איך לעשות טריקים קלפים מדהימים?

אם אתה רוצה להרשים את החברים והמשפחה שלך, יש הרבה טריקים קלפים מדהימים שאתה יכול ללמוד עם קצת תרגול. למד להסתיר כרטיס ביד שלך על ידי כיפוף קלות והחזקתו שם עם האגודל. לאחר מכן, תוכלו לגרום לו להופיע מאוויר או מאחורי האוזן. טריק נפוץ נוסף כרוך במציאת כרטיס של מישהו בחפיסה. לשם כך תרצה להציץ בכרטיס התחתון של החפיסה ואז שמישהו יבחר כרטיס. חתכו את החפיסה לשניים, הניחו אותם להניח את הכרטיס שלהם על החצי העליון ואז הניחו את החלק העליון למעלה. כשאתה מסתכל דרך הסיפון, חפש את הכרטיס שראית בהתחלה. הכרטיס של האדם יהיה על גבי זה. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לבצע את הטריק של כרטיס הזינוק, קרא עוד!

יש הרבה טריקים קלפים מדהימים שאתה יכול ללמוד עם קצת תרגול
אם אתה רוצה להרשים את החברים והמשפחה שלך, יש הרבה טריקים קלפים מדהימים שאתה יכול ללמוד עם קצת תרגול.

טריקים בקלפים יכולים לנוע בין טריקים למתחילים לטריקים של ציונים מקצועיים. כולם צריכים להתחיל איפשהו. הטריקים האלה מכוונים יותר לקוסם החובב ואולי לא יעזרו לקוסם המתקדם יותר. זכור לא לתת לאף אחד לשים לב איך אתה עושה את הטריק.

שיטה 1 מתוך 5: העלאת הכרטיס הנבחר לראש

 1. 1
  הכן את הסיפון שלך. החזיק חפיסת קלפים רגילה בידיים שלך. שמור בדיחה אחת או שתיים בסיפון. הראה את הסיפון לקהל ותן לו לראות אותך מערבב אותו.
 2. 2
  התגנב לשיא. זה חיוני שהקהל שלך לא ישים לב שאתה מציץ בכרטיס התחתון. יהיה עליך לשנן את הכרטיס התחתון. התנהג באקראי והראה להם את החלק העליון של הסיפון בזמן שאתה מסתכל על החלק התחתון.
 3. 3
  לעסוק בקהל. בקש מאיש קהל לבחור כרטיס. ברגע שיש להם את הכרטיס בקשו מהם לשנן אותו ולהניח אותו על גביו.
  • התעקש שלא יתנו לך לראות את הכרטיס, אך אמור להם להראות לאחרים אם הם רוצים.
 4. 4
  חותכים את הסיפון לשניים. מניחים את החצי התחתון על גבי הכרטיס שמונח מעל. זה שם את הכרטיס ששננת ישירות על גבי הכרטיס שלהם. אתה יכול לעשות כמה חיתוכים שאתה רוצה, כל עוד הם חתכים בודדים.
 5. 5
  הסתכל דרך הקלפים. התיימר לחפש בדיחות ולהוציא אותם, אבל גם למצוא את הכרטיס ששיננת. הכרטיס שלהם מונח ישירות עליו. חותכים את הסיפון שוב כך שהכרטיס שלהם יהיה למעלה.
  • חיתוך הסיפון בפעם השנייה עשוי להימשך כמה ניסויים ושגיאות לפני שתבצע זאת בצורה חלקה.
 6. 6
  סיימו את הטריק. בקשו מהם לבחור מספר בין עשר לעשרים. חלקו על קלפים רבים מעל החלק העליון של החפיסה. קח את כמות הקלפים ההיא והחזק אותם בין האגודל למצביע שלך, תן להם לסטור לקלפים וזה שהכי רחוק משמאל צריך להיות הקלף שלהם.
  • הקפד להחזיק את זה בחוזקה כדי שלא ייפול.
  • הוספת סטירת הכרטיס ודשדוש נוסף מוסיפה למראה הראווה של טריק הקלפים. צעדים נוספים אלה מסייעים גם להסיח את דעת הקהל עד כמה זה באמת פשוט.
הניחו אותם להניח את הכרטיס שלהם על החצי העליון ואז הניחו את החלק העליון למעלה
חתכו את החפיסה לשניים, הניחו אותם להניח את הכרטיס שלהם על החצי העליון ואז הניחו את החלק העליון למעלה.

שיטה 2 מתוך 5: לתת לבדיחים להדריך אותך

 1. 1
  הכן את הסיפון שלך. תזדקק לסיפון עם שני ג'וקרים. לפני שהטריק החל, מצא את שני הג'וקרים והציב אחד על גבי אחד על החלק התחתון של הסיפון. עכשיו הטריק מוכן לביצוע!
 2. 2
  לעסוק בקהל. בקש מחבר הקהל לבחור כרטיס בכל מקום בחפיסה. ברגע שהם בוחרים כרטיס יש להם לשנן את הכרטיס. בקש מהם להראות לאחרים, אך אמור להם לא להראות לך. בקש מחבר הקהל למקם את הכרטיס בעל פה על גבי הסיפון.
 3. 3
  גזור את הסיפון. מאוורר את הסיפון ומבקש מהמשתתף לומר לך מתי לעצור. כשאומרים עצור, פצל את הסיפון. מכל חלק שעצרתם בו, קחו את החצי התחתון והניחו אותו על גבי הסיפון. עכשיו הכרטיס שלהם נמצא בין שני הג'וקרים.
 4. 4
  השתמש במילות הקסם. בקש מהמתמודד להניף את ידם מעל הסיפון ולהגיד "בדיחות מוצאות את הכרטיס שלי." כעת הפוך את הקלפים ומניף את הקלפים. הכרטיס שלהם צריך להיות ממש בין הג'וקרים.
  • הרימו את הכרטיס שלהם ושאלו אם זה הכרטיס שלהם.
לשם כך תרצה להציץ בכרטיס התחתון של החפיסה ואז שמישהו יבחר כרטיס
לשם כך תרצה להציץ בכרטיס התחתון של החפיסה ואז שמישהו יבחר כרטיס.

שיטה 3 מתוך 5: ביצוע מגדלי התאומים

 1. 1
  הכן את הסיפון. הפרד את כל הכרטיסים השחורים מהכרטיסים האדומים לשתי ערימות נפרדות. כעת הניחו ערימה אחת על גבי השנייה כדי ליצור סיפון מלא. עשה זאת לפני שתראה את הטריק למישהו.
 2. 2
  פצל את הסיפון. לפני הקהל שלך, פצל את הסיפון לשתי ערימות. נסה להיות סתמי ולהפריד בין הערמות לפי צבעים. אחת הדרכים שתוכל לעשות זאת היא שאחד הקלפים יתקע. זה יציין את חצי הדרך של הסיפון.
 3. 3
  תנו להם לבחור כרטיס. בקשו מאיש הקהל לבחור אחת מהערימות. לאחר בחירת ערימה, הרפו את הקלפים ובחרו בכרטיס. בקשו מהם לשנן את הכרטיס ולהחליק אותו לערמה השנייה.
 4. 4
  ערבב את הערימה השנייה. הקדש זמן לדשדש את ערימת הקלפים שהם מכניסים את הכרטיס. אתה רוצה להראות להם שאתה מקפיד. אל תדאג לאבד את הכרטיס כי זה יהיה הכרטיס היחיד בצבע אחר.
 5. 5
  הסתכל דרך הקלפים. עכשיו דפדף במהירות דרך הקלפים בלי שהצופה יראה. זה חיוני שהקהל לא יראה שהתקנתם את הסיפון. בחר בכרטיס הבולט בצבע והכריז על ביטוי קסם כמו "שאזאם".

שיטה 4 מתוך 5: קפיצה של השקע

 1. 1
  אסוף את היד שלך. בשביל הטריק הזה תצטרכו לחתוך אחד מכרטיסיכם לשניים. עשו זאת באמצעות חבילת טריקים שאינכם מתכננים להשתמש בה למשחקי קלפים. הוציאו ארבעה קלפים: שלושה שקעים מכל חליפה וכרטיס מספר (4 לבבות או 7 יהלומים).
 2. 2
  הכן את כרטיס המספר. השתמש בזוג מספריים כדי לחתוך את הכרטיס המספרי לחצי כך שהחלק העליון והתחתון של הכרטיס עדיין יהיו ברורים. ואז השתמש בקלטת כדי לחבר את קצות הכרטיס המנותק יחד. אל תקלטו לפני החלק הפנימי של הכרטיס.
  • כעת הכרטיס שלך אמור להיות מסוגל לקפל ללא הצגת סרט.
 3. 3
  מסווה את אחד השקעים. מקפלים את הכרטיס המספרי על גבי אחד השקעים. החזק את הקלפים כך ששקע המסכות יהיה באמצע השקעים האחרים. כשמראים את היד לאנשים זה צריך להיראות כמו כרטיס מספרי בין שקעים.
 4. 4
  הגדר את הטריק. ברגע שיש לך את הקלפים המוכנים בידך, אתה מוכן לנסות את זה על מישהו. ראשית הראה לקהל שלך את הקלפים "שלושת". הכינו סוג כלשהו של שורה על האופן שבו כרטיס אחד נכנס בין שני שקעים. אתה רוצה לגרום להם לחשוב על שני השקעים בידך.
 5. 5
  הפוך את השקע ל"קפיצה ". עכשיו אתה מוכן לסיים את הטריק. הפוך את הקלפים כך שהם מופנים כלפי מטה ומשוך אותם למשטח שמתחיל בכרטיס התחתון. השקע בעל המסכה ייראה כמו כל כרטיס ישן עם הפנים כלפי מטה. חשוב לאחוז ולהסתיר את כרטיס השרוול. שמישהו מהקהל יהפוך את הקלפים.
  • בסיום ההצלחה הקהל יראה שלושה שקעים.
  • התאמן בהסתרת "המסכה" ועבוד על ניסוח טריק זה במהירות. ככל שאתה יכול לעשות את הטריק מהר יותר, המעשה שלך משכנע יותר.
בקשו מהם להסתכל עליו ולשנן את הכרטיס
כאשר הם בוחרים כרטיס, בקשו מהם להסתכל עליו ולשנן את הכרטיס, תוך שהם הופכים את הסיפון בחשאי.

שיטה 5 מתוך 5: משיכת קלפים מהאוויר

 1. 1
  להבין את הטריק. זהו טריק פשוט שדורש תרגול רב ושליטה בכרטיסים כדי להצליח. אתה לא באמת שולף כרטיסים מהאוויר, אבל אתה גורם לזה להיראות כמו זה. כל הזמן שאתה "שולף קלפים מהאוויר", אתה באמת מחזיק אותם בכף היד.
 2. 2
  דקל את הקלפים שלך. הוציא ערימה קטנה של קלפים מתוך חפיסה גדולה יותר. בחר כמות קלפים שאתה מרגיש בנוח להחביא מוסתרים. השתמש במראה כדי לראות כיצד הקלפים נסתרים בפני הקהל.
 3. 3
  תרגל את המהלך. הטריק הזה מסתמך על שהאגודל שלך שולט בכרטיס שיופיע מאוויר. אחז את קצה הסיפון באצבעותיך והשתמש באגודל כדי להזיז את הכרטיס העליון. המשך להזיז את הכרטיס העליון עם האגודל עד שהוא נמצא בתצוגת הקהל. הכרטיס יוחזק על ידי האגודל והאצבע. זה ייקח הרבה תרגול.
  • לאחר שניסיתם את המהלך מספר פעמים, עליכם להבין כמה קלפים להחזיק בידכם.
 4. 4
  בצע את הטריק. כדאי להציג את הטריק הזה רק לאחר תרגול מקיף. זו טכניקה פשוטה שקשה מאוד לבנות אותה בצורה חלקה. ברגע שאתה מבין את קצב הטריק אתה יכול לייצר קלף אחר קלף מתוך "אוויר דק".
  • כדי לשכנע טוב יותר את הקהל שלך, סובב את היד שלך כשאתה מסיט את הכרטיס עם האגודל.
  • שוב, אל תביא את הטריק הזה לציבור אם אתה לא מוכן.

אזהרות

 • אם אתה מבצע טריק קלפים לא אחת לאותו אדם, יתכן והצופה יגלה את סודך!

דברים שתזדקק להם

 • סיפון של 52 קלפי משחק וג'וקר או שניים

שאלות ותשובות

 • איך אני מחזיק את הקלפים ביד?
  דרך יעילה להחזיק את הקלפים תהיה לפרוס אותם בצורה מסודרת (כמו מאוורר) ולשים אותם בין האגודל לאצבע המורה.
 • האם מישהו מכיר טריקים שעובדים בעצמם?
  נסה את זה: הפוך את הסיפון והפוך את הכרטיס התחתון. מאוורר את הקלפים אך שמור על החלק התחתון בידך כדי שלא יבחרו באחד מאותם קלפים. כאשר הם בוחרים כרטיס, בקשו מהם להסתכל עליו ולשנן את הכרטיס, תוך שהם הופכים את הסיפון בחשאי. אם אתה זקוק ליותר זמן שאל אותם אם הם בטוחים אם הם זוכרים את זה. עכשיו קח את הכרטיס והפעל אותו מעלה ומטה ובקש מהם לומר עצור. כאשר הם אומרים עצור, אתה יכול לשים את הכרטיס בסיפון ההפוך (צריך להפוך אותו כשהופכת אותו אבל הקהל לא יודע כי יש לך כרטיס שהופך בחלקו העליון.) ואז מניף את הקלפים (התחל מהשני בצד כדי שלא יראו את הכרטיס השני) ויניפו אותו. הכרטיס שלהם הופך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail