כיצד להמיר תמונות לשרטוט באמצעות Adobe Photoshop CS2?

מדריך זה יראה לכם כיצד לגרום לכל תמונה להיראות כמו סקיצה באמצעות Adobe Photoshop CS2
מדריך זה יראה לכם כיצד לגרום לכל תמונה להיראות כמו סקיצה באמצעות Adobe Photoshop CS2.

מדריך זה יראה לכם כיצד לגרום לכל תמונה להיראות כמו סקיצה באמצעות Adobe Photoshop CS2.

צעדים

 1. 1
  פתח את התמונה שבה ברצונך להשתמש בפוטושופ. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר: File-Open או, על ידי מעבר Ctrl+ O(Windows) או Cmd+ O(Mac).
 2. 2
  הגדר את התמונה שלך לשחור לבן או, 'גווני אפור'. לשם כך תוכלו להשתמש בתפריטים הנפתחים: תמונה - מצב - גווני אפור. לחלופין, תוכלו להשתמש בקיצור הדרך בלוח המקשים: Ctrl+ Shift+ U(Windows) או Cmd+ Shift+ U(Mac).
 3. 3
  שכפל את התמונה בשכבה חדשה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי לחיצה ימנית על שכבת הרקע וקביעת "שכבה כפולה...". דרך נוספת לעשות זאת, אם אתה חובב קיצורי מקשים היא לעבור על Ctrl+ J(Windows) או Cmd+ J(Mac).
 4. 4
  הפוך את השכבה העליונה שלך ל'שלילית '. כדי לזהות את השכבה העליונה שלך, הסתכל בתיבת השכבות, ברירת מחדל בצד ימין של המסך. זו שבראש היא השכבה העליונה שלך, אלא אם כן שינית את השם, זה עשוי להיקרא 'העתק רקע'. ודא שאתה נמצא בשכבה זו והשתמש במקשי הקיצור Ctrl+ I(Windows) או Cmd+ I(Mac). זה יהפוך את השכבה העליונה שלך לשלילית.
 5. 5
  בחר 'התחמק צבע' מהתפריט הנפתח בתיבת השכבות. נפתח זה נמצא מימין לאטימות בחלק העליון של תיבת השכבות. פחות מאמצע הדרך היא האופציה 'צבע דודג'. כשתבחר זאת, בד הציור שלך (תמונה) יהיה לבן או כולו. אל דאגה זה אמור לקרות.
  Ctrl + ⇧ Shift + U (Windows) או ⌘ Cmd + ⇧ Shift + U (Mac)
  לחלופין, תוכל להשתמש בקיצור הדרך בלוח המקשים: Ctrl + ⇧ Shift + U (Windows) או ⌘ Cmd + ⇧ Shift + U (Mac).
 6. 6
  החל את הטשטוש הגאוסי. כלי זה נמצא תחת: פילטר - טשטוש - טשטוש גאוס. תיבה חדשה תופיע, בתחתית תיבה זו יש מחוון גרור את המחוון הזה שמאלה ימינה כדי לשנות את הסכום שההשפעה הזו מוחלת עליו. הקצה התחתון בין 4 ל 7 הוא בדרך כלל הכי טוב, אבל זה לא כלל.
 7. 7
  השתמש במברשת ההיסטוריה כדי להוסיף מרקם נוסף לתמונה. מברשת ההיסטוריה היא 4 מלמעלה בצד ימין של סרגל הכלים. סרגל הכלים כברירת מחדל נמצא בצד שמאל של המסך. השתמש בכלי באטימות נמוכה כדי לעבור על כל התמונה שלך, או על חלק מהתמונה שלך. זה יוסיף קצת יותר טון לתמונה שלך.
 8. 8
  הוסף מרקם באמצעות פילטר המרקם. זה ניתן למצוא תחת: מסנן - מרקם - מרקם... תיבה חדשה תופיע, זה ייקח את רוב המסך. שחק עם המחוונים בצד ימין. כשתסיים לחץ על אישור.
  • התמונה שמופיעה בתיבת המרקם עשויה להיות השכבה האחרת שלך ולכן אל תיבהל אם זה לא מה שחיפשת לפני רגע.
 9. 9
  נסה הגדרות וכלים אחרים אם תרצה. אל תהיה מוגבל על ידי כך כיצד. ישנם כלים רבים אחרים לנסות ב- Photoshop שעשויים לעזור ל'סקיצה 'שלך להיראות אמיתית עוד יותר. אולי תרצה לנסות כלים כגון:
  • רעש: פילטר - רעש
  • משיכות מכחול: פילטר - משיכות מכחול
  • הגדרות צבע: עריכה - הגדרות צבע

טיפים

 • כל תמונה שונה ולכן חלקן לא יעבדו גם כן
 • שחק עם ההגדרות והכלים השונים
 • זכור שרוב האנשים עדיין יוכלו לומר שזה לא סקיצה אמיתית

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail