כיצד להקים ערסל יוגה אווירי?

ערסל יוגה אווירי מאפשר לכם לעשות יוגה באוויר, ותוכלו להגדיר אתכם בבית תוך 15 דקות. תזדקק לפיסת עץ מלא או קורות תקרה כדי לחבר את הערסל שלך כדי שיוכל להחזיק את משקלך בבטחה. התחל בקידוח חורים לתושבות או ווים שהיו צריכים להגיע עם הערסל שלך והבריג אותם לתקרה. וודא שההרכב שלך הוא 41 סנטימטרים זה מזה. לאחר שהבריגתם את התושבות לתקרה, צרו קשר רופף בכל קצה חומר הערסל. תפסו קרבינה דרך כל קשר ומשכו אותם בחוזקה. לאחר מכן, תלו את חבליכם מהתושבות, חברו קרבין נוסף לקצה כל חבל, והצמידו את הקארבינים על הערסל לקרביינים האחרים. אל תשכח לשבת על הערסל כדי לבדוק את משקלו לפני שתתחיל לעשות יוגה. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לסמן את חורי הקידוח בתקרה שלך, המשך לקרוא!

ערסל יוגה אווירי מאפשר לכם לעשות יוגה באוויר
ערסל יוגה אווירי מאפשר לכם לעשות יוגה באוויר, ותוכלו להגדיר אתכם בבית תוך 15 דקות.

ערסל יוגה אווירי הוא פיסת בד שתלויה באוויר משני קצותיה וניתן להשתמש בה כדי לשלוף טכניקות יוגה אוויריות מדהימות. כדי להקים ערסל יוגה אווירי, תצטרך לקשור קשר ולחבר קרבינר לשני קצות הבד. משם, זה רק עניין של חיתוך הקרבין למתקן תקרה או לקורה מאובטח. אם תמלא אחר ההוראות הנכונות תוכל להגדיר את ערסל היוגה האווירי שלך תוך זמן קצר!

חלק 1 מתוך 3: יצירת קשרים תלויים בבד הערסל

 1. 1
  אספו את החומר בשני קצוות הבד. הניחו את הערסל על הקרקע והניחו את קצות האצבעות בקצה השמאלי והימני של הבד. התחל להעביר את האצבעות במעלה הבד כך ששני הקצוות יתקבצו.
  • במקום להיראות כמו סדין, הערסל שלך צריך להיראות כמו חבל משוחרר כשסיימת לאסוף את החומר משני הקצוות.
 2. 2
  עטוף את קצה הבד סביב זרועך. עטוף קצה אחד של הבד סביב זרועך כך ששני מטרים ממנו (61 ס"מ) יתלו מעל זרועך. תפוס אל הקצה הקצר שתלוי ביד החופשית שלך, עטוף אותו מתחת לזרוע והחזק אותו כך שהוא נמשך על חזהך.
  • בד הערסל צריך להיות עטוף לחלוטין סביב זרועך אם פעלת נכון.
 3. 3
  תפוס את הקצה הארוך של הבד ביד החופשית שלך. החזק את הקצה הארוך של הבד עם הזרוע שהבד כרוך כרוך סביב. החזקת הבד נחוצה ליצירת לולאה.
 4. 4
  משוך את הבד העטוף כלפי מטה, מזרועך. משוך כלפי מטה את הבד שכרוך סביב זרועך תוך כדי אחיזה בקצה הארוך של בד הערסל. זה אמור ליצור לולאה כמו קשר היכן שהזרוע שלך הייתה בעבר.
  • אל תמשוך את הלולאה אחרת תבטל את הקשר לפני שהוא מאובטח.
  אם תמלא אחר ההוראות הנכונות תוכל להגדיר את ערסל היוגה האווירי שלך תוך זמן קצר
  אם תמלא אחר ההוראות הנכונות תוכל להגדיר את ערסל היוגה האווירי שלך תוך זמן קצר!
 5. 5
  מהדקים קרבינה דרך הלולאה שיצרת. רוב ערסלי היוגה האוויריים תלויים באוויר על ידי קרבינים. אם קרבינים לא הגיעו עם ערסל היוגה שלך, תוכל לרכוש אותם באופן מקוון או בחנות לחומרי בניין.
  • תצטרכו 4 קרביינים בסך הכל. 2 לכל קצה הערסל ו -2 שמתחברים לתושבת, וו או קרן ליד התקרה.
 6. 6
  תקעו את הקצה הקצר של הבד דרך הלולאה. קח את קצה הזנב הקצר של הבד התלוי ומשוך אותו מעלה ומעלה, דרך הלולאה שיצרת זה עתה. זה יבטיח את הקשר בקצה אחד של הערסל שלך ויבטיח שהוא לא יבוטל.
 7. 7
  משוך את שני קצוות הבד כדי להדק את הקשר. תפסו את הקשר ביד אחת ותפסו את ידו השנייה בקצה הארוך של הבד. לחץ כלפי מטה על הקשר תוך כדי משיכה חזרה לקצה הארוך כדי להדק אותו. חזור על התהליך עם קצה הזנב הקצר והקצר יותר כדי להדק את הקשר לחלוטין.
  • על הקרבינה שלך להיות מאובטחת היטב סביב הקשר.
 8. 8
  צרו קשר נוסף בקצה השני של בד הערסל. צור קשר נוסף והצמיד קרבינה נוספת לקצה השני של בד הערסל שלך. כשתסיים, צריך שיהיה לך קשר קשור וקרביין מחובר לשני קצות הבד.

חלק 2 מתוך 3: התקנת תושבת תקרה או ווים

 1. 1
  מצא פיסת עץ מלא לחבר את הר או הוו אליו. זה חשוב כי שלך הר או ווים הם קדחו ישירות לתוך קורות תקרה או מעץ מלא או שהם לא יוכלו לתמוך במשקל שלך. אתר חלק מהתקרה שלך שנמצא לפחות 8 מטר (2,4 מ ') מהקרקע ועשוי מעץ מלא וחזק.
  • אם יש לך גבס או תקרות טיפות, ייתכן שתצטרך לתלות את הערסל שלך מקורה או מוט מאובטח, במקום לתלות אותו מהתקרה שלך.
  • קבלן יוכל לומר לך אם התקרה שלך יכולה להתמודד עם העומס אם אתה לא בטוח.
 2. 2
  החזק את המסגרת או הוו על התקרה וסמן את חורי הבריח. השתמש בסולם מדרגות והחזק את התקרה או הווים לערסל על התקרה במקום שבו ברצונך לתלות אותו. השתמש בעיפרון כדי לסמן לאן הולכים החורים.
  כדי להקים ערסל יוגה אווירי
  כדי להקים ערסל יוגה אווירי, תצטרך לקשור קשר ולחבר קרבינה לשני קצות הבד.
 3. 3
  מדוד וסמן את התקרה עבור הרכבה או הוו האחרים. הצד השני של וו התקרה או הרכבה צריך להיות במרחק של כ 41 ס"מ (41 ס"מ) מהסימנים המקוריים שיצרת. חזור על תהליך ההחזקה של הר כנגד התקרה וסמן לאן החורים צריכים להגיע.
  • סט החורים השני צריך לרוץ במקביל לחורים הראשונים.
 4. 4
  קדח חורים במקום שסימנת. קבל מקדח בגודל זהה לברגים שהגיעו עם ערסל הערסל שלך. לחץ על הסיבית על הסימנים שיצרת ולחץ על ההדק של המקדחה החשמלית שלך תוך הפעלת לחץ כלפי מעלה. זה ייצור חורים לברגי ההר שלך.
  • ללבוש מסיכת פנים והגנה על העין בזמן שאתה מקדח כדי שלא יפלו פסולת בעיניים או בפה.
  • אתה יכול למצוא את גודל הבריח לערסל שלך במדריך ההוראות או בתיאור המוצר.
 5. 5
  הברג את הר או הווים לתקרה. אם אתה משתמש במתקן, החזק את המתקן על התקרה ודחף את קצה הברגים של הברגים דרך המתלה אל תוך החורים שיצרת. אם אתה משתמש בקרסים, פשוט לחץ על קצה הברגה של הקרס לתוך החור שיצרת. סובב את הברגים או הווים בכיוון השעון עד שהם מוברגים לחלוטין בתקרה. השתמש ברגים כדי לסיים ברגים להידוק, אם אתה משתמש בהם.
  • משוך כלפי מטה את הווים כדי לוודא שהם מאובטחים לאחר שתסיים.

חלק 3 מתוך 3: תליית הערסל

 1. 1
  תלו חבלים מעל קורה או מוט מאובטחים אם לא התקנתם ווים. בחבלים שמגיעים עם ערסל היוגה האווירי שלך צריך להיות לולאות. הוק קרבינה על הלולאה בקצה אחד של החבל. ואז פשוט עוטפים את החבל מעל קורה או מוט כך ששני הקצוות יתלו כמות שווה משני הצדדים.
  • יש לתלות את החבלים זה מזה כ- 41 ס"מ (41 ס"מ).
 2. 2
  דחף את החבלים שלך דרך הווים אם יש לך אותם. אם אתה משתמש בקרסים או במתקן לתקרה, חבר קרבינה לקצה החבלים. ואז השחיל את הקצה החופשי של החבל דרך הקרבין שבקרסי התקרה שלך.
  • שני קצוות החבל צריכים להיתלות באורך שווה.
  ערסל יוגה אווירי הוא פיסת בד שתלויה באוויר משני קצותיה וניתן להשתמש בה כדי לשלוף טכניקות יוגה אוויריות
  ערסל יוגה אווירי הוא פיסת בד שתלויה באוויר משני קצותיה וניתן להשתמש בה כדי לשלוף טכניקות יוגה אוויריות מדהימות.
 3. 3
  השחיל את קצה החבל דרך הלולאה בחבלים. קח את קצה החבל שמצמיד את הקרבין, והשחיל אותו דרך אחד הלולאות בחבל. משוך כלפי מטה לקרבינה כדי ליצור קשר שמצמיד את החבל לוו, לתושבת או לקורה שאתה מתכנן לתלות אותו. לאחר מכן, עבור אל החבל השני המחובר לתקרה ועשה את אותו הדבר.
  • קשר זה ימנע מחבלים להתבטל כשאתה מוריד אותם.
 4. 4
  צרף את הקארבין מהערסל שלך לקרבין על החבל. צרף את שני קצוות הערסל לשני הקרבינים התלויים מהתקרה. על ערסל היוגה שלך להיות תלוי באוויר.
 5. 5
  שב על הערסל כדי לוודא שהוא מאובטח. הערסל אמור להיות מסוגל להחזיק את משקלך. אם אתה מרגיש חוסר ביטחון או שהקרסים יוצאים החוצה, נסה לחבר את הערסל לקורה מאובטחת בביתך במקום זאת.
  • אל תתחיל להשתמש בערסל עד שתדע שהוא מאובטח או שאתה עלול לפגוע בעצמך.

דברים שתזדקק להם

 • תרגיל
 • סרט מדידה
 • הר או ווים
 • מפתח ברגים
 • 4 קרביינים
 • ערסל יוגה אווירי
 • חבלי ערסל
 • ווים לתקרה או לתקרה (אופציונלי)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail