כיצד להשתמש בחיפוש משפחתי (הציבור הרחב)?

עיין במאמר הנפרד כיצד להשתמש ב- FamilySearch (LDS Genealogy)
אם אתה חבר בכנסיית LDS, עיין במאמר הנפרד כיצד להשתמש ב- FamilySearch (LDS Genealogy).

FamilySearch הוא אתר המסייע לכל אחד לברר אודות משפחתו שנפטרה. זה בחינם וזמין לכולם. אם אתה חבר בכנסיית LDS, עיין במאמר הנפרד כיצד להשתמש ב- FamilySearch (LDS Genealogy). בצע את הצעדים הפשוטים הבאים ותוכל לגלות כמה דורות של אבות קדומים!

צעדים

 1. 1
  עבור אל familysearch.org. לחץ על קישור או הקלד בדפדפן האינטרנט שלך.
 2. 2
  היכנס. אם יש לך חשבון משפחתי, היכנס. אם לא, לחץ על "הצטרף בחינם" בפינה השמאלית העליונה של המסך. הכניסה היא בחינם ומאפשרת לך לאחסן מידע על משפחתך בחינם (רק אנשים שנפטרו יכולים לראות מישהו אחר). לאחר ההרשמה המערכת תעביר אותך למסך חיפוש.
 3. 3
  בחר מישהו לחפש. התחל עם מה שאתה יודע על קרוב משפחה שנפטר עליו היית רוצה לדעת יותר. מידע על אנשים חיים מוגן על ידי זכויות פרטיות, אז אתה צריך להתחיל עם מישהו שמת. זה עוזר לדעת את השם, תאריך לידה משוער או תאריך פטירה, ומקום בו התגורר האדם. ישנם שני מאגרי מידע נפרדים שתוכלו לחפש בהם - Record Record ו- Tree Tree.
  זה מציג מסך שבו אתה מזין את מה שאתה יודע על האדם שאתה מחפש
  זה מציג מסך שבו אתה מזין את מה שאתה יודע על האדם שאתה מחפש.
 4. 4
  התחל בחיפוש רשומות. התחל על ידי מילוי התיבות שאתה מכיר (שם פרטי, שם משפחה, ארץ, מקום הולדת (לפחות מדינה או מדינה, אם אתה יודע) וטווח שנת הלידה. אם אינך בטוח לגבי שנת הלידה, תוכל להוסיף בטווח של שנים לחיפוש.
  • זה יחזיר לך רשימת רשומות שעשויה להכיל מידע על אביך. אלה כוללים לידה, נישואין, מוות, מפקד אוכלוסין, כנסייה, מס, תיקים ועוד סוגי רשומות. הם אינם רשומות שמישהו נשלח אליהם, אלא רשומות ממשלתיות וכנסיות שאושרו על ידי מתנדבים.
  • עיין ברשימת הרשומות כדי לראות אם מישהו יכול להיות אביך הקדמון. אם אחד נראה מבטיח, לחץ על השם כדי לראות פרטים נוספים. המדגם שלמעלה מראה תוצאות הכוללות הן רשומות מפקד פדרליות והן מפקדי מדינה, וכן טיוטת רישום לרישום עבור אלברט בקר, שנולד באיווה בשנת 1886, אך חי במינסוטה.
 5. 5
  השתמש במידת העץ אם תרצה בכך. לחיפוש העץ, לחץ על "עץ משפחה" בראש המסך. תתבקש להיכנס אם אתה עדיין לא מחובר. זה מציג מסך שבו אתה מזין את מה שאתה יודע על האדם שאתה מחפש. חיפוש זה יכול לחפש לפי אירוע כגון לידה, נישואין או מוות או לפי קשר לאדם אחר (אב, אם או בן / בת זוג).
  • הזן את מה שאתה יודע ולחץ על "מצא".
  • פעולה זו תחזיר שמות שהוגשו על ידי אחרים, כגון המדגם למטה. רבים מאיתנו קשורים, ולכן ייתכן שמישהו אחר מסר מידע על אביך.

אזהרות

 • מרבית החיפושים מחזירים להיטים רבים. זכור לחזור לרשימת הרשומות של אנשים לאחר בדיקת אחד הלהיטים. אחד הלהיטים האחרים עשוי להיות הנכון, או לתת מידע נוסף על אותו אדם.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail