כיצד להשתמש בתרמילים של מדיח כלים?

תרמילי מדיח כלים הם דרך נוחה וקלה לנקות את הכלים ללא נוזלים, אבקות או ג'לים מבולגנים. לעומס שוטף של כלים, השתמשו בתרמיל אחד. אם יש לכם עומס מלא של כלי אוכל מלוכלכים בכבדות, הוסיפו תרמיל שני. עם זאת, אם יש לכם עומס קל מאוד לשטיפת כלים, יתכן שנשארו לכם שאריות מהתרמיל, אז המתינו להדליק את המדיח עד שיהיה לכם קרוב לעומס מלא. הכניסו את התרמיל למתקן הניקוי למדיח כלים וסגרו את התפס היטב. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוסף נוזל גימור עם התרמיל כדי לסייע בניקוי המזון והשומן המושתקים. אם למדיח הכלים שלך יש הגדרות בקרת טמפרטורה, התאם אותו בין 125 ל 60 מעלות צלזיוס. כדי ללמוד כיצד לבחור תרמילי מדיח כלים ידידותיים לסביבה, המשיכו לקרוא!

כדי ללמוד כיצד לבחור תרמילי מדיח כלים ידידותיים לסביבה
אם למדיח הכלים שלך יש הגדרות בקרת טמפרטורה, התאם אותו בין 125 ל 60 מעלות צלזיוס. כדי ללמוד כיצד לבחור תרמילי מדיח כלים ידידותיים לסביבה, המשיכו לקרוא!

תרמילי מדיח כלים הם בקלות אחת הדרכים הנוחות והיעילות ביותר לניקוי הכלים במדיח הכלים שלכם. את התרמילים הקטנים והאינדיבידואליים ניתן להקפיץ ישירות למדיח הכלים שלך ללא מדידה מבולגנת של נוזלים, אבקות או ג'לים. החלק הטוב ביותר הוא שהם פשוטים לשימוש ולעתים קרובות יכולים להיות גם ידידותיים לסביבה.

שיטה 1 מתוך 2: העמסת מדיח הכלים שלך

 1. 1
  וודא שכל הפריטים שלך ניתנים למדיח כלים. השלב הראשון לפני הוספת התרמיל למדיח הוא להבטיח שכל הפריטים שהעמסתם אינם בטוחים למדיח. הימנע מהוספת פריטים העשויים ברזל יצוק, קריסטל, פלסטיק, נחושת או מחבתות לא מדבקות, וספלים מבודדים למדיח כלים, מכיוון שאלה עלולים להיהרס על ידי החום והניקוי.
  • פריטים שאינם בטוחים במדיח כלים כוללים לעתים קרובות אזהרה על אריזתם או ממש על המוצר, לכן בדוק את המוצר לפני שתוסיף אותו לעומס שלך.
  • נסו לא לתת לכלים לשבת יותר מ- 24 שעות. ככל שפחות זמן שתשאיר אותם יושבים במדיח הכלים שלך, כך הסיכוי שתאפה אוכל ושומן יהיה פחות.
 2. 2
  השתמש בתרמיל יחיד לעומס בגודל רגיל. אחד היתרונות של התרמילים הוא שהם ארוזים בנפרד ונמדדים לעומס מדיח כלים טיפוסי, מה שמקל עליכם להקפיץ אחד למדיח הכלים. אם יש לכם עומס שוטף שוטף, השתמשו בתרמיל אחד.
  • אם יש לך עומס מלא שללכלוך כבד, עליך להוסיף תרמיל שני. הקפד לא להעמיס מדיח כלים.
  • שים לב שלעומסי שטיפת כלים מאוד קלים עלולים להישאר שאריות מהתרמיל, כך שתרצה להמתין להפעלת מדיח הכלים שלך כשיש לך עומס מלא.
 3. 3
  הכנס את התרמיל למתקן הניקוי למדיח כלים. וודא שאתה מציב את התרמיל במקום הנכון במדיח הכלים שלך - זה ממוקם בדרך כלל בחלק הפנימי של הדלת למדיח הכלים שלך ומיועד לניקוי כלים או תרמילי שטיפת כלים.
  • סגרו את התפס היטב על המתקן לפני שאתם סוגרים את הדלת למדיח הכלים שלכם.
  • אל תנסה לנקב או לפתוח את תרמיל המדיח בשום צורה שהיא. מעטפת התרמיל נועדה לסייע במדידת האריזה האישית של התרמילים, וכן להתמוסס בקלות במדיח הכלים עם התוכן. שבירת המעטפת החיצונית של התרמיל עלולה ליצור בלגן ועלולה להרגיז את העור.
  כיצד פועלים תרמילי מדיח כלים
  כיצד פועלים תרמילי מדיח כלים?
 4. 4
  הוסף נוזל גימור לעומס שטיפת הכלים שלך לקבלת תוצאות מיטביות. במקרים מסוימים, הוספת נוזל גימור עם התרמיל יכולה לעזור לתרמיל לנקות מכוסות מזון ושומן, ולהשאיר את כלי הזכוכית שלך מבריקים ופסים חופשיים.
  • מלא את מתקן שטיפת השטיפה במדיח הכלים שלך בנוזל הגימור, והוא יוסיף אוטומטית את הכמות הנכונה של הנוזל לעומס עבורך בכל פעם.
 5. 5
  הפעל את מדיח הכלים שלך ותן לתרמיל להפעיל את קסמו. אם למדיח הכלים שלך יש הגדרות בקרת טמפרטורה, התאמת הטמפרטורה בין 52°C ל- 60°C היא הגדרת החום האופטימלית עבור התרמילים לניקוי הכלים שלך.

שיטה 2 מתוך 2: בחירה ואחסון של תרמילי המדיח שלך

 1. 1
  בחרו תרמיל מדיח כלים איכותי. כדי להבטיח כי תרמיל המדיח שלך ינקה את הכלים שלך ביעילות, תצטרך למצוא את סט התרמילים הנכון המתאים ביותר לצרכיך.
  • בחירת תרמיל מדיח כלים עוצמתי תבטיח שלא תצטרכו להשתמש בתוספת נוספת (ותוספת מים ואנרגיה) במחזור אחר אם נשאר מזון מאחור.
  • חפש תרמילים שמסומנים בכוח ניקוי מרוכז, למשל "15 X Power" או "12 X Power". זה אומר שיש יותר מרכיבים להילחם בשומנים לכל תרמיל.
  • בהתאם להעדפתך, אתה יכול לבחור בין תרמילים ריחניים, המגיעים בניחוחות כמו טרי או לימון, או אם אתה מעדיף, תוכל לבחור בתרמילים חסרי הריח ללא תוספות צבעים או ניחוחות.
  • תרמילי מדיח כלים איכותיים נוטים להתרחק מרכיבים רעילים כמו צבעים סינטטיים וכימיקלים, אשר יודפסו על התוויות.
  תרמילי מדיח כלים הם בקלות אחת הדרכים הנוחות והיעילות ביותר לניקוי הכלים במדיח הכלים שלכם
  תרמילי מדיח כלים הם בקלות אחת הדרכים הנוחות והיעילות ביותר לניקוי הכלים במדיח הכלים שלכם.
 2. 2
  בחר תרמילים ידידותיים לסביבה. אם אתה נוטה לשטוף את הכלים שלך די טוב לפני שאתה מכניס אותם למדיח כלים ואוהב לבחור מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה למטבח שלך, בחר תרמיל שהוא ידידותי לסביבה כדי להפחית את טביעת הרגל הירוקה שלך.
  • באופן כללי, אם אתם מחפשים מוצר יותר ידידותי לסביבה, דאגו לבחור תרמיל מדיח כלים שמתכלה ונקי מניחוחות ופוספטים מלאכותיים.
  • טוב לזכור שגם אם מוצר מציין על אריזתו שהוא "ירוק", כדאי שתקרא תמיד את רשימת המרכיבים מכיוון שאולי זה לא המקרה.
 3. 3
  אחסן את התרמילים שלך בסביבה רעננה ויבשה. מכיוון שחומר הניקוי מופעל במים, הקפידו לשמור את התרמילים במקום שהם לא יהיו במגע עם מים.
  • הרחקת התרמילים מהכיור ומאוחסנת בארון מטבח ליד מדיח הכלים היא אופטימלית.

אזהרות

 • תרמילי ניקוי הם רעילים כאשר הם נבלעים מכיוון שהם מכילים אקונומיקה ואנזימים.
 • תרמילים מיועדים לשימוש חיצוני בלבד.
 • שמור על תרמילים מחוץ להישג ידם של ילדים.
 • אין לבלוע תרמילים ולהרחיק את החומרים מהעור שלך.

שאלות ותשובות

 • האם זה משנה אם התרמיל בצד האבקה כלפי מעלה או בצד הג'ל כלפי מעלה?
  לא. זה לא משנה איזה צד פונה כלפי מעלה, כל עוד הוא ממוקם בתא הנכון לפני שתתחיל את מחזור הכביסה.
 • אתה יכול פשוט לזרוק תרמיל למדיח כלים?
  הבעיה היא שאם פשוט תוסיף את התרמיל למדיח במקום המתקן, אז הוא יתמוסס במהירות במחזור הכביסה לפני. זה אומר שלא יישאר חומר ניקוי למחזור הכביסה הראשי, ואז הכלים שלך באמת מתנקים ומחוטאים. עדיף להוסיף את התרמיל למתקן כדי שיוכל לנקות כראוי את הכלים שלך.
 • מה קורה אם מכניסים סבון כלים למדיח כלים?
  לעולם אל תכניס סבון כלים רגיל למדיח כלים! הם נועדו ליצור המון בוץ ובועות, כך שכאשר תוסיפו אותם למדיח הכלים שלכם, סביר להניח שתיתקלו בהצפה של בועות שיישפכו מהמדיח שלכם. למעשה, אם יש יותר מדי בועות, הלחץ עלול לפגוע במדיח הכלים שלך. כשמדובר במדיחי כלים, השתמשו תמיד בחומר ניקוי שתוכנן במיוחד עבורם.
 • כיצד פועלים תרמילי מדיח כלים?
  תרמילי מדיח כלים הם חבילות של חומר ניקוי עטוף בפולימר מסיס במים שמתמוסס בטמפרטורת החדר. פירוש הדבר שכאשר הוא בא במגע עם מים, הפולימר וחומר הניקוי מתמוססים למים ויוצרים פתרון ניקוי המנקה ביעילות. בשילוב עם חום המים, הכלים שלך יוצאים נוצצים ומחוטאים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail