כיצד לכתוב ביקורות עבור IGN?

אם ברצונך לכתוב ביקורות על IGN באופן רשמי
אם ברצונך לכתוב ביקורות על IGN באופן רשמי, תצטרך להתקבל לעבודה כמבקר משחקים על ידי החברה שבבעלותה אתר IGN.

אם ברצונך לכתוב ביקורות על IGN באופן רשמי, תצטרך להתקבל לעבודה כמבקר משחקים על ידי החברה שבבעלותה אתר IGN. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להיות עובד IGN כדי לראות את הביקורת שלך נוחתת בעמוד הראשון של האתר. פשוט פתח חשבון ב- My IGN, התחבר לקהילת הגיימרים באתר והתחל לפרסם את ביקורות המשחק שלך בבלוג שלך.

חלק 1 מתוך 3: פתיחת חשבון myign

 1. 1
  היכנס לאתר IGN שלי. כשאתה מכוון את הדפדפן לעבר http://my.ign.com/get-started, תראה לחצן ירוק גדול שאומר "התחל לעבוד". לחץ על כפתור זה כדי להתחיל בהגדרת חשבונך.
  • תתבקש לבחור שם משתמש ולספק כתובת דוא"ל וסיסמה. בחר שם משתמש שלדעתך מזהה אותך הכי טוב בתור גיימר.
 2. 2
  אמת את הדוא"ל שלך. לאחר שתזין את המידע הנדרש כדי להתחיל, ה- IGN שלי ישלח לך דוא"ל ובו תבקש לאמת את כתובת הדוא"ל שלך. אם לא תקבל דוא"ל זה תוך מספר דקות, בדוק את תיקיית הספאם שלך.
 3. 3
  בנה את הפרופיל שלך. בדיוק כמו בכל פלטפורמת מדיה חברתית, My IGN נותן לך את היכולת לספר קצת על משתמשים אחרים. במיוחד עבור IGN, התמקדו בהדגשת המשחקים המועדפים עליכם, איזה סוג גיימר אתם והמשחקים שאתם משחקים ברשת.
  • אתה יכול לכלול גם מזהי משחק אם אתה רוצה להיות מסוגל לשחק באופן מקוון עם משתמשי IGN אחרים שרואים את הפרופיל שלך.
  תקבל הודעת אימייל אם פוסט הבלוג שלך נבחר להצגה בדף הבית של IGN
  תקבל הודעת אימייל אם פוסט הבלוג שלך נבחר להצגה בדף הבית של IGN.
 4. 4
  עקוב אחר משחקים ואנשים. קהילת ה- IGN שלי דומה לכל פלטפורמת רשת חברתית אחרת בכך שהפוסטים שאתה מקבל בדף הבית שלך תלויים בחשבונות שאתה עוקב אחריהם. התחל על ידי ביצוע כמה מהמשחקים המועדפים עליך.
  • מעקב אחר משחקים שאתה אוהב יוביל אותך לאנשים אחרים שגם נהנים מאותו משחק. עקוב אחריו ושוחח עם האנשים האלה כדי להרחיב את הרשת שלך.
  • לפחות בהתחלה, עקוב אחרי כל מי שעוקב אחריך, אלא אם כן הם אף פעם לא מפרסמים על שום דבר שתרצה לראות או לקרוא. כרגע אתה רוצה להרחיב את הרשת שלך.
 5. 5
  השתתף בכדי לצבור נקודות. כשאתה מסתובב באתר אתה צובר נקודות להשלמת פעולות שונות, כמו העלאת תמונה או תגובה על פוסט. ככל שתמשיך להשתתף, תדרג בהדרגה.
  • אתה צריך להיות לפחות ברמה חמש ויש לך חשבון בן שבועיים לפחות לפני שתאפשר לפרסם בלוגים או ביקורות.

חלק 2 מתוך 3: מעורבות בקהילה

 1. 1
  קרא והגיב על עבודתם של אנשים אחרים. לפני שתתחיל לפרסם את העבודה שלך, יש לחוש את מה שמפרסמים חברי קהילה אחרים. זה עוזר לך להימנע מחזרה על מה שמישהו אחר כבר אמר.
  • אתה יכול גם להרגיש אילו סוגי כתיבה הם הפופולריים ביותר, ולהתחיל למצוא את הקול שלך, או את הסגנון שבו תשתמש בעת כתיבת הביקורת שלך.
  • אתה יכול גם להציג את עצמך באמצעות תגובות ולהגיע למשתמשים אחרים שלדעתך ייהנו מהעבודה שלך. לדוגמא, ייתכן שתגיב "חשבתי שהדיון שלך בצבע מעניין כאן. רק התחלתי, אבל אני מתכנן בלוג המוקדש כולו לשימוש בצבע בסקירים. אם אתה מעוניין, בדוק אותו!"
 2. 2
  מצא את הנישה שלך. במקום לחשוב בצורה רחבה על המשחקים שאתה אוהב, חשוב על משהו ספציפי שאתה אוהב שמבדיל אותך מהקהל. ייתכן שתמצא נישה באיזשהו היבט צר ומסוים של משחק או עיצוב המשחק.
  • קריאת פוסטים של אחרים יכולה גם לעזור לך להבין מה הנישה שלך צריכה להיות. אם אתה רואה הרבה אנשים כותבים על נושא מסוים, שאל את עצמך אם יש לך משהו חדש לתרום לדיון שלהם.
 3. 3
  בדוק את הפיד שלך באופן קבוע. אם אתה מנסה לבנות מאמרים הבאים כדי שהבלוג שלך יצליח, עליך להופיע בבלוגים של אנשים אחרים לעתים קרובות. זה לא אומר שאתה צריך להגיב על כל פוסט, אבל אתה צריך להיות חסיד פעיל.
  • כאשר אתה מופיע בבלוגים של אחרים לעיתים קרובות, תהיה להם הכרה גדולה יותר בשם המשתמש שלך ויהיה סיכוי גבוה יותר לקרוא את ההודעות שלך כשרואים אותם.
  • הערות תומכות במיוחד עשויות להביא לך יותר תמיכה מאלה שעוקבים אחריך.
  כך גדל הסיכוי שתופיע בדף הבית של IGN באופן קבוע
  ככל שפוסטי הבלוג שלך פופולריים יותר, כך גדל הסיכוי שתופיע בדף הבית של IGN באופן קבוע.
 4. 4
  אינטראקציה עם אנשים אחרים. יש לך את היכולת להעביר הודעות פרטיות ולתקשר ישירות עם משתמשי IGN אחרים שלי מחשבונך. התאם הגדרות אלה כך שיתאימו להעדפות הבטיחות האישית שלך.
  • לדוגמה, ייתכן שתרצה לאפשר לכל אחד להעביר לך הודעות, או שתרצה להגביל הודעות לעוקבים שאתה גם עוקב אחריהם.
  • ככל שיש לך אינטראקציה רבה יותר עם משתמשים אחרים, כך הם יהיו מעניינים ותומכים יותר בפוסטים שלך. אבל לא בהכרח תחשוב על זה במונחים אלה. פשוט תירגע ותיהנה לדבר עם גיימרים אחרים.

חלק 3 מתוך 3: פרסום ביקורות

 1. 1
  לחץ על כרטיסיית הבלוג שלך. כשתתחבר לחשבונך תראה כרטיסייה שאומרת "בלוג". לחיצה עליו תתן לך אפשרות לכתוב או לכתוב פוסט בבלוג חדש או להעלות כותרת. לפני שאתה כותב את ההודעה הראשונה שלך, ודא שהבלוג שלך נראה כמו שאתה רוצה.
  • אתה יכול להשתמש בתמונת כותרת בכדי להפוך את הבלוג שלך לאטרקטיבי יותר לצפייה. שחק עם זה כדי לגרום לדף שלך להיראות כמו שאתה רוצה. אם תשנה את דעתך בנושא מאוחר יותר, תמיד תוכל להעלות תמונה חדשה.
 2. 2
  הצג את עצמך. לפוסט הראשון שלך בבלוג, האופציה הטובה ביותר שלך היא בדרך כלל להודיע לעוקבים ולקוראים לדעת מי אתה ואיזה סוג דברים אתה הולך לכתוב בבלוג שלך.
  • השתמש באותו סגנון כתיבה וקול שאתה מתכנן להשתמש בו לביקורות שלך. זה נותן לקוראים הראשונים מבוא גם לסגנון הכתיבה שלך.
  • התחל בהצגת עצמך כאדם, תוך שימוש בהדגשים הרלוונטיים לתחומי המשחק שלך. לאחר מכן שוחח על מבנה המיקוד של הביקורות שלך ועל לוח הזמנים שלך לפרסום, אם יש לך.
 3. 3
  פרסם את הבלוג שלך. לאחר שסיימת לכתוב את פוסט הבלוג שלך, הגה אותו בזהירות לשגיאות. לחץ על הלחצן בתחתית הדף כדי לפרסם את הבלוג שלך כשאתה מרוצה ממנו ומוכן שאחרים יקראו אותו.
  • לאחר שתפרסם את הבלוג שלך, כל מי שיעקוב אחריו יראה אותו צץ בעדכון בדף הבית שלו.
 4. 4
  הגש את הבלוג שלך. בתחתית כל פוסט בבלוג תראה כפתור אדום גדול שאומר "הגש". לחיצה על כפתור זה תשלים לקוח דוא"ל כך שתוכל לשלוח דוא"ל לצוות IGN המבקש להציג את הבלוג שלך.
  • השתמש בדוא"ל כדי למכור בקצרה את עצמך ואת פוסט הבלוג שלך. שוחח על מה שהופך אותו (או אותך) למיוחד, ומדוע ראוי לפרסום שלך.
  • תקבל הודעת אימייל אם פוסט הבלוג שלך נבחר להצגה בדף הבית של IGN.
  התחבר לקהילת הגיימרים באתר והתחל לפרסם את ביקורות המשחק שלך בבלוג שלך
  פשוט פתח חשבון ב- My IGN, התחבר לקהילת הגיימרים באתר והתחל לפרסם את ביקורות המשחק שלך בבלוג שלך.
 5. 5
  קדם את עבודתך. לאחר שפרסמת את פוסט הבלוג שלך, אתה עדיין יכול לקשר אליו באתרים אחרים או ברחבי הקהילה כדי לגרום לאנשים לקרוא את הפוסט שלך. עודד אחרים לשתף אותו גם כדי להודיע על הביקורות שלך.
  • ככל שפוסטי הבלוג שלך פופולריים יותר, כך גדל הסיכוי שתופיע בדף הבית של IGN באופן קבוע.
  • גם אם אינך מופיע, אם יש לך הרבה משתמשים העוקבים אחר הבלוג שלך הביקורות שלך עדיין יזכו לתשומת לב רבה.
 6. 6
  המשך להתקשר עם אחרים. אתה יכול לקדם פוסטים בודדים על ידי שליחת הודעות או תגובה על פוסטים. אם אתה קורא משהו שלדעתך קשור למשהו שכתבת, שחרר קישור כדי שהאדם האחר יוכל לקרוא אותו.
  • היזהר עם זה וודא שהפוסט שלך אכן רלוונטי לדיון. אתה לא רוצה להעביר דואר זבל לאנשים ורוב האנשים מודחים אם הם מרגישים שאתה מדבר איתם רק כדי לקדם את העבודה שלך.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להכין דוח מעבדה?
 2. איך לשפר את הפרופיל שלך?
 3. איך להתחיל הצהרה אישית?
 4. איך לתאר את האישיות שלך?
 5. איך לכתוב מתאר פרופיל אישי?
 6. כיצד לעבוד דרך בלוק הכותבים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail