כיצד להתקין כיסוי חכם באייפד?

ודא שהכיסוי החכם יתאים ל- iPad שלך לפני הרכישה
ודא שהכיסוי החכם יתאים ל- iPad שלך לפני הרכישה.

הכיסוי החכם הוא אביזר טוב שיש ל- Apple iPad שלך. זה מצמיד את עצמו לטאבלט בצורה נוחה באמצעות תכונות חיבור קנייניות בחלק השמאלי של הטאבלט. הכיסוי החכם יגן על המכשיר שלך וישמור על ניקיון התצוגה, ואפילו תוכל להפוך אותו למעמד לקריאה, צפייה או הקלדה. כדי להתחיל ללמוד כיצד להתקין כיסוי חכם לאייפד שלך, ראה שלב 1.

צעדים

 1. 1
  ודא שהכיסוי החכם יתאים ל- iPad שלך לפני הרכישה.
  • אם אתה מזמין באופן מקוון, הכיסויים החכמים בגדלי האייפד השונים עשויים להיראות זהים, לכן לפני ההזמנה, ודא שחיפוש המוצר שלך מדויק למכשיר שברשותך.
  • אם אתה קונה מקומית מחנות גאדג'טים, הקפד לקרוא את התווית כדי להבטיח שהכיסוי החכם יתאים למכשיר שלך.
 2. 2
  בטל את תיבת הכיסוי החכם. כאשר אתה לשים את היד על הכיסוי החכם שלך, חשוב לבטל את תיבת התיבה שלו כראוי כדי למנוע נזק אליו. הסר את הדש העליון בזהירות ואז החלק את הכיסוי החכם מהאריזה.
  בטל את תיבת הכיסוי החכם
  בטל את תיבת הכיסוי החכם.
 3. 3
  התקן את הכיסוי החכם. בצד שמאל של הכיסוי החכם תמצאו משטח כסף ועליו חומר גומי. כאן נמצא המגנט, כמו גם הגומי המבטיח חיבור צמוד.
  • קירב את משטח הכסף לצד שמאל של טאבלט אפל שלך.0 ס"מ התקרב יותר כדי לאפשר למגנטים להיצמד זה לזה. אינך צריך ליישר את המגנטים מכיוון שהם עושים זאת עבורך באופן אוטומטי.
  • כשתסיים, קפל את הכיסוי החכם אל פנים הטאבלט. זה יכניס את הטאבלט אוטומטית למצב שינה. להעיר את הטאבלט, פשוט פתח את הכיסוי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail