איך להרוויח כסף כילד?

כיצד אוכל להרוויח כסף מבלי למכור דבר
כיצד אוכל להרוויח כסף מבלי למכור דבר?

כילד או טרום-עשרה יש לך הרבה זמן על הידיים. בין פעילויות בית הספר לבין פעילויות חוץ, ניתן להקדיש זמן פנוי למשחק עם חברים וליהנות מצעצועים ומשחקי וידאו. עם זאת, ייתכן שתרצה להיות פרודוקטיבי יותר ולקבל על עצמך אחריות. אחריות אחת שיכולה להיות יותר צעצועים, בגדים ופינוקים היא להרוויח כסף. עם קצת מאמץ ומסירות, אתה יכול להרוויח כסף בדרכים שונות.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת עבודה

 1. 1
  חפש משרות בעסק בבעלות משפחתית. להיות צעיר מדי לעבודה לפי שעה מגביל את החברות והמיקומים בהם אתה יכול לעבוד; עם זאת, עסקים רבים בניהול משפחתי מציעים משרות קטנות לעובדים צעירים ונלהבים. אם למשפחה שלך אין עסק משלה, בדוק אם להורים שלך יש קרובי משפחה או חברים שזקוקים לעזרה נוספת במשרדים או בחנויות שלהם.
 2. 2
  שוחח עם ההורים על עבודה מבוססת קצבה. עבודות הבית מעולם לא הושלמו, והצעת עזרה להוריך היא דרך נהדרת לפתוח בדיונים על קצבאות. התחל על ידי לקיחת על עצמך את האחריות והחובות שלך, ללא קשר לתשלום. ככל שתתקדם ותמצא יותר זמן, בקש אחריות רבה יותר שההורים שלך משלמים עזרה מבחוץ, כגון בישול ארוחות, עבודות בחצר, ניקיון המוסך, שטיפת המכונית או טיפול באחים.
 3. 3
  מורה דרך או מאמן. ככל שאתה מתבגר, אתה מפתח מודעות חזקה יותר לרמות המיומנות שלך. שימוש בכישרונות אלה יכול להועיל להרוויח כסף. דאג לבחור נושאים וכישרונות שאתה מבין היטב, ותבקש תמיד טיפים בנושא חונכות ואימון ממורים ומאמנים.
  • הציעו שיעורי עזר בזמנכם הפנוי בתחומי הנושא שאתם נהנים מהם; אתה יכול לעזור לתלמידים צעירים יותר אם אתה מרגיש שעמיתייך עשויים להיות ברמה דומה לך.
  • מאמן במהלך תוכניות קיץ וקייטנות.
  • הנחו את הקשישים כיצד להשתמש במחשבים וטכנולוגיה לא מוכרים.
  • תן שיעורי מוזיקה.
  איך אוכל להרוויח הרבה כסף
  איך אוכל להרוויח הרבה כסף?
 4. 4
  לעבוד בבידור. שחקני ילדים נדרשים תמיד למספר הזדמנויות כגון סרטים, טלוויזיה, פרסומות, דוגמנות, רדיו ותיאטרון. אם אתה וההורה שלך מחליטים שזה מסלול טוב, חקרו ובקשו לסוכנויות מכובדות.
  • בחירה באופציה זו יכולה להיות קשה ותחרותית, לכן היו מוכנים להתמודד עם נסיגות.

שיטה 2 מתוך 3: מכירת פריטים וסחורות

 1. 1
  הגדר דוכן למשקאות וחטיפים. אם אתה גר בעיר או בעיר מהירה, נצל זאת על ידי הקמת דוכן קטן או חנות. מציעים מוצרים נוחים שקל לקחת אותם בדרכים.
  • שקול את האקלים. הכי טוב באביב ובקיץ להציע בקבוקי תה קר, לימונדה או מים קרים בשילוב עם פירות, קרחונים או גרנולה. איפה שהסתיו והחורף יהיו טובים יותר לקקאו חם או קפה עם סופגניות ובייגל.
  • השתמש בשעה ביום לטובתך; הרבה אנשים שוכחים לאכול ארוחת בוקר או זקוקים לחטיף לאחר העבודה במהלך התנועה.
 2. 2
  ערכו מכירת מוסך. הרוויח קצת כסף נוסף על ידי מכירת דברים שמצטברים ברחבי הבית. התחל בחפצים משלך כגון ספרים, משחקי וידאו, צעצועים ובגדים. שאל את ההורים או האחים שלך אם יש להם גם משהו שהם רוצים להיפטר ממנו. לאחר מכן, פרסם את מכירת המוסך עם פליירים ברחבי השכונה או מודעה בעיתון.
 3. 3
  השתמש באינטרנט כדי למכור פריטים. הזמנים השתנו, ויש לך אתרים רבים ברשת שעושים עבודתך רבה בכל הקשור למכירת הדברים שלך. יש אתרי אינטרנט המתמחים בפריטים ספציפיים. אתר כמו אטסי יהיה הטוב ביותר עבור עתיקות, תכשיטים, ביגוד ופריטים בעבודת יד; כאשר Ebay או Craigslist יהיו טובים יותר עבור פריטי אספנות, תקליטורי DVD, משחקי וידאו, טלפונים סלולריים ומחשבים.
  • הקפידו להתייעץ עם הורה או אח או ילדים מבוגרים יותר כאשר שוקלים אתרים נדירים; בחלק מהאתרים יש כוונות לא טובות עם סחורות וכסף של אנשים.
  כילד או טרום-עשרה יש לך הרבה זמן על הידיים
  כילד או טרום-עשרה יש לך הרבה זמן על הידיים.
 4. 4
  למכור עבודות יד ותכשיטים תוצרת בית. אם יש לך צד אמנותי או ערמומי, השתמש בו בכדי להרוויח קצת כסף נוסף. התכנסויות כנסיות, ירידים ואירועים אחרים בעיר יכולים לשמש מקום נהדר להקמת דוכן למכירת צמידים תוצרת בית, תיקים, בגדים ועבודות אמנות. אתה יכול גם לקבל עזרה מהורה או מאח אחים גדולים יותר להקמת אתר למכירת העבודות בעבודת יד שלך.
 5. 5
  קנו ומכרו חטיפים וציוד מחדש בבית הספר. התלמידים שוכחים ארוחות צהריים וציוד כל הזמן, ותוכלו לעזור להם על ידי מכירת הפריטים שהם צריכים. השתמש במעט מהכסף שלך ובקר בחנות דולר. קנו חטיפים וציוד לבית הספר (עפרונות, עטים, מחקים, נייר, מדגישים, טושים וכו '); למכור את הפריטים במחיר סביר כמו עשרים וחמישה סנט עיפרון. לאורך זמן, תתאזן ותרוויח.

שיטה 3 מתוך 3: לשרת את השכונה והקהילה שלך

 1. 1
  התחל שירות דשא. תחזוקת חצר חשובה לאנשים, אך למצוא את הזמן לעשות זאת יכול להיות קשה. אם אתה מבוגר מספיק כדי לבצע את התחזוקה סביב החצר שלך, הציע לעשות עבודה עבור השכנים במחיר סביר (תעריף שעתי או תעריף אחיד עבור חובות). למרבה המזל, הזמנים השונים של השנה ישאירו עבודות ומשימות שונות עבורכם.
  • גרפו את העלים ונקו מרזבים במהלך הסתיו.
  • את את השלג בשעות הבוקר המוקדמות במהלך החורף.
  • להשקות ולכסח את החצר בעונות החמות.
 2. 2
  לשבת. שירותי ישיבה למשפחה ולשכניכם פירושם לעיתים קרובות לשמור על אנשים, חיות מחמד ודברים. כל צורת ישיבה לוקחת אחריות רבה וניסיון שלרוב מתחיל בבית. בחר את הישיבה שיש לך הכי הרבה נוחות וחוויה איתה.
  • אם יש לך את כל האחריות של חיית המחמד המשפחתית, הציע ישיבה לחיות מחמד לשכנים, במיוחד בחגים; אתה יכול גם לעזור בהוצאת כלבים לטיולים.
  • ישיבה בבית נפוצה גם בחגים. אתה יכול להוציא אשפה, לבדוק דואר, להדליק / לכבות אורות בית ועבודות אחרות לטיפול בבית עבור שכן או קרוב משפחה שנמצא מחוץ לעיר.
  • תינוקות יושבים אחים צעירים להוריך או יושבים לשכניך ולמשפחתך. סוג ישיבה זה לוקח הרבה אחריות ואמון. הקפד לבחור באופציה זו עם הכוונה והתנסות מתאימים.
  אתה יכול גם לנסות למצוא כסף ברחבי הבית
  אתה יכול גם לנסות למצוא כסף ברחבי הבית, בצד הדרך וכו '.
 3. 3
  הציעו לעשות מטלות עבור שכניכם. סיוע לאחרים בעבודות הבית יכול להרוויח קצת כסף. בדוק עם שכנים שעסוקים מאוד האם הם מוכנים לשלם לך עבור שירותים; כל דבר, החל מניקיון הבית וכלה בהוצאת האשפה, יכול להועיל לאחרים. כמו כן, בדקו אם אנשים קשישים מתגוררים בשכונתכם. קשישים רבים זקוקים לעזרה נוספת למשימות נפוצות מאוד כמו בדיקת דואר, ניקוי כלים או סדר בבית.
  • נסו להיות יצירתיים עם סוגי השירותים המוצעים (קניית מצרכים, צביעה מחודשת של חדרים, תליית תמונות, הכנת ארוחות, קישוט לחגים).
 4. 4
  מחזר חומרים שונים. ניסיון להרוויח כסף יכול להיות גם עזרה לסביבה. למרות שיש בערים איסוף מיחזור קבוע לפחיות אלומיניום, ניתן למכור כמה מתכות ופריטים אחרים לחצרות מיחזור. ראשית, בדוק מה ברצונך למחזר. אתה יכול לאסוף מתכות שונות כגון נחושת, פליז ופלדה. יש חברות שקונות גם סוללות משומשות וחלקי מחשב. לאחר שתבין איזה טובין או סחורות למחזר, הוציא את השירותים שלך לאנשים. עברו מדלת לדלת, הציבו שלטים, חלקו עלונים, הקמו פחים בבית הספר, או הקמו אתר.

טיפים

 • שוחח עם הורים / אפוטרופוסים לפני שאתה יוצא לכיוון הכנסת כסף.
 • זכור להיות תמיד מנומס עם הלקוחות שלך.
 • כשאתה מרוויח כסף באופן מקוון, שים לב לאתרים ורמאים דגים!

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להרוויח הרבה כסף?
  התחל להשקיע כבר בגיל צעיר, הישאר ממושמע והתמקד לעבר יעדים וקריירה. הישאר ממוקד בחיסכון בכסף, אל תחיה מעבר לאמצעים שלך. קח סיכונים כשאתה צעיר, היה שמרני כשאתה מעל גיל 50. אל תנסה להתעשר, לעתים נדירות זה מסתדר לנסות לעשות זאת. הישאר מחויב להשקעות, יש מיליוני אנשי מכירות, רק מעטים שווים את משקלם בזהב. עשו את מה שאתם אוהבים או שיש לכם תשוקה אליו.
 • כיצד אוכל להרוויח כסף מבלי למכור דבר?
  הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף מבלי למכור דבר היא כנראה השקעה. אתה יכול גם לנסות למצוא כסף ברחבי הבית, בצד הדרך וכו '.
 • בת כמה אני צריכה להיות כדי לשמור על שמרטפות?
  זה תלוי בבגרות שלך, בגיל הילד שאתה צופה בו וכו '. לרוב ההורים נוח להעסיק יושבים בגיל 14 לפחות, אך אם יש לך בן משפחה או חבר עם ילד, הם עשויים להיות נוח להעסיק אותך כשאתה צעיר יותר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail