איך לארגן את שולחן העבודה שלך לילדים?

עטים משומשים או זבל אחר שאינך צריך ליד שולחן העבודה שלך
זה הולך להיות ניירות ישנים, עטים משומשים או זבל אחר שאינך צריך ליד שולחן העבודה שלך.

השולחן שלך הוא המקום בו אתה עובד, בין אם פרויקטים אישיים או שיעורי בית מבית הספר. כדי לעזור לך לעשות את הדברים האלה טוב, תזדקק לשולחן מאורגן. זה אמור לאפשר לך להגיע לכל מה שאתה צריך לעבוד, ולתת לך את המרחב הראוי לעשות את העבודה הזו. ברגע שהדברים שלך נמצאים במקומות הנכונים, אתה יכול להתאים אישית את שולחן העבודה כך שיהפוך אותו למרחב האישי שלך.

חלק 1 מתוך 3: ניקוי שולחן העבודה שלך

 1. 1
  היפטר מהבלאגן. זה כל מה שבדרך עבורך את העבודה שצריך לעשות. זה אומר ניירות ישנים, עטים ועפרונות משומשים, ודברים אקראיים שאתה לא זוכר למה הם נועדו. אם אתה לא יודע למה זה שם, היפטר מזה.
  • שים ספרים על מדף ספרים. ספרים גדולים, ולכן הם תופסים מקום רב. זה ייתן לך מקום נוסף על שולחן העבודה שלך, ותמיד יהיה לך מקום לשים את הספרים שלך כשאתה מסיים איתם.
 2. 2
  נקה את השולחן. לאחר שפינית את שטח העבודה שלך, נגב אותו כדי להיפטר מפירורים, אבק, וכל לכלוך אחר שעדיין נמצא בסביבה. בדוק עם הוריך אם אתה זקוק למנקה מיוחד כלשהו, כמו אם שולחן העבודה שלך עשוי מעץ מסוים.
 3. 3
  ארגן את הניירות שלך. קרא את כל מה שקיבלת, והבין אם אתה צריך לשמור עליו או לא. אם זה משהו שאתה צריך לשמור, שים אותו בערימה אחת. אם לא, זרוק אותו.
  • אם יש לך המון דברים שאתה לא צריך, זרק אותם, לא למגירות. אם יש לך הרבה מגירות, זה יכול להיות מפתה, אבל זה רק מעביר את הבלגן לתיקו, ולא להיפטר ממנו.
 4. 4
  החליטו אילו דברים אתם צריכים מדי יום. אלה הדברים שאתה משתמש בקביעות, כמו מחברות, עטים, מחשבון או כל דבר אחר שעשוי להשתמש בו מדי יום. יהיה עליך למצוא מקום בשולחן עבורך. עבור כל השאר, תוכלו להחליט אם יש לכם מקום בשולחן, או אם הוא צריך ללכת למקום אחר.
 5. 5
  מצא מקום לכל השאר. לאחר שהבנת מה לא צריך להיות ליד השולחן שלך, ודא שיש לך מקום לשים את זה. אולי יש לך קצת שטח מדף נוסף, או ארון. שאל את ההורים אם אין לך מקום טוב בראש. רק וודא שאתה זוכר איפה הדברים האלה, כדי שתוכל למצוא אותם כשאתה צריך את זה.
 6. 6
  זרוק את האשפה. ברגע שיש לך להבין מה צריך להיות על השולחן שלך, ואיפה לשים את הדברים שאתה צריך אבל לא באופן קבוע, עדיף לזרוק את כל מה שנשאר. זה הולך להיות ניירות ישנים, עטים משומשים או זבל אחר שאינך צריך ליד שולחן העבודה שלך.
זה שולחן העבודה שלך
זה שולחן העבודה שלך, ותמיד תוכל לשים עליו פריטים המשקפים אותך ודברים שאתה אוהב.

חלק 2 מתוך 3: ארגון שולחן העבודה שלך

 1. 1
  הרחק מהסחות דעת. פירוש הדבר הטלוויזיה, המכשירים האלקטרוניים או כל דבר אחר העלול לגרום לך להסתכל על משהו שאינו עובד. שולחן הוא מקום עבודה, ואתה לא רוצה שתשומת הלב שלך תתמקד בדברים אחרים.
 2. 2
  קבל לוח שנה. זה יכול להיות גדול שמופיע בכל חודש, או מתכנן שבועי. זה יכול להיות נייר לתליה, או אפילו אלקטרוני. ודא שיש לך את זה איפשהו תמיד תוכל לראות את זה.
  • שים הכל ביומן שלך. המשמעות היא עבודת בית ספר, בתוספת פעילויות חיצוניות, פרקטיקות, אירועים, כל דבר שתעשה שלוקח זמן. אתה לא רוצה לפספס או לשכוח שום דבר. כשאתה חוזר מבית הספר או מכל מקום אחר, שם עליו תאריכים חדשים או מטלות חדשות. אם תחכה, פשוט תשכח.
  • ודא כי דברים שתזדקק להם להוריך, כמו מקומות שהם יצטרכו להסיע אותך או דברים שזקוקים לאישורם, תעבור גם ליומנים שלהם.
 3. 3
  קבל תאורה טובה. יהיה עליך להיות מסוגל לראות מה אתה עושה ליד השולחן, לכן וודא שיש לך שפע של אור מחלונות, מנורות ואורות אחרים. אם אין לך אורות טובים ליד שולחן העבודה שלך, קבל מנורה.
 4. 4
  שמור על דברים דומים ביחד. דברים שאתה כותב איתם, עטים ועפרונות, צריכים להיות ביחד כדי שתדע לאן לחפש כשאתה צריך אחד כזה. תיקיות ומחברות יכולות להתאים יחד כדי לשמור את כל הניירות במקום אחד. זה יעזור כשאתה צריך למצוא משהו, כי כל העטים או המחברות שלך יהיו באותו מקום.
  • עבור תיקיות ומחברות, שמור גם על נושאים. אתה לא רוצה לפתוח תיקייה למתמטיקה כשאתה מנסה לעשות את שיעורי הבית שלך במדעים.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: הניחו ווים על הקיר ליד השולחן שלכם ותלו מדף קטן או סלים קטנים כדי לשמור על העטים והאביזרים האחרים שלכם.

 5. 5
  ארגן את הניירות שלך. לאחר שהבנתם את הניירות שברצונכם לשמור, תרצו לארגן אותם לפי מה שצריך לעשות. שים את כל הדברים שאתה צריך לעשות בערימה אחת, כדי לוודא שאתה עושה את זה, ואז שים את החומר שסיים לגור אחר. אולי אתה נותן את החומר המוגמר להורים שלך לבדוק, או אולי פשוט תכניס אותו לתיק שלך כדי לקחת לבית הספר למחרת. זה יעזור לשמור על דברים שאתה צריך לעשות יחד כדי שתזכור לעשות אותם.
 6. 6
  תייג את הדברים שלך. השתמש באלה כדי לעזור לך להזכיר לך איפה הדברים נמצאים ולאן הם צריכים להגיע. אתה יכול להשתמש ביצרן תוויות מהודר או סתם איזה נייר דבק עם סמן.
אתה יכול להתאים אישית את שולחן העבודה כך שיהפוך אותו למרחב האישי שלך
ברגע שהדברים שלך נמצאים במקומות הנכונים, אתה יכול להתאים אישית את שולחן העבודה כך שיהפוך אותו למרחב האישי שלך.

חלק 3 מתוך 3: הפיכת השולחן לשלך

 1. 1
  קבל עטים שונים ונייחים. כמובן שתצטרך לרשום דברים, אך העטים והנייר שלך אינם צריכים להיות פשוטים או משעממים. חפש עפרונות עם מחקים כיפיים, או עטים המגיעים בצבעים שונים. אפילו ערימות קטנות של פתקי פוסט-איט יכולות להיות בצבעים שונים שיעזרו לכם להישאר מסודרים, או סתם כדי להראות כיף ושונה.
  • רק וודא שיש לך עטים שכותבים בדיו כחול או שחור. מורים רבים דורשים זאת. אתה יכול לקבל צבעים אחרים, אבל ודא שאם אתה צריך את זה, יש לך את זה.
 2. 2
  מצא מארגני שולחן כיף. כדי לעזור לך לשמור את הדברים שלך במקום הנכון, תרצה כמה מארגנים. תזדקק למקומות להחזקת הניירות והעטים שלך, וקופסאות קטנות לאחסון פריטים אחרים כמו אטבים או גומיות. תיקיות ותיקים צבעוניים, אפילו קופסאות תכשיטים קטנות, מושלמים לשמירה על דברים ביחד.
  • אתה אפילו לא צריך לקנות דברים חדשים. חותכים כמה קופסאות דגנים לשניים, הם בגודל המושלם להחזקת ניירות, בעוד שפחיות ישנות (מנוקות ועם התוויות שהוסרו, כמובן) יכולות להחזיק עטים ועפרונות. לאחר מכן תוכל לצייר את הדברים האלה, להוסיף מדבקות או לעשות דברים אחרים כדי להפוך אותם לאישיים יותר עבורך.
  טיפ מומחה

  טיפ למומחה: הניחו רצועות קלטת דו צדדית בתחתית מארגני המגירות בכדי למנוע מהם להחליק סביב בכל פתיחה וסגירה של המגירות.

 3. 3
  קבל כיסא מהנה. ישנם מגוון עיצובים של כסאות מסביב, כך שתרצה משהו פונקציונלי, אבל זה יכול להיות כל מיני צבעים, עם גב אחר, או אולי כזה שמגלגל או מסתובב מסביב. הכיסא שלך הוא חלק משולחן העבודה שלך, ולמרות שהוא צריך להיות פונקציונלי כדי שתוכל לבצע עבודה, זה לא אומר שהוא לא יכול להיות נוח או להיראות נהדר.
  • אולי תרצה שהכיסא שלך יהיה מתכוונן לגובה. אם מדובר בכיסא ממש טוב, לא תרצו להיפטר ממנו רק בגלל שגדלתם מעט, וזה עושה את זה פחות נוח לשבת בו.
 4. 4
  צבע את שולחן העבודה שלך בצבע חדש. כמה צבעים בהירים וחדשים יכולים לגרום אפילו לשולחן כתיבה ישן ומוכה להיות חדש לגמרי. כיף במיוחד לעשות את זה בעצמך, שכן עכשיו אתה באמת יכול להרגיש שהשולחן באמת שייך לך, משהו שעזרת ליצור.
  • אם אתה מרגיש שאפתן באמת, וההורים שלך מוכנים לעזור, אתה יכול לחשוב על צביעת החדר שלך בצבע חדש ושונה. אתה מתבגר, ולא הכל צריך להישאר כמו שהיה כשהיית ילד קטן. אם אתה לא רוצה לצייר את כל החדר, חשוב אולי רק על האזור סביב שולחן העבודה שלך.
 5. 5
  קשטו את החלק הפנימי של שולחן העבודה שלכם. אתה יכול לקשט יותר מאשר החלק החיצוני של השולחן. צבע או מדבקות מסוימות בחלק הפנימי של המגירות יכולות להפוך את פתיחתן למעניינות אפילו. אם אתה באמת יצירתי, אתה יכול להשתמש בקישוטים שונים שיעזרו לך להתארגן גם כן, כמו להשתמש בצבעים או בסמלים שונים לנושאים שונים, במקום לכתוב שמות.
 6. 6
  הוסיפו נגיעות אישיות. זה שולחן העבודה שלך, ותמיד תוכל לשים עליו פריטים המשקפים אותך ודברים שאתה אוהב. פריטים אלה צריכים להיות קטנים (אתה זקוק לחדר זה לעבודה שלך), אך יכול להיות כל דבר שמביע אותך, או משמח אותך כשאתה מסתכל על זה. תמונות שלך ושל חבריך, גביעים לספורט ופעילויות אחרות, או אפילו פוחלצים קטנים עוזרים להפוך את השולחן לייחודי לך.
תיקיות ודברים אחרים ליד שולחן העבודה שלך הם תמיד מעולים לעזור לך להישאר אנרגטיים בזמן השולחן שלך
צבעים בהירים למנורות, קלמרים, תיקיות ודברים אחרים ליד שולחן העבודה שלך הם תמיד מעולים לעזור לך להישאר אנרגטיים בזמן השולחן שלך.

טיפים

 • צבעים בהירים למנורות, קלמרים, תיקיות ודברים אחרים ליד שולחן העבודה שלך הם תמיד מעולים לעזור לך להישאר אנרגטיים בזמן השולחן שלך.
 • אין שום דבר רע לקנות דברים חדשים לשולחן העבודה שלך, אבל זה יכול להיות יקר, אז אל תפחד לחפש דברים ישנים כדי למחזר למשהו חדש, במיוחד דברים גדולים כמו השולחן או הכיסאות. לחלופין, קנו דברים חזקים ועמידים, כך שהם יחזיקו מעמד שנים ולא תצטרכו להחליף אותם לעיתים קרובות.
 • צלם תמונות לפני ואחרי כדי לעזור לך להזכיר לך לשמור על הניקיון, ולאן הדברים הולכים אם הם לא בסדר.
 • נסה להוסיף לקצוות השולחן שלך קישוטים בהירים או רכים. לא רק שזה נראה טוב, זה גם הופך אותו להרבה יותר מזמין וצבעוני.

תגובות (3)

 • stellareynolds
  אני אוהב את מה שאתה עושה באינטרנט. אני אוהב שהסברת איך לנקות את השולחן שלך כי השולחן שלי היה מאוד מבולגן.
 • vonalia
  מצא מארגני שולחן כיף.
 • oscar31
  אהבתי את זה כי זה אומר לך הכל.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail