איך אוספים כרטיסי פוקימון?

אם אתה רוצה לאסוף כרטיסי פוקימון, נסה לקנות חבילה כדי להתחיל. קנה חפיסת קלפים של נושא, המכילה בדרך כלל 60, אם ברצונך להשתמש באוסף שלך כדי לשחק במשחק. לחלופין, קנה בכמויות מקוונות לקבלת אפשרות זולה יותר. זכור כי קנייה בתפזורת בדרך כלל אומרת שאתה מקבל הרבה כרטיסים בעלי ערך נמוך. ברגע שיש לך כמה כרטיסים, התחל לסחור כדי לשפר את האוסף שלך. היצמד להחלפת כרטיס אחד בכרטיס אחר, מכיוון שסחר של הרבה כרטיסים בכרטיס טוב אחד ירוקן במהירות את האוסף שלך. אם אתה רוצה להשיג כרטיסים בעלי ערך גבוה יותר, סחר בשלבים. לדוגמא, החלף כרטיס תמורת 1 זה מעט טוב יותר, ואז החלף כרטיס זה עם מישהו אחר תמורת כרטיס אחר שהוא מעט טוב יותר, וכן הלאה. אחז בכרטיסים כפולים, מכיוון שהם נהדרים למסחר עם אנשים אחרים.תוכלו לזהות קלפים נדירים על ידי חיפוש כוכב שחור או לבן בפינה הימנית התחתונה. לטיפים כיצד לארגן את אוסף הכרטיסים שלך, המשך לקרוא!

אתה יכול לאסוף את הקלפים בשביל הכיף לצוד אותם או שאתה יכול לאסוף אותם כדי שתוכל לשחק במשחק קלפי המסחר
לכרטיסי מסחר יש לעיתים קרובות מטרות כפולות ולכרטיסי פוקימון, אתה יכול לאסוף את הקלפים בשביל הכיף לצוד אותם או שאתה יכול לאסוף אותם כדי שתוכל לשחק במשחק קלפי המסחר של פוקימון.

איסוף כרטיסי פוקימון הוא תחביב אינטראקטיבי מהנה לכל אחד ואחת. ניתן להשתמש בכרטיסי "מפלצת כיס" יפניים אלה כדי לשחק במשחק קלפי המסחר של פוקימון או להצטרף לאנשים ברחבי העולם באיסוף קלפים כדי לנסות "לתפוס את כולם"!

שיטה 1 מתוך 4: קניית כרטיסים כדי להתחיל באיסוף שלך

 1. 1
  החליטו איזה סוג קלפים תרצו לאסוף ולאיזו מטרה. לכרטיסי מסחר יש לעיתים קרובות מטרות כפולות ולכרטיסי פוקימון, אתה יכול לאסוף את הקלפים בשביל הכיף לצוד אותם או שאתה יכול לאסוף אותם כדי שתוכל לשחק במשחק קלפי המסחר של פוקימון. אם אתה רק רוצה לאסוף ולהציג כרטיסים, יש לך חופש ללכת לכל כיוון עם סוגי הקלפים שאתה רוצה. אתה יכול לאסוף על בסיס סוגי פוקימונים, ערכי כרטיס, סטים או כל קטגוריה שתעלה על דעתך.
 2. 2
  הכן רשימת יעד של מה שתרצה לאסוף. יש אנשים שמנסים לאסוף באופן בלעדי קלפים נדירים או מיוחדים בעוד שאחרים מחפשים סוגים מסוימים של פוקימונים או רוצים לתפוס את כולם. היותך ספציפי יותר ברשימה שלך יכול לעזור לצמצם את החיפוש שלך בקרב 700 הפוקימונים + הקיימים כרגע. עם תחילת הדרך, זכור כי ישנם נדירים שונים עבור קלפים. 'נדירות' הוא מונח המשמש לקביעת כמה קשה למצוא כרטיס והנדירות מסומנת בפינה השמאלית התחתונה של הכרטיס עם סמל:
  • קל יותר למצוא קלפים כוללים נפוץ (סימן עיגול שחור), נדיר (יהלום שחור) או נדיר (כוכב שחור).
  • קשה יותר למצוא קלפים הם נדירים של נייר הולופ (כוכב שחור עם אמנות הולוגרפית), נדירים במיוחד (כוכב לבן), או נדירים סודיים (סמל נדיר עם מספר סידורי).
  • חלק מהקלפים המבוקשים ביותר הם אומנות מלאה (כרטיסים עם אמנות בלבד), EX ('EX' נמצא ליד שם הפוקימון), או הולו הפוך (ברק הולוגרפי הוא על כל דבר מלבד האמנות). כרטיסים אלה הם במהדורה מוגבלת ויכולים להיות שווים הרבה כסף במצב מנטה.
 3. 3
  בדקו איזה סוג כרטיסים כרגע מודפסים. קל יותר להתחיל לאסוף את ההדפסה האחרונה של כרטיסים מכיוון שהם זמינים יותר ויותר. כרטיסי פוקימון משוחררים בערכות כאשר הם מודפסים על ידי היצרנים, אך הסטים פרוסים ברחבי העולם באריזות קלפים נפרדות, כמו חבילות סטרטר או בוסטר. אנשים רבים שואפים לאסוף סט שלם; בדרך כלל ישנם 102 כרטיסים שונים לכל סט. שימו לב, לערכות יכולות להיות גם חבילות הרחבה המרחיבות את רשימת הקלפים שתצטרכו להשלים את אותה קבוצה מסוימת. קל יותר לאסוף סט בזמן שהוא מודפס. ככל שהסט ישן יותר או שהוא יוצא מההדפסה, כך יהיה קשה יותר למצוא את הקלפים האלה ולעיתים קרובות הם גם יתייקרו.
 4. 4
  קנה בכמויות גדולות. ספקים מקוונים כמו גם מקומות כמו שווקי פשפשים וחנויות תחביבים לרוב יש אפשרויות לקנות כרטיסים בכמויות גדולות. ניתן לרכוש סכום גדול במחיר מוזל ובדרך כלל לחסוך כסף גם במשלוח. חסרון אחד ברכישות בכמות גדולה הוא שאולי לא תמצאו שום דבר בעל ערך גבוה. אבל לפעמים מסתתר קלף נדיר בין כמה מאות נפוצים. המצוד אחר קלפים יקרי ערך הוא חלק מהיתרון והפיתוי לקנייה בתפזורת.
אתה יכול לקנות כרטיסי Base Set Pokémon באינטרנט במקומות כמו אמזון או eBay
אתה יכול לקנות כרטיסי Base Set Pokémon באינטרנט במקומות כמו אמזון או eBay, אך היזהר מזיופים.

שיטה 2 מתוך 4: הרחבת האוסף שלך לנגינה

 1. 1
  קנה אסטרטגית. אם אתה רוצה לשחק במשחק הקלפים, כדאי לך להתמקד במציאת פוקימונים או מאמנים מסוימים ובניית צוות חזק שיאתגר אספנים אחרים. בדרך כלל ניתן לקנות כרטיסי פוקימון בסטים מארזים של חפיסות נושא, חבילות בוסטר ופחים. חבילת נושא תכלול בדרך כלל 60 קלפים, אך היא תהיה יקרה יותר בסך הכל. זוהי דרך נהדרת להתחיל את האוסף שלך לנגינה מכיוון שהוא ייתן לך מגוון רחב של פוקימונים, כרטיסי אנרגיה, קלפי מאמנים ופריטים, כמו גם שילוב הגון של נדירויות קלפים שונות. חבילות Booster יכללו בערך 10 כרטיסים בהרחבות החדשות יותר (וסביבות 11 בכאלה ישנות יותר) ויכולות לעלות רק 2,20 € או 3 € פחים משרתים מטרה דומה ומהווים דרך נהדרת להרחיב את האוסף שלך.
 2. 2
  שמור על יחס של 1 ל -1 בעת סחר בכרטיסים. כרטיסי סחר עם אנשים שאתה משחק נגדם היא דרך נהדרת למצוא קלפים חדשים בטבע "ואתה יכול לנהל משא ומתן על עסקאות כדי להרחיב את צוות הפוקימונים שלך. זה טוען כי עסקאות הוגנות ואף אחד לא מנוצל בתוך המסחר. יש אנשים שטועים בסחר של כמה מכרטיסיהם בכרטיס נדיר אחד שעליהם הם מסתכלים ובמקום זאת הם סוחרים כמה כרטיסי ערך תמורת כרטיס טוב אחד בלבד. סחר בכמויות לא אחידות של כרטיסים הוא דרך מהירה לאבד נתחים גדולים מהאוסף ועדיף להחליף אחד בכל פעם.
 3. 3
  החזיקו כפילויות לשימוש מאוחר יותר. יש אנשים שיכולים לחשוב שכפילויות אינן מועילות ופשוט תופסות מקום. במקום זאת, חשוב על כפילויות כעל הזדמנויות לסחור עם אספנים אחרים בין אם באופן אישי או מקוון כדי להרחיב את האוסף שלך. סביר מאוד להניח שלאספן אחר יהיו מכפילים של כרטיס שאתה רוצה ולהפך, כך שתוכל להחליף קלפים זה עם זה בלי לקחת כרטיס מהסט הכללי שלך. כפילויות יכולות להועיל גם בבניית חפיסה ובגיבויים בעת משחק משחק הקלפים.
 4. 4
  סחר בצעדי תינוק. הדרך הטובה ביותר לעבור מבעלות על כרטיס בעל ערך נמוך לכרטיס בעל ערך גבוה היא לסחור בהדרגה. התחל על ידי החלפת כרטיס עבור כרטיס אחר שהוא מעט יותר יקר מזה שפתחת איתו. לאחר מכן, המשך להחליף כרטיס זה בכרטיס מעט יותר יקר בכל פעם שתסחר בו. זו גם דרך נהדרת להשיג כרטיסים נדירים מבלי לפשוט את הרגל. מכירת כרטיסים היא אפשרות, אך המסחר אינו דורש שום עסקאות כספיות ואתה עדיין יכול לקבל כרטיס נהדר.
תתחיל לצבור כמה קלפים יקרי ערך
כשתמשיך לאסוף, תתחיל לצבור כמה קלפים יקרי ערך, כגון קלפים הולוגרפיים או נדירים.

שיטה 3 מתוך 4: ארגון והגנה על האוסף שלך

 1. 1
  בחר את שיטת הארגון שלך. הארגון צריך להתבסס על העדפותיך, כגון אם ברצונך להיות מסוגל לשלוף סוגים מסוימים של פוקימונים לקרבות או לשמור על סדר מספרי כדי שתדע מה חסר בסט שאתה אוסף. ישנן מספר דרכים לסווג כרטיסי פוקימון, כולל:
  • סוג (כלומר דשא, קרקע, לחימה, מים, אש)
  • סט (כלומר שומרים עולים, שמים שואגים, ג'ונגל, סופת חול לשעבר)
  • אבולוציה (בסיסית, שלב 1, שלב 2, מגה, הפסקה)
  • מספר פוקדקס - לכל פוקימון מוקצה מספר ברשימת המאסטר של הפוקימון. (Bulbasaur הוא # 001, Emolga הוא # 587 ואורנגורו הוא # 765, למשל).
  • נדירות. (כלומר נפוץ, לא שכיח, נדיר)
 2. 2
  השתמש בקבוצות ותתי קבוצות בעת ארגון הכרטיסים שלך. אתה יכול לשלב שיטות ארגוניות שונות על ידי שכבות אותן. לדוגמה, אתה יכול לקבל קבוצה מכל פוקימונים מסוג מים ואז בתור תת-קבוצה, הם מסודרים לפי נדירות, עוברים מהנדירים ביותר לסוג הכרטיסים הנפוץ ביותר. כדאי לשמור רשימת אב במקום קל למצוא, כמו הכיס הקדמי של קלסר, כך שתוכלו להפנות אליו ולאתר כרטיס בתוך קבוצה או תת קבוצה במהירות.
 3. 3
  מיין את הכרטיסים שלך מעת לעת כדי לוודא שאתה מתחזק את המערכת שיש לך במקום. כשאתה צובר קלפים אתה רוצה לוודא שאתה נשאר מסודר כדי שתדע היכן למצוא כרטיס כשאתה זקוק לו. יצרני תוויות הם דרך נהדרת לסמן את הקלסרים והפחים שלך בקבוצות ובקבוצות המשנה שבחרת. כמו כן, יש מקום נפרד לשכפולים או כרטיסים דומים כדי שהאוסף הראשי שלכם לא יהיה עמוס.
 4. 4
  השקיעו באספקה כדי לעזור בארגון וגם בהגנה על אוסף הכרטיסים. ישנן מספר אפשרויות לאחסון ושמירת הכרטיסים שלך. קלסר בעל 3 טבעות יכול להכיל גיליונות של מגיני עמודים עם כיסים מיוחדים לכרטיסי מסחר. הפלסטיק השקוף הוא דרך נהדרת להציג את הכרטיסים שלך עם גישה נוחה, כך שתוכל לארגן את הכרטיסים ככל שאתה אוסף יותר. אפשרות נוספת היא לקנות שרוולים או טופסטרים בודדים כדי להחזיק כרטיסים נפרדים שניתן לאחסן כולם בקופסה או פח. שרוולים מסייעים בהגנה מפני שריטות והטופסטרים הם שרוול פלסטיק נוקשה יותר שמונע כיפוף קלפים. ניתן לקנות קלסרים בחנויות ציוד משרדי או באינטרנט וסדינים ושרוולים ניתן למצוא בכל חנות תחביבים. כדי לצמצם את העלויות, קנה בכמויות גדולות כדי לחסוך כסף בטווח הארוך.
 5. 5
  הגן על הקלפים שלך מפני האלמנטים. מכיוון שהכרטיסים עשויים מנייר, הם רגישים להיפגע וזה יקטין את ערכם. שמור על הכרטיסים שלך מפני סיכונים אפשריים אלה כדי שלא תצטרך לדאוג לאבד חלקים מהאוסף שלך. בנוסף, אחסן את הכרטיסים שלך במקום קריר ויבש, כמו ארון או פח פלסטיק. הימנע מגומיות להחזקת קלפים זה מכיוון שהלהקות יכולות לכופף את הקלפים ולסכן את מבנה הכרטיס.
  • בלאי מהטיפול בכרטיסים
  • נזקי מים
  • נזק לעשן
  • כתמי אוכל ושתייה
  • אור שמש ונמוג מחשיפה לאור
 6. 6
  הכפל את ההגנה על הכרטיסים שלך. כשתמשיך לאסוף, תתחיל לצבור כמה קלפים יקרי ערך, כגון קלפים הולוגרפיים או נדירים. הכניסו את הקלפים לשרוול ואז הכניסו אותם למעמיס עליון. קלסר טוב לגישה נוחה לכרטיסים שלך, במיוחד אם אתה משתמש בהם למאבק באספנים אחרים, אך שימוש גם בשרוול וגם בכלי ההעלאה ימנע אבק, מים וטיפול נוספים להרוס את הכרטיסים המיוחדים שלך.

שיטה 4 מתוך 4: זיהוי זיופים

 1. 1
  קנו מקמעונאים מעולים. ניתן למצוא כרטיסי פוקימון בחנויות גדולות כגון Walmart ו- Target, כמו גם חנויות תחביב, קומיקס ו חנויות משחקי וידאו, וחנויות מקוונות או באתרים כמו Ebay. כשאתה קונה בכמות גדולה באינטרנט, בדוק את הביקורות לאתר כדי לוודא שהמוכר מכובד. תפזורת
 2. 2
  בדוק אם אין סדר בקביעות. בכרטיסי פוקימון יש פרטים מורכבים וקל לזהות זיופים אם אתה יודע מה לחפש. לכרטיס אמיתי יהיו מספר מאפיינים ברורים:
  • מבטא על ה'ב 'בפוקימון.' המבטא צריך להיות נוכח בחלקו האחורי וגם בקדמת הכרטיס, כמו גם בתוך כל טקסט בכרטיס.
  • מספרי HP והתקפה סבירים. לפעמים לזיופים יהיו נתונים סטטיסטיים גבוהים עד כדי גיחוך.
  • גודל הגופנים אחיד והתקפות של פוקימון יהיו בגופן מודגש.
  • אין שגיאות כתיב.
  • סמלי זכויות יוצרים וסימנים מסחריים יהיו גלויים.
  • בכרטיסים אמיתיים לא יהיו כרטיסים תמונות גרגריות או מטושטשות או טקסטורות מוגבהות.
  • סמל האנרגיה בכרטיס אמיתי לא יתפוס את כל המעגל שבו הוא נמצא. בכרטיסים מזויפים יש סמל כמעט "מודגש" בפינה הימנית התחתונה.
 3. 3
  החזק את הכרטיס לאור בוהק. כרטיסי זיוף עשויים לעיתים קרובות מחומר דק יותר מהסוג הקליל הרגיל של נייר. כאשר מחזיקים את הכרטיס לאור, אם הכרטיס שקוף או שהתמונה האחורית נראית לעין, יש לכם כרטיס מזויף.
יש לך חופש ללכת לכל כיוון עם סוגי הקלפים שאתה רוצה
אם אתה רוצה לאסוף ולהציג כרטיסים, יש לך חופש ללכת לכל כיוון עם סוגי הקלפים שאתה רוצה.

טיפים

 • קרא פורומים מקוונים באתרים המיועדים לאיסוף כרטיסי פוקימון. אתה יכול ללמוד הרבה מאנשים שיש להם ניסיון של שנים שמוכנים לחלוק את הידע שלהם באופן מקוון.
 • דירוג כרטיסי פוקימון נופל מההנחיות של מאמת הספורט המקצועי. הדירוגים לערכים נעים על פי קנה מידה בהתבסס על שחיקתם ומצבם ונדירותם.
 • אין דרך נכונה או לא נכונה לאסוף כרטיסי פוקימון. לכל אחד יש העדפות ותחומי עניין משלו וישנם כל כך הרבה סוגים שונים של פוקימונים שחוויית כל אספן ייחודית.
 • קנו רק מקמעונאים או סוכני עיתונים ידועים.
 • חפש מכירות סגורות בחנויות צעצועים, עסקאות ב- eBay או באתרי מכירות פומביות אחרות. אך יש לנקוט משנה זהירות, מכיוון שאולי לא תקבלו את העסקה האמיתית במיוחד בעסקאות מקוונות.
 • חפש קו שחור קטן בצד הכרטיס. אם אתה רואה קצת שחור באמצע, זה אמיתי. אם לא מחק אותו.
 • למעשה ניתן להשיג 3 כרטיסי GX בפח בוסטר!
 • אל תמכור כרטיסים נדירים מכיוון שהם יכולים לעזור לך בקרבות.

דברים שתזדקק להם

 • כרטיסי פוקימון
 • מגיני קלסר וכיס
 • שרוולים וטופלטרים לכרטיסי סחר
 • קופסת קרטון או פח גומי

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לקנות כרטיסי EX?
  כרטיסי ה- EX מגיעים באקראי בחבילות. אתה יכול לקנות אותם בנפרד ב- eBay או באמזון, אך היזהר מזיופים.
 • איפה אני מוצא כרטיסי פוקימון?
  אתה יכול למצוא אותם בחנויות המשחקים, כגון Game Stop, או בסופרמרקטים גדולים, כגון Target. תוכלו למצוא אותם גם בחנויות הצעצועים ובאינטרנט. חנויות מקוונות מסוימות עשויות למכור כרטיסים ספציפיים בנפרד.
 • היכן אוכל להשיג כרטיסי פוקימון?
  אתה יכול לקנות כרטיסי פוקימון בחנויות ToysRUs, Target, Walmart ו- TCG (Game Card Cards).
 • איך אוכל לקנות סיפון חזק?
  הישאר עם ארגזי מאמנים מובחרים מכיוון שהם מכילים קלפים יקרי ערך. חפש גם קופסאות מאמנים, אריזות התחלה, חבילות בוסטר ופחים. היזהר בקנייה ב- eBay מכיוון שהם עשויים להיות מזויפים.
 • מהם החבילות או הפחיות הטובים ביותר לקנות?
  כל פח מגיע עם הפוקימון על גרסת הפח, EX, כך שזה תלוי בהעדפה אישית. אתה מקבל חבילות קלפים מרובות. אתה יכול לקבל אקס נוסף בפח.
 • אני לא יכול לקנות אף אחד מאלה, מה אני יכול לעשות? אני כל כך רוצה אוסף!
  אי יכולת לקנות אותם מקשה אך לא בלתי אפשרי. בקש מאחים ובני דודים לאוספי הכרטיסים או הכרטיסים הלא רצויים שלהם. בקש מחברים כרטיסים שהם לא רוצים. הסתכל במחזור חופשי ובקש מההורים שלך להציב שם מודעה המבקשת כרטיסים לא רצויים. בקשו כרטיסים ליום ההולדת שלכם ומתנות אחרות לאירועים מיוחדים. בקש מההורים שלך לתגמל עבודת בית ספר טובה בכרטיסים. הנה לך - המון דרכים אפשריות להשיג כרטיסים ללא כסף משלך!
 • כמה סטים של כרטיסי פוקימון יש?
  נכון לעכשיו, ישנם שבעה סטים של כרטיסי פוקימון, החל מפוקימון אדום, כחול וצהוב (מקורי), ל- X ו- Y (הנוכחי).
 • היכן אוכל לקנות את סט הבסיס של פוקימון?
  אתה יכול לקנות כרטיסי Base Set Pokémon באינטרנט במקומות כמו אמזון או eBay, אך היזהר מזיופים. חלק מכרטיסי ה- Base Set הם יקרים באמת; אתה עלול בטעות לשלם הרבה כסף עבור כרטיס מזויף.
 • האם אוכל להחליף כרטיסי פוקימון בחנויות?
  בדרך כלל לא. אבל אם זו חנות TCG מיוחדת, יש סיכוי קטן שתוכל.
 • כיצד אוכל להשיג כרטיסי פוקימון בחינם מחברי הכיתה?
  אתה יכול לעשות להם טובות תמורת כרטיסי פוקימון, או שאתה יכול לשאול אותם אם יש להם כאלה שהם לא רוצים.
שאלות ללא מענה
 • בשלי אין כוכב או משהו בפינה הימנית התחתונה. האם הכרטיסים משנת 1996 שונים?
 • האם טרול וקרפדה הוא סוחר של כרטיסים מזויפים או אמיתיים?

תגובות (9)

 • scottclark
  מאמר זה היה מועיל ללמוד על כרטיסים מזויפים וכיצד להגן על הכרטיסים.
 • cshaw
  כיצד לארגן אותם היה מועיל ביותר.
 • uhall
  זה היה מאמר מועיל בסך הכל. גם מאוד אינפורמטיבי.
 • cleo81
  הדרך הטובה ביותר "לתפוס את כולם!
 • thartmann
  אתם נהדרים, אהבתי את זה. יש לי כמה כרטיסי פוקימון, ועכשיו אני יודע איך להגדיל את האוסף שלי.
 • nannie59
  יש לך מאמר נהדר
 • quinn69
  למדו סוגים שונים של ערכי כרטיס לאיסוף, כלומר, נדירים יותר, כיצד לזהות זיופים ואיך לקנות. לא גילה מה זה HP, אך למד שיש טווח שהמספר צריך להיות בו, אך לא מהו טווח זה.
 • kwilliams
  זה עזר לי לפתוח אוסף.
 • quentinholmes
  זיהוי זיופים היה מאוד שימושי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail