איך מונעים מלק להפריד?

אם הלק שלך נפרד, הוסף כמה טיפות דקות יותר לבקבוק
אם הלק שלך נפרד, הוסף כמה טיפות דקות יותר לבקבוק.

כאשר לק נפרד בבקבוק, זה יכול להיות מאוד מתסכל. אין דבר גרוע יותר מאשר להרגיש שהצבע המועדף עליך נהרס. עם זאת, אחסון נכון יכול למנוע הפרדה. במקרה של לק נפרד, תוכלו לטפל בנושא בטיפות דקות יותר. למרבה הצער, לק אכן יש חיי מדף. יתכן שיהיה צורך לזרוק פולנית חוטה מאוד.

שיטה 1 מתוך 3: אחסון לק בצורה בטוחה

 1. 1
  שמור את הלק במקום קריר ויבש. לחות מגדילה את הסבירות של לק ייפרד. אל תאחסן לק באזורים בביתך כמו בחדר האמבטיה. במקום זאת, אחסן את הלק שלך במקום קריר ויבש, כמו ארון בחדר השינה שלך או ארון בסלון שלך.
 2. 2
  אחסן לק זקוף. אם לק מאוחסן בצד, סביר להניח שהוא יפרד. תמיד החנות לק זקופה, ואם אתה מבחין הבקבוק נפל ב אחסון, לסבול את זה לגבות מיד.
 3. 3
  אבטח את המכסה היטב לפני אחסון הלק שלך. בנוסף להפרדה, לק יכול לפתח בעיות כמו ייבוש אם המכסה אינו מאובטח. דאג לסובב את המכסה עד שלא תוכל יותר לפני שתניח את הלק.

שיטה 2 מתוך 3: תיקון פולנית מופרדת

 1. 1
  הוסף טיפות דקות יותר. אתה יכול לקנות טיפות דקות יותר המיועדות ללק ברוב חנויות התרופות או היופי. אם הלק שלך נפרד, הוסף כמה טיפות דקות יותר לבקבוק.
 2. 2
  גלגל את הבקבוק בין הידיים. לאחר הוספת הטיפות הדקות יותר, הניחו את הבקבוק בין הידיים. מגלגלים את הבקבוק קדימה ואחורה עד שהצבעים שוב מתאחדים. כל עוד הלק שלך לא נוקשה או פגום מדי, זו בדרך כלל דרך מוצלחת ללק קבוע מופרד.
 3. 3
  בדוק את התוצאות. פתח את הבקבוק ובדוק אם הלק התמזג בחזרה. אם לא, הוסיפו עוד כמה טיפות טיפות דקות יותר וחזרו על התהליך.
 4. 4
  נסה שייקר צבע. אתה יכול לקנות שייקר ללק באינטרנט או בחנויות כלבו מסוימות. אתה פשוט שומר את הלק שלך בשייקר ומדליק את המכונה. הוא מספק טלטול נמרץ יותר מאשר טלטול ביד בלבד ועשוי לעזור לצבעים מופרדים לרוץ יחד שוב.
תוכלו לטפל בנושא בטיפות דקות יותר
במקרה של לק נפרד, תוכלו לטפל בנושא בטיפות דקות יותר.

שיטה 3 מתוך 3: השלכת לק

 1. 1
  זרוק פולנית שאינה מגיבה לטיפול. אם ניסיתם שיטות טיפול שונות והצבע נשאר מופרד, הלק עלול להיפגע ללא תיקון. למרבה הצער, בשלב זה דרך הפעולה הטובה ביותר היא השלכת הלק.
 2. 2
  לזרוק פולנית חוט. בסופו של דבר הלק יהפוך לחוטי, במיוחד אם הוא נשמר בצורה לא נכונה. למרבה הצער, פוליש חוט מאוד מאוד עבר בדרך כלל את נקודת התיקון ויש להשליך אותו.
 3. 3
  מחק את רוב הבקבוקים לאחר שנתיים. לק שלא נפתח בעל חיי מדף בלתי מוגבלים. עם זאת, אם כבר פתחת בקבוק, הוא לא יימשך יותר משנתיים. יש להשליך פולנית ישנה מאוד מכיוון שקשה לשחזר אותה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail