איך פותחים דלתות לרכב?

ייתכן שתוכל להשתמש בקולב תיל כדי להיכנס למכונית נעולה. השתמש בצבת כדי ליישר מתלה תיל. כופף קצה אחד של קולב התיל לתוך וו באורך של כ -2 עד 8 סנטימטרים. הזן את קצה הוו של קולב התיל לתוך הפער שבין תחתית החלון למזג האוויר. ברגע שהמתלה בפנים, סובב אותו כך שהוו פונה אל פנים המכונית. הזז את הוו סביב כדי למצוא את המנוף ואז משוך אותו למעלה כדי לפתוח את דלת הרכב. אתה יכול גם להשתמש בכבל כדי לפתוח דלת רכב. קבל שרוך נעליים ארוך או חתיכת paracord וקשר את החלק החלק במרכז. דחף את החלק החלק דרך משקוף הדלת והעבד את הכבל למטה בתוך הרכב. תפס את לולאת החלק החלק מעל המנעול הידני ומשוך אותו חזק כדי לפתוח את הדלת. לקבלת עצות נוספות לפתיחת דלת רכב, כמו כיצד לעקוף את משקוף הדלת עם מתלה, קרא עוד!

כיצד אוכל לפתוח את דלתות הרכב שלי אם ניתקתי את המצבר ונעלתי את הדלתות
כיצד אוכל לפתוח את דלתות הרכב שלי אם ניתקתי את המצבר ונעלתי את הדלתות?

אף אחד לא חסין מפני נעילת המפתחות שלו בטעות במכונית. המתנה למנעולנים יכולה לקחת זמן והתשלום עבור הליך פשוט כל כך בדרך כלל אינו זול. עבור סוגים רבים ושונים של רכבים, ייתכן שתוכל לחזור לרכב שלך תוך מספר דקות עם פריט ביתי פשוט כגון מתלה תיל או שרוך נעל ארוך!

שיטה 1 מתוך 3: הולך מתחת לחלון

 1. 1
  יישר מתלה תיל. שיטה זו תפעל בצורה הטובה ביותר עבור כלי רכב עם נעילה ידנית אנכית, כלומר מנעול שאתה מושך למעלה כדי לפתוח או לדחוף למטה כדי לנעול. מנעולים אלה נמצאים בדרך כלל בחלק העליון של לוח הדלת ממש בתוך החלון. לשיטה זו נדרש כלי דק אך נוקשה שתוכל להזין בין מזג האוויר שמסתובב בתחתית החלון לבין הזכוכית עצמה. קולב מתכת עובד היטב, אבל אתה חייב ליישר אותו קודם.
  • כלי ביטול נעילה אוניברסלי או "ג'ים דק" פועלים גם במקרה זה אם אתה נוטה לנעול את המפתחות ברכבך וברצונך לשמור אחד כזה להתרחשויות עתידיות.
 2. 2
  כיפוף וו בקצה אחד של הקולב. למרות שהמתלה בעיקר צריך להיות ישר, תצטרך לשמור על וו כפוף לקצה אחד. וו זה יצטרך לתפוס את זרוע המנוף של מנגנון הנעילה בתוך דלת הרכב.
  • הוו צריך להיות באורך של שניים או שלושה סנטימטרים.
 3. 3
  הזן את המתלה בין החלון למזג האוויר. על מנת להגיע לידית מנגנון הנעילה בדלת, עליך להזין את קצה הוו של המתלה לחלל הקטן שבין תחתית החלון לבין מזג האוויר שמסביב לאיטום ולריפוד החלון בדלת.
  • יהיה עליכם להאכיל את הקולב בכמה סנטימטרים, ואתם תרגישו כשקצה הוו יחליק מעבר לחלון.
 4. 4
  סובב את הקולב כדי לכוון את הקרס כלפי פנים המכונית. ידית המנגנון תפעל במקביל לדלת הרכב, כך שתצטרך לסובב את המתלה קרוב ל 90 מעלות כדי לוודא שהוו פונה בניצב לידית ויכול לתפוס אותו.
 5. 5
  דג את הוו מסביב כדי למצוא את המנוף. חלק זה אינו מדע מדויק ותלוי במכונית הספציפית. יהיה עליך לדוג את הוו סביב בתוך פעולות הדלת כדי למצוא את המנוף.
  • המנוף יהיה ככל הנראה מעט מאחורי מיקום המנעול בפועל, לכן השתמש במתלה בתוך כמה סנטימטרים מלשונית הנעילה הידנית במקום ישירות לידו.
  • תראה את ידית הנעילה הידנית רועדת וממצחקת כאשר אתה יוצר קשר עם זרוע המנוף, אז המשך לדוג סביב עד שתראה אותו מתחיל לנוע.
 6. 6
  הרם על זרוע המנוף. ברגע שאתה מרגיש שהוו במתלה נמצא סביב זרוע המנוף ואתה רואה את המנעול הידני נע, אז אתה פשוט צריך לנדד ולהרים את הוו כדי לסיים את נעילת הדלת.
  • מכיוון שזרוע המנוף חזקה יותר מהמתלה, היא עשויה לכופף את ווך ממקומו. משוך את המתלה החוצה, צורה מחדש של הקרס והכנס שוב לאותה נקודה. זה יכול לקחת כמה ניסיונות, אבל כל עוד אתה רואה את המנעול הידני מצחקק, אז אתה יודע שאתה נמצא במקום הנכון.
 7. 7
  התקשר למנעולן. אם נראה שלא מצליחים להשיג מינוף כלשהו על ידי כניסה מתחת לחלון, תמיד תוכלו לנסות את אחת מהשיטות האחרות, או פשוט להתקשר למנעולן. עם מגוון הכלים המקצועי של מנעולן, הם יחזירו אתכם לרכב תוך מספר דקות.
אתה יכול גם להשתמש בכבל כדי לפתוח דלת רכב
אתה יכול גם להשתמש בכבל כדי לפתוח דלת רכב.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בכבל עם החלקה

 1. 1
  קבל חתיכת פרקורד ארוכה או שרוך נעליים ארוך. שיטה זו מיועדת גם לרכבים עם מנעולים ידניים אנכיים שנמצאים ממש בתוך החלון ושאותם עליכם להרים בכדי לפתוח את הרכב. התחל בקבלת פסקולדת דקה ארוכה או אפילו בשרוך נעל ארוך.
  • אם אתה משתמש בשרוך נעליים, סביר להניח שהוא יצטרך לרדת מזוג מגפיים מכיוון שהוא יצטרך להיות באורך של לפחות כשלושה מטרים, תלוי בדלתות הרכב שלך.
 2. 2
  קשרו החלקה במרכז הכבל. לשיטה זו, תעבד את הכבל בתוך הרכב ותידוק את החלק החלק מעל המנעול הידני כדי למשוך אותו למעלה, כך שתצטרך להכין את החלק החלק בכבל לפני שתאכיל אותו ברכב.
  • אם אינך יודע לקשור קשר חלק, בקר כיצד ליצור קשר להחליק כדי ללמוד כיצד.
  • אתה רוצה להשאיר בערך שניים-שלושה סנטימטרים במשיכה כדי להקל על הלולאה להתאים מעל המנעול לפני שאתה מהדק אותו.
 3. 3
  הזן את הכבל למשקוף הדלת. התחל בפינה העליונה של הדלת ומשוך אליה כדי לפנות מעט מקום בין הדלת לאיטום הגומי, ואז דחף את החלק החלקיק של הכבל בין הדלת למסגרת.
 4. 4
  העבירו את הכבל לרכב. סביר להניח שתמצא את זה הכי קל להוריד את החלקה אל המנעול באמצעות מעין תנועת ניסור כדי להפיל את הכבל. הקניט את קצה אחד של הכבל כלפי מטה לכיוון מקום הידית של הדלת וקנטר את הקצה השני של הכבל לכיוון המראה הצדדית, ואז הפעל אותם קדימה ואחורה כדי למשוך את הקשר למטה.
  • ייתכן שיהיה עליך להשתמש במשהו עם מעט טריז אליו, כמו עצירת דלת כדי להחזיק את הפינה בזמן שאתה דוחף את הכבל בין הדלת למסגרת.
  • וודא שאתה מושך בפועל רק קצה אחד של הכבל בכל פעם. אם תמשוך את שניהם, פשוט תדק את הקשר בטרם עת.
 5. 5
  מקם את לולאת החלקה מעל המנעול הידני. לאחר שעבדתם את הכבל מספיק רחוק, תצטרכו למקם אותו מעל המנעול ועם הלולאה לכיוון הנכון. מכיוון שהדלת תכריח את הכבל מעט עמוק יותר למכונית מאשר מנעול המנעול, אתה יכול לסובב את הכבל ברגע שהוא מעל המנעול כדי להניף את הלולאה מעליו.
 6. 6
  משוך את הקשר החלק במנעול. ברגע שיש לך את החלק החלק על המנעול הידני, אתה יכול להדק את הקשר. משוך את שני קצוות הכבל כדי להדק את הקשר, אך הקפד למשוך לאט כדי שהלולאה לא תנתב מחדש את המנעול כשהוא מתהדק.
 7. 7
  לפתוח את הדלת. ברגע שיש לך את הקשר נחמד חזק מעל המנעול, אתה יכול פשוט למשוך את הכבל כדי למשוך את המנעול ולפתוח את הדלת. זה קל במיוחד לרכבים עם מנעולים ידניים בעלי צורה קעורה. אם למנעול שלך יש צורה חלקה יותר, תצטרך למשוך מעלה בזווית ולא ישירות למעלה כדי למנוע מהקשר להחליק מהמנעול.
 8. 8
  התקשר למנעולן. אם נראה שלא מצליחים לעבור את הכבל מעבר למשקוף הדלת ואף אחת מהשיטות האחרות לא תפעל עבור הרכב שלך, תמיד תוכל להתקשר למנעולן.
וו זה יצטרך לתפוס את זרוע המנוף של מנגנון הנעילה בתוך דלת הרכב
וו זה יצטרך לתפוס את זרוע המנוף של מנגנון הנעילה בתוך דלת הרכב.

שיטה 3 מתוך 3: ללכת סביב משקוף הדלת

 1. 1
  יישר מתלה תיל. מכיוון ששיטה זו כוללת הארכת המתלה לרכב בפועל, היא נוטה לעבוד טוב יותר עבור רכבים עם מנעולי דלתות חשמל או מנעול הנפתח אוטומטית כאשר מושכים את ידית הדלת הפנימית. תזדקק לכלי נוקשה ארוך שלא יתכופף במעט מתח על מנת להגיע פנימה ולחץ על כפתור הנעילה או למשוך את ידית הדלת. הכלי הביתי הנפוץ ביותר יהיה ככל הנראה מתלה תיל לאחר יישורו. צלע ממטריה או חוט ארוך מסל סלילי יעבדו גם כן.
  • אתה יכול גם לקנות ערכת כלים ספציפית לשיטה זו באופן מקוון, הכוללת תיק מתנפח, טריז וכלי נוקשה. אם אתה נוטה לנעול את המפתחות ברכב שלך, זה יכול להיות השקעה טובה.
 2. 2
  לגזור את החלק המעוות בכל קצה. השתמש בזוג חותכי חוטים כדי לחתוך את החלק המעוות בשני קצותיו שבו המתלה התכנס. בדרך כלל קשה ליישר את החלק הזה וקשה להחליק אותו לתוך משקוף הדלת.
  • גזור כמה שיותר קרוב לבסיס החלק המעוות על מנת לשמור על אורך החוט ככל שתוכל.
 3. 3
  צרו את קולב התיל. צור וו קטן עם קצה קולב התיל אם אתה פותח את ידית הדלת הפנימית עצמה. עשה מעגל קטן אם תפתח נעילה אנכית או תלחץ על כפתור נעילה.
  • וודא כי הוו גדול מספיק כדי לתפוס את הידית, וכי העיגול יכול בקושי להשתלב מעל הכפתור כך שיינעל כשאתה מושך אותו למעלה.
 4. 4
  פתחו מעט את דלת הרכב. אתה צריך להכניס משהו למשקוף הרכב מספיק כדי לתת לעצמך קצת מנוף. תוכלו להשתמש בטריזת משאבה מתנפחת, שהיא תיק מתנפח קטן שיוצר בבטחה פתח בדלת הרכב או בחלון.
  • אם אין לך גישה לשקית מתנפחת, אתה יכול להשתמש בכל סוג של חומר גומי מחודד. שתיים או שלוש תחנות דלתות יעבדו גם אם תוסיפו אותן קצת בכל פעם כדי לקבל טריז טוב. השתמש בגומי כדי למנוע גירוד בצבע המכונית שלך.
  • הקפד לחטט תחת הפשטת מזג האוויר ורק לחטט בכדי להכניס את החוט דרכו.
  • השאירו את האובייקט שהכנסתם למשקוף הדלת תוך כדי השלמת הצעד הבא.
 5. 5
  עבדו את הטריז עמוק יותר. ברגע שיש לך משהו עם קצת מינוף מאחורי הדלת, אתה צריך לחטט עוד קצת כדי לפתוח את החלל רחב יותר. גם אם השתמשת בטריזת משאבה מתנפחת, עדיין עליך להיות טריז גומי אחד או שניים או אפילו עץ עם מגן פלסטיק. תצטרך לעבוד את הטריזים עמוק יותר לתוך המשקוף עד שיהיה לך מספיק מקום להכניס את קולב התיל שלך.
 6. 6
  הכנס את החוט דרך הפער. אם אתה מנסה לפתוח את ידית הדלת, עליך להכניס את החוט לרוחב דרך דלת הדלת. אם אתה מנסה לפתוח כפתור אנכי, עליך להכניס את החוט כלפי מטה אנכית מעל הדלת.
  • אם הדבר מתגלה כקשה מדי על דלת הנהג, תמיד תוכלו לנסות גם את צד הנוסע מכיוון שלרוב הרכבים המודרניים עם נעילת דלתות החשמל תהיה שליטה גם בצד הנוסע.
  • היזהר שלא לגרד את הצבע על מכוניתך לאחר שתשלים שלב זה.
 7. 7
  השתמש בוו כדי לתפוס את ידית הדלת. אם פותחים את הידית עצמה, הפנו את החוט אל ידית הדלת ותפסו אל הידית עם הוו שכופפתם לחוט. הוו בדרך כלל מכוון כלפי מטה ומעט כלפי פנים המכונית על מנת להשיג את הזווית הטובה ביותר.
 8. 8
  השתמש במעגל כדי ללחוץ על כפתור הנעילה. אם לוחצים על כפתור או מעלה על נעילה אנכית, כיוונו את החוט מראש החלון לכיוון הכפתור ובצעו את הפעולה הנדרשת. לכפתור, פשוט לחץ כלפי מטה עם קצה החוט עד שהדלתות נפתחות. לנעילה אנכית, דחף את הלולאה שיצרת בקצה החוט מטה מעל המנעול ומשוך למעלה עד לפתיחת המכונית.
  • חשוב שהלולאה תהיה בקושי רחבה מספיק כדי להחליק מעל החלק העליון של המנעול האנכי כדי שתוכל למשוך אותו חזרה.
 9. 9
  פתח את דלת המכונית שלא נעולה שלך ופנה לכביש!
 10. 10
  התקשר למנעולן. אם הדלת לרכב שלך מתגלה כקשה מדי לחטט כדי לפתוח את הקולב עם מספיק מקום לתמרן אותו, ייתכן שתצטרך פשוט להתקשר למנעולן. יהיו להם כלים מקצועיים להחזיר אותך לרכב שלך תוך זמן קצר.

טיפים

 • הקפד להשתמש בטריסי גומי כדי למנוע גירוד בצבע המכונית שלך.
 • בצע משימה זו באזור מואר ובטוח, כדי להימנע מהופעה כאילו אתה גונב מכונית משלך.
 • התקשר למנעולן אם אתה עצבני מפני נזק לרכב שלך.
 • שקול לרכוש מכשיר מסתור, שהוא קופסה קטנה עם מגנט חזק שמתחבר בתחתית על שלדת הרכב שלך. מכשיר זה מאפשר לך לאחסן מפתח רזרבי במקום נסתר ברכב במקרה שאי פעם תאבד את המפתחות או תנעל את עצמך.
לקבלת עצות נוספות לפתיחת דלת רכב
לקבלת עצות נוספות לפתיחת דלת רכב, כמו כיצד לעקוף את משקוף הדלת עם מתלה, קרא עוד!

אזהרות

 • אם ברכב שלך יש אזעקה, הוא בטוח יעבור במהלך אחת משיטות הכניסה האלה. התרי את שכניך למה שאתה עומד לעשות, כך שאף אחד לא מתקשר למשטרה. ייתכן שתרצה גם לשמור איתך שכן שיעיד על בעלותך על הרכב במקרה שמישהו אחר בשכונה יתקשר למשטרה.
 • אל תשתמש בשיטה זו כדי להיכנס לרכב שאינו שלך. זה מאוד לא חוקי ויגרור אישומים פליליים.

דברים שתזדקק להם

 • מתלה חוט (או חוט חזק אחר)
 • מספרי תיל
 • טריז משאבת מתנפחים או פלחי גומי אחרים

שאלות ותשובות

 • מה אוכל לעשות אם דלת המשאית לא תיפתח מבפנים או מבחוץ?
  אם מדובר בטנדר, ייתכן שיש בו חלון אחורי מחליק. אם כן, ולחלון יש חלק בו הוא פוגש את עצמו (בדרך כלל באמצע), השתמש במשהו כמו כרטיס חיוב כדי לדחוף את התפס מבחוץ. פתח את החלון פתוח, זחול פנימה ותפס את המקשים שלך.
 • כיצד אוכל לפתוח דלת אחורית שנתקעה בג'יפ גרנד צ'ירוקי לרדו, 1997?
  הפתרון הטוב ביותר הוא לדחוף את הדלת מבפנים של הג'יפ. אם זה לא עובד, עליכם לתקן את מנגנון התפס מבפנים הדלת על ידי הסרת הלוח האחורי.
 • האם יש דרך לפתוח את המכונית שלי מהבית באמצעות הטלפון הנייד שלי ולחיצת המקשים?
  יצרנים מסוימים, כמו ניסאן, מציעים אפליקציות שתוכלו להתחבר לרכב שלכם ולנעול או לפתוח אותן, אך אלא אם כן היצרן מציע אחת מהאפליקציות הללו, אין דרך לפתוח אותה מרחוק.
 • כיצד אוכל לפתוח את דלת ה- BMW 7 שלי?
  התקשר לסיוע בצד הדרך, בדרך כלל הם יכולים לפתוח אותו ממיקום מרוחק ברכבים חדשים יותר.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לפתוח את דלתות הרכב שלי אם ניתקתי את המצבר ונעלתי את הדלתות? מה עלי לעשות אם השלט לא עובד?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail