כיצד ליצור חשבון VK?

1. עבור אל VK.com.
2. מלא את הטופס.
3. לחץ על המשך הרשמה.
4. הזן את מספר הטלפון הנייד שלך.
5. לחץ על קבל קוד.
6. אמת את הקוד.
7. עקוב אחר ההוראות שעל המסך.

באפשרותך ליצור חשבון באחת משתי דרכים
באפשרותך ליצור חשבון באחת משתי דרכים: באמצעות שמך ומספר הטלפון שלך או באמצעות חשבון הפייסבוק שלך.

VK הוא שירות מדיה חברתית רוסי עם למעלה מ -400 מיליון משתמשים רשומים. על פי דירוג האינטרנט של Alexa, VK.com הוא אחד האתרים המתויירים ביותר ברוסיה ובמדינות אירואסיות אחרות, אם כי ניתן לגשת ל- VK כמעט בכל מקום בעולם. מאמר מדריך זה ילמד אותך כיצד ליצור חשבון VK באמצעות המחשב, הטלפון או הטאבלט שלך.

צעדים

 1. 1
  עבור אל https://vk.com בדפדפן האינטרנט המועדף עליך. אתה יכול להשתמש בכל דפדפן במחשב, בטלפון או בטאבלט שלך. פעולה זו תפתח את דף הפתיחה של VK.
 2. 2
  מלא את טופס ההרשמה. באפשרותך ליצור חשבון באחת משתי דרכים: באמצעות שמך ומספר הטלפון שלך או באמצעות חשבון הפייסבוק שלך. מלא את הטופס תחת "הפעם הראשונה ב- VK?" כותרת בכל מקרה, ואז לחץ על המשך הרשמה כדי להשתמש בשם שלך או על פייסבוק כדי להשתמש בפייסבוק.
  • אם אתה משתמש בפייסבוק, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להיכנס לחשבון הפייסבוק שלך כשתתבקש לעשות זאת.
 3. 3
  הזן את מספר הטלפון הנייד שלך. מספר הטלפון שלך נדרש לצורך אימות חשבון. בחר את קוד המדינה שלך מהקטע "מדינה", הקלד את מספר הטלפון שלך (ללא קוד המדינה) בתיבה ואז לחץ על קבל קוד כדי לקבל את קוד האימות באמצעות הודעת טקסט.
  • שתי שיטות ההרשמה דורשות מספר טלפון חוקי למטרות אימות. אין דרך לעקוף את זה. אם אין לך מספר טלפון להשתמש בו ולחיות בארה"ב, עיין כיצד להשיג מספר טלפון קולי של Google.
  • מספר הטלפון שלך לא יוצג באופן ציבורי ב- VK.
  מאמר מדריך זה ילמד אותך כיצד ליצור חשבון VK באמצעות המחשב
  מאמר מדריך זה ילמד אותך כיצד ליצור חשבון VK באמצעות המחשב, הטלפון או הטאבלט שלך.
 4. 4
  הזן את קוד האימות ולחץ על אשר. יתכן שתצטרך להמתין מספר דקות עד שהקוד יגיע באמצעות SMS. לאחר אימות מספר הטלפון שלך, תתבקש ליצור סיסמה (או להיכנס באמצעות פייסבוק).
 5. 5
  צור סיסמה. אם נרשמת לפייסבוק, תתבקש לאשר את הכניסה שלך לפייסבוק כדי להשלים את תהליך יצירת החשבון. אם נרשמת באמצעות שמך ומספר הטלפון שלך בלבד, פעל לפי ההוראות שעל המסך כדי ליצור ולאשר את הסיסמה החדשה שלך.
 6. 6
  עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לסיים את הגדרת החשבון. לאחר שיצרת סיסמה, אתה יכול להיכנס ל- VK מכל מקום.
  • אם אתה משתמש בפייסבוק, תתבקש לייבא את פרטיך האישיים להשלמת התהליך.
  • אם אתה משתמש בטלפון נייד או טאבלט כדי לגשת ל- VK, הורד את אפליקציית VK הרשמית מחנות האפליקציות (iPhone / iPad) או מחנות Play (Android).
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail