איך מחליפים פירסינג?

וודא כי המתכת מרוכזת במגן הפטמה לפני הנחת המגן על פני הפטמה שלך
וודא כי המתכת מרוכזת במגן הפטמה לפני הנחת המגן על פני הפטמה שלך.

פירסינג בפטמות הוא דרך מהנה להציג את הסגנון הייחודי שלך. לאחר שהפירסינג שלך נרפא, יש לך מגוון אפשרויות תכשיטים לבחירה, כולל מוטות פטמות, טבעות ומגנים. לפני שתוכל להכניס תכשיטים חדשים כלשהם, בטל את הברגה והסר את הפירסינג הראשוני. לאחר מכן, תהיו מוכנים להכניס את התכשיטים לבחירתכם! עם מעט זמן ותרגול, בקרוב תהיה ותיק מנוסה בשינוי פירסינג בפטמות.

שיטה 1 מתוך 3: הסרת פירסינג הבר

 1. 1
  שטפו וייבשו את הידיים ביסודיות. הקציפו את הידיים בסבון אנטיבקטריאלי ושפשפו אותן למשך 20 שניות לפחות. וודא שהסבון נכנס בין האצבעות תוך כדי. לאחר שקרצפתם היטב את הידיים, שטפו אותן במים חמים. הקפד לייבש באוויר או לנגב אותם על מגבת נייר לפני שתמשיך.
  • אם אינך נמצא בסבון או מים, השתמש במקום זאת בחיטוי ידני.
 2. 2
  שחרר את כדורי המתכת בקצה תכשיטי הבר. צבט את קצה כדור המתכת בצד אחד של מוט הפטמה שלך. סובב את הכדור הזה נגד כיוון השעון עד שהוא יורד מהתכשיטים. הקפד להניח את זה בצד במקום בטוח כדי לא לאבד את זה.
  • שמור על מוח על "-tighty הימני,-loosey לפטי" הכלל בכל פעם שאתה להסיר תכשיטי גוף.
 3. 3
  החלק את מוט המתכת מהפטמה שלך. צובטים את קצה מוט המתכת כשהכדור עדיין מחובר. בזהירות ובשיטתיות, משוך את המוט היישר מהנקב. אל תנסה לכפות אותו או להסיר אותו מהר מדי, מכיוון שאינך רוצה לפגוע בפירסינג תוך כדי. לאחר מכן, הגד את הסרגל לשמירה על מנת שלא תאבד אותו.
  • אם אתה מתקשה להסיר את הבר, פנה למנקב מקומי לקבלת סיוע.
  • אם אתה לובש מגן פטמה, החלק תחילה את החלק הזה.
  צבט את קצה כדור המתכת בצד אחד של מוט הפטמה שלך
  צבט את קצה כדור המתכת בצד אחד של מוט הפטמה שלך.
 4. 4
  הנח את המוט חזרה בכדור המתכת כדי שלא תאבד אותו. הברג את כדור המתכת הרופף בחזרה לקצה המוט. סובב את הכדור בכיוון השעון והמשיך עד שהוא מחובר היטב לשאר התכשיטים. הגדר פריט זה לארגז תכשיטים או למקום מאובטח אחר כדי שלא תאבד אותו אחר כך.
  • אם עדיין אין לך, שקול ליצור או לרכוש קופסת תכשיטים לקישוטי הפטמה שלך.

שיטה 2 מתוך 3: הוצאת טבעות פטמות

 1. 1
  לעקר את הידיים עם מים וסבון. מצפים את הידיים בסבון, מקציפים את המוצר על כל האצבעות וכפות הידיים עד שהוא מטופש. באופן אידיאלי, נסה להשתמש בסבון אנטיבקטריאלי בכדי להפוך את הידיים שלך לסטריליות ככל האפשר. שפשפו את הידיים יחד למשך 20 שניות לפחות לפני שתשטפו את כל הסבון במים חמים. לאחר מכן, הקפידו לייבש את הידיים ביסודיות במגבת או לייבש אותן באוויר.
  • הקפידו לשטוף גם את פרקי כף היד ואת גב הידיים.
 2. 2
  החלק זוג מספריים דק וסגור לטבעת. קח מספריים והכנס אותו לולאה הפתוחה של טבעת הפטמה. נזהר ביותר כשאתה עושה זאת וודא שזוג המספריים סגור לפני שתניח אותו בכל מקום ליד הפטמה שלך. החלק את המספריים רק בערך 2,50 ס"מ (2,5 ס"מ) דרך הטבעת.
  • כדי להיות זהירים במיוחד, השתמש במספריים בטיחותיים קטנים ודקים במקום במספריים רגילים.
 3. 3
  פתח מעט את המספריים כדי לשחרר את הטבעת. פתחו לאט את ידית המספריים בכדי לכפות את שולי הטבעת. השתמש בתנועות איטיות ושיטתיות תוך כדי כך, מכיוון שאינך רוצה לפגוע בתכשיטים תוך כדי. המשך לפתוח את המספריים בכמה מילימטרים עד לפתיחת החישוק.
  • בחלק מטבעות הפטמה יש מנגנון סגר. במקרה זה, צבטו את האצבעות משני צידי הטבעת כדי לחטט אותה.
  • נסה לכוון את קצות המספריים מהפטם שלך כשאתה מסיר את הטבעת.
  הקפד לפנות לאיש מקצוע לעזרה
  אם יש לך בעיה להוציא טבעת פטמה, הקפד לפנות לאיש מקצוע לעזרה.
 4. 4
  הסר את חישוק המתכת מהפטם שלך כדי להוציא את התכשיטים. זווית זהירה של הטבעת כך שיהיה קל יותר לשלוף את הפירסינג. בעזרת תנועות איטיות וזהירות, הקל על טבעת המתכת מהנקב. אם החרוז מחובר או מחובר לצד אחד של החישוק, החלק את הטבעת החוצה דרך הצד שאינו חרוז.
  • אם יש לך בעיה להוציא טבעת פטמה, הקפד לפנות לאיש מקצוע לעזרה.

שיטה 3 מתוך 3: החלפת הקישוט

 1. 1
  שטפו את התכשיטים במים חמים ומלח בכדי לשמור עליהם סטריליים. צור תערובת ניקוי על ידי ערבוב כפית אחת (5,69 גרם) של סבון אנטיבקטריאלי לכוס קטנה של מים חמים. מקם את הטבעת, הבר או המגן בתמיסה למשך 5 דקות. הקפידו לערבב פנימה את המלח עד להמסתו.
  • אם לתכשיטים שלך אין אביזרים נוספים כמו אבני חן, תכשיטים או אקריליק, שקול להרתיח את המתכת במקום.
 2. 2
  החלק את הבר דרך הפירסינג כדי לשמור על מקומו. צובטים את קצה מוט הברזל עם שתי אצבעות ומתחילים לדקור אותו דרך הפירסינג. עבוד לאט ושיטתי תוך כדי פעולה זו, אלא אם כן הבר מחליק מיד דרך הפירסינג. אם התכשיטים לא נכנסים, נסה להכניס אותם בתנועות איטיות וזהירות. אל תכף תכשיטים כלשהם, מכיוון שאתה לא רוצה לפגוע בפטמה שלך.
  • אם אתה מתקשה להכניס תכשיטים כלשהם, בקש סיוע מאיש מקצוע בפירסינג.
 3. 3
  הברג את כדור המתכת הרופף בקצה התכשיט אם אתה משתמש בסרגל. אבטח את הפירסינג במקומו על ידי הברגת כדור המתכת האחר לקצה הבר. סובב את הכדור לאט בכיוון השעון, בעזרת אצבעותיך הצבוטות כדי לשמור על פיסת המתכת במקום. אל תשחרר את כדור המתכת עד שתהיה חיובי שהוא מאובטח לשאר התכשיטים.
  בקרוב תהיה ותיק מנוסה בשינוי פירסינג בפטמות
  עם מעט זמן ותרגול, בקרוב תהיה ותיק מנוסה בשינוי פירסינג בפטמות.
 4. 4
  יישר את המוט בחריץ המרכזי אם אתה חובש מגן. הניחו את מגן הפטמה על גבי מוט המתכת, והניחו את המוט במרכז. וודא כי המתכת מרוכזת במגן הפטמה לפני הנחת המגן על פני הפטמה שלך. המשך כרגיל, הכנס את מוט המתכת גם דרך פתח המגן וגם לנקב כדי לאבטח את התכשיטים במקומם.
  • למגני הפטמה יש חריץ מיוחד עבור הבר לעבור. ודא שהסרגל עובר זאת, אחרת המגן לא יהיה מאובטח.
 5. 5
  אבטח את התכשיטים בחרוז כשאת עונדת טבעת פטמה. קח את הקצה נטול החרוזים של טבעת הפטמה והחליק אותה בעדינות דרך פתח הפירסינג. אל תנסה להכניס אותו פנימה או לדחוף אותו במהירות במקום זאת, השתמש בתנועות עדינות וזהירות כשאתה מנחה את הטבעת. ברגע שהטבעת מונחת, אבטח את שני הקצוות בחרוז המתכת.
  • בחלק מטבעות הפטמה יש מנגנוני סגר שונים. זכור זאת בעת אבטחת התכשיטים שלך.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להסתיר פירסינג?
 2. איך מנקים טבעת אף?
 3. כיצד להחליף פירסינג בלשון?
 4. איך לנקב את הבטן שלך בבית?
 5. כיצד לבצע ניקוב עצמי בבית?
 6. איך לנקב את הסליל הקדמי שלך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail