איך להסתיר פירסינג?

מחזיק הוא תוספת פירסינג שהיא בצבע שקוף או בצבע בשר אך נועדה במיוחד להסתרת הפירסינג
מחזיק הוא תוספת פירסינג שהיא בצבע שקוף או בצבע בשר אך נועדה במיוחד להסתרת הפירסינג.

יש כל מיני פירסינג שתוכלו להשיג בימינו. עם זאת, כמה פירסינגים (כמו באף או בשפה) ברורים יותר מאחרים (כגון כפתור הבטן או הפטמה). סביר להניח שתמיד יהיה מצב שתצטרך להסתיר או לבצע נימוק פירסינג שיש לך, כגון בעבודה, חתונה, ראיון, סביב הוריך וכו '. לפעמים אתה יכול להסתיר את הפירסינג שלך בזמן שהם עדיין נמצאים ופעמים אחרות תצטרך להסיר אותם ולהסתיר את החור.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש בתכשיטים מינימליים או ברורים

 1. 1
  קנו תכשיטים שקופים או בצבע בשר לפירסינג. אפשרות זו עשויה להיות שימושית יותר לפירסינג על פניך שניתן לראות בקלות אם לא מוציאים אותם. במקום להשתמש בתכשיטים צבעוניים או אפילו מתכתיים, קנו תכשיטים שקופים או בצבע בשר שכמעט ייעלמו כשאתם בפירסינג שלכם.
  • תכשיטים שקופים, במקרה זה, יכולים לכלול תכשיטים העשויים מזכוכית או תכשיטים עשויים אבנים בצבע שקוף כמו קוורץ.
 2. 2
  קבל את התכשיטים הקטנים ביותר האפשריים כדי שהפירסינג לא יהיה מורגש. אם אתה רוצה להסתיר פירסינג עם תכשיטים, דרך אחת תהיה לקנות תכשיטים זעירים מאוד ובגודל דיסקרטי. משהו שהוא כל כך קטן, מישהו יצטרך לבהות בך כדי לדעת שהוא שם. זה יעבוד טוב במיוחד עבור פירסינג באף או בשפתיים, שבו תכשיטים זעירים עשויים להיראות כמו נמש.
  • במקרה זה, כמה שיותר דק יותר טוב. אבל זכור שאם בדיוק קיבלת את הפירסינג שלך ואתה בוחר להשתמש בתכשיט זעיר בחור, יתכן שלא תוכל להשתמש בתכשיט גדול יותר מאוחר יותר מבלי שתנקב אותו מחדש.
 3. 3
  השתמש רק בחלק הגבעול של התכשיטים כדי לשמור על החור פתוח. רוב סוגי הפירסינג מאפשרים להשתמש בסוג כלשהו של הרבעה. בעיקרו של דבר, חתיך הוא מוט מתכת דק (בדרך כלל) עם קצה דקורטיבי וגב או קצה נשלף. הסוף הדקורטיבי הוא מה שבדרך כלל רוצים שאנשים יראו. אבל במקום זאת, חתוך אותו. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בתוספת הרבעה ללא הצד הדקורטיבי.
  • תכשיטי הרבעה זולים עם קצה דקורטיבי פשוט הם כנראה האופציה הטובה ביותר כאן, מכיוון שלא תוכלו לתקן אותם אחר כך.
  • ייתכן שיהיה עליך להשתמש בחותכי חוטים כדי להסיר את הקצה הדקורטיבי ממוט המתכת.
  אם אתה רוצה להסתיר פירסינג עם תכשיטים
  אם אתה רוצה להסתיר פירסינג עם תכשיטים, דרך אחת תהיה לקנות תכשיטים זעירים מאוד ובגודל.
 4. 4
  השתמש במתקן כדי להסוות בקלות את הפירסינג שלך. מחזיק הוא תוספת פירסינג שהיא בצבע שקוף או בצבע בשר אך נועדה במיוחד להסתרת הפירסינג. בניגוד לתכשיטים שקופים או בצבע בשר, לממגנים לא יהיו חלקים דקורטיביים שעשויים להיות גלויים. עם זאת, שומרים אינם נראים לחלוטין וייתכן שנראה אם מישהו נראה ממש קרוב.
  • נסו להימנע מללבוש מחזיקי פלסטיק לפרקי זמן ארוכים, למשל בכל יום עבודה. אם אתה צריך ללבוש משהו בתדירות גבוהה, השג מתקן שעשוי מחומרים היפואלרגניים כמו זכוכית, מתכת או סיליקון.
  • מקבצים לניקוב מחיצות הם היוצא מן הכלל, מכיוון שהם בדרך כלל תחובים בתוך האף ולא נראים מבחוץ.
  טיפ מומחה

  פירסינגים מסוימים עשויים להיות גלויים יותר מאחרים. אחד הפירסינגים הקשים ביותר להסתרה הוא פירסינג בגבות בגלל התכשיטים לא יושבים לגמרי על העור שלך. פירסינג של שפתיים קצת יותר קשה להסתיר גם כן, מכיוון ששפתייך מתרחבות ומתכווצות מאוד, כך שהתכשיטים נדחקים קדימה. מצד שני, פירסינג נחיריים קל להסתרה מכיוון שאתה יכול להשתמש בדיסק שיושב סומק לעור שלך, ומחיצה קלה כי אתה פשוט יכול להעיף את התכשיטים לחלק הפנימי של האף שלך.

שיטה 2 מתוך 3: הסתרת הפירסינג שלך

 1. 1
  בחר תסרוקת המכסה את אוזניך כדי להסתיר אוזניים מנוקבות. אם אתה מנסה לכסות את העגילים, נסה ללבוש את שיערך ולא תחוב מאחורי האוזניים. השתמש בשיער שלך כדי לכסות את האוזניים ואת העגילים שלך. אפילו נסו לעצב את השיער בצורה כזו שקטעים יעברו על האוזניים.
  • לגברים, איבוד השיער כולל גידול שיער הפנים שלך. פירסינג של שפתיים ואף יכול בקלות להיות מכוסה בשיער פנים.
 2. 2
  חבוש כובע או צעיף כדי להסתיר פירסינג באוזניים או בפנים. אפשרות זו עשויה לעבוד בצורה הטובה ביותר עבור עגילים, אך אם אתה נמצא בחוץ בחורף, זה יכול לעבוד גם על פירסינג בשפתיים ובאף. שקול לחבוש כובע שניתן למשוך מעל האוזניים שלך, או צעיף שהולך גבוה מספיק כדי לכסות את האוזניים.
  • אתה יכול גם לשקול ללבוש צעיף סביב הראש ומעל האוזניים, קשור יפה בגב או בצד.
 3. 3
  השתמש בחלק עליון ארוך כדי להסתיר את פירסינג הטבור שלך. פירסינג בטבור גלוי רק אם הטבור שלך מופיע גם כן. לכן, הדרך הטובה ביותר להסתיר פירסינג בטבור היא לוודא שאתה לובש חלק עליון מספיק זמן כדי לכסות את הטבור שלך, גם כשאתה מושיט יד כלפי מעלה. לחלופין, תוכלו גם לנסות לשכב את החולצות, כאשר השכבה החיצונית קצרה יותר מהשכבה הפנימית. או שהשכבה הפנימית תחובה במכנסיים שלך.
  • אם אתה לובש חלק עליון מכופתר הארוך מספיק כדי לכסות את הטבור שלך, ודא שגם הכפתורים התחתונים מכופתרים או שהחולצה שלך תחובה.
 4. 4
  צרור בסוודר עבה או בחולצה כדי להסתיר פירסינג בגוף. סוודרים, חולצות או מעילים מחומר עבה כמו צמר, צמר או פלנל הם אפשרויות נהדרות לשימוש כשמנסים לכסות כל סוג של פירסינג בגוף. עובי החומר, גם אם הוא לבן, לא יאפשר לאיש לראות מה עשוי להיות מתחת.
  • ז'קטים או בלייזרים, בפני עצמם, הם גם אופציה נהדרת, גם אם הם עשויים מחומר דק יותר. אבל זה יעבוד רק אם תשמור על המעיל או הבלייזר סגור.
  לפעמים אתה יכול להסתיר את הפירסינג שלך בזמן שהם עדיין נמצאים בפעמים אחרות תצטרך להסיר אותם ולהסתיר את החור
  לפעמים אתה יכול להסתיר את הפירסינג שלך בזמן שהם עדיין נמצאים בפעמים אחרות תצטרך להסיר אותם ולהסתיר את החור.
 5. 5
  בחר חולצות עם דוגמאות חזקות כדי לטשטש פירסינג מתחת לחומר. במקרים מסוימים, דפוס החולצה שאתה לובש יעשה עבודה טובה יותר בהסתרת פירסינג גוף מאשר חולצה בצבע כהה יותר, במיוחד אם הבד דק או החולצה צמודה. העזה של התבנית תסיח את תשומת הלב של העין ותמנע ממישהו לראות שום בליטות או תכשיטים שעשויים להיות מתחת לחולצה.
  • הדפסים של בעלי חיים, הדפסי עור נחש, פרחים, פייזלי, משבצות ובד בסגנון מופשט, כולם היו קולניים ונועזים מספיק כדי להסב את תשומת לבו של מישהו מפירסינג ולמקד את עיניהם בבגדיך במקום.
 6. 6
  ללבוש חזייה מרופדת כדי להסתיר פירסינג בפטמות. חזיות מרופדות נהדרות מסיבות רבות, אך במקרה זה, הריפוד בחזייה יסייע בהסתרת כל פירסינג בפטמות שיש לך. כאשר אתה לובש חזייה מרופדת, תוכל ללבוש כל סוג של חולצה.
  • לחלופין, אם אין לך חזייה מרופדת, תוכלי לנסות ללבוש פסטיות מתחת לחזייה הלא מרופדת שלך או לבד.
 7. 7
  שמור על הפה סגור ככל האפשר אם הלשון שלך מנוקבת. ברור שכל סוג של פירסינג בתוך הפה שלך יכול להיראות רק אם הפה שלך פתוח. אם אתה רוצה להסתיר פירסינג בפה, פשוט היזהר מתי וכמה רחב אתה פותח את הפה. זה כולל לא רק דיבורים, אלא אכילה וצחוק.
  • זכור לכסות את הפה ביד כשאתה מפהק או משתעל.
  • אם יש לך הרגל לשחק עם פירסינג בפה שלך, ייתכן שתצטרך להכשיר את עצמך בכדי להשאיר אותו לבד במצבים מסוימים.

שיטה 3 מתוך 3: כיסוי חור הפירסינג

 1. 1
  אל תוציא את הפירסינג שלך מוקדם מדי כדי למנוע את סגירתו. רוב סוגי הפירסינג צריכים להישאר במקום לפחות 6 שבועות כדי שהחור הנקב יישאר פתוח. אם עברת את הפירסינג שלך פחות מהפרק הזמן הנדרש, אל תוציאי אותו לפרקי זמן ארוכים. במקום זאת, הסתיר את הפירסינג שלך עם התכשיטים במקום בזמן שהוא מחלים.
  • בקש מהאדם שנתן לך את הפירסינג שלך הוראות מדויקות לכמה זמן הפירסינג שלך צריך להישאר וכיצד לטפל בפירסינג חדש על בסיס יומי.
 2. 2
  הסר את כל התכשיטים בפירסינג שלך כדי שלא ניתן יהיה לזהות אותם. הדרך הקלה ביותר להסתיר פירסינג היא להסיר אותו. החור עצמו אולי עדיין נראה, אבל התכשיטים ייעלמו. במקומות עבודה מסוימים, ייתכן שתידרש להסיר את פירסינג שלך מסיבות היגייניות או בטיחותיות, אך ייתכן שלא תידרש להסיר את כל הראיות לכך שקיימת פירסינג.
  • שאל את המפקח שלך או קרא את מדריך העובדים שלך כדי לקבוע את דרישות המינימום של מקום העבודה שלך בפירסינג.
  • במקומות עבודה מסוימים יתכן שתתבקש להסיר פירסינג כדי שלא ייתפסו במכונות. במקרים כאלה, השארת החורים גלויים תהיה בסדר גמור.
  אבל אם אתה מנסה להסתיר את הפירסינג שלך בגלל מדיניות בעבודה
  אבל אם אתה מנסה להסתיר את הפירסינג שלך בגלל מדיניות בעבודה, לא אכפת לך אם משהו נראה, רק שהפירסינג לא מופיע.
 3. 3
  השתמש בקונסילר או בסיס כדי להסתיר חורים נוקבים. אחת הדרכים הקלות ביותר להסתיר את החור של פירסינג, במיוחד אחת על הפנים שלך, היא למרוח איפור. השתמש בקונסילר או בסיס זה בצבע העור שלך כדי להסתיר את החור ולמזג את האזור בעור סביב החור החודר.
  • אם החור גדול מכדי להסתתר באמצעות קונסילר, שקול להשתמש בעפרון גבות כדי להפוך את החור לנמש קטן.
  • ניתן אפילו לקנות איפור מיוחד המיועד למילוי חורי פירסינג ולהסתרתם.
 4. 4
  חבר תחבושת קטנה ועגולה לחור הפירסינג. אפשרות זו תעבוד לשני הפירסינג עם התכשיטים שנשארו בפנים וכדי לכסות את החורים בלבד. מכיוון שמדובר באזור קטן יחסית שאתה מנסה לכסות, שימוש בכלי עזר עגול קטן (המיועד לרוב לשלפוחיות) עשוי לעבוד בצורה הטובה ביותר. וכמובן, קנו כאלה בצבע בשר.
  • בניגוד לחלק מהאפשרויות האחרות, תחבושות בהחלט אינן נראות. אבל אם אתה מנסה להסתיר את הפירסינג שלך בגלל מדיניות בעבודה, לא אכפת לך אם משהו נראה, רק שהפירסינג לא מופיע.

טיפים

 • זכור שכמה סוגים של פירסינג נועדו לשים לב, במיוחד פירסינג על הפנים שלך. כשאתה הולך לראיון, גם אם מותר לעשות פירסינג במקום העבודה, כדאי עדיין לשקול להסיר או להסתיר את פירסינג הפנים שלך. בדרך זו אתה יודע שהמראיינים שלך מסתכלים עליך ולא על פירסינג שלך, מה שעלול להסיח את דעתך בזמן שאתה מדבר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail