כיצד לפתוח פרסים בתוספות BUNT?

אתה יכול גם לזכות בפרסים על השלמת משימות הכוללות סט קלפים ספציפי
מלבד רכיב איסוף הכרטיסים והמסחר, אתה יכול גם לזכות בפרסים על השלמת משימות הכוללות סט קלפים ספציפי.

סחר בכרטיסים כבר לא צריך להסתמך על איסוף והחלפת כרטיסים פיזיים. בעזרת אפליקציית Topps BUNT תוכלו לאסוף ולסחור בכרטיסי בייסבול במכשירים הניידים שלכם. מלבד רכיב איסוף הכרטיסים והמסחר, אתה יכול גם לזכות בפרסים על השלמת משימות הכוללות סט קלפים ספציפי. פרסים עשויים להיות מוגבלים בזמן, לכן עליך לפעול במהירות ולסחור בכרטיסים שאתה צריך לאסוף כדי לזכות בפרסים המתאימים.

צעדים

 1. 1
  הפעל את BUNT. אתר את האפליקציה במכשיר שלך. בסמל האפליקציה יש תמונה של שחקן בייסבול. הקש עליו.
 2. 2
  צפה בלוח המחוונים הראשי. הקש על סמל בסיס הבית בחלק האמצעי של סרגל הכלים התחתון. תועבר למסך לוח המחוונים הראשי שלך. אתה יכול לראות את העסקאות הפתוחות שלך עם הדירוג הכולל שלך, פרסים עם סך הנעולים שלך, מספר הקלפים עם הציון הכולל שלך ומספר החברים במשחק.
 3. 3
  צפו בכל הפרסים. הקש על פרק פרסי לוח המחוונים, ותובא למסך עם כל הפרסים הפתוחים להתמודדות. גם ההתקדמות שלך לקראת כל פרס מסומנת. החלק למעלה ולמטה כדי לראות את כל הפרסים.
  בעזרת אפליקציית Topps BUNT תוכלו לאסוף ולסחור בכרטיסי בייסבול במכשירים הניידים שלכם
  בעזרת אפליקציית Topps BUNT תוכלו לאסוף ולסחור בכרטיסי בייסבול במכשירים הניידים שלכם.
 4. 4
  לך לפרסים שלי. הקש על כותרת "כל הפרסים" בסרגל הכלים של הכותרת כדי לפתוח רשימה נפתחת. הקש על "הפרסים שלי" מכאן.
 5. 5
  צפה בפרסים שלך. כל הפרסים שזכית יוצגו ויוצגו על ידי סמלים או תמונות ייחודיים. החלק למעלה ולמטה כדי לראות את כל הפרסים שלך.
 6. 6
  נעילת פרסים חדשים. אם יש לכם פרס חדש שטרם נעילתם, הוא יופיע בחלקו העליון של המסך. את הפרס עדיין לא תראו מכיוון שהוא נעול בתוך תיק. הקש על התיק כדי לראות את הפרס בפנים.
  • הפרס שלך יוצג במסך מלא. תראה את הכותרת למעלה, את הלוגו או את התמונה באמצע ואת תאריך הנעילה בתחתית. הוספת עכשיו את הפרס החדש הזה לאוסף הפרסים שלך.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail