע נהדר בכדי להוציא חלק מהקניות לחג המולד שלכם
  יריד מלאכת חג יכול להיות אירוע נהדר בכדי להוציא חלק מהקניות לחג המולד שלכם.
 4. 4
  קנו ציוד מלאכה. ירידי יצירה רבים מוכרים ציוד לעיצוב עצמו. אתה עשוי למצוא דוכן לממכר בדים, ציוד סריגה או ציוד מלאכה אחר. אם אתה יצירתי בעצמך, או מכיר מישהו שכן, קנה ציוד מלאכה.
  • אתה יכול לקנות מישהו שעושה ציוד מלאכה לפרויקט. סורגת נלהבת, למשל, עשויה לאהוב איזה חוט חדש.
  • אתה יכול גם לקנות אספקה כדי להכין משהו בעצמך. אתה יכול לבקש מהאחורי הדוכן עצות, מכיוון שכל מי שמוכר פריטים ביריד מלאכה יודע הרבה על יצירת עצמם.

חלק 3 מתוך 3: הימנעות ממלכודות

 1. 1
  אכלו מבעוד מועד. ירידי מלאכה נוטים למכור מזון ומשקאות בנוסף למלאכה. אם אתה קונה הרבה זמן, סביר להניח שתהיה רעב. עם זאת, סביר להניח שהוצאות כסף על אוכל יאכלו בתקציב הקניות שלך. אכלו מבעוד מועד בבית במקום לקנות אוכל ביריד מלאכה.
 2. 2
  הגיעו מוקדם, אם אפשר. ירידי מלאכה יכולים לעיתים קרובות להיות עמוסים. אם זה עובד בלוח הזמנים שלך, בחר להגיע מוקדם. תוכל להשיג פריטים לפני קונים אחרים ולא תצטרך להתמודד עם ניווט בין קהל.
  ירידי מלאכת חג הם בדרך כלל זולים יותר ותוכלו למצוא מתנה סנטימנטלית מתוקה לחבר או לבן משפחה
  ירידי מלאכת חג הם בדרך כלל זולים יותר ותוכלו למצוא מתנה סנטימנטלית מתוקה לחבר או לבן משפחה.
 3. 3
  תן לעצמך מגבלת זמן קפדנית. ככל שאתה קונה יותר זמן, כך גדל הסיכוי שלך להוציא יתר על המידה. אם אתה נותן לעצמך יום שלם ביריד מלאכה, אתה חשוף יותר להחלטות אימפולסיביות. תנו לעצמכם מגבלת זמן קפדנית לפני היציאה ליריד.
  • לדוגמא, תוכלו לתכנן להישאר ביריד במשך שעתיים. הגדר טיימר בטלפון שלך ועקוב אחר הזמן בזמן שאתה עושה קניות.
  • אם אתה מהסוג שמתעכב בזמן קניות, קבע תוכניות שיאלצו אותך לעזוב את היריד. לדוגמה, תכנן לארוחת ערב עם חבר שעתיים לאחר הגעתך ליריד.
 4. 4
  תחשוב פעמיים לקנות מישהו בגדים. לבוש יכול להיות מתנה נהדרת, אך לעתים קרובות קשה לקבוע מידות בגדים. כמו כן, גם אם משהו מתאים, מישהו עשוי לא לאהוב את המראה שהוא נראה עליהם. באופן כללי, אלא אם כן אתה בטוח בגודל ובסגנון של מישהו, עדיף להימנע מביגוד כמתנה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail