איך מזמינים זיקוקים?

לפני שאתה מזמין זיקוקים, חפש את החוקים הלאומיים, הממלכתיים והעיריים אילו סוגים של זיקוקים מותרים באזור שלך. כשאתה מוכן לחנות, בקש ממשפחתך, מחבריך או מאנשי הקשר שלך ברשתות חברתיות להמליץ על סוחר זיקוקים מכובד. אם אתה רוצה מבחר גדול יותר ואתה כבר מכיר את סוגי הזיקוקים שאתה רוצה, כדאי לך לקנות באינטרנט. עם זאת, אם אתה מעדיף סיוע מותאם אישית יותר, בקר בספק זיקוקים מקומי. אם אתה רוצה ללמוד כיצד להדליק בבטחה את הזיקוקים שלך, המשך לקרוא את המאמר!

הממלכתיים והעיריים אילו סוגים של זיקוקים מותרים באזור שלך
לפני שאתה מזמין זיקוקים, חפש את החוקים הלאומיים, הממלכתיים והעיריים אילו סוגים של זיקוקים מותרים באזור שלך.

ירי זיקוקים יכול להיות דרך מהנה ומרגשת לחגוג חג או אירוע מיוחד, אך החוקים המסדירים זיקוקים יכולים להיות שונים בהתאם למיקום שלך, מה שעשוי להשפיע על היכולת שלך להזמין אותם. למרבה המזל, על ידי למידה קצת על חוקי הזיקוקים המקומיים שלך, עדיין תוכל ליצור תצוגה מהנה!

שיטה 1 מתוך 2: הזמנת זיקוקים מקמעונאי

 1. 1
  מצא סוחר זיקוקים מכובד. בין אם אתה קונה באינטרנט או מזמין מספק מקומי, עליך לחקור את החברה לפני שאתה מבצע רכישה. פנה למדיה החברתית או קרא ביקורות של לקוחות באופן מקוון כדי לקבוע את סוג השירות שהספק מציע.
  • אתה יכול גם לשאול את החברים והמשפחה שלך אם הם יכולים להמליץ על מקום שבו אתה יכול לקנות זיקוקים.
 2. 2
  בחר זיקוקים שתוכל להציג באופן חוקי באזור שלך. עליכם להכיר את החוקים הלאומיים, הממלכתיים או האזוריים והעירוניים שחלים עליכם. באזורים מסוימים, זיקוקים אוויריים עשויים להיות אסורים לחלוטין, בעוד שמיקומים אחרים עשויים לאפשר הצגת זיקוקים רק בתקופות מסוימות בשנה.
  • בנוסף, יתכנו מגבלות על מזג האוויר, כגון אסור לבצע זיקוקים בתקופות בצורת או ברוחות חזקות.
 3. 3
  קנה באינטרנט כדי למצוא את המבחר הגדול ביותר. חיפוש באינטרנט עבור "זיקוקים קונים באינטרנט" יהפוך את דפים של ספקים עם בחירות ענקיות של קונכיות צרכן ברמה, רקטות, נרות רומים, זיקוקים, ועוד. אם אתה כבר מכיר את סוגי הזיקוקים שאתה רוצה להציג, או אם אתה מחפש זיקוקים שקשה למצוא, זו כנראה האפשרות הטובה ביותר שלך.
  • אם אתה מזמין זיקוקים באופן מקוון אסור במקום בו אתה גר, תהיה אחראית ולא הקמעונאי.
  • יש לשלוח זיקוקים על ידי משאיות מובילות מכיוון שלא ניתן לשלוח אותן בדואר, ולכן עלויות המשלוח שלך עשויות להיות גבוהות בהשוואה להזמנת מוצרים אחרים באופן מקוון.
  אם אינך בטוח איזה סוג זיקוקים אתה מחפש
  אם אינך בטוח איזה סוג זיקוקים אתה מחפש, בקר בספק זיקוקים מקומי.
 4. 4
  בקר בקמעונאי מקומי לקבלת סיוע מותאם אישית. אם אינך בטוח איזה סוג זיקוקים אתה מחפש, בקר בספק זיקוקים מקומי. הם יכירו את חוקי הזיקוקים באזורכם, וייתכן שיש להם עצות כיצד להתאים אישית את התצוגה שלכם. גם אם אין להם את מה שאתה מחפש במלאי, הם עשויים לעזור לך להזמין מהקטלוג שלהם.
  • תלוי איפה אתה גר, ספקי זיקוקים באזור שלך עשויים להיות פתוחים כל השנה, או שהם רשאים לפתוח רק בסמוך לחגים מסוימים כמו השנה החדשה או הרביעי ביולי.
 5. 5
  אל תקנו ערכה להכנת זיקוקים בעצמכם. לא רק אלה בדרך כלל לא חוקיים (למשל, הם אסורים על ידי ה- CPSC באירופה), אלא שהם יכולים גם להיות מסוכנים ביותר. זיקוקים צריכים להיות מורכבים רק על ידי אנשי מקצוע בתנאים מסוימים.
  • ברוב המקרים, זה גם לא חוקי לקנות את הרכיבים הבודדים מתוך כוונה להרכיב זיקוקים משלך.
 6. 6
  אל תקנו זיקוקים מקמעונאי בינלאומי. מרבית המדינות דורשות שתקבל רישיון מיוחד לייבוא זיקוקים. כדי להימנע מהפרת החוק הבינלאומי, עדיף לקנות זיקוקים מיובאים מחברה הפועלת במדינתך.
  • רק בגלל שחברה מוכנה למכור ולשלוח אליך זיקוקים זה לא אומר שחוקי שתקבל אותם.
 7. 7
  הזמינו זיקוקים בכמות גדולה כדי לקבל הנחה. אם אתה מעלה מופע גדול, או אם אתה מעוניין להיות ספק זיקוקים, אתה יכול להשיג חסכון גדול על ידי הזמנת הזיקוקים שלך מאתר סיטונאי במקום לקנות זיקוקים בודדים. רק זכור שאם אתה רוכש זיקוקים בסיטונאות על מנת למכור אותם מחדש, תזדקק לרישיון קמעונאות מיוחד של זיקוקים ממדינתך.
  • הדרישות לקבלת רישיון זה ישתנו בהתאם למיקומכם, אך צפו לשלם אגרת בקשה, וייתכן שתצטרכו לעבור בדיקה או בחינה מול מרשל הכבאות הממלכתי.
אם אתה מזמין זיקוקים באופן מקוון אסור במקום בו אתה גר
אם אתה מזמין זיקוקים באופן מקוון אסור במקום בו אתה גר, תהיה אחראית ולא הקמעונאי.

שיטה 2 מתוך 2: בדיקת התקנות המקומיות

 1. 1
  התחל בחקר החוקים למדינתך. הכרת החוקים במדינתכם תצמצם במהירות את סוגי הזיקוקים שתוכלו לרכוש. לדוגמא, מדינות רבות מתירות זיקוקי דינור ברמה צרכנית, הכוללים מזרקות, קונוסים וחזיזים, אם כי לא כולם עושים זאת.
  • בארה"ב, וודא כי הזיקוקים שלך מאושרים על ידי הוועדה לבטיחות מוצרי צריכה אמריקאית (CPSC). זיקוקים קרקעיים לא יכולים להכיל יותר מ -5 מ"ג אבקה, בעוד שזיקוקים אוויריים לא יכולים להכיל יותר מ -130 מ"ג (0,0046 גר ') אבקה. זיקוקים לא יכולים להישרף יותר מ- 9 שניות, והנתיכים לא יכולים לשרוף פחות משלוש שניות.
 2. 2
  בדוק באינטרנט כדי למצוא את החוקים עבור המדינה והעיר שלך. זה שזיקוקין חוקי במדינה שלך לא אומר שהם חוקיים במדינתך או בעירך. למידע על חוקי המדינה בארה"ב, בקר בכתובת http://europeanpyro.com/state-law-directory.
  • למשל, על תושבי דלאוור ומסצ'וסטס נאסר להשתמש, להחזיק או למכור זיקוקים.
 3. 3
  התקשר לכבאות אם אינך בטוח לגבי החוקים המקומיים. אם אינך יכול למצוא את החוקים המקומיים שלך באופן מקוון, או אם הם נראים לא ברורים, תוכל לבדוק עם מכבי האש כדי לברר אילו סוגים של זיקוקים אתה יכול לירות, היכן אתה רשאי לפטר אותם, ואם יש כללים מיוחדים אתה צריך לדעת על.
  רק זכור שאם אתה רוכש זיקוקים בסיטונאות על מנת למכור אותם מחדש
  רק זכור שאם אתה רוכש זיקוקים בסיטונאות על מנת למכור אותם מחדש, תזדקק לרישיון קמעונאות מיוחד של זיקוקים ממדינתך.
 4. 4
  הקפידו על כל אמצעי הזהירות. זיקוקים מסוכנים, ויש לטפל בהם בזהירות. כשאתה מעלה מופע זיקוקים, שמור על מים בקרבת מקום למקרה שמשהו ישתבש, הרחק ילדים מהזיקוקים, והשתמש רק בזיקוקים בשטחים פתוחים הרחק מעצים, מבנים, טלאים גדולים של דשא יבש או סכנות אש אחרות.

טיפים

 • בדוק תמיד אם יש חיבור מאובטח בעת ההזמנה באינטרנט

אזהרות

 • קמעונאים אינם אחראים להכרת החוקים באזורך. אם אתה רוכש זיקוקים שאינם חוקיים במקום מגוריך, אתה עלול לעמוד בקנסות חמורים או אפילו בכלא.
 • לעולם אל תירות זיקוקים לעבר אנשים או בתים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail