כיצד להשתמש באומגה?

כדי להשתמש ב- Omegle, התחל בביקור ב- Omegle.com ובצע את ההנחיות כדי לאשר שאתה בן 13 או שיש לך אישור מההורים שלך להשתמש ב- Omegle. לאחר שאישרת מידע זה, חפש תיבה בפינה השמאלית התחתונה שאומרת "התחל צ'אט" ובחר באפשרות "טקסט" או "וידאו" כדי להתחיל בצ'אט שלך. לאחר מכן, התחל לשוחח בצ'אט או בדיבור, בהתאם לבחירתך. לבסוף, לחץ על כפתור "עצור" כאשר אתה מוכן לסיים את הצ'אט שלך. לקבלת טיפ נוסף על אופן השימוש ב- Omegle, כולל תכונות אופציונליות כמו שימוש במילות מפתח כדי למצוא אנשים דומים לשוחח איתם, המשך לקרוא!

כיצד אוכל לשים את אותו הטקסט בראש כל עמוד
כיצד אוכל לשים את אותו הטקסט בראש כל עמוד?

האם אתה מחפש דרך חדשה להכיר חברים ברשת? האם אתה סטודנט המעוניין ליצור קשר עם אנשים אחרים בגילך? או שאתה רק מחפש ריגושים אנונימיים ברשת? Omegle, כלי צ'אט חינמי ואנונימי, מציע את כל האפשרויות הללו (ועוד!) Omegle פתוחה לכל אחד - אין צורך בהרשמה - אז התחילו היום והתחילו להכיר אנשים חדשים!

חלק 1 מתוך 3: קיום צ'אט אומגה

 1. 1
  בקר בדף הבית של אומגה. תחילת העבודה עם Omegle היא קלה - כל מה שתזדקק לצ'אט בסיסי הוא חיבור לאינטרנט! כדי להתחיל, בקר ב- Omegle.com. כאן תראה מגוון אפשרויות לשיחה. בשלבים הבאים נעבור על יסודות פתיחת הצ'אט החדש עם אדם זר. לפני שתתחיל לשוחח, שים לב לתנאי השימוש בתחתית דף הבית. על ידי שימוש ב- Omegle אתה מאשר כי:
  • אתה מעל גיל 13.
  • יש לך אישור של הורה / אפוטרופוס אם אתה מתחת לגיל 18.
  • לא תעביר חומר מגונה או תשתמש ב- Omegle כדי להטריד משתמשים אחרים.
  • לא תתנהג בשום דרך שהיא בלתי חוקית על פי החוקים המקומיים או הלאומיים שלך.
 2. 2
  בחר טקסט או וידאו צ'אט. בחלק הימני התחתון של דף הבית, אתה אמור לראות הודעה שאומרת "התחל צ'אט:" עם שתי אפשרויות תחתיה - "טקסט" ו"ווידאו ". אפשרויות אלה הן בדיוק איך שהן נשמעות: "טקסט" מאפשר לך לשוחח עם זר באמצעות טקסט, בעוד ש"ווידאו "יאפשר לזר לראות את התמונה שלך ולשמוע את קולך (ולהיפך). בחר איזו אפשרות אתה מעדיף להתחיל בצ'אט.
  • שים לב, לצורך צ'אט וידאו, תזדקק למצלמת אינטרנט ומיקרופון פונקציונליים לחלוטין. רוב המחשבים המודרניים מגיעים עם מיקרופון פנימי ומצלמת אינטרנט מובנית בצג, אם כי זה לא תמיד המקרה. אם המחשב שלך איננו מכיל תכונות אלה מובנים, ייתכן שיהיה צורך לקנות את ההיקף המתאים (ראה מאמרים שלנו על איך להגדיר מצלמת אינטרנט ו מיקרופון מחשב לקבלת מידע נוסף.)
 3. 3
  התחל לדבר! כשתבחר באפשרות הצ'אט שלך, עליך להיות מחובר מייד לאדם זר. אתה יכול לתקשר איתו או אותה על ידי הקלדת הודעות בסרגל הצ'אט ולחיצה על מקש Enter של המחשב שלך או לחיצה על כפתור "שלח" בפינה השמאלית התחתונה. אם בחרת בצ'ט וידאו, אתה אמור להיות מסוגל לראות ולשמוע גם את הזר וגם את עצמך בפיד וידאו בצד שמאל של המסך.
  • אם בחרת בווידאו צ'אט, ייתכן שתקבל הודעה מוקפצת המבקשת אישור להפעיל את המצלמה בפעם הראשונה שאתה מתחבר. לחץ על "כן" או "בסדר" כדי להפעיל את המצלמה שלך ולהתחיל את צ'ט הווידאו שלך.
  כיצד אוכל לפתור בעיות וידאו באומגל
  כיצד אוכל לפתור בעיות וידאו באומגל?
 4. 4
  כשתסיים לשוחח, לחץ על "עצור". כשמשעמם לך לשוחח עם הזר שלך, לחץ על הלחצן בפינה השמאלית התחתונה של המסך שאומר "עצור". הכפתור ישתנה ויאמר "באמת?" לחץ עליו פעם נוספת כדי לאשר ולסיים את הצ'אט.
  • בכל עת במהלך כל צ'אט, תוכל ללחוץ במהירות על כפתור זה פעמיים כדי לסיים את הצ'אט באופן מיידי. זה שימושי, למשל, אם אתה נתקל בתוכן מעורער שאינך רוצה להציג.
  • שים לב שזה די נפוץ שמשתמשי Omegle אחרים מסיימים איתך צ'אטים מהר מאוד (עוד לפני שאף אחד מהצדדים לא שלח הודעה.) נסה לא לקחת את זה באופן אישי - יש אנשים שאוהבים לדפדף בין הרבה אנשים זרים לפני שהם בוחרים עם מישהו לשוחח איתו.

חלק 2 מתוך 3: שימוש בתכונות אופציונליות

 1. 1
  פתח את תחומי העניין שלך לפגוש אנשים דומים. אם אתה חוזר לדף הבית של Omegle (שתוכל לעשות בכל עת על ידי לחיצה על הבאנר "Omegle" בפינה הימנית העליונה של מסך הצ'אט), תוכל לנסות להוסיף מילות מפתח לתיבת הטקסט תחת "על מה אתה רוצה לדבר? " שמתארים את האהבות והאינטרסים שלך. לאחר מכן, לחץ על "טקסט" או "וידאו" ואומגל תנסה לחבר אותך עם זר שרוצה לשוחח על משהו דומה.
  • אם אומגל לא מצליחה למצוא משתמשים אחרים שרוצים לדבר על אותם נושאים כמוך, זה פשוט יחבר אותך לשימוש אקראי כפי שהיה רגיל.
 2. 2
  שמור יומני צ'אט משיחות נהדרות. מעת לעת, יתכן שתנהל שיחה ב- Omegle כל כך מצחיקה, מקוממת או נאורה שאתה רוצה להציל אותה! אל תטרח להעתיק ולהדביק ידנית - במקום זאת השתמש בפונקציונליות הייצוא של יומן הצ'אט המובנה של אומגל. אחרי שתתנתק מצ'אט, אתה אמור לראות כפתור כתום שעליו כתוב " צ'אט נהדר?" ואחריו מבחר קישורים. לחץ על "קבל קישור" כדי לפתוח את הצ'אטל בלשונית חדשה עם קישור קל לשימוש או לחץ על "בחר הכל" כדי להדגיש את הטקסט של הצ'אט כדי שתוכל להעתיק אותו בקלות.
  • אתה צריך לראות גם קישורים לפייסבוק, לטוויטר ולעוד כמה אתרים חברתיים. לחיצה על אחד מהקישורים הללו תיצור פוסט מעוצב לחלוטין שתוכל להגיש לפרופיל שלך באתר המתאים - מושלם לשיתוף יומני צ'אט מצחיקים!
 3. 3
  הזן את כתובת הדוא"ל של המכללה שלך לצ'אט סטודנטים. ל- Omegle שירותי צ'אט פרטיים מיוחדים השמורים רק לסטודנטים. כדי בצ'אט סטודנט גישה למכללה, תצטרך ללחוץ על כפתור שאומר "צ'אט תלמיד קולג '" בדף הבית Omegle, ולאחר מכן הזן תקף כתובת הדוא"ל שהסתיים עם ".edu" בתיבת הטקסט.
  • לאחר שתעשה זאת, יהיה עליך לבדוק בתיבת הדואר הנכנס שלך אם יש הודעת אימות מאת Omegle. לאחר שתאמת את הדוא"ל שלך, תוכל להשתמש בשירותי הצ'אט של סטודנטים במכללה.
  כיצד אוכל ללחוץ על שליחה במכשיר נייד
  כיצד אוכל ללחוץ על שליחה במכשיר נייד?
 4. 4
  נסה מצב ריגול / שאלה. לפעמים זה יכול להיות כיף לצפות או להאזין בזמן שאנשים זרים משוחחים על נושא שבחרת! לשם כך, לחץ על הכפתור הקטן בפינה השמאלית התחתונה של דף הבית שאומר "מצב ריגול (שאלה)." תתבקש להזין שאלה פתוחה לדיון. הקלד את השאלה שלך ולחץ על "שאל זרים" כדי לראות מה יש לאנשים לומר!
  • לחלופין, אם אתה מעדיף לענות על שאלות בעצמך, תוכל ללחוץ על הקישור "דן בשאלות" למטה. שים לב שבמצב זה, אם בן / בת הזוג שלך יתנתק, הצ'אט יסתיים גם כן, אז הקלד את תשובתך במהירות!
 5. 5
  נסה צ'אט למבוגרים / לא מתווך (אם אתה מעל גיל 18). אין דרך מנומסת לעקוף את זה - יש אנשים שמגיעים לאומגל כדי לשוחח בצ'אט מיני. אם זה מה שאתה מעוניין בו, נסה ללחוץ על הקישורים "מבוגר" או "קטע לא מתואם" בדף הבית. השאר תלוי בך - זה אמור להסביר את עצמך למדי!
  • זה אולי נראה מובן מאליו, אבל זה נושא הזכרה מפורשת: בשנת המבוגר והחתכים שאיננו מבוקרים של Omegle, אתה תהיה לראות תוכן פורנוגרפי בוגר. היכנס על אחריותך!

חלק 3 מתוך 3: שימוש בכללי התנהגות נכונים

 1. 1
  אל תתייחס לדברים ברצינות רבה מדי. אומגל הוא מקום לזרים מכל רחבי העולם לפגוש זה את זה, לשתף את סיפוריהם וליצור קשרים חולפים. בעוד שהאתר יכול לפעמים להיות נהדר לכך, לעתים קרובות הוא לא עומד ביעדים הנשגבים האלה, אז אל תשים יותר מדי מלאי בכל מה שקורה ב- Omegle. מכיוון שמשתמשי Omegle הם אנונימיים, הם לעיתים קרובות אינם מחזיקים בהתנהגותם בסטנדרטים גבוהים מאוד (שימו לב שזו מגמה נצפית היטב בקהילות מקוונות). אם אתה נעלב, קורא שמות או זוחל החוצה, אל תזיע אותו - פשוט סיים את השיחה!
 2. 2
  אל תקליד או תציג מידע מזהה. כמו בכל סוג של חוויה מקוונת אנונימית, חשוב לנקוט באמצעי זהירות בסיסיים כדי להגן על זהותך ב- Omegle. לעולם אל תשתף את השם האמיתי שלך, את המיקום שלך או את המידע האישי שלך עם אדם זר ב- Omegle, אפילו אם קיימת שיחה ידידותית עם אדם זה. אין לך דרך לדעת מי באמת משוחח איתך, אז שחק את הדברים בבטחה והישאר אנונימי בעצמך. למרות שרוב משתמשי ה- Omegle הם אנשים רגילים ומותאמים היטב, "תפוחים רעים" נדירים יכולים לפעמים להיות דורסים או זדוניים.
  • אם אתה בצ'אט וידאו, ודא שאין שום דבר למצלמה שלך שניתן לנצל. זה כולל מידע פיננסי, מסמכים מזהים, ציוני דרך גלויים, פרטי כתובת וכן הלאה.
  כיצד אוכל לשנות קטע שאינו מתווך למדור למבוגרים
  כיצד אוכל לשנות קטע שאינו מתווך למדור למבוגרים?
 3. 3
  הימנע מגסות בצ'ט שאיננו מבוגר. ל- Omegle יש קטעים ייעודיים לצ'אט למבוגרים, אז אם זו הסיבה שאתה רוצה להשתמש ב- Omegle, שמור את התוכן למבוגרים שלך בקטעים שבהם מותר. אל תקליד חומר מפורש מינית בחלון הצ'אט הטקסט או תציג אותו בפיד הווידאו שלך. סוג זה של התנהגות אינו מנוגד רק לרוח החלקים הלא מבוגרים של אומגל, אלא גם לא מתחשבים במשתמשים אחרים, שלא ירצו לראות זאת (אם היו עושים זאת, הם היו בחלקים למבוגרים).
  • ראוי גם לציין כי צ'אטים של אומגה מחוץ לסעיפים ה"לא מתוקנים "הם, כפי שניחשתם, מנוהלים. אף על פי שאומגל לא מגלה בדיוק מה המשמעות של זה, חושבים שאולי יש מנחים אנושיים ו / או תוכניות אוטומטיות כדי לשמור על פורנוגרפיה וחומרים בלתי הולמים אחרים מהקטעים "נקיים".
 4. 4
  היו חביבים למתחילים. Omegle מיועד לכולם - אפילו אנשים שלא יודעים מה הם עושים. עכשיו שאתה מקצוען של Omegle, נצל את ההזדמנות לעזור למשתמשים אחרים שאינם יודעים את דרכם באתר. לדוגמה, אם השותף שלך לווידאו צ'אט מתקשה לגרום למצלמת הרשת שלו לעבוד, במקום להתנתק כדי למצוא מישהו מעניין יותר לשוחח איתו, ייתכן שתרצה להקליד לו הודעה שאומרת ללחוץ על "כן" בחלון הקופץ. (או פשוט הפנו אותו למאמר שלנו בנושא הגדרת מצלמת רשת).
  • היה סבלני - אף על פי שהם עשויים לאט ללמוד, אתה עוזר להפוך את אומגל למקום ידידותי ומסביר פנים יותר על ידי כך שאתה לוקח את הזמן שלך.
 5. 5
  כשאתה בספק, אל תפחד להתנתק. אם משהו משתבש אי פעם בצ'אט Omegle - כמו, למשל, אם בן / בת הזוג שלך מצמרר ומבקש פרטים אישיים - אל תהסס ללחוץ פעמיים על כפתור "עצור". עם כ -6,5 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש, הנה ממש אלפי אנשים אחרים שתוכלו לדבר איתם בכל רגע נתון, אז אל תבזבזו את זמנכם עם מישהו שלא יכבד אתכם.

טיפים

 • השתמש בשם בדוי כדי להימנע מסטוקרים.
 • לנתק אם הדברים נעשים אישיים.
 • אם אתה פוגש מישהו שאתה אוהב, נסה להשיג את כתובת הדוא"ל שלו ולשמור על קשר.
 • אם אתה מתחת לגיל 18, עליך לבקש מההורים שלך רשות.

אזהרות

 • אל תחשוף נתונים אישיים באופן מקוון.
 • ילדים מתחת לגיל 13 לא צריכים להשתמש באומגל.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לשים את אותו הטקסט בראש כל עמוד?
  הדגש את הטקסט על ידי לחיצה וגרירה של שורה דמיונית על פני הטקסט ואז לחץ על * פקודה c * שתעתיק אותו ואז לחץ על * פקודה v * בצ'אט שתדביק אותו.
 • כיצד אוכל לשנות קטע שאינו מתווך למדור למבוגרים?
  קטע לא מתווך ומדור מבוגרים זה אותו דבר. אם ברצונך לעבור לקטע המנוהל, פשוט עבור לדף הראשי ובחר את העדפתך.
 • איפה אפשרות צ'ט הווידאו ביישום Omegle?
  זה מופיע רק במחשב. אם אתה משתמש בטאבלט או בטלפון, אתה יכול רק לשלוח הודעות טקסט. במחשב, הוא צריך להיות ליד הפינה הימנית התחתונה.
 • כיצד אוכל ללחוץ על שליחה במכשיר נייד?
  לחץ על Enter או נסה דפדפן אחר. Google Chrome ו- Firefox אמורים לעבוד טוב.
 • כיצד אוכל לפתור בעיות וידאו באומגל?
  ודא שיש לך מצלמה במחשב. אם אין לו, אתה צריך לקנות אחד. אם יש לך כזה, עליך לוודא שהוא מחובר לחשמל כל הדרך.
 • סגרתי בטעות את שיחתי עם אדם זר ואינני יודע לחזור. האם זה אפשרי?
  למרבה הצער, לא ניתן להתחבר מחדש לשיחות ב- Omegle.
 • כיצד אוכל לעבור לחלק המוגבל?
  אם אתה במחשב, זה אמור להיות בדף הבית. אין קטע מוגבל בניידים מכיוון שלא מתקיימות שיחות וידאו, רק טקסט.
שאלות ללא מענה
 • אם אני חוסם את המצלמה שלי ב- Omegle, כיצד אוכל לבטל חסימה?
 • מדוע איני יכול לצלם תמונת מצב ולא להשבית את המצלמה או את המייק שלי ב- Omegle?
 • כיצד אוכל למצוא את קטע ההעדפות בתפריט הראשי?
 • כיצד אוכל לראות את יומן השיחות?

תגובות (1)

 • tyler69
  זה נתן לי את התשובה הנכונה שחיפשתי על מכסה למשך שעה!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail