איך לגדל מלון קרני אפריקאי?

האם הפרי יבשיל בזמן לקציר מוקדם של החורף
אם אני שותל עכשיו (סוף הקיץ), האם הפרי יבשיל בזמן לקציר מוקדם של החורף?

מלון הקרניים האפריקאי {Cucumis metuliferus}, העובר גם בכינויים של מלון קיוואנו או ג'לי, הוא קשוח באזורים 10 ומעלה וניתן לזרוע אותו ישירות או לעבד אותו במיכלים. קיוואנו הוא לא רק גפן מפואר ועשיר בוויטמינים, אלא גם מתנגד לתופעות שכיחות כמו נמטודות, כנימות מלון, זבובי חממה וטחב אבקתי!

אלה אינם מייצרים צמחי בית טובים. מכיוון שהם שנתיים, הם דורשים הרבה יותר אור שמש ממה שחלון יכול לספק.

אם מותר להבשיל על הגפן
אם מותר להבשיל על הגפן, יש לו טעם של שילוב של מלפפון, בננה ומלון.

פרי הקיואנו מכיל יתרונות בריאותיים נסתרים רבים, מכמויות גדולות של ויטמין E הכלולות בזרעים ועד ויטמין A המאוחסן בעיסה. טוניק העשוי מתחליב של זרעים טחונים במים התגלה גם כמי שרף, המוציא טפילים מהגוף.

צעדים

 1. 1
  קבעו את המקום הטוב ביותר עבור צמח הקיואנו החדש או הזרע. בחר אזור עם אור שמש מלא {גידול חממה הוא חובה באקלים קר יותר} עם שטח לגידול של הצמח כמו סורג או גדר מכיוון שהגפן יכול להגיע עד 5 מטר (1,5 מ ').
 2. 2
  הכן את האדמה. קיוואנו מעדיף תערובת חרסיתית או 40% -40% -20% חול-טיט-קליי, וטווח Ph של 6,0 - 6,5. ** אם משתמשים במיכל, יש לוודא שהוא סחוט היטב.
 3. 3
  שתל את הזרעים שלך. דחוף את הזרע 0,5" לאדמה מוכנה או כפליים מכדור השורש אם שותלים שתיל. תרצה לאפשר כ- 6 מטר (1,8 מ ') בין שורות לכ -2 מטר (0,6 מ') בין קבוצות של 2-3 זרעים {שתיל 1}. ** אם משתמשים במיכל, אפשר 4-5 ליטר (15,1-18,9 ליטר) אדמה לצמח.
 4. 4
  שמור את הזרעים לחים באופן עקבי עד 1" לאדמה. הנביטה משתנה ויכולה להתרחש בין 5 ימים לשבועיים בהתאם לאקלים שלך. עם התבגרות הצמח, תצטרך לספק 1-2" מים בשבוע. אתה צריך להיות בטוח גם לתת לאדמה להתייבש מעט בין השקיה, מה שהופך את זה לצמח נהדר עבור גננים שוכחים באזורים הטרופיים!
 5. 5
  דשן במשורה, מתן תחליב דגים אורגני חלש או תה קומפוסט פעמיים בחודש.
 6. 6
  יש למרוח מאלץ, קש או שבבי עץ סביב בסיס הצמח כאשר טמפרטורת האדמה היא 24 מעלות צלזיוס (24 מעלות צלזיוס) ומעלה כדי לשמור על לחות ולמנוע צמיחת עשבים.
 7. 7
  הוא בשל כאשר העור הופך לצהוב והחלק הפנימי הופך לג'לטיני וירוק ליים. נבחר מוקדם, סביר להניח שתיתקל בפרי בריח נקי אך מריר למדי. אם מותר להבשיל על הגפן, יש לו טעם של שילוב של מלפפון, בננה ומלון.

טיפים

 • ערבב כדור הארץ דיאטומי כיתה מזון בתערובת האדמה שלך. מוצרי אדמה דיאטומית הם מקור להדברה אורגנית והם רשומים לשימוש נגד פשפשים, מקקים, צרצרים, פרעושים, קרציות, עכבישים ומזיקים רבים אחרים.
 • מפזרים אבקת קינמון אורגנית על אדמה לחה כדי למנוע צמיחה של עובש ופטריות.

אזהרות

 • לבש כפפות בעת קצירת פרי המלונה האפריקאית, הקוצים חדים ועלולים לנקב את העור,

דברים שתזדקק להם

 • תערובת קרקע אורגנית ליים. 40% חול - 40% טפטוף - 20% חימר
 • אדמה דיאטומית
 • אבקת קינמון אורגנית
 • מיכל סחוט היטב 4-5 ליטרים (15,1-18,9 ליטר)
 • מאלץ לא מטופל
 • קומפוסט או דשן אורגני

שאלות ותשובות

 • אני גר באזור אקלים 9. לעיתים רחוקות אני רואה טמפרטורות מקפיאות לפני סוף דצמבר. אם אני שותל עכשיו (סוף הקיץ), האם הפרי יבשיל בזמן לקציר מוקדם של החורף?
  כנראה שלא. לוקח הרבה זמן עד שצמחים אלה מתחילים לייצר פרחים נקביים. עליכם להתחיל די מוקדם.
 • כמה זמן לוקח לגדול אלה?
  הצמח גדל במהירות. אם תשתל את הזרעים בסירים קטנים בחודש מרץ, תוכל להשתיל אותם בחודש מאי ולהביא פירות באוגוסט.
 • כמה זמן לוקח לגדול?
  כמה חודשים. הקפידו להשקות אותו נכון, ואל תשכחו: הרבה אור שמש!
שאלות ללא מענה
 • כמה גובה הצמחים?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail