איך מכינים עמוד שער?

כדי ליצור עמוד שער עם APA, רווח את הכותרת שלך לאורך העמוד בערך 0,33 מהדרך. הגדירו את המחשב שלכם למרווח כפול בעמוד השער, ורכזו את כל המידע בצורה אופקית. אם הכותרת שלך ארוכה במיוחד, אתה יכול להשתמש בשתי שורות עבורה, אך זכור לחתוך מילים נוספות ולהיות מדויק ככל האפשר. תחת הכותרת שלך, הצב את שמך המלא, אך דלג על כל כותרת, כגון "Dr." מתחת לשמך, הוסף את המוסד שאליו אתה משויך. לטיפים כיצד לעצב עמוד שער בסגנון MLA ושיקגו, המשך לקרוא!

כדי ליצור עמוד שער עם APA
כדי ליצור עמוד שער עם APA, רווח את הכותרת שלך לאורך העמוד בערך 0,33 מהדרך.

דפי כותרת אינם קשים במיוחד לעשות, אבל אתה צריך לעקוב אחרי הנחיות ספציפיות בהתאם על סגנון להנחות מורה הפרופסור שלך כדי שתוכל להשתמש. שלושת הנחיות הסגנון העיקריות הן סגנון האיגוד האירופי לפסיכולוגיה (APA), סגנון האגודה לשפה מודרנית (MLA) וסגנון שיקגו. בדוק עם הפרופסור שלך אם אינך בטוח איזה היא מעדיפה, אם כי בדרך כלל, APA משמש במדעים, MLA משמש במדעי הרוח, ושיקגו משמשת בדת.

שיטה 1 מתוך 3: הכנת שער APA

 1. 1
  רווח את הכותרת שלך בהמשך העמוד. השתמש במקש החזרה כדי להזיז את הכותרת שלך למטה בדף. זה אמור להיות בערך 0,33 לאורך הדף.
  • אם הכותרת שלך ארוכה במיוחד או שיש לה נקודתיים באמצע, אתה יכול למקם אותה על שתי שורות.
  • גזור מילים וקיצורים נוספים. בשנת בסגנון APA, אתה צריך להיות מדויק ככל האפשר.
  • השתמש באותיות רישיות. פירוש הדבר שאתה משתמש באותיות רישיות כמילים חשובות, כגון שמות עצם, פעלים, מילות תואר ושמות תואר, אך אינך משתמש באותיות רישיות כמילים חסרות חשיבות, כגון מאמרים, מילות יחס וצירופים. ביסודו של דבר, אינך משתמש באותיות רישיות באות שלוש או פחות, אלא אם כן הן בתחילת כותרת או לאחר פיסוק.
 2. 2
  הצב את שמך מתחת לכותרת שלך. לחץ פעם אחת על מקש ההחזרה. הקלד את שמך. עליך להשתמש בשם הפרטי שלך, ראשי התיבות האמצעיים או ראשי התיבות, ושם המשפחה שלך. דלג על כותרות כגון "Dr."
  • אם יותר מאדם אחד אחראי לעיתון, כלול את כל שמות המחברים.
  • הפרד בין שני שמות עם המילה "ו-". הפרד בין שלושה שמות או יותר באמצעות פסיקים, והניח את המילה "ו-" בין השניים האחרונים.
 3. 3
  הוסף את המוסד שלך. המוסד הוא האוניברסיטה שלך או ארגון אחר שאליו אתה משויך. בעיקרון, אתה אומר לקורא שלך איפה עשית את רוב המחקר שלך.
  • אם יש לך מספר מחברים הקשורים לאותו מוסד, הצב את שם המוסד לאחר שתפרט את שמות הכותבים.
  • אם יש לך מספר מחברים המזוהים עם מוסדות שונים, הפרד את שמות הכותבים וכתב את שם האוניברסיטה המתאימה של כל כותב מתחת לשמו.
 4. 4
  רווח כפול בעמוד השער שלך. הדגש את הטקסט שלך. בקבוצת הפסקאות, בכרטיסייה "בית" של מסמך Word, בחר בלחצן ריווח השורה. בתפריט הנפתח לריווח, בחר "2". כעת הטקסט שלך צריך להיות מרווח כפול.
  האם עמוד השער זהה לדף שער
  האם עמוד השער זהה לדף שער?
 5. 5
  מרכז את הכותרת שלך בצורה אופקית. הדגש את הטקסט בדף. בחלק העליון של המסך, לחץ על הכפתור מתחת לפסקה כדי למרכז את הטקסט שלך. זה צריך להעביר את כל זה למרכז המסך.
 6. 6
  הוסף כותרת פועלת. כותרת פועלת נמצאת בראש העיתון שלך, והיא נמשכת לאורך כל הנייר. בעמוד הראשון הכותרת שלך תהיה "ראש פועל: מילות כותרת מפתח." אתה כן משתמש בכל האותיות הראשיות בכותרת כאן.
  • הכותרת שלך היא לא הכותרת המלאה שלך. במקום זאת, מדובר בשתיים או שלוש מילות מפתח. בדרך כלל זה צריך להיות באורך של פחות מ -50 תווים.
  • השתמש במספרי העמודים הפועלים של המסמך כדי להוסיף מספר עמוד לפינה הימנית העליונה. אתה רק צריך להוסיף את המספר, ולא את "p". או "עמוד."
  • כדי להוסיף כותרת ברוב מערכות עיבוד התמלילים החדשות יותר, פשוט לחץ לחיצה כפולה באזור הכותרת בראש העמוד. לא תוכל לראות את האזור לפני שתלחץ. עם זאת, פשוט לחץ לחיצה כפולה על ראש הדף, והוא אמור להעלות את קטע הכותרת.
  • יהיה עליכם גם ללחוץ על "עמוד ראשון אחר" בראש המסך, מכיוון שהכותרות האחרות שלכם ישמיטו את " ראש פועל:" ופשוט השתמשו בכותרת הנייר שלכם באותיות גדולות.
 7. 7
  פרמט את הדף שלך כראוי. השתמש בגופן טיימס ניו רומי בן 12 נקודות. כמו כן, וודא שכל השוליים שלך מוגדרים ל -250 ס"מ.

שיטה 2 מתוך 3: הכנת שער עם MLA

 1. 1
  דלג על עמוד השער אלא אם כן המורה שלך דורש זאת. פורמט MLA אינו מחייב להשתמש בכותרת. לכן, אלא אם כן המורה שלך מבקש דף שער, אתה יכול פשוט למרכז את הכותרת שלך בעמוד הראשון של המאמר שלך ולהתחיל את הטקסט שלך למטה.
  • אם אתה עושה את התואר שלך בדרך זו, דאג לכלול את שמך, שם המורה שלך, הקורס שלך והתאריך. רווח כפול את הכותרת ואת המידע שהזנת הרגע בצד שמאל עליון.
  • יהיה לך גם כותרת עליונה בדף בצד ימין הכוללת את שם המשפחה שלך ואת מספר העמוד באותה שורה.
 2. 2
  דלג למטה בדף. שוב, אתה רוצה להתחיל בערך 0,33 מהמשך הדף. הקלד את כותרת העיתון שלך. שים את הכל בשורה אחת, גם אם יש לו כותרת משנה המופרדת באמצעות נקודתיים למחצה. אם זה ארוך מכדי להתאים לקו אחד, חלק אותו במעי הגס למחצה. השתמש באותיות רישיות, כלומר, אתה משתמש באותיות רישיות רק במילים חשובות.
 3. 3
  הצב את שמך תחת הכותרת. דלג למטה בשורה (השאר את השורה ריקה), וכתוב "לפי". מתחת לזה, כתוב את שמך.
  • אם יש שני כותבים, הפרד את השמות במילה "ו".
  • אם ישנם יותר משני כותבים, הפרד את השמות בפסיקים, והניח את המילה "ו-" בין שני השמות האחרונים.
  חלק זה של עמוד השער אמור להתחיל בערך באמצע העמוד ומטה
  חלק זה של עמוד השער אמור להתחיל בערך באמצע העמוד ומטה.
 4. 4
  עבור לכיוון תחתית הדף. יהיו לך שלוש שורות בתחתית, והשורה התחתונה צריכה להיות בדיוק מעל השוליים. בשורה העליונה, כתוב לך את שם הכיתה והקטע. מתחת לזה, ציין את שמו של הפרופסור שלך. תחת זה, כתוב את התאריך.
 5. 5
  מרכז את הטקסט בצורה אופקית. הדגש את הטקסט בדף. תחת קיבוץ הפסקאות, לחץ על הלחצן למרכז הטקסט.
 6. 6
  פרמט את עמוד השער שלך. עמוד השער שלך, בדיוק כמו שאר העיתון שלך, צריך להיות בעל שוליים של 2,50 ס"מ מסביב. עליך להשתמש גם בגופן קריא, כגון Times New Roman, בגודל 12 נקודות.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש בפורמט שיקגו ליצירת עמוד שער

 1. 1
  הקלד את הכותרת שלך 0,33 לאורך הדף. לחץ על Return עד שתגיע לכ- 0,33 מהדרך למטה. הקלד את הכותרת שלך בכל הבירות, ונסה לשמור אותה בשורה אחת אלא אם כן יש לה כותרת משנה. אם הכותרת כוללת כותרת משנה, שים אותה על השורה שמתחת. הכותרת צריכה להיות נקודתיים בסוף אם יש לה כותרת משנה.
 2. 2
  דלג למטה בדף. הזז את הסמן לאורך העמוד ארבע או חמש שורות לפחות. חלק זה של עמוד השער אמור להתחיל בערך באמצע העמוד ומטה.
 3. 3
  כתוב את שמך, פרטי הכיתה ותאריך. הקלד את שמך. לחץ על מקש ההחזרה והקלד את פרטי הכיתה שלך. מתחת לזה הוסף את התאריך.
  • כתוב את שם החודש. היום והשנה צריכים להיות במתכונת מספרית, ומופרדים בפסיק.
  • הנה דוגמה: 1 בפברואר 2013.
  אלא אם כן המורה שלך מבקש דף שער
  לכן, אלא אם כן המורה שלך מבקש דף שער, אתה יכול פשוט למרכז את הכותרת שלך בעמוד הראשון של המאמר שלך ולהתחיל את הטקסט שלך למטה.
 4. 4
  מרכז את הטקסט. הדגש את הטקסט בדף. תחת קיבוץ הפסקאות, בחר בלחצן שמרכז טקסט.
 5. 5
  החל עיצוב על הטקסט שלך. השתמש בשוליים של 1 עד 3,80 ס"מ, שאמורים לחול גם על שאר הנייר שלך. ודא שהגופן שלך קריא. שיקגו ממליצה על Times New Roman או Palatino בגופן 12 נקודות, אם כי אתה יכול לרדת עד 10 נקודות.

טיפים

 • בדוק עם הפרופסור שלך האם ישנן דרישות מיוחדות לדף השער שלך או לא. דרישות מיוחדות עשויות לכלול מידע ספציפי למשימה כגון שם הקורס, מספר הקורס ותאריך היעד.

שאלות ותשובות

 • האם עמוד השער זהה לדף שער?
  באופן כללי, כן, שני מונחים אלה הם שם נרדף.
 • מה שמו של דף בו אוכל לרשום את המרכיבים?
  תן שם לדף "מרכיבים" או "מה שאתה צריך". רוב ספרי הבישול עושים זאת.
 • מה אם אצטרך להוסיף תמונות לעמוד השער?
  עדיף בכל זאת להשתמש באחד מהסגנונות האלה ואז לשים תמונות סביבו. אחרת, אתה יכול להכניס תמונות ראשונות ולהגדיל את הכותרת שלך ומעלה - זה שימושי ביותר אם אתה צריך למלא את כל העמוד בתמונות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לכתוב את תחילתו של רומן?
 2. איך למצוא אושר כסופר?
 3. איך כותבים סאטירה?
 4. כיצד לכתוב ביקורות עבור IGN?
 5. כיצד ליצור תרשים בקרה?
 6. איך כותבים תאריך קנדי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail