איך להשיג את הסגנון של לואיס טומלינסון?

וודא שהפסים לא ילכו באלכסון כי זה לא חלק מהסגנון שלו
וודא שהפסים לא ילכו באלכסון כי זה לא חלק מהסגנון שלו.

לואי טומלינסון הוא לב העשרה של One Direction. הסגנון הייחודי שלו מדהים. ותוכלו ללמוד להיות גם באותו סגנון. זכור את אופן הפעולה שלו ועליך לשלב את מצב הרוח שלו ולהתנייד בתלבושות.

צעדים

 1. 1
  התחל עם צבעי הבגדים הבסיסיים שלך. ללבוש בעיקר אדומים, לבנים וכחולים. לואי נוטה ללבוש בגדים בהירים יותר. אז נסה להישאר עם הצבעים העיקריים האלה כדי להתחיל את הסגנון שלך.
 2. 2
  הוסף מעט בגדי פסים למלתחה שלך. לואי אוהב את הפסים שלו, ולכן עדיף לחפש כל חולצות טריקו עם דוגמת פסים. וודא שהפסים לא ילכו באלכסון כי זה לא חלק מהסגנון שלו.
 3. 3
  הפשיל את החלק התחתון של מכנסי הג'ינס הרזים שלך או מכנסי הצ'ינוס ממש סביב הקרסוליים שלך. זה יעזור לך להשיג את המראה הנינוח שלואי הולך לעתים קרובות.
 4. 4
  קבל כמה אביזרים מגניבים. אם אתה רוצה להשתכשך וללכת באמת למראה לואי, אז נסה להוסיף את האביזרים האופייניים שתראה אותו לובש. לואי חובש כובעי כפה ומשקפי מסגרת שחורים ומדליקים. אביזרים פשוטים אלה הם זולים וקלים לאיסוף, אז קחו לעצמכם חלק מאלה ואתם בדרך להשיג את "מראה לואי".
  אז נסה להישאר עם הצבעים העיקריים האלה כדי להתחיל את הסגנון שלך
  אז נסה להישאר עם הצבעים העיקריים האלה כדי להתחיל את הסגנון שלך.
 5. 5
  קבל את הבעיטות הנכונות. לואי ידוע בנעלי השרוך שלו ובאספדריל, אז קנה לעצמך זוג, או אם כבר יש לך, לבש אותם! כשיש לך את כל זה, אתה די דימוי יורק של האיש עצמו.
 6. 6
  נסה להיות יוצא וקצת מצחיק. לואי ידוע בטירוף הקל שלו ובכך שהוא יוצא ואקראי. אז נסה להתנהג כמוהו. היו אקראיים ויוצאים ואל תדאגו לאחרים. גישה חיובית זו היא מה שלואי ידוע. חיקוי הגישה הזו יגרום לך להיראות בדיוק כמו הילד המגניב הזה!
 7. 7
  יש אמון במראה שלך. כעת תוכלו להרשים את הנשים בסגנון הלואי טומלינסון הלוהט שלכם!

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להשיג זאת כילדה?
  אתה יכול לבצע את אותן הוראות. אין הבדל גדול בין בגדי החבר'ה והבנות בימינו.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מכינים קנה לסקסופון?
 2. איך מנגנים הרמוניות בגיטרה בס?
 3. איך כותבים קצב תופים?
 4. איך לרקוד טיקוניק?
 5. איך טחנת רוח?
 6. איך לשחק בליקי בלוז מהפכים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail