איך מלמדים ריקוד היפ הופ?

רוב עבודות ההוראה בריקוד בהיפ הופ אינן דורשות רמת השכלה ספציפית או תואר במחול
רוב עבודות ההוראה בריקוד בהיפ הופ אינן דורשות רמת השכלה ספציפית או תואר במחול.

הפיצו את אהבת ריקוד ההיפ הופ על ידי הפיכתם למורה. אתה יכול ללמד בסטודיו, או באופן לא רשמי יותר במועדון או בחדר כושר. כדי ללמד היפ הופ, צבר ביטחון בכישורי הריקוד שלך, מצא מקום ללמד בו ופרסם את כישוריך. לאחר מכן לימד את תלמידיך חימום, עידוד ושגרה המתאימים לרמתם. בקרוב הם יאלתרו ויתפוצצו.

חלק 1 מתוך 3: להיות מורה למחול בהיפ הופ

 1. 1
  שפר את כישורי הריקוד והביטחון שלך. כדי ללמד היפ הופ, אתה לא צריך להיות מומחה טוטאלי. אתה רק צריך לדעת יותר מהתלמידים שלך. אבל אתה תהיה מורה טוב יותר ככל שתדע יותר! קח ריקוד היפ הופ כיתות. הצטרף למועדון ריקודים בבית הספר שלך או בעיר שלך. צפו בסרטוני הדרכה כדי ללמוד מהלכים חדשים.
  • אתה לא צריך ללמוד שיעור רשמי כדי להשתפר. מצא קבוצת חברים להתאמן איתה, לשבור יחד ולשתף מהלכים חדשים.
 2. 2
  חקר את הכישורים למקום שאתה רוצה ללמד. רוב עבודות ההוראה בריקוד בהיפ הופ אינן דורשות רמת השכלה ספציפית או תואר במחול. עם זאת, הם כנראה ידרשו תעודת בגרות, וחלקם עשויים לדרוש תואר אקדמי, כמו אם ברצונך ללמד היפ הופ בבית ספר ציבורי.
 3. 3
  להקים קורות חיים לריקודים. כלול את האימונים שלך, כל בתי הספר והמוסכמות לריקודים שבהם השתתפת, ומופעים שבהם הופעת. אם עבדת עם רקדני שמות גדולים או כוריאוגרפים, דאג להדגיש זאת! אם הופעתם בקליפ, או בפרסומת, שימו לב.
  • התחל ברישום אימונים, אחר כך כל ניסיון בהוראה שיש לך, ואז הופעות בולטות, ולבסוף כל הופעה מסחרית.
  חלק 1 מתוך 3: להיות מורה למחול בהיפ הופ
  חלק 1 מתוך 3: להיות מורה למחול בהיפ הופ.
 4. 4
  גלה כמה לחייב. אם יש לך רקע חזק בריקוד אך מעולם לא לימדת קודם, גבה לפחות 35 דולר לשעה. אם יש לך תואר ראשון בריקוד ותעודת הוראה, גבה לפחות 50 דולר לשעה. זה ישתנה מעט בהתאם למקום מגוריך. שאלו מורים אחרים למחול באזור מגוריכם מה הם גובים בשעה.
 5. 5
  הקים אתר אישי. ככל שיש לך יותר תלמידים, כך תוכל להעניק יותר אנשים את מתנת ההיפ הופ, ואתה יכול להרוויח יותר הכנסה כמורה לריקוד, אם אתה מחייב. גם אם לימוד היפ הופ הוא יותר תחביב מאשר קריירה מלאה, יצירת אתר אישי היא דרך נהדרת לפרסם את השירותים שלך.
  • כלול סרטוני ריקוד שלך, מידע על רקע הריקוד וההכשרה שלך ומידע על השיעורים והשיעורים שלך, כולל מיקום, לוח זמנים ושיעורים.
  • ישנם אתרים רבים, כמו Wix ו- Wordpress, המאפשרים לך ליצור דף אינטרנט משלך בחינם. אתה לא צריך לדעת תכנות כדי להשתמש בהם, אתה יכול פשוט לבחור אחת מהתבניות שלהם.
 6. 6
  אצר את הנוכחות שלך ברשתות החברתיות כדי להיות מתאים למורים. צור חשבון מדיה חברתית נפרד לפרסונה של מורה הריקוד שלך, שכולל פוסטים הקשורים להיפ-הופ, ואין לך שום תמונות שאתה הולך למסיבות עם החברים שלך. ודא שכל הפוסטים שאתה לא רוצה שהתלמידים שלך יראו יהיו מוסתרים מאוד. או שקול לא לפרסם אותם בכלל!
 7. 7
  הכינו אימייל וכרטיסי ביקור מקצועיים. דוא"ל, מדיה חברתית וכרטיסי ביקור הם דרכים נהדרות לבנות את הפרסונה המקצועית שלך ולהתחיל ללמד היפ הופ. אם כתובת הדוא"ל שלך היא משהו מטופש כמו sleepycat4ever@noodles.com, הגיע הזמן לעדכן לכתובת דוא"ל מקצועית, שעליה לכלול את שם הפרטי או שם המשפחה שלך. אם אתה נשכר על ידי אולפן לריקודים, הם עשויים לתת לך חשבון דוא"ל איתם.
  • למרות שכרטיסי ביקור עשויים להיראות מיושנים, הם עדיין שימושיים כדי להעניק ללקוחות פוטנציאליים. על כרטיס ביקור להיות רשום שמך, כותרת (מורה למחול בהיפ הופ) ופרטי יצירת הקשר שלך, כולל מספר הטלפון שלך, כתובת הדוא"ל שלך, ידיות המדיה החברתית וכתובת האתר האישית שלך.

חלק 2 מתוך 3: הובלת כיתה

 1. 1
  התחל בשיעור עם חימום ומתיחות. קבל את התלמידים שלך רגועים ונרגשים על ידי פתיחת השיעור בחימום קבוצתי. החימום הטוב ביותר עדיין מרגיש כמו לרקוד. שים שיר נהדר של היפ הופ ועשה תרגילי חימום פשוטים, כמו ריאות ומתיחות, לקצב.
  • עמדו מול כל התלמידים והראו להם כל תרגיל. אמור להם לשקף אותך, כדי שיהיה להם קל יותר לעקוב אחריהם. אז אם אתה מזיז את ידך השמאלית, הם מזיזים את ידיהם הימניות.
  השליטה בתנועה של חלק גוף אחד בכל פעם חיונית ללימוד ריקוד היפ הופ
  השליטה בתנועה של חלק גוף אחד בכל פעם חיונית ללימוד ריקוד היפ הופ.
 2. 2
  עזור לתלמידים לזהות את הקצב. אם התלמידים שלך הם רקדנים מתחילים, אל תקפוץ ללמד אותם מהלכים נוצצים מיד. במקום זאת, ודא שהם יכולים לזהות את הקצב של המוסיקה. תרגול לספור את הקצב בקול רם ולהמשיך על הקצב. ריקוד היפ הופ עוסק בסך הכל בתנועה חדה ומתואמת, ולכן חשוב שהתלמידים שלך ישמעו את הקצב וכעת כיצד לעבור לספירה.
 3. 3
  למדו למתחילים את המגע החורג. אם התלמידים שלך מתחילים, בקש מהם להתחיל בצעד ההיפ הופ הפשוט ביותר: המגע הצעד. הם צועדים לצד אחד ברגל ימין, ואז מביאים את רגל שמאל לגעת בה. ואז הם צועדים ברגל שמאל ומביאים את רגל ימין למגע. עודד את תלמידיך להשתחרר, להזיז את זרועותיהם ולדרוך על הקצב.
  • מכיוון שהמהלך הזה כל כך פשוט, התלמידים יכולים להוסיף את הכשרון והסגנון האישי שלהם מבלי שיצטרכו לחשוב יותר מדי על עבודת רגליים מהודרות, וזה נהדר לבניית ביטחון.
 4. 4
  בקשו מהתלמידים לתרגל בידודים. בריקוד, בידודים הם פרקטיקות של העברת גוף גוף אחד בלבד מבלי להזיז את האחרים. לדוגמא, האם התלמידים יניעו רק את פלג גופם העליון במעגלים ותנועות מצד לצד, מבלי להזיז את הירכיים והרגליים. השליטה בתנועה של חלק גוף אחד בכל פעם חיונית ללימוד ריקוד היפ הופ.
 5. 5
  לפרק מהלכים מסובכים למספר שלבים. ראשית, הראו את כל המהלך לתלמידים שלכם כדי שיידעו איך זה נראה. ואז שברו אותו לשלבים קטנים, והשיעו בכיתה על כל צעד. חלק את הכיתה לשותפים ותרגל אותם אחד עם השני, כך שהם יוכלו לתת עצות אחד לשני, ולא יצטרכו לדאוג שכל הכיתה תסתכל עליהם.
 6. 6
  לימד את התלמידים שלך שגרה. גם אם התלמידים שלך עדיין לא יודעים מהלכים מהודרים, הם ימצאו את זה משמח ומעודד ללמוד שגרה. התחל בשגרה של 8 ספירות, עם המהלכים שאתה חושב שהם מסוגלים לבצע. התחל בלי מוזיקה, וסופר לאט מאוד. חזור על השגרה שוב ושוב עד שכולם בכיתה יכולים לעקוב אחר קצב המוסיקה ואז כולם יעשו זאת למוזיקה.
כדי ללמד היפ הופ
כדי ללמד היפ הופ, צבר ביטחון בכישורי הריקוד שלך, מצא מקום ללמד בו ופרסם את כישוריך.

חלק 3 מתוך 3: מציאת אישיות ההוראה שלך

 1. 1
  התנסו בסגנון ההוראה שלכם. תלוי באיזה גיל ואישיות התלמידים שאתה מלמד, כדאי לגשת ללמד אותם בטקטיקות שונות. חלק מהתלמידים עשויים ללמוד הכי טוב עם מורה קפדני ושקט, שמדגם את המהלכים ומצפה מהתלמידים לעקוב אחריהם. אחרים עשויים להעדיף מורה רם ושמח, שרוקד בכל החדר. התנסו במה שמרגיש לכם טבעי ומה עוזר לתלמידים שלכם ללמוד. Ref> https://danceclass.com/hip-hop-teacher.html </ref>
 2. 2
  אלטרנטיבה לבקש מהתלמידים שלך את הרעיונות שלהם, ולהגיד להם את שלך. יש מורים שמעדיפים לעצור את הכיתה לעתים קרובות ולשאול את תלמידיהם אם הם מבינים, או אפילו לבקש מהתלמיד להציע מהלך לכוריאוגרפיה. אחרים מעדיפים גישה ישירה יותר, בה הם מובילים את הכיתה במקום מהיר ומאתגר, והתלמידים מרימים ידיים אם הם זקוקים להבהרה.
  • התנסו בסגנונות שונים עד שתמצאו אחד שמתאים לכם ולצרכים של התלמידים שלכם.
 3. 3
  חבק את החיוביות לגוף. לא משנה גיל או דמוגרפיה של תלמידיכם, חשוב לאמץ את חיובי הגוף בהוראתכם. אין גוף אחד הנחוץ לריקודי היפ הופ. כשאנשים רוקדים, בכיתה מול מראות, או על הבמה מול קהל גופם מוצג, והם יכולים להרגיש מודעים לעצמם איך הם נראים.
  • הרגיע את תלמידיך שהם נראים נהדר, לא משנה אם הם גבוהים או נמוכים, רזים או כבדים. כל אחד יכול להראות היפ הופ רוקד נהדר ואין גוף מושלם לריקוד.
 4. 4
  שנה את השיעורים שלך ליכולות פיזיות שונות. לפני תחילת השיעור, בקש מהתלמידים שלך לעלות בזה אחר זה ולהגיד לך באופן פרטי אם יש להם מגבלות פיזיות או מוגבלות. לאחר מכן, שנה את הוראת הריקוד שלך כך שתתאים לצרכים ולהגבלות של כולם.
  • אם אתה מציג מהלך שאתה יודע שיהיה מאתגר עבור חלק מהתלמידים שלך, הציג גם אלטרנטיבה קלה יותר. כך כולם עדיין יכולים להשתתף.
  • למשל, אם כל הכיתה שלך עושה שכיבות סמיכה בכדי לעבוד על כוח הזרוע, תן לתלמידים שלך לדעת שהם יכולים לעשות שכיבות סמיכה על הברכיים אם זה המקום בו הם נמצאים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail