כיצד לקרוע תקליטורי DVD מוגנים ללא שימוש בתוכנה הכלולה?

התוכנה המותקנת משתלטת על המחשב שלך ומאפשרת רק 3 עותקים של הדיסק
כאילו שזה לא מספיק, התוכנה המותקנת משתלטת על המחשב שלך ומאפשרת רק 3 עותקים של הדיסק.

אתה לא שונא את זה כשאתה קופץ לתקליטור מוסיקה, והנה, אתה לא יכול להעתיק, לצרוב או אפילו להאזין לתקליטור שלך? עליכם להסכים לתנאי זכויות יוצרים ולהתקין תוכנה שעלולה לפגוע במחשב שלכם. כאילו שזה לא מספיק, התוכנה המותקנת משתלטת על המחשב שלך ומאפשרת רק 3 עותקים של הדיסק.

צעדים

 1. 1
  עליך להשבית הפעלה אוטומטית. עשה זאת על ידי הפעלת regedit.exe (לחץ על התחל, הפעל, הקלד regedit, לחץ על Enter).
 2. 2
  בעורך הרישום, נווט אל hkey_local_machine \ system \ currentcontrolset \ services \ cdrom.
 3. 3
  לחץ פעמיים על ערך ההפעלה האוטומטית והקלד 0 לערכו. אם זה לא שם, צור אותו על ידי בחירה בעריכה -> חדש -> ערך DWORD והקלדת "הפעלה אוטומטית" לשם.
 4. 4
  ייתכן שיהיה עליך להתנתק ולחזור כדי שהשינוי ייכנס לתוקף.
 5. 5
  הכנס לתקליטור המוסיקה שלך. שום תוכנה לא צריכה לעלות כשאתה עושה זאת.
 6. 6
  קרעו, צרבו או האזינו לתקליטור בדיוק כפי שהייתם עושים עם כל דיסק רגיל.
 7. 7
  אתה יכול גם להשבית הפעלה אוטומטית באופן זמני על ידי לחיצה על shift כאשר אתה מכניס את התקליטור. (המשך להחזיק אותו זמן מה כשהכונן מסתובב מעלה ומטה עד שהאור ייכבה ואתה בטוח שזה נגמר.)
 8. 8
  לחלופין, אתה יכול פשוט להתקין את ההפצה המועדפת עליך על לינוקס. ואז כמה חבילות קלות ליכולת MP3 ולחיים שלך יהיו נטולות דאגות! (לא לחלשים שבלב)

טיפים

 • טריק ההפעלה האוטומטית עובד רק עם כמה תוכניות הגנה מפני העתקות, כלומר "MediaMax CD-3" המשמש את RCA Records / BMG. במקרה זה, השבתת הפעלה אוטומטית לאחר שהדיסק כבר הוכנס פעם אחת לא תעזור - יהיה עליך להסיר את מנהל ההתקן שהותקן ללא רשותך ו / או להשבית הפעלה אוטומטית לפני שתכניס את התקליטור. ראה מאמר זה בויקיפדיה למידע נוסף.
 • בתקליטורים המוגנים מפני העתקה אין את הלוגו הרשמי של ה- Compact Disc Digital Audio על גבי הדיסק או האריזה, ובדרך כלל יש לוגו כלשהו, כתב ויתור או תווית אחרת המזהים אותם כמוגנים מפני העתקה.
 • טריק אחד שכבר ידוע שהוא עובד עם כמה דיסקים הוא להשתמש בנגן המדיה של Windows 8 ומעלה כדי לקרוע אותו. גרסה זו של WMP יכולה לפעמים לקרוא את זכויות היוצרים.
עליך להשבית הפעלה אוטומטית
עליך להשבית הפעלה אוטומטית.

אזהרות

 • עם פתרון זה, Windows כבר לא יקבל הודעה כשתכניס תקליטור חדש. כדי לוודא שהסמל והכותרת הנכונים עבור התקליטור הנוכחי מוצגים במחשב ובסייר, לחץ על F5 כדי לרענן את החלון.
 • גם כאשר ההפעלה האוטומטית מושבתת, לחיצה כפולה על סמל הכונן ב- Explorer תגרום להפעלה אוטומטית בכל מקרה, אז לחץ לחיצה ימנית ובחר פעולה אחרת, או פתח אותה מתוך תוכנית ההפעלה / ההעתקה / ההעתקה שלך.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail