איך מנקים לוח אגורה?

המרווחים והברגים המחזיקים את לוח האגורה שלך יחד
על מנת לעקוב אחר האגוזים, המרווחים והברגים המחזיקים את לוח האגורה שלך יחד, הנח אותם באיזה כלי קיבול תוך כדי פירוק הלוח.

רכיבה על לוח אגורה היא דרך שובבה להסתובב ודרך מסוגננת לבטא את עצמך. שני אלה תלויים בכך שהלוח שלך נשאר נקי ומכוונן היטב. על מנת לנקות את הלוח שלך, פרק אותו ודאג לעקוב אחר כל חלק. נקה את החלקים בנפרד, והחלף את המסבים אם אינך מצליח לנקות אותם. לבסוף, הרכיב מחדש את הלוח שלך.

חלק 1 מתוך 3: פירוק לוח אגורה

 1. 1
  השתמש בשקע 13 מ"מ כדי להסיר את הגלגלים. השתמש במפתח שקע עם שקע 13 מ"מ כדי להסיר את האומים המחזיקים כל גלגל למשאית שלו. בין כל אגוז לגלגל יהיה מכונת כביסה קטנה. מכונת כביסה נוספת תהיה בין הגלגל לגוף המשאית. הקפד לא לאבד את החלקים הקטנים האלה
  • כלי סקייט בדרך כלל יכללו שקע 13 מ"מ, כמו גם הגדלים האחרים שתצטרכו לפרק לוח אגורה.
 2. 2
  אוספים חלקים קטנים בכוסות. על מנת לעקוב אחר האגוזים, המרווחים והברגים המחזיקים את לוח האגורה שלך יחד, הנח אותם באיזה כלי קיבול בזמן שאתה מפרק את הלוח. שקית פלסטיק הניתנת לאטימה חוזרת או כוס תעבוד.
  • כדאי להשתמש בכמה כלי קיבול שונים כדי להחזיק סטים שונים של חתיכות קטנות.
  • לדוגמה, שמור את החלקים המשתלבים עם המסב ושואבי הגלגלים בכוס אחת, ואת חלקי המשאיות בכוס אחרת.
  רכיבה על לוח אגורה היא דרך שובבה להסתובב ודרך מסוגננת לבטא את עצמך
  רכיבה על לוח אגורה היא דרך שובבה להסתובב ודרך מסוגננת לבטא את עצמך.
 3. 3
  השתמש בציר המשאית כדי להסיר את המסבים. כדי להוציא את המסבים מהגלגלים, הכנס זרוע של הציר כ -1 ס"מ (0,5 אינץ ') לצד אחד של הגלגל בזווית. מנוף את הגלגל והמשאית אחד מהשני כדי לחטט החוצה. חזור על תהליך זה בצד השני של הגלגל. דופק את הגלגל למשטח העבודה שלך כדי להסיר את המרווח הגלילי מהגלגל אם הוא לא נושר.
  • הקפד למקם את קצה ציר המשאית כנגד הקצה החיצוני של המסב. אתה רוצה להימנע מפגיעה במיסב עצמו.
 4. 4
  הוציאו את המשאיות ופירקו אותן. התחל בהסרת הציר מבית המשאית. השתמש בשקע של 14 מ"מ כדי להסיר את הסינגל המלך היחיד שמחזיק כל משאית יחד. מתחת למלכה יש שני מכבסים ותותב גומי, ומתחת למשאית יהיה תותב נוסף ועוד מכונת כביסה.
  • כדי להסיר את בית המשאית מהסיפון, השתמש במברג פיליפס כדי להבריג את הברגים מהחלק העליון של הסיפון. ישנם ארבעה ברגים לכל משאית. יתכן שתזדקק למפתח כדי להחזיק את האום בחלקו התחתון של הבריח.

חלק 2 מתוך 3: ניקוי כל חלק

 1. 1
  משייפים שריטות על הסיפון. לעתים קרובות ניתן להסיר בעיות קוסמטיות על הסיפון עם שחיקה. בעוד שנייר זכוכית עדין הוא הטוב ביותר, ייתכן שתוכל להשתמש במפתח כדי לגרד בעדינות ובאופן שווה שריטות מכוערות בפלסטיק של הסיפון.
  • השתמש במטלית לחה וסבונית כדי לקרצף את הסיפון נקי.
  פרק אותו ודאג לעקוב אחר כל חלק
  על מנת לנקות את הלוח שלך, פרק אותו ודאג לעקוב אחר כל חלק.
 2. 2
  לנער מיסבים באלכוהול משפשף. מניחים מיסבים מלוכלכים בבקבוק ריק ושופכים מספיק אלכוהול משפשף בכדי להטביע אותם. בקבוק גלול ריק עובד טוב במיוחד, כמו שאתה רק צריך להשתמש קצת אלכוהול לחיטוי כדי להטביע את המסבים. בצע מסבים של גלגל אחד בכל פעם. שטף את הבקבוק בעדינות למשך דקה עם המסב בפנים.
  • נגבו את המסבים עם מגבת נייר לאחר שאפשרתם להם לשבת כמה דקות.
  • אם המסבים שלך אינם מלוכלכים בעליל, פשוט נגב אותם במטלית נקייה.
  • אם לא ניתן לנקות מיסבים באמצעות אלכוהול משפשף ו / או ניגוב, החלף אותם. ניתן לרכוש אותם מאתר לוח הפני.
 3. 3
  שטפו גלגלים במים וסבון. הניחו את הגלגלים במיכל פלסטיק עם סבון ומים חמים. סבון עדין וידידותי לסביבה יהיה מספיק חזק. השתמש באצבעותיך כדי לקרצף לכלוך או לכלוך, אחד בכל פעם.
  • לאחר הקרצוף במים עם סבון, שטפו אותם במים נקיים כדי להסיר שאריות סבון וייבשו כל גלגל עם מטלית או מגבת נייר נקייה.
  • אין להשתמש בסבון אנטיבקטריאלי.
 4. 4
  נגבו את המשאיות וחתיכות אחרות בעזרת מגבת נקייה. ניתן לנגב את חלקי המשאית כמו גם את המרווחים והשטיפות השונים בעזרת מטלית נקייה או מגבת נייר.
  • שים לב במיוחד לניגוב החלקים של המשאית שמתאימים לתא המשאית, ולחלקי הבית שמאחזים שנוגעים במשאית. אלה כוללים את כוס הפלסטיק השחורה הקטנה, את המלך ואת לוליית המשאית המעוגלת.
שטפו אותם במים נקיים כדי להסיר שאריות סבון וייבשו כל גלגל עם מטלית או מגבת נייר נקייה
לאחר הקרצוף במים עם סבון, שטפו אותם במים נקיים כדי להסיר שאריות סבון וייבשו כל גלגל עם מטלית או מגבת נייר נקייה.

חלק 3 מתוך 3: הרכבת הלוח מחדש

 1. 1
  הרכיב משאיות מחדש בסדר הפוך. ההרכבה מחדש תהיה פשוטה לאחר פירוק הלוח לניקויו. החלק החשוב ביותר הוא הצבת מכונות הכביסה והתותבים הנכונים משני צידי המשאית. תוכל לדעת מה הנכון למראה, אך וודא שבחרת נכון בכל פעם.
  • מתושבת המשאית, סדר ההרכבה מחדש של כל משאית הוא: מכונת כביסה תחתונה, תותב תחתון, משאית, תותב עליון, מכונת כביסה עליונה ובורג.
 2. 2
  השתמש בציר המשאית בכדי לסייע בהכנסה מחדש או בהחלפת מסבים שבילו. מקם את הלוח על צדו והחלק מיסב עם הקצה החיצוני כלפי מטה אל בריח המשאית. החלק את הגלגל גם על הבריח, ולחץ אותו על המסב עד שתשמע פופ.
  • לאחר מכן הסר את הגלגל, הכנס מרווח לצד השני וחזור על התהליך עם מיסב נוסף בצד השני של הגלגל.
 3. 3
  חבר מחדש את הגלגלים. וודא שקצה המסבים מסתדר עם משטחי הגלגלים לפני החיבור מחדש. צו ההצמדה מחדש של גלגל למשאית הוא: מכונת כביסה, גלגל, מכונת כביסה, אגוז 13 מ"מ. לאחר ההידוק, בדקו אם הגלגל מסתובב בחופשיות. אם לא, שחרר את האגוז עד שהוא קורה.

דברים שתזדקק להם

 • כלי להחליק או מפתח ברגים עם שקעים 14 מ"מ ו 13 מ"מ
 • מברג פיליפס
 • מגבות נייר
 • אלכוהול לחיטוי
 • בקבוק ריק עם מכסה
 • דלי קטן של מים וסבון עדין
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail