איך לחגוג את יום הבוס הלאומי?

"יום הבוסים שמח"
אם אתה חש חוסר רצון או טינה מצד עמיתיך לעבודה, אולי עדיף להעביר באופן אישי את האיחולים שלך לבוס שלך, פשוט, "יום הבוסים שמח".

יום הבוס, המכונה גם יום הבוס הלאומי או יום הבוס, הוא זמן עבור עובדים רבים להעריך את מעסיקיהם. זה נצפה מדי שנה באירופה ב- 16 באוקטובר, או ביום העבודה הקרוב ביותר.

צעדים

 1. 1
  תן מתנה לבוס שלך מסיבות אלטרואיסטיות בלבד. זה לא חכם לתת לבוס שלך מתנה רק בגלל שאתה מצפה למשהו בתמורה, כמו העלאה או קידום. הסיבה הלאומית בוס יום נוצר הייתה כדי לעובדים להביע הערכה לבוסים שלהם.
 2. 2
  היעזרו בעמיתיכם לעבודה. עובדים רבים מתאגדים ומתייחסים למתנה ליום הבוס. זוהי דרך אידיאלית לכולם להראות את הערכתם מבלי שאף אחד ירגיש מצוקה כלכלית.
 3. 3
  היה מתחשב. המתנה הטובה ביותר להשיג היא מתנה שאתה רוצה או אוהב. הבוס שלך יעריך מתנה שברור שהיא נבחרה בזהירות מסוימת. תחשוב מה מעניין את הבוס שלך. לדוגמא, קופסת טיז גולף היא מתנה מתחשבת לגולף נלהב. מתן מתנה שאין לה בכלל רלוונטיות לבוס שלך ייחשב ככל הנראה כלא כנה.
 4. 4
  אל תבזבז יותר מדי. גם אם המשכורת שלך משמעותית, מתנה יקרה עלולה להיתפס בדרך הלא נכונה. מצא דרך לתת משהו במחיר סביר, לא משנה מה הכנסותיך.
 5. 5
  אל תהיו אישיים. לא משנה עד כמה אתה מכיר את הבוס שלך, או כמה זמן אתה נמצא בחברה שלך, יש גבולות. הימנעו ממתן בושם, תכשיטים, ביגוד או פריטים אישיים מכל סוג שהוא. הנה כמה הצעות:
  • עט נובע
  • פרחים
  • שוקולדים
  • ספל קפה או תה
  • עוגיות ביתיות או שימורים משומרים
 6. 6
  הימנע ממתנות מתנות. מתנות גאג, שלעתים קרובות הן חסרות טעם, אינן רעיון טוב. מה שנראה לך היסטרי עשוי לפגוע בבוס שלך. עדיף לא להסתכן.
 7. 7
  גמור.
אם אף אחד מהעמיתים לעבודה שלך לא רוצה לתת לבוס מתנה
אם אף אחד מהעמיתים לעבודה שלך לא רוצה לתת לבוס מתנה, שקול לבטל את הסכמתך.

טיפים

 • אם יש לך ספק, אתה יכול פשוט לתת כרטיס לבוס שלך. כתוב כמה משפטים המביעים את הערכתך, במיוחד אם אתה מחשיב את הבוס שלך כמורה שלך.
 • אל תיתן מתנת אוכל אלא אם כן ידעת שהבוס שלך אוהב את זה ואין לו אלרגיות אליו.

אזהרות

 • אם אף אחד מהעמיתים לעבודה שלך לא רוצה לתת לבוס מתנה, שקול לבטל את הסכמתך. אם אתה העובד היחיד במשרד שנותן מתנה, אתה עלול להיתפס כמי שמנסה להעדיף. לכל הפחות, אתה עלול ליצור לעצמך סביבת עבודה לא נעימה. אם אתה חש חוסר רצון או טינה מצד עמיתיך לעבודה, יתכן והדבר הטוב ביותר יהיה להעביר באופן אישי את איחוליך הטובים ביותר לבוסך עם יום פשוט "יום הבוסים שמח".
 • ודא שאתה לא מפר אתיקה כלשהי לפני שאתה נותן מתנה לבוס שלך. בדוק במדריך לעובדים כדי להיות בטוח. מרבית המשרות הממשלתיות וכמה חברות במגזר הפרטי אוסרות על מתנה מכל סוג שהוא.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail