איך להשיג תפקיד מחקר לתואר ראשון?

אם אתה רוצה להצטרף למעבדת פרופסור או לקבוצת מחקר
אם אתה רוצה להצטרף למעבדת פרופסור או לקבוצת מחקר, עדיף להיות סטודנט באוניברסיטה של אותו פרופסור.

אם אתה מעוניין להיות מדען, מהנדס או חוקר אחר, אז ניסיון כסטודנט לתואר ראשון במעבדת מחקר יכול לעזור לך להחליט אם מסלול הקריירה הזה מתאים לך. פרופסורים מחפשים לעיתים קרובות עזרה נוספת במעבדה, ומוכנים לחנך חברי מעבדה חדשים. כחוקר לתואר ראשון, אתה יכול לקבל ניסיון מעשי בתחום העניין שלך, ללמוד מיומנויות וחומרים המשלימים את עבודת הקורס שלך, ולהרגיש כיצד המדע והמחקר מתרחשים בעולם האמיתי. ואם תחליט להמשיך במחקר, תקבל קשרים בקהילה המדעית והאקדמית ויהיה לך דחיפה יפה לקורות החיים שלך.

חלק 1 מתוך 2: הכנת עצמך וחיפוש אפשרויות

 1. 1
  קבע את תחומי העניין שלך בתחום המחקר. מה מרתק אותך וגורם לך לרצות ללמוד עוד? חשוב על המגמות שלך, השיעורים המועדפים עליך, התחביבים שלך ויעדי הקריירה שלך. אם אתה מתקשה לצמצם את תחומי העניין שלך, אל תדאג - זה חלק ממה שנוסה ניסיון המחקר לתואר ראשון. סיעור מוחות, הכין רשימה, והלך עם מה שנראה הכי מרגש ומבטיח ביותר. אם אתה נכנס לתחום מחקר וזה בסופו של דבר לא מתאים לך, אתה יכול לבדוק תחומי מחקר אחרים.
 2. 2
  הירשם לתכנית לתואר בתחום העניין שלך במכללה או באוניברסיטה. אם אתה רוצה להצטרף למעבדת פרופסור או לקבוצת מחקר, עדיף להיות סטודנט באוניברסיטה של אותו פרופסור.
 3. 3
  וודא שלמדת שיעורים הרלוונטיים לתחום העניין שלך במחקר. אין צורך להיות מומחה בכל התחומים המעורבים במחקר של הפרופסור. וודא שאתה מכיר את היסודות ויש לך הבנה בסיסית בתחום המחקר. תלמד עוד לאחר שתצטרף למעבדה או לקבוצה.
  אם אתה נכנס לתחום מחקר וזה בסופו של דבר לא מתאים לך
  אם אתה נכנס לתחום מחקר וזה בסופו של דבר לא מתאים לך, אתה יכול לבדוק תחומי מחקר אחרים.
 4. 4
  כתוב מתאר של פרויקט המחקר שאתה רוצה לעשות. שלב זה הוא אופציונלי. אם אין לך פרוייקט בראש (שניתן לצפות ממישהו המחפש ניסיון ראשון במחקר), אז הפרופסור ימצא משהו עבורך לעבוד עליו. המשמעות של זה היא שאתה תעבוד בעבודה עמוסה או במשימות קלות (ניקוי כלי זכוכית, חיפושים בספרות) לפני שהפרופסור ימצא פרויקט שתוכל לעזור לו. אם כבר יש לך איזה פרויקט ספציפי שאתה רוצה לחקור והוא מתיישב עם הפרויקטים המתקיימים, אז הפרופסור יהיה מעוניין יותר שיהיה לך ולרעיונות שלך.
 5. 5
  אתר פרופסורים באוניברסיטה שלך שעושים מחקר שמעניין אותך. אם אתה בשיעור עם פרופסור שעובד בתחום העניין שלך, שאל על איזה מחקר הפרופסור שלך עושה ואיך אתה יכול להיות מעורב. דפדף בדפי אינטרנט של סגל בכל מחלקות האוניברסיטה שאתה חושב שעושות מחקר שמעניין אותך. השתמש במנועי חיפוש ובאתר האוניברסיטה שלך כדי למצוא פרופסורים. לאוניברסיטה שלך עשויה להיות תוכנית הזדמנויות מחקר לתואר ראשון (המכונה לעתים קרובות UROP) המסייעת לחבר סגל לסטודנטים ויכולה להעניק סיוע כספי לפרויקטים של מחקר.
 6. 6
  אתר מוסדות מחקר אחרים באזור העניין שלך. בתי חולים, חברות ומוסדות אחרים עוסקים גם במחקר, וברבים יש תוכניות חינוכיות הפתוחות לסטודנטים. חפש באינטרנט ובאוניברסיטה שלך כדי למצוא הזדמנויות כמו עבודות מחקר בקיץ, התנדבות במעבדות ותפקידי סטודנטים.
 7. 7
  הכן את קורות החיים שלך. כשתפנה לפרופסור תצטרך להיות מסוגל להציג את החוויה שעברת. בקורות החיים ציינו אילו שיעורים עברתם הקשורים לתחום המחקר של הפרופסור, ואילו כישורים רלוונטיים וניסיון קודם עשויים להיות לכם. אל תדאג אם אין לך הרבה בדרך של מיומנויות וניסיון, כי זה מה שתלמד תוך כדי עבודה עם הפרופסור שלך וקבוצת המחקר. הוכיח שאתה יסודי ואמין - תכונות הכרחיות לחוקר טוב.
אל תדאג - זה חלק ממה שנוסה ניסיון המחקר לתואר ראשון
אם אתה מתקשה לצמצם את תחומי העניין שלך, אל תדאג - זה חלק ממה שנוסה ניסיון המחקר לתואר ראשון.

חלק 2 מתוך 2: הגשת בקשה להזדמנות

 1. 1
  פנה ישירות לפרופסור בנוגע להתעניינותך במחקר שלו ו / או להירשם לתכנית מחקר. עכשיו כשמצאת פרופסורים שעושים מחקר שתרצה לעזור להם, עליך לפנות אליהם. עדיף לפנות למספר פרופסורים, כי לא לכולם יהיו תפקידים זמינים עבורך. פרופ כתובות הדוא"ל ואת מספרי הטלפון צריך להיות זמין לציבור בדפי אינטרנט סגל. אם באוניברסיטה שלך יש תוכנית מחקר לתואר ראשון, הירשם אליה וצור קשר עם פרופסורים בדרך זו. אם אתה נרשם לתכנית, זה תמיד רעיון טוב לפנות ישירות לפרופסורים בנוסף דרך התוכנית.
 2. 2
  בקש להיפגש עם הפרופסור או החוקר. במייל של שיחת טלפון, הסביר מי אתה, מדוע אתה מעוניין להצטרף לעבודת המחקר, ושאל אם יש תפקיד עבורך. אם הפרופסור מגיב ואומר כן, שאל אם הפרופסור זמין להיפגש איתך כדי לדון כיצד תוכל להצטרף למעבדה או לקבוצת המחקר ומה תעשה שם.
 3. 3
  קרא והכיר את פרסומי הפרופסור ומידע הרקע אודות המחקר. פרסומים נבחרים יופיעו לרוב בדף האינטרנט של פרופסור. לחלופין, מנועי חיפוש כמו Google Scholar, תוכנה כמו EndNote ואתרי יומנים אקדמיים מקוונים יכולים לעזור לך למצוא פרסומים על ידי חיפוש שמו של הפרופסור. בדרך זו תוכלו גם לדון טוב יותר במעבדה או בעבודת המחקר. כשנפגשים עם הפרופסור, אתה רוצה להוכיח שאתה מספיק מעוניין לבדוק את עבודתו.
  לאוניברסיטה שלך עשויה להיות תוכנית הזדמנויות מחקר לתואר ראשון (המכונה לעתים קרובות UROP) המסייעת לחבר סגל
  לאוניברסיטה שלך עשויה להיות תוכנית הזדמנויות מחקר לתואר ראשון (המכונה לעתים קרובות UROP) המסייעת לחבר סגל לסטודנטים ויכולה להעניק סיוע כספי לפרויקטים של מחקר.
 4. 4
  היכונו להסביר את הסיבות להתעניינותכם בהצטרפות לקבוצת המחקר. דע מה תספר לפרופסור על מה שיש לך להציע, ומה אתה רוצה להרוויח מהזמן שלך שם, ומדוע.
 5. 5
  הכן שאלות לפרופסור. כשאתה פוגש את הפרופסור ושוחח על פרויקטי המחקר הנוכחיים, שאל שאלות לגבי כל מה שאתה לא מבין. זה ייתן לך מושג טוב יותר על המתרחש בקבוצת המחקר, מה יש לך להרוויח מכך, וזה מראה לפרופסור שאתה מעוניין ללמוד יותר באופן פעיל. הקפד לשאול על דברים כמו התחייבות לזמן, המיקום ודרישות אחרות להצטרפות. ואם אפשר, נסו להכיר את הפרופסור באופן אישי - דאגו להסתדר. חשוב שתהיה סביבת מעבדה ידידותית.

טיפים

 • שלח תחילה דוא"ל לפרופסור, ואם הוא או היא לא מגיבים, שלח דוא"ל או התקשר לפרופסור.

אזהרות

 • אל תתביישו מכך שלא הבנתם משהו שמתרחש בתחום המחקר. אתה שם כדי ללמוד!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail