איך להיות סוחר וספה?

או הוסף את הכותרת "סוכנות vespa" לסוכנות הקיימת שלך לאחר שתקבל אישור מ- vespa
פתח את סוכנות vespa שלך, או הוסף את הכותרת "סוכנות vespa" לסוכנות הקיימת שלך לאחר שתקבל אישור מ- vespa.

קטנועי הווספה מיוצרים באיטליה, ולאחר שהפכו בתחילה לאחד הקטנועים הפופולאריים ביותר באירופה בזכות העיצוב הייחודי ובניית הקול שלהם, צברו פופולריות בארצות המאחדות ובמדינות אחרות. ברחבי העולם, סוחרי ווספה לא רק מוכרים קטנועי Vespa, אלא גם מציעים אביזרים, כמו גם תחזוקה ותיקונים. למי שכבר יש סוכנות מצליחה של קטנועים, להיות סוחר בווספה יכול לפתוח שוק חדש ולהציע אמינות גבוהה יותר, אך חשוב להבין שהקריטריונים של וספה לפתיחת סוכנות ווספה הם די מחמירים כדי לשמור על איכות המותג. קרא את השלבים הבאים כדי לברר כיצד להפוך לסוחר בווספה.

צעדים

 1. 1
  עבוד בסוכנות קטנועים קיימת ובנה אותה לרמה תחרותית באזורך. בין אם אתה עובד עבור מישהו אחר ומתכנן לפתוח סוכנות וספה חדשה לגמרי משלך, ובין אם כבר בבעלותך סוכנות ותרצה להפוך אותה לסוכנות מוסמכת בווספה, יהיה עליך להפגין ניסיון גבוה במנהיגות בתחום להיחשב על ידי וספה.
 2. 2
  צבר רקורד מוכח במתן שירות לקוחות מהשורה הראשונה בעסקי הקטנועים, שכן vespa רוצה שהסוחרים שלה ישמרו על המוניטין שלה כמצוינות. אחת הדרכים לעשות זאת היא לבקש מהלקוחות למלא סקרי שביעות רצון לקוחות לאחר השימוש בשירותים שלך. אתה יכול גם לבקש שלקוחות יכתבו ביקורות על סוכנותך דרך אתר האינטרנט שלך או דף הרשתות החברתיות שלך. ביקורות גרועות ותלונות רבות או פריטים שהוחזרו ישפיעו לרעה על סיכוייכם לאושר.
 3. 3
  ודא שיש לך את המשאבים הדרושים לייצוג המותג vespa. זה לא רק דורש אסטרטגיה שיווקית כוללת הכוללת דפוס, אינטרנט ומדיה חברתית, אלא גם שהסוכנות שלך תפעל בצורה חלקה בכל רמה, החל מצוות המכירות בקומה ועד מחלקת החיובים, ללא עיכובים פנימיים או עיכובים עם כמות הטעויות המינימלית.
 4. 4
  ברר לגבי האפשרויות שלך להלוואת עסק. תזדקק לכסף השקעה כדי להפוך לסוחר בווספה, ולמרות שהם לא אומרים לך כמה עד שתבצע את הבחירה הראשונה שלהם, זה חכם לדעת מבעוד מועד מה האפשרויות שלך להלוואת עסק.
  מלא את הבקשה המקוונת של vespa להיות סוחר של vespa
  מלא את הבקשה המקוונת של vespa להיות סוחר של vespa.
 5. 5
  בדוק את הדרישות להיות סוחר וספה באתר vespa. אם אתה מוצא את עצמך חסר כל אחת מהדרישות, התייחס לנושא עד שתעמוד בכל הדרישות.
 6. 6
  מלא את הבקשה המקוונת של vespa להיות סוחר של vespa.
  • וספה תצטרך לראות את אישוריך, מכירותיך השנתיות ומספר השנים בהן עסק. עשו כמיטב יכולתכם למלא את הבקשה בצורה הנכונה והמלאה ביותר. ככל שהמידע שלך יהיה ברור ומלא יותר, כך יהיה קל יותר לקבל היתר סוכנות לווספה.
  • לאחר שענה לך בדוא"ל כי הם קיבלו את בקשתך, וספה יבדוק את אישוריך, כמו גם את מיקומך, כדי לוודא שאתה עומד בדרישותיהם.
  • זכור שלמרות שיש לך עסק מצוין ומיקום, וספה בודקת גם את המיקום שלך לעומת רשת הסוחרים הקיימת של וספה. אם ישנם מספר סוחרי ווספה אחרים בקרבת מקום, יתכן שלא תקבל אישור פשוט מכיוון שהם קובעים שהשוק המקומי כבר רווי.
 7. 7
  פתח את סוכנות vespa שלך, או הוסף את הכותרת "סוכנות vespa" לסוכנות הקיימת שלך לאחר שתקבל אישור מ- vespa. ווספה לא רק תאפשר לך למכור את מוצריה, אלא גם תכלול אותך בתוכנית השיווק שלה, תאפשר לך להשתמש בשמה ובמותג שלה, כמו גם באסטרטגיות שיווק וניהול.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail