איך לעשות שולי עיוור על בדים קלים כמו וואל?

לבדים שקופים אין מספיק משקל או נוקשות כדי שרוב המזמרות הוורודות יעבדו טוב
לבדים שקופים אין מספיק משקל או נוקשות כדי שרוב המזמרות הוורודות יעבדו טוב.

וואל ואורגנזה הם יפים וכיפיים ללבוש, כך שקל להישאב לרכוש חלק מהפרויקט שלך... עד שהגיע הזמן לחתוך את החצאית. מה עכשיו? איך אתה מסתיר את מכפלתך? ראשית, אל תשתמש בתפר מכונה. תפירת ידיים אורכת זמן, אך המוצר המוגמר נראה מקצועי מאוד.

צעדים

 1. 1
  בקש מאדם אחר למדוד את הבגד כך שיהיה מרחק שווה מהרצפה. חתוך אותו בנקודה השווה הנמוכה ביותר.
 2. 2
  הגדר את מגהץ וקרש הגיהוץ שלך. הגדר את הברזל שלך להגדרת הבד שלך. אם הגדרת הבד שלך אינה הגדרת קיטור, הגדר את המגהץ להגדרת האדים הנמוכה ביותר והגדר את האדים נמוך ככל האפשר (לפעמים בדים עדינים יזרמו למים, פשוט הגדר את הברזל שלך להגדרת החום הנמוכה ביותר וגהץ עד שהמים כתמים התאדו).
 3. 3
  מקפלים מעל רבע אינץ 'מכפלת ומגהצים את זה מטה.
 4. 4
  מקפלים מעל שלוש שישה עשיריות סנטימטר של שולי ומגהצים את זה.
 5. 5
  כבה את המגהץ ונתק אותו מהחשמל. רוקן ממנו את המים. (אחסן את המגהץ יבש לחלוטין כדי שיהיה במצב הטוב ביותר בפעם הבאה.)
 6. 6
  השחיל את המחט שלך עם שמונה עשרה סנטימטרים של חוט. כן, תצטרך להפסיק מוקדם יותר, אך חוט חוט קצר יותר מבטיח עבודה חלקה ללא שרטוטים או כמה שגיאות. קושרים קשר בקצה אחד של החוט - אל תקשרו אותם יחד - תעבדו עם חוט אחד בלבד, זה יעזור לתפרים שלכם להיראות בלתי נראים.
 7. 7
  החלק את הקשר מתחת לקפל הבד כדי לתפוס את המכפלת. ואז, לתפוס רק כמה חוטים של החלק החיצוני של הבד מתחילים להיפות. כדי להאיץ את עצמך לתפוס תחילה את המכפלת ואז את הבד, ואז את המכפלת עד שהמחט מלאה, ואז למשוך את החוט עד שהוא שוכב שוב. אל תדאג לעשות משהו מפואר, רק תפר החלקה בסיסי הוא בסדר.
 8. 8
  כפול חזרה על התפר שלך כל כמה זמן. במילים אחרות, צרו תפר נוסף ישירות על גבי האחרון. זה ישמש כבטחה: אם חלק משוליך ייפול, זה ייפסק לפני שכל העניין ייפרם.
  • זהו רעיון טוב לקנות סיכה ומחטים שנעשו עבור קל משקל בד משי, יש גם חוט כי הוא אור או עשוי משי כי יעבוד טוב יותר מאשר עובי קבוע.

טיפים

 • התחל טוב. כשאתה חותך את התבנית, ודא שכל חלקי התבנית ישרים על הדגן. בדרך כלל הם מגיעים עם חץ המספר לך כיצד עליהם ללכת. אם כל החלקים ישרים על התבואה, הפרויקט המוגמר יתלה טוב יותר, ופחות סביר להניח שהוא יתמתח אחר כך. כשאתה מרכיב את הבגד תופר את כל התפרים מלמעלה (הראש שלך) לתחתית (הרגליים), זה גם יעזור לתליית החלק האחרון.
 • תרגע. זו לא תצוגת אופנה בניו יורק. הניסיון הראשון שלך לא ייראה נורא, אבל גם הוא לא יהיה מושלם. קבל שזו עקומת למידה.
 • אל תמהר, אבל אל תהיה מדויק מדי. זה שולי אחרי הכל, סביר להניח שאנשים לא יסתכלו בו, ומה שנראה לך כתפר ענק להפליא הוא כנראה קטן משמינית אינץ ', וכמעט בלתי נראה.
מקפלים מעל רבע אינץ 'מכפלת ומגהצים את זה מטה
מקפלים מעל רבע אינץ 'מכפלת ומגהצים את זה מטה.

אזהרות

 • אל תתמהמה אם מדובר בפרויקט שיש לו מועד אחרון.
 • תעשה חיים! אם אינך נהנה מהתחביב שלך אין טעם בכך.
 • אל תעבוד כשאתה עייף מדי. אתה תעשה עוד טעויות. אם אתה מתחיל להיות מתוסכל אז תפסיק. רוב הסיכויים שאתה פשוט עייף. הצטייד בתלבושת גיבוי לפרויקטים בתאריך יעד קצר, מכיוון שאתה עלול להרוס את הפרויקט שלך אם תלחץ חזק מדי או מאוחר.

דברים שתזדקק להם

 • ברזל
 • קרש גיהוץ
 • מחט ארוכה ועדינה, עם חור קטן למדי
 • חוט שתואם בצורה מושלמת לבד שלך, רצוי פוליאסטר או ראיון באיכות גבוהה (פוליאסטר הוא החזק ביותר ולא יתקל)
 • מזמרות רקמה חדות וקטנות

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לגזור וואל עם מזמרה ורודה?
  לבדים שקופים אין מספיק משקל או נוקשות כדי שרוב המזמרות הוורודות יעבדו טוב. אם המזמרה חדה מאוד, הם עלולים לחתוך. באופן כללי, הוא נוטה לקרוע ולא לחתוך בדי גזירה. קצוות החיתוך יהיו מעוותים ולא תהיה לך חתך נקי.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להתמזג בפינות?
 2. איך לרפד חצאית?
 3. איך מכינים קופסת תפירה?
 4. כיצד להשתמש בממתח מחט?
 5. איך לסרוג אצבעות?
 6. איך מכינים אקדח נייר פשוט?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail