כיצד להתמודד עם סחר במלחמת הכוכבים: סוחר כרטיסים?

את הכרטיסים הנסחרים וכמה כפתורי פעולה בתחתית
אתה יכול לראות את שם המשתמש של השותף המסחרי שלך, את המצב הנוכחי של המסחר, כל הודעות שנותרו, את הכרטיסים הנסחרים וכמה כפתורי פעולה בתחתית.

אפליקציית Star Wars: Card Trader מביאה את הכיף של איסוף כרטיסים ומסחר במכשירי iOS ניידים. אם הצעה שהצעת נדחתה או הוצעה לך הצעה שאינך רוצה לקבל, תוכל להציע הצעה נגדית עם אותו סוחר. אתה יכול לעשות זאת עד שתנהל משא ומתן על עסקת win-win או עד שאחד מכם ייסוג מהסחר.

צעדים

 1. 1
  הפעל מלחמת כוכבים: סוחר כרטיסים. אתר את האפליקציה במכשיר שלך. סמל האפליקציה יש את מלחמת הכוכבים הלוגו על זה עם כמה קלפים ברקע. הקש עליו.
 2. 2
  צפו בעסקאות ממתינות. הקש על סמל כרטיסי ההחלפה בחלק האמצעי של סרגל הכלים התחתון. אתה יובא למסך עם העסקאות שלך. הקש על הכותרת בסרגל הכלים של הכותרת כדי לראות רשימה נפתחת של מסננים, ואז הקש על "סחר בהמתנה". העסקאות יופיעו לבדיקתך, כאשר האחרונים בראשם.
  • עסקאות ממתינות הן עסקאות שעדיין פעילות, או מחכות לפעולה שלך או לפעולה של השותף שלך.
 3. 3
  מצא את המסחר שאתה רוצה להתמודד איתו. החלק למעלה ולמטה ברשימה עד שתראה עסקאות שברצונך להתמודד איתה. אתה יכול לראות את שם המשתמש של השותף המסחרי שלך, את המצב הנוכחי של המסחר, כל הודעות שנותרו, את הכרטיסים הנסחרים וכמה כפתורי פעולה בתחתית.
  • אם מוצעת לך הסחר, תראה את הכפתורים "קבל", "דלפק" ו"דחה ". אם הסחר מוצע על ידך, תראה אפשרויות "ביטול" ו"דלפק ".
 4. 4
  יזמו הצעה נגדית. הקש על הלחצן "מונה" בתחתית הסחר. מסך המסחר יופיע עם כרטיסי השותף שלך. הכרטיסים שתקבל ממוקמים בחלונית העליונה.
  בדוק היטב אם זו הסחר שברצונך להציע נגד
  בדוק היטב אם זו הסחר שברצונך להציע נגד.
 5. 5
  בחר את הקלפים שאתה רוצה. החלק מעלה ומטה בכרטיסי בן / בת הזוג שלך כדי להציג את כולם, ומצא את הקלפים שאתה רוצה. הקש, החזק וגרור את הכרטיסים שברצונך להשיג בסחר לחלונית העליונה, או פשוט הקש פעמיים על הכרטיסים. אתה יכול לבחור עד תשעה קלפים לכל עסק.
  • הקש על כפתור "הבא" בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 6. 6
  בחר את הקלפים שאתה רוצה לתת. מסך המסחר הבא יופיע, עם הכרטיסים שלך בתצוגה. החלק מעלה ומטה על הכרטיסים שלך כדי להציג את כולם, ומצא את הקלפים שאתה רוצה לתת. שים את הקלפים שאתה רוצה לתת על הלוח העליון על ידי הקשה עליהם אחד אחד וגרור אותם לשם. ניתן גם להקיש פעמיים על הכרטיסים כדי להוסיף אותם לחלונית העליונה. אתה יכול לבחור עד תשעה קלפים לכל עסק.
  • הקש על כפתור "הבא" בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 7. 7
  סקור את המסחר. מסך סיכום של העסק שלך יוצג לבדיקה שלך. בדוק היטב אם זו הסחר שברצונך להציע נגד. שם המשתמש של השותף יהיה בפינה השמאלית העליונה, הקלפים שאתה מקבל יהיו בתיבה השמאלית והקלפים שאתה נותן יהיו בתיבה הימנית.
 8. 8
  שלח את הצעת הסחר. הקש על הלחצן "שלח" בתחתית כדי להמשיך בעסקאות. המסחר יישלח לשותף שלך. כעת עליו להחליט אם הוא חושב שהגשת סחר הוגן. תראה את המסחר הזה תחת מסך המסחר הממתין.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail