איך לצפות בטלוויזיה בשידור חי מהמנה על האייפד שלך?

על מנת לצפות בטלוויזיה בשידור חי מ- Dish באייפד שלך (או במכשיר נייד אחר) תצטרך לוודא שבמכשיר שלך יש קלע
על מנת לצפות בטלוויזיה בשידור חי מ- Dish באייפד שלך (או במכשיר נייד אחר) תצטרך לוודא שבמכשיר שלך יש קלע.

ל- iPad יש Youtube, Netflix ו- Vimeo. אבל מה לגבי טלוויזיה בשידור חי למשחקי ספורט, חדשות ואירועים? אם יש לך חשבון Dish, אתה כנראה יכול לצפות בשידור חי בכל הערוצים שלך!

לחץ על טלוויזיה בשידור חי. אתה בפנים
לחץ על טלוויזיה בשידור חי. אתה בפנים!

הוראות אלה חלות גם על מכשירי iPhone, iPod Touch, Android ו- Kindle.

צעדים

 1. 1
  ודא שהמכשיר שלך מופעל במתלה. על מנת לצפות בטלוויזיה בשידור חי מ- Dish באייפד שלך (או במכשיר נייד אחר) תצטרך לוודא שבמכשיר שלך יש קלע. למרבה המזל, כמעט כל המנויים החדשים מקבלים את הופר עם קלע. אם ברשותך הופר מהדור הראשון או קופסה אחרת, ייתכן שתצטרך לרכוש מתאם קלע. (זה עולה € 37 באמזון.)
 2. 2
  הורד את המנה לכל מקום. עכשיו כשאנחנו יודעים שהמכשיר שלך מוכן, הגיע הזמן להוריד את האפליקציה. עבור לחנות האפליקציות (או ל- Google Play במכשירי Android) וחפש את Dish Anywhere. הורידו את האפליקציה!
 3. 3
  התחבר באמצעות מזהה המנה שלך. לאחר שהורדתם את האפליקציה לטלפון החכם או לטאבלט, תצטרכו להתחבר באמצעות מזהה ה- Dish שלכם. למרבה הצער, האפליקציה הנהדרת הזו זמינה רק למנויים שמשלמים עבור Dish. אם אין לך מזהה צלחת, תוכל ליצור כזה באמצעות מספר החשבון שלך או מספר הטלפון שלך על ידי לחיצה על צור חשבון.
 4. 4
  לחץ על טלוויזיה בשידור חי. אתה בפנים! לאחר הכניסה תראו הרבה אפשרויות לצפייה בווידאו לפי דרישה. על ידי לחיצה על כפתור הטלוויזיה החיה בפינה הימנית העליונה. כאשר אתה עושה זאת, אתה יוצר חיבור חזרה לממיר הביתי שלך. הסרטון החי נשלח ישירות מהבית למכשיר שלך.
 5. 5
  מצא תוכניות וערוצים באמצעות המדריך. לא בטוחים במה לצפות? לחץ על מדריך בתחתית ותוכל לעבור בין כל הערוצים שלך בזמן שאתה עדיין צופה בטלוויזיה בשידור חי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail