כיצד למנוע הפרת זכויות יוצרים של הסרטונים שלך ב- YouTube?

קבל מיקומי כתובות אתרים של סרטונים המפרים לפני שתדווח עליהם ל- YouTube
קבל מיקומי כתובות אתרים של סרטונים המפרים לפני שתדווח עליהם ל- YouTube, ונהל רישום של כתובות האתרים.

אתה אוהב להכניס סרטונים ליוטיוב, אבל מישהו ממשיך לגנוב אותם ולהעביר אותם כשל עצמו או לקחת את התעבורה החוקית שלך.

צעדים

 1. 1
  שים אזהרת זכויות יוצרים של ה- FBI בתיאור הערוץ שלך ובתיאורי הסרטונים שלך. תוכל להשיג את השפה הרשמית באופן מקוון בכתובת http://fbi.gov/ipr/. כתוב: "> WH.performance.mark ('step1_rendered');
 2. 2
  סימן מים לסרטונים שלך. מרבית תוכניות עריכת הווידאו מאפשרות לך להציב סימן מים מעל הסרטונים שלך, שיכולים לכלול טקסט או גרפיקה. השתמש בטקסט קטן כדי להציב סימן מים במרכז הסרטון שלך, באומרו "אם הסרטון הזה נמצא בערוץ אחר שאינו (מזהה YouTube שלך), הוא נגנב."
 3. 3
  קבל זכויות יוצרים בחינם.
 4. 4
  דווח על כל הפרת זכויות יוצרים ל- YouTube. נווט אל https://youtube.com/safety_help, בדוק הטרדה ואז אחר עצמי. במסך הבא, דווח על כך שמשתמש גנב את הסרטונים שלך, ואתה תעבור דרך השאר.
 5. 5
  אם אותו אדם מפר את זכויות היוצרים שלך יותר מפעם אחת, דווח על כך ל- ic3 או ל- FBI.

טיפים

 • חיפוש בגוגל ברוב כתובות הדואר האלקטרוני בדרך כלל יגיד לך את שמו של מישהו ומאיפה הוא. רוב האנשים אינם חכמים מספיק בכדי להשתמש בכתובות דואר אלקטרוני מזויפות כדי למנוע זיהוי. ניתן לאתר אפילו את אלה שנמצאים ביתר קלות ממה שהם חושבים.
 • אתר IC3 (מרכז תלונות פשע באינטרנט) ממוקם בכתובת http://ic3.gov/default.aspx
 • אם מטריד, עוקב או הקלר שולח לך דוא"ל, השג את כתובת ה- IP על ידי הצגת הכותרת המלאה.
 • קבל מיקומי כתובות אתרים של סרטונים המפרים לפני שתדווח עליהם ל- YouTube, ונהל רישום של כתובות האתר. יתכן שתזדקק לכך כראיה בהמשך.
 • שמור יומן של כל כתובות ה- URL של קטעי וידאו מפרים, צילומי מסך של החשוד שלך וכל מה שקשור לתלונה שלך. ככל שיש לך יותר ראיות, כן ייטב.
 • בצע חיפוש הפוך בגוגל במזהה YouTube ובכל מידע אחר שיש לך (שם, גיל, מיקום) כדי לראות אם אתה יכול להתחקות אחר האדם. יוטיוברים רבים משתמשים באותו שם משתמש גם באתרים חברתיים אחרים, או מקשרים לאתרים האישיים שלהם.
 • אם אתה מסוגל לקבל מידע על אתר אישי כתוצאה מחיפושך בגוגל, בצע בדיקת WHOIS למעלה כדי לעקוב אחר מיקום האדם. אל תנסה לאיים עליהם, לעקוב אחריהם או להטריד אותם - השתמש בו כדי לדווח עליהם בגין הפרת זכויות יוצרים כשאתה נכנס לאתר IC3.
 • אינך צריך לרשום זכויות יוצרים כדי שהוא יהיה בתוקף. כל שעליך לעשות הוא לכלול את השפה "זכויות יוצרים (שנה) לפי (שמך או שם העסק שלך). כל הזכויות שמורות.", ואפילו זו אינה חובה.
אל תגנוב את הסרטונים המוגנים בזכויות יוצרים כנקמה
פשוט העבירו את המידע ל- IC3 או ל- FBI. אל תגנוב את הסרטונים המוגנים בזכויות יוצרים כנקמה.

אזהרות

 • לאחר שתדווח על האדם ל- IC3, ייתכן שתקבל תשובה שתאמר משהו כמו "פנה אלי סוכנות ממשלתית בנוגע לתלונה שלך. אני רוצה לדון בהסדר. מה הדרישות שלך?" חשוב שתתעלם מתקשורת כזו. אם תשיב בחזרה עם דרישות, המפר זכויות היוצרים יכול לנסות להאשים אותך בסחיטה, שהיא בדרך כלל (אך לא תמיד) חיוב גרוע עוד יותר מהפרת זכויות יוצרים.
 • יש גנבים שחושבים שהם באמת חכמים - זה לא יכול לעצור גנב חצוף באמת. יתכן שתצטרך להגיש תלונה על IC3 לממשלה הפדרלית בנסיבות קיצוניות.
 • באופן מוחלט אל תנסה לחפש את האדם אם תקבל את כתובתו באמצעות חיפושך ב- Google או ב- WHOIS. קבלת הכתובת אינה מהווה עקיבה. ללכת לביתם עושה. פשוט העבירו את המידע ל- IC3 או ל- FBI.
 • אל תגנוב את הסרטונים המוגנים בזכויות יוצרים כנקמה. זה יגרום לך להיות גרועים בדיוק כמוהם, ויכול גם להעמיד אותך במצב של צרות משפטיות הדדיות.

דברים שתזדקק להם

 • סרטוני יוטיוב
 • זכויות יוצרים (זכויות יוצרים עצמיות זה בסדר)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail