כיצד לאחסן כוסות יין?

אתה יכול גם לאחסן את כוסות היין שלך בקופסאות שמהן אתה בא כאשר אתה לא משתמש בהן
אתה יכול גם לאחסן את כוסות היין שלך בקופסאות שמהן אתה בא כאשר אתה לא משתמש בהן.

בגלל החומר המשובח והעיצוב העדין שלהם, כוסות יין זקוקות קצת יותר לטיפול מאשר כלים רגילים בכל מה שקשור לאחסון. בין אם החלטתם לאחסן את כוסות היין בארון או במתלה, המטרה העיקרית שלכם צריכה להיות לשמור עליהן נקיות מאבק ושאריות תוך מינימום שבירה.

שיטה 1 מתוך 3: אחסון בארון

 1. 1
  הניחו אותם זקופים כדי להגן מפני החלשת השפה. החישוק הוא החלק השברירי ביותר של הזכוכית, ולכן חשוב לשים כמה שיותר משקל על הגביש העדין. הצב בזהירות את החלק התחתון השטוח של הזכוכית על הארון או על מדף הארון, וודא שלא תקפיץ שום כוסות אחרות.
  • זה גם מונע מלכוד כל לחות בפנים, כמו שאריות מים מכביסה.
 2. 2
  השאירו 0,5 אינץ '(1.3 ס"מ) מרווח בין כל כוס למניעת שבבים. חשוב להקפיד לתת למשקפיים מספיק מקום כדי שלא יגעו או יתנגשו זה בזה. זה יכול להוביל לסתתים וסדקים, במיוחד אם הם נשמרו בקערה. כשאתם מניחים אותם בארון, דאגו להניח אותם כ -1,3 ס"מ משאר הכוסות.
 3. 3
  חבר את הארון לקיר אם אתה גר באזור המועד לרעידות אדמה. באופן כללי, ארון הוא האפשרות הטובה ביותר לאחסון כלי הגישה לטווח הארוך. אם זה עדיין לא, וודא שהארון מהודק או מוברג לקיר וודא שיש לו דלתות עם תפסים כדי שהמשקפיים לא יצאו החוצה.
  • אם אתם רוכשים כוסות בכמויות גדולות, שמרו אותם בקופסאות עד שיהיה לכם מספיק מקום בארונות לאחסון.
  אל תכניס לתוכו את כוסות היין שלך
  אם המדף נוטה להתנדנד או לרעוד בכלל, אל תכניס לתוכו את כוסות היין שלך!
 4. 4
  הניחו מעט תוחם או מחצלות במרקם אחיזה על מדפי הארון. האחיזה הנוספת תסייע למשקפיים להישאר זקופים ביתר קלות נגד טלטולים או רעשנים. רכשו גליל של מעטפת מדפים ללא החלקה או כמה שטיחי סיליקון מרקמים בודדים, אותם תוכלו למצוא באינטרנט או בחנויות לשיפור הבית. הניחו אותם בארונות על פי הוראות האריזה, וודאו שלא לקפל או לחבר את חומר התוחם או המחצלת.
  • לרפידות מדף ללא החלקה יש לעתים קרובות צד דבק להציב על המדף ולהחזיק אותו במקום.
  • מחצלות עשויות להיות בעלות מרקם משני הצדדים, מה שמאפשר להן לאחוז הן בארון והן בבסיסי כוסות היין.
 5. 5
  הוסף מתלה מחליק שמחזיק את המשקפיים זקופים ובמקומם. אפשרות זו עובדת נהדר כאמצעי זהירות נוסף נגד רעידות אדמה. דאג לבחור ולמדוד מקום בתוך הארון שלך למתלה ההזזה בסגנון מגירה, ואז לרכוש אותו מחנות לשיפור הבית בהתאם למפרט שלך. בחר חומר שתואם את הארון הקיים שלך כך שהוא ישתלב יפה.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש במתלה

 1. 1
  השתמש במתלה בסגנון מדף להצגת משקפיים זקופים. וודא שהמדף עבה ויציב מספיק כדי לאחוז במשקפיים שלך. אם אתה בוחר מתלה בסגנון מדף, תצטרך רק כמה ברגים ומקדחה כדי להתקין אותו בקיר. הקפד להשתמש בעוגני קיר גבס אם המתלה שלך כבד ואינך יכול למצוא חתיכה בקיר.
  • עץ הוא האפשרות הטובה ביותר עבור מתלה זה, מכיוון שמדף מתכת עבה עשוי להיות כבד מדי וקשה להתקנה.
  • אם המדף שלך מגיע עם חומרה משלו, השתמש בו לצורך התקנה.
 2. 2
  התקן מתלה ללא מרשם כדי לחסוך מקום. מתלים ללא מרשם מאפשרים לכם לאחסן את המשקפיים במהופך ללא לחץ על החישוקים. זה מונע מאבק, לכלוך או חרקים להתקבץ בתוך הקערות ולנגוע ביין. רכשו מתלה ללא מרשם באינטרנט או מחנות לשיפור הבית.
  • אתה יכול לחבר במהירות מתלים מתחת לארון בעזרת מקדחה וברגים, ולקדוח בארון כדי לשמור על מתלה מאובטח.
  • עם זאת, מכיוון שהמשקפיים יוצגו בשטח פתוח, הם עשויים לאסוף מעט אבק בצד החיצוני של הקערה, הגבעול והבסיס. אם זה המקרה, יש לשטוף אותם טוב לפני שתשתמש בהם!
  • עץ או מתכת הם האפשרויות החומריות הטובות ביותר עבור מתלה מתחת לארון.
  טיפ מומחה

  השתמש במתלה מתחת לארון למשקפיים שבהם אתה משתמש לרוב. אם יש לך משקפיים שאינן בשימוש קבוע, תוכל לאחסן אותם בחלק האחורי של הארון כדי להגן עליהם מפני נזק.

  כוסות היין שלך תמיד אוספות אבק בין השימושים
  לא משנה איך תאחסן אותם, כוסות היין שלך תמיד אוספות אבק בין השימושים.
 3. 3
  בחר מתלה עומד בפני עצמו להתקנה קלה. הנח מתלה מסוג זה על משטח יציב ויישר, כמו דלפק מטבח. ודא שהוא עשוי מחומרים יציבים ואיכותיים, כגון עץ או מתכת. זכור כי הסגנון העומד בפני עצמו הוא אופציה נהדרת עבור משק בית נמוך מבוגרים, אך ייתכן שלא זוהי הבחירה המושלמת עבור בית עם ילדים!
  • אם המדף נוטה להתנדנד או לרעוד בכלל, אל תכניס לתוכו את כוסות היין שלך! מצא מתלה חדש או תקן את הקיים כדי שלא תסכן לשבור את כלי הגזע שלך.
  • אם אתם גרים באזור המועד לרעידות אדמה, דאגו להבריג או להדק את הקיר לקיר.

שיטה 3 מתוך 3: שמירה על משקפיים במצב טוב

 1. 1
  סובב את המשקפיים אם יש לך אוסף גדול למדי. קל להגיע תמיד לאותם משקפיים בארון או במתלה, אך אם יש לך מעל 6-8 משקפיים, מומלץ לכבות אותם בכדי למנוע עודף בלאי. כאשר אתה שוטף את הכוס שלך, שים אותה מאחור ואז צייר מלפנים בפעם הבאה שאתה פותח בקבוק.
  • שימוש קבוע מסייע גם בשמירת אבק ולכלוך בקערות הזכוכית.
 2. 2
  נקה את המשקפיים לפני ואחרי השימוש בהם. לא משנה איך תאחסן אותם, כוסות היין שלך תמיד אוספות אבק בין השימושים. לקבלת כמות קטנה של אבק, יש לשטוף את הכוס במהירות עם מים חמים. השתמש במברשת גזע רכה עם זיפים כדי להסיר בעדינות כל לכלוך או לכלוך, ואז שטוף והשתמש במטלית מיקרופייבר נקייה לייבושו ביסודיות.
  • וודאו כי המים שלכם אינם מכילים רמות גבוהות של כלור, שעלול לפגוע בטעם היין. אתה יכול לרכוש ערכה, טאבלט או פתרון באופן מקוון לבדיקת רמות הכלור במי הברז שלך.
 3. 3
  השתמש במדיח הכלים כמוצא אחרון לניקוי כוסות יין יציבות. הקפד להשתמש במחזור כביסה עדין, דלג על מחזור הייבוש המחומם, ומרווח אותם הרחק זה מזה כדי שלא יצטמקו. עם זאת, מכיוון שמדיחי כלים נוטים להשאיר מעט שאריות מאחור, תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר לטווח הארוך משטיפת ידיים.
  • השתמש באפשרות זו רק בכוסות יין עם גבעולים ובסיסים עבים. גביעי קריסטל עדינים יכולים להיסדק בקלות במדיח הכלים.
  בין אם החלטתם לאחסן את כוסות היין בארון או במתלה
  בין אם החלטתם לאחסן את כוסות היין בארון או במתלה, המטרה העיקרית שלכם צריכה להיות לשמור עליהן נקיות מאבק ושאריות תוך מינימום שבירה.
 4. 4
  שטפו כוסות מיד לאחר השימוש בהם. יין אדום נוטה להכתים קריסטל, לכן חשוב לשטוף את הקערה די מהר. השתמש במים חמים וסבון ובספוג רך ונקי כדי להסיר בזהירות את הסימנים והשאריות. אלה יכולים לכלול כל יין שנשאר בתוך הקערה, סימני שפתון סביב השפה או טביעות אצבעות בחלק החיצוני של הקערה.
  • אם לא תוכלו לשטוף את הכוסות מיד, לפחות מלאו את הקערה במים כדי שהיין לא יתאדה וישאיר כתם.
 5. 5
  ייבש את הכוסות מיד עם מגבת מיקרופייבר נקייה. זה יעזור למנוע היווצרות כתמי מים. מטלית רכה ונקייה מגנה גם על המשקפיים מפני שריטות או זיהום. שפשפו בעדינות את מגבת המיקרופייבר מעל הכוס במעגלים, וספגו את המים מבלי להפעיל לחץ רב מדי.

טיפים

 • אתה יכול גם לאחסן את כוסות היין שלך בארגזים מהם הם הגיעו כאשר אתה לא משתמש בהם. עם זאת, הגביש לפעמים יכול לספוג את הריח המעופש של הקופסאות ולהפריע לטעם היין.

אזהרות

 • לעולם אל תניח כוסות קריסטל עדינות במיוחד במדיח כלים, מכיוון שהן יכולות להישבר בקלות.
 • אם יש לך ילדים או חיות מחמד, עליך לשמור את המתלה במקום מאובטח ואיננו בהישג יד.
 • אם אתה מאחסן את המשקפיים שלך במתלה, שים לב שאתה אכן מסתכן בשבירה עם דרך ארוכה יותר ליפול.

תגובות (2)

 • edyth73
  אחסון כוסות יין זקופות ושמירה על מרחק בין כל כוס. כמו כן, שטיפה לפני ואחרי השימוש בהם. לא הבנתי שאחסון בקופסה יכול לגרום להם להיות ריח.
 • bclark
  בכל פעם שאני קונה כוסות יין, הם תמיד נשברו. בזבוז כסף כזה. זה עזר לי בכך שסיפרתי כיצד לאחסן את המשקפיים האלה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail