איך להוסיף הומור לנאום סיום?

כדי לתבל את נאום הסיום בהומור, נסו להשתמש בציטוט מצחיק אך מעורר השראה. לדוגמא, תוכלו להשתמש בקו המפורסם של רוברט אורבן, "טקס סיום הוא אירוע שבו דובר התחלה אומר לאלפי סטודנטים לבושים בכובעים ושמלות זהים ש'אינדיבידואליות 'היא המפתח להצלחה." או עשה התייחסות מצחיקה, אבל התייחס אליה ברצינות, כמו התייחס לאחים מריו כנקודה להגיע לכוכבים. זכור את הקהל שלך בזמן שאתה מעלה את ההומור בנאומך. ככל הנראה לא תוכלו להצחיק את כולם, אך אם חבריכם לכיתה הם קהל היעד שלכם, תוכלו להשתמש בבדיחות ובהפניות שלדעתם הם מצחיקים. לקבלת טיפים כיצד לחבר את ההומור למשהו לבבי, המשך לקרוא!

נסו להשתמש בציטוט מצחיק אך מעורר השראה
כדי לתבל את נאום הסיום בהומור, נסו להשתמש בציטוט מצחיק אך מעורר השראה.

נאומי סיום משעממים הם טרגדיה מתקרבת. אם הוטלה עליכם לתת אחת, תוכלו ללמוד להזריק הומור קטן להליך. למד לבחור בדיחות מתאימות שיגרמו לקהל שלך בתפרים. למד ללמוד את הטון ולהעביר את הנאום שלך כדי להדגיש את ההומור, כמו גם את הלב.

חלק 1 מתוך 3: בחירת בדיחות מתאימות

 1. 1
  השתמש בציטוטים מעוררי השראה מצחיקים כדי להתחיל. החל בציטוטים מעוררי השראה הוא מאפיין שכיח (אפילו נדוש) בנאום הסיום. אם אתה רוצה שיהיה לך קצת הומור בנאומים שלך, שימוש בציטוטים הומוריים יכול להיות דרך נהדרת לעשות את זה ולהוסיף קצת ריחוף. הנה כמה קלאסיקות מהז'אנר:
  • וויל רוג'רס: "גם אם אתה בדרך הנכונה, אתה תידרס אם רק תשב שם."
  • בן פרנקלין: "תמצא את המפתח להצלחה מתחת לשעון המעורר."
  • ביל ווטרסון: "איך זה בעולם האמיתי? טוב, האוכל טוב יותר, אבל מעבר לזה, אני לא ממליץ עליו."
  • ריי מגליוזי: "לעולם לא תהיה לך יותר אנרגיה או התלהבות, שיער או תאי מוח ממה שיש לך היום."
 2. 2
  תן הפניה מצחיקה, אבל קח את זה ברצינות. אחת הדרכים המצוינות להכניס קצת הומור לנאום שלך היא התייחסות אירונית למשהו שנראה כאילו זה יהווה התייחסות מטופשת לנאום סיום. תרבות פופ כמו שירים, סרטים מצוירים וסרטי פעולה יכולה להיות כל התייחסות נהדרת לנאום סיום מצחיק, כל עוד תתייחס אליו ברצינות ותפתח אותו.
  • בחר פנינה משיר ראפ מועדף: "כפי שלימדה אותנו ליל ויין המכובדת, 'ריאל ג'י זז בשתיקה, כמו לזניה'. ועל זה אני רוצה לדבר איתך היום. לא, לא התבשילים האיטלקיים המפוקפקים המוגשים באהבה על ידי נשות הצהריים בבית הספר שלנו, אלא מתקדמים קדימה. בשתיקה. כמו ה- G האמיתי שעשה לנו תיכון ג'פרסון.
  • התייחס לתרבות "נמוכה" כלשהי: "תוהה באולמות האלה, היינו כמו כל כך הרבה אחים מריו בביוב של חיינו. הולכים לאיבוד ומוצאים את דרכנו. מגיעים לכוכבים. חושבים שאנחנו נוצצים ובלתי מנוצחים. רומסים פטריות מוזרות. מנצחים צבים עם פטישים. לעשות קרבות עם יצורי דרקון שגונבים נסיכות שחיים בממלכות לוהטות. ובכן... עשינו חלק מזה. "
 3. 3
  ספר סיפור ספציפי לבית הספר שלך. חשבו על סיפור מצחיק ספציפי לבית הספר שלכם, משהו שכולל דמויות שנמצאות בסיום הלימודים. זו יכולה להיות דרך טובה להוביל לנאום שלך בהומור כלשהו, כל עוד הסיפור מתאים לקהל שלך.
  • אם אתה נושא נאום מכיוון שאתה סטודנט יוצא דופן או מנהל מערכת, זה יכול לקבל הזדמנות טובה לערער את עצמך. ספר סיפור על תקופה שנכשלת בצורה מרהיבה.
  • נסו לחשוב על משהו שכולם יוכלו לזהות. אם בית הספר שלך היה בבנייה כל השנה, דווח על בדיחות על "בניית העתיד המסדרון הסגור בכל פעם".
  • הימנע מלספר בדיחות "מבפנים" אלא אם כן אתה מתכוון להסביר אותן. אם משהו מצחיק אותך וחבריך לצוות השחייה, אבל אף אחד אחר לא יודע מה זה אומר, זה לא טוב לנאום סיום. זכרו מי הקהל שלכם.
  מהן כמה בדיחות סיום מצחיקות שאני יכול להשתמש בהן
  מהן כמה בדיחות סיום מצחיקות שאני יכול להשתמש בהן?
 4. 4
  לעשות כיף בנאום הסיום "המסורתי". אמנם זה יכול להיות קשה להשלים טוב, אבל לעשות כיף לקלישאות הרגילות של נאום הסיום יכול להיות דרך טובה למצוא משהו מעניין יותר לומר. חשבו על הנאום הנדוש ביותר שתוכלו לשאת, ואז השתמשו בו כמעיין בכיוון ההפוך.
  • תקף את קלישאת "העבודה הקשה": "הרבה אנשים יגידו לך שההצלחה באה עם עבודה קשה. ושהדרך היחידה לטפס על סולם ההצלחה היא על ידי שמירת הידיים שלך מהכיס שלך. אבל זה לא נכון. יש אנשים שפשוט בר מזל. ועל זה אני רוצה לדבר היום... "
  • בחר בקלישאת "אני רואה את החדשנים העתידיים של העולם": "אני מסתכל עליך, עמיתי הבוגרים, ואתה יודע מה אני רואה? אני רואה עתיד של חובות הלוואות. אני רואה את הסטודנטים שישברו את האגודלים ב- Xbox של החיים. הילדים שיגבו את חדרי המיון בעולם, בליל כל הקדושים, כאשר המסיבות היו אינטנסיביות מדי. מי ימותו 14 סבתות במהלך שבוע הגמר. ומי ישתלט על חייהן. "
 5. 5
  התחל בבדיחה צולעת ואז פרק אותה. המון נאומים טובים, וחלקם רעים, משתמשים בהתנשאות, בסיפור או באפוריזם דרך כל הנאום כסוג של מטאפורה. "זה מים" של דייוויד פוסטר וואלאס הוא נאום קלאסי מהז'אנר. הוא מתחיל בבדיחה פשוטה על שני דגים ששוחים לאורך האוקיאנוס, ואז מדבר ארוכות על קלישאות נאומי הסיום, בהן דוברים רבים ממקמים את עצמם כדגים המבוגרים ששוחים יחד לדגים הצעירים מה הם מים.
  • בחר בדיחה נפוצה שאתה אוהב וספר אותה. בדיחות דפיקות, עוף שחוצה את בדיחות הדרך, בדיחות כלבים מדברות, בדיחות על עש שביקר אצל רופאים רופאים. אתה יכול להשתמש בכל בדיחה אם אתה משקיע את העבודה בה.
  • "אבא שלי אהב לספר בדיחה. זה הולך ככה: בחור ושלד נכנסים לבר. הבחור מזמין שתי בירות ומגב. אני חושב שיש שני סוגים של אנשים בעולם הזה. שלדים, ו האנשים שמגבשים אחריהם כשהם שותים יותר מדי. "

חלק 2 מתוך 3: מציאת הטון הנכון

 1. 1
  חשוב על הקהל שלך. בזמן שאתה מעצב את הבדיחות שלך לנאום הסיום שלך, נסה לזכור את כל האנשים שיהיו שם. חבריכם לכיתה עשויים להיות המטרה שלכם, אך זכרו שהם עשויים להיות מספרים גדול בהרבה על ידי אנשי הסגל, בני המשפחה ואנשים אחרים שאולי לא חושבים שהבדיחה הפנימית שלכם עם צוות השחייה מצחיקה.
  • כנראה שלא תצחיק את כולם, גם אם הבדיחה שלך נהדרת. אל תדאג לגבי שידור לכל אחד מהקהל, אבל נסה לשמור על ניקיון עבור כמה שיותר אנשים. זכרו שהם שם.
 2. 2
  גלה היכן אתה נמצא בהרכב. חשוב גם לברר על סדר האירועים בטקס. מתי תדבר? זה כנראה לא הכי טוב לכלול יותר מדי בדיחות אם אתה אמור לדבר מיד אחרי מחווה לבן כיתתו שנפל, או ברכה רצינית מאוד. זה עלול לצאת כטעם רע.
 3. 3
  שמור על זה נקי ומכבד. להיות מצחיק לא אומר להיות גס. שמור על הבדיחות שלך יחסית PG וטוב טעם, כך שכולם יוכלו לצחוק. אל תעלב את הממשל ואל תבחר מורים ספציפיים כחלק מהנאום שלך.
  • זה כנראה לא הכרחי לנקוב בשמם אנשים ספציפיים בכלל. גם אם אתה חושב שהם עשויים לצחוק שקוראים להם משהו בנאום הסיום, אתה אף פעם לא יודע מי יעבור. אל תקניט איש מלבד עצמך.
  זה לא טוב לנאום סיום
  אם משהו מצחיק אותך וחבריך לצוות השחייה, אבל אף אחד אחר לא יודע מה זה אומר, זה לא טוב לנאום סיום.
 4. 4
  חבר את ההומור למשהו שהרגיש לב. אין להשתמש בבדיחות רק לצורך בדיחות. את הבדיחות הטובות ביותר ניתן לפתח למשהו מסובך ומשמעותי יותר, כדי שהנאום יעבוד.
  • לפעמים זה יכול להיות קשה לחשוב על בדיחה שמתאימה לנושא מסוים, וזה הרבה יותר קל למצוא נושא ספציפי מתוך בדיחה שאתה רוצה לספר.
 5. 5
  צפו בכמה נאומים מצחיקים לקבלת עצות. כשאתה מנסה להבין את הטון והאספקה הטובים ביותר לנאום שלך, צפה בכמה. בדוק כמה מנאומי ההתחלה המצחיקים והחכמים ביותר שניתנו. הנה כמה קלאסיקות אחרונות, הן על ידי קומיקאים וסלבריטאים, כמו גם תלמידים רגילים:

חלק 3 מתוך 3: נשא את הנאום המצחיק שלך

 1. 1
  התחל בתודה לכולם ובדיקת המים. בתחילת נאומך, מומלץ לקרוא את הקהל שלך. ייתכן שתשתמש בבדיחה מוקדמת כדי לנסות לצפות כיצד יעבור הנאום שלך, אך אינך רוצה להיכנס לבדיחות המסובכות או המגוחכות ביותר שלך. הקל בדברים וראה עד כמה הקהל שלך יהיה מוכן לצחוק.
  • הוביל בדרך כללית, מודה לכל מי שכבר דיבר והעלה אותך לבמה. גם אם הדיבור שלך כולל קולות ותלבושות, אל תשכח את הדברים ה"תודה "הסטנדרטיים.
  • קשה לנחש את מצב הרוח של קהל מסוים. חלקם עשויים להיות פרועים ומוכנים לצחוק, אחרים עשויים להיות עגומים או משועממים. התחל כרגיל ומצא את הטון הנכון להיום.
 2. 2
  ערכו תוכנית גיבוי במידת הצורך. מה קורה אם אתה מתחיל לבדיחות שלך ואף אחד לא צוחק? זה יכול להיות מצב מביך, אם הדיבור שלך פשוט יבנה ולא יכלול אלא בדיחות. אמנם זה לא סביר אם אתה מבצע את כתיבת הדיבור שלך כראוי, אך רצוי שתהיה תוכנית גיבוי לשעת חירום אם פתאום תחלוף שינוי.
  • אתה תמיד יכול להימנע מהדגשת הבדיחות עם הקול שלך. פשוט קראו את זה כמה שיותר ישר, במקום לעצור דרמטית להדגשה ולחכות שהצחוק ימות.
  • סמן את כל הבדיחות שלך בצבע אחד, או עם קו תחתון, ואז תן לכל הדברים הישרים להישאר בגופן ובטקסט רגילים. אם אתה צריך, תוכל לראות במהירות את הבדיחות שאתה יכול לדלג עליהן. פשוט התמקדו בתוכן.
 3. 3
  מצפה מאנשים שיצחקו במקומות לא צפויים. זה תמיד קורה. אתה חושב ששורה אחת תהרוג, ואינך מקבל דבר מלבד שתיקה. שני משפטים אחר כך, אנשים יצחקו על משהו שחשבת שהוא די פשוט. אל תדאג בקשר לזה. אם אנשים צוחקים, זה דבר טוב. אל תדאג מזה יותר מדי, אבל היה מוכן להשהות במקומות שאולי לא חשבת שעליך להשהות.
  אחת הדרכים המצוינות להכניס קצת הומור לנאום שלך היא התייחסות אירונית למשהו שנראה כאילו זה יהווה התייחסות
  אחת הדרכים המצוינות להכניס קצת הומור לנאום שלך היא התייחסות אירונית למשהו שנראה כאילו זה יהווה התייחסות מטופשת לנאום סיום.
 4. 4
  התחייב ל"דמות "שאתה משחק. במקרים מסוימים, ייתכן שאתה מאמץ סוג של דמות כדי להיות מצחיק. יכול להיות שאתה דרמטי מדי, או מזויף-רציני, או שאתה יכול בסופו של דבר להיות עצמך. לא משנה מה אתה עושה, התחייב אליו ככל האפשר.
  • אם אתה הולך לחגוג שיר סינטרה בצורה דרמטית, אתה צריך להישאר רציני כדי שאנשים יצחקו. אם אתה מתכוון להרצות שיחה אקדמית מזויפת, הישאר במצב פרופסור לאורך כל הדרך.
  • אל תצחק מהבדיחות שלך. התאמן באמירתם כדי שלא תסגיר את הפאנצ'ים שלך.
 5. 5
  האט. אם הדיבור שלך מצחיק, תן לאנשים מספיק זמן להתעדכן בחוש ההומור החכם שלך. הקצב חשוב לכל סוג של דיבור. האטו בזמן שאתם נותנים אותו ועצרו במקומות הנכונים.
  • האט את המהירות שבה אתה קורא את מילותיך, כמו גם את ההשהיות שלך בין משפטים. תן לכל משפט נקודה.
  • אם אנשים צוחקים, פשוט הפסיקו לדבר לרגע. אל תנסה לדבר על הצחוק.
 6. 6
  הודה את דבריך. בדיחות עם פה מלמל לא יזכו לצחוקים. התאמן בקריאת נאומך באיטיות, הגייה והגייה כהלכה של כל מילה. אם אתה מועד על בדיחות ומבולבל את המילים, או תצטרך להתחיל מחדש על בדיחה מסוימת, היא תאבד קצת מהאגרוף שלה.
  • תרגל את נאומך מספר פעמים. שיהיה כמעט בעל פה, מבלי לשנן אותו בפועל. שום דבר לא עוצר בדיחה מתה במים כמו תזמון רע.
 7. 7
  אל "סתם" תהיה מצחיק. בדיחות טובות וטובות, אבל חשוב לנהל נאום מסובך יותר מאשר ליטא של בדיחות. אתה יכול להיות הקומיקאי הכי מצחיק בבית הספר שלך, אבל בסופו של דבר אתה רוצה לומר משהו מהותי. תודה לאנשים בכנות על כך שאתה נותן את הנאום ויושב להקשיב לו בסוף, גם אם שאר נאומך היה סרקסטי או מגוחך.
  • לסיים באיזה פתק חיובי. אנשים אוהבים להיות מועברים גם בסיום הלימודים.

טיפים

 • חשבו על סיפור מצחיק שקרה בזמן שהייתם בבית הספר, והוסיפו אותו לנאום.
 • מצא בדיחה או שתיים המתייחסות אליך, לחבריך לכיתה או לבית הספר שלך.
 • להריץ בדיחות עם חברים.
 • נסו לעשות בדיחות מקוריות.

אזהרות

 • אל תעליב שום מורה או הנהלה בבדיחות שלך.

שאלות ותשובות

 • האם עלי להוסיף מעט סרקזם?
  אם זה חלק מהאישיות הרגילה שלך, אז כן. רק מעט אפילו. טעות אחת יכולה להוביל למשהו שעובר מהומור לטעם רע.
 • האם אוכל לשאול את הנאום אם מישהו אחר יכתוב עבורו?
  כן, אתה יכול לשאול את זה. אם הם בסדר לומר להם שהיה להם כותב נאומים, הם יגידו זאת. עם זאת, אם אתה עושה זאת בכדי לתפוס אותם בשקר, היזהר מכיוון שהם עשויים להיזהר גם אם כבר יש לך הוכחות.
 • היכן אוכל למצוא דוגמאות של נאומי סיום?
  בדוק ביוטיוב, יש הרבה סרטונים, או סתם גוגל "דוגמאות לדיבור סיום" וצריך שיהיו המון דוגמאות בצורה טקסטית.
 • מהן כמה בדיחות סיום מצחיקות שאני יכול להשתמש בהן?
  תודה לך, גוגל, ויקיפדיה והמחשב שלי שאפשרתם את הרגע הזה. כל הכבוד לך לעבור את החלק הכי קל בחיים, כולם!

תגובות (1)

 • champlindonavon
  זה באמת עזר בדרכים שלא ניתן לבטא.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail