איך לזרוק מזרן?

לזרוק מזרן, לעטוף אותו בניילון ולהניח אותו על הכביש, או לשבור אותו ולהכניס אותו לשקיות אשפה. אם תחליט לשים אותו על הכביש, השג פינוי מזרון או שקית אחסון מכיוון שחברות רבות לניהול פסולת דורשות לעטוף אותו. אטום את התיק עם סרט אריזה כדי לוודא שהמזרן לא מחליק החוצה, ואז הנח אותו על המדרכה בבוקר יום "האשפה הכבדה" שלך. לחלופין, כדי לפרק את המזרן, גזור ומשוך את חוט הכריכה כדי להסיר את דפנות המזרן. לאחר הוצאת הדפנות, הניחו את כל הבד וחומר הקצף בשקיות אשפה והוציאו אותו עם האשפה שלכם או קחו אותו למתקן מחזור. סיים על ידי חיתוך קפיצי המתכת לחתיכות קטנות יותר עם חותכי חוטים והשליכה או לקיחתם לחצר הגרוטאות. כדי ללמוד כיצד לשבור את קפיץ הקופסה, המשך לקרוא!

לזרוק מזרן
לזרוק מזרן, לעטוף אותו בניילון ולהניח אותו על הכביש, או לשבור אותו ולהכניס אותו לשקיות אשפה.

מזרנים גדולים, מגושמים ולא תמיד קל להיפטר מהם. אם אתה רוצה לזרוק את המזרן שלך, אתה יכול לעטוף אותו בניילון ולהציב אותו על הכביש או לפרק אותו ולהכניס אותו לשקיות אשפה. פינוי מזרנים מהווה תוספת משמעותית לאתרי ההטמנה ברחבי העולם, ולכן מומלץ לבדוק אלטרנטיבות. שקול במקום למכור, לתרום או למחזר את המזרן שלך.

שיטה 1 מתוך 3: השלכת המזרן שלך

 1. 1
  עטפו את המזרן בפלסטיק. עבור לחנות כלבו, שיפוץ ביתי, או חנות לאספקה זזה כדי להשיג שקית פינוי מזרון או תיק אחסון למזרונים. רשות ניהול הפסולת המקומית שלך דורשת ככל הנראה כי יש להיפטר ממזרונים בדרך זו מטעמי תברואה. כדי להימנע מקנס, הכנס את המזרן שלך לאחת השקיות הללו ואטום אותו עם סרט אריזה לפני שאתה זורק אותו.
 2. 2
  הגדר את המזרן ביום האשפה הכבד. לאחר שהמזרן עטוף בפלסטיק, הוא מוכן להיות מונח על ידי פח האשפה על שפת המדרכה. המתן להציב את המזרן שלך עד לבוקרו של "יום האשפה הכבד" החודשי שלך, בו מתקבלים פריטי אשפה גדולים. אם אינך בטוח באיזה יום זה באזור שלך, בדוק באתר שלך לניהול פסולת מקומי.
  • אל תעשה זאת עם מספר פריטים בכמות גדולה בו זמנית, אחרת אתה עלול להיקנס. כדי להיות בטוח, הגדר את המזרן היחיד שלך לצד האשפה, במקום מזרנים מרובים או רהיטים מרובים.
 3. 3
  שכר חברת סילוק אם יש לך הרבה זבל. אם אתה זורק מספר פריטים בכמויות גדולות, שקול להעסיק מישהו שיבוא לאסוף את הכל עבורך. זה יכול להיות קצת יקר, אבל יכול להיות שווה את הכסף אם יש לך הרבה דברים גדולים להיפטר מהם.
  • חפש באופן מקוון חברות מקומיות להסרת אשפה וחברות מקומיות שנפטרות באופן ספציפי מזרנים. בקש הצעות מחיר מחברות אלה והלך עם האופציה המשתלמת ביותר.
גזור ומשוך את חוט הכריכה כדי להסיר את דפנות המזרן
לחלופין, כדי לפרק את המזרן, גזור ומשוך את חוט הכריכה כדי להסיר את דפנות המזרן.

שיטה 2 מתוך 3: מכירה, תרומה ומחזור של המזרן שלך

 1. 1
  נסה למכור את המזרן שלך באופן מקוון. גם אם אתה חושב שהמזרן שלך ישן ואף אחד לא ירצה בכך, אחרים עשויים לחשוב אחרת. רשום את המזרן שלך במחיר שפוי באתרים ו / או באפליקציות כמו קרייגסליסט, איביי ולטגו ובדוק אם מישהו מגלה עניין ברכישתו.
  • כדי לשפר את הסיכויים שלך למשוך קונים פוטנציאליים, ספק תמונות איכותיות של המזרן וכולל תיאור פריט מדויק.
 2. 2
  תרם את המזרן שלך לצדקה. בדוק עם עמותות באזור שלך כדי לראות אם הם יכולים לקבל את מזרן כתרומה. ייתכן שחלק מהארגונים האלה, כמו צבא ההצלה ורצון טוב, לא יוכלו לקבל את המזרן שלך. עם זאת, זה רעיון טוב לבדוק עם Habitat for Humanity, כנסיות מקומיות, מקלטים לחסרי בית, וכן בחנויות יד שנייה, כדי לראות אם הם יכולים.
 3. 3
  החזירו את המזרן לקמעונאי ממנו קיבלתם. פינוי מזרנים הפך לבעיה לא מבוטלת, ולכן קמעונאים ויצרנים רבים לוקחים על עצמם את המשימה לסלק אותם ללקוחות. אם אתה רוכש מזרן חדש, שאל את הקמעונאי אם הוא מוכן לקחת את הישן שלך ולפטור אותו כראוי.
 4. 4
  מחזר את המזרן שלך. אם יש לך גישה לרכב שיכול להעביר מזרן, גלגל אותו, קשר אותו והעביר אותו למרכז מחזור מקומי. אתה יכול להוריד את המזרן שלך בחינם והם יפרקו לך אותו. אם זה נשמע כמו יותר מדי אי נוחות, אתה יכול גם לשכור שירות מיחזור מזרנים שיבוא לאסוף את המזרן מביתך, לפרק אותו ולמחזר את החלקים במחיר נמוך עד 37 € -100.
  • עבור אל earth911.com או byebyemattress.com כדי למצוא מרכז מיחזור בקרבתך.
  טיפ מומחה

  מרכזי מחזור רבים מציעים מיחזור מזרנים. הם יפרקו את המזרן, יסירו את הקפיצים ויעזרו עד כמה שניתן.

הכנס את המזרן שלך לאחת השקיות הללו ואטום אותו עם סרט אריזה לפני שאתה זורק אותו
כדי להימנע מקנס, הכנס את המזרן שלך לאחת השקיות הללו ואטום אותו עם סרט אריזה לפני שאתה זורק אותו.

שיטה 3 מתוך 3: פירוק המזרן

 1. 1
  גזור ומשוך את חוט הכריכה של המזרן. אם יש לכם כמה כלים וכמות מרובה, יתכן שתוכלו לקחת את העניינים לידיים ולפרק את המזרן בעצמכם. השתמש בקורע תפר או בסכין כלי עבודה כדי לקרוע את החוט בצד המזרן שבו הצינורות נעצרים. תפסו את החוט והחזירו אותו מהמזרן מסביב.
 2. 2
  משוך את דפנות המזרן. תפוס את הבד המכסה את דפנות המזרן. כאשר הכבל הוסר, אמור להיות קל יחסית לשלוף את כל החומר בצדדים המכסה את פנים המזרן.
 3. 3
  שולפים את שאר הבד ואת הקצף הרך. לאחר הסרת הדפנות, קרע את כל הבד האחר שנמצא בחלקו החיצוני של המזרן. לאחר מכן שולף את כל חומר הקצף הרך שנארז בתוכו בתוך המזרן וממלא אותו בשקיות אשפה. ניתן לקחת את זה למתקן מיחזור או לזרוק אותו לפח האשפה.
  אם אתה רוצה לזרוק את המזרן שלך
  אם אתה רוצה לזרוק את המזרן שלך, אתה יכול לעטוף אותו בניילון ולהציב אותו על הכביש או לפרק אותו ולהכניס אותו לשקיות אשפה.
 4. 4
  גזור ומחזר את קפיצי המתכת. לאחר שליפת כל חומר המילוי, נותרו לכם רק קפיצי מתכת. חותכים את הקפיצים לחתיכות קטנות יותר בעזרת חותכי חוטים או חותכי בריח. אם אתה ערמומי, אתה יכול לשמור את חתיכות המתכת האלה ולהכין מדפי יין, מחזיקי סירים ועוד. אם לא, שקול לקחת את החלקים למרכז למיחזור מתכות או לחצר גרוטאות. אתה יכול פשוט להכניס אותם לשקיות אשפה ולזרוק אותם עם האשפה הרגילה שלך.
 5. 5
  שברו את קפיץ הקופסא שלכם אם גם אתם נפטרים ממנו. התחל בעזרת מברג כדי להסיר את חתיכות הפלסטיק המהודקות לפינות. גזור וקרע את כיסוי האבק כדי לחשוף את מסגרת העץ שמתחת. השתמש בצבת כדי למשוך את המהדקים המחברים את הבד למסגרת. לאחר מכן, שלף את כל הקצף והכותנה מבפנים ושלף את כל הבד שנותר. השתמש במסור ידני או במסור באז כף יד כדי לחתוך את מסגרת העץ לחתיכות קטנות יותר.
  • זרוק את חלקי העץ לערימת הקומפוסט שלך או השתמש בהם כעץ להסקה. אתה יכול גם לזרוק אותם.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail