איך לעשות איפור זקנה עם לטקס נוזלי?

אם אתה מטפטף את הלטקס הנוזלי על העור מבלי למשוך אותו
אם אתה מטפטף את הלטקס הנוזלי על העור מבלי למשוך אותו, הלטקס פשוט יושב על פני השטח.

קשה לעשות איפור זיקנה מציאותי רק עם צללית ואבקה. לעתים קרובות מדי, איפור פשוט יושב על עורך ונראה שטוח. כדי ליצור מראה אמין, קנו בקבוק טריזי נוזל לטקס וקצף מחנות אספקת היופי. תוכלו להשתמש בהם כדי לבנות מרקם על העור שגורם לו להראות זקן ורחב. לשחק סביב עם הוספת הרבה שכבות לטקס לקבלת קמטים עמוקים או קמטים.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש יעיל בלטקס נוזלי

 1. 1
  קנו טריזי לטקס וקצף נוזליים מחנות לאיפור. אם אינך יכול למצוא אותם באופן מקומי, בדוק באופן מקוון. מרבית מוצרי הלטקס הנוזליים מגיעים בבקבוק שתוכלו לסחוט לתוך צלחת או מגש צבע. כדי למרוח את הלטקס הנוזלי, תזדקק גם לפחות ל -6 טריזי קצף קטנים.
  • אם אינך מוצא טריזי קצף קטנים, חתוך טריז לחצי או שליש. מריחי קצף קטנים אלה שימושיים למריחת לטקס על האזור הקטן מעל העפעף.
 2. 2
  שטפו את הפנים כדי להסיר שמן ולכלוך. יהיה לך קשה להגיע לטקס נוזלי לדבוק העור אם יש שמן על פני השטח, כך לשטוף את הפנים שלך עם תכשיר ניקוי בסיסי. שטפו את העור וטפחו עליו יבש לחלוטין, כך שתהיו מוכנים להתחיל!
  • אל תמרחו קרם לחות או קרם הגנה לאחר שטיפת הפנים מכיוון שאינכם רוצים להניח מוצר שמן על העור.
 3. 3
  משוך אזור עור מתוח וטפטף עליו שכבה דקה של לטקס נוזלי. כדי ליצור קמטים, משוך אזור של העור שלך בחוזקה כך שהוא נמתח. לאחר מכן, טבלו טריז קצף בקערת לטקס נוזלי וטפטפו שכבה דקה ואחידה מעל העור המתוח. אם אתה מטפטף את הלטקס הנוזלי על העור מבלי למשוך אותו, הלטקס פשוט יושב על פני השטח.
  • אל תמרחו שכבה עבה של לטקס מכיוון שייקח יותר זמן להתייבש וסביר יותר להתרחק מהפנים שלכם.
  הימנע משימוש באיפור לטקס נוזלי אם אתה אלרגי לטקס
  הימנע משימוש באיפור לטקס נוזלי אם אתה אלרגי לטקס.
 4. 4
  המשך להחזיק את העור עד שהלטקס מתייבש. אל תשחרר את העור שלך בזמן שהלטקס רטוב מכיוון שהלטקס הרטוב יידבק לעצמו ונמחק. במקום זאת, המשך למשוך את עורך מתוח עד שהלטקס צלול ויבש. זה אמור לקחת בערך 5 דקות לכל שכבה.

  טיפ: כדי להאיץ את זמן הייבוש, הפוך את מייבש שיער למצב הכי קריר והחזק אותו במרחק של 3 או 10 ס"מ (7,6 או 10,2 ס"מ) מהעור שלך. המשך להזיז את מייבש שיער מעל עורך כך שהלטקס יתייבש באופן שווה.

 5. 5
  צחצח אבקה על הפנים שלך לפני שאתה משחרר את העור. לטקס נוטה להיצמד לעצמו גם ברגע שהוא מתייבש, לכן טפחי מברשת איפור גדולה באבקה שקופה והברישי אותה בעדינות מעל לטקס המיובש. לאחר מכן, תוכל להפסיק להחזיק את עורך מתוח. כשאתה משחרר את העור, הלטקס שהנחת יתקפל על עצמו ישקע את שטח הפנים.
  • האבקה השקופה מסתירה גם את ברק הלטקס הנוזלי כך שהוא נראה יותר כמו העור האמיתי שלך.
 6. 6
  מרחו שכבה נוספת של לטקס נוזלי אם אתם רוצים אפקט מקומט יותר. שכבה אחת של לטקס נוזלי תיצור קמטים עדינים, אך אם אתה מנסה להזדקן באופן ניכר, סביר להניח שתרצה לטבול על 2 עד 4 שכבות נוספות של לטקס. רק שמרו על שכבות דקות כך שיתייבשו בקלות.
  • זכור לתת לכל שכבת לטקס להתייבש לחלוטין ולאבק אותה לפני שמורחים עוד לטקס.
  • החלף את ספוג הקצף אם לטקס מתחיל להצטבר. אם הקצף נהיה גומי, הוא יתקלף את הלטקס שכבר הלבשתם על הפנים.

שיטה 2 מתוך 3: יצירת קמטים עם לטקס נוזלי

 1. 1
  מרחו את הלטקס סביב העיניים כדי ליצור כפות רגליים. כדי לעשות את העין, עבדו ב -6 חלקים קטנים, עברו מהעפעף הפנימי העליון למכסה החיצוני ומתחת לעין. השתמש באגודל כדי למשוך את עור העפעף העליון לכיוון הגבה ודבק את טריז הקצף הקטן ביותר שלך לטקס. לאחר שהכנתם את שכבת הלטקס לחלק אחד, עברו על העפעף ועבדו על החלק הבא.
  • הפוך 2 עד 3 שכבות לטקס נוזלי בכל קטע לקמטים ניכרים.
  • אמנם אתה יכול לעשות את הצעד הזה בעצמך, אבל אולי יהיה קל יותר לבקש מחבר שיעזור לך.

  טיפ: חשוב על העפעף העליון כעל 3 קטעים קטנים: העין הפנימית, האמצעית והעין החיצונית ליד המקדש. מתחת לעין, דמיין אזור עיניים פנימי קטן, את החלל המרכזי ואת קצה העין מתחת למקדש.

 2. 2
  צור קמטים עמוקים סביב צידי הפה שלך. סגור את הפה והשתמש בשתי הידיים כדי למשוך את העור בצידי הפה בכיוון ההפוך. משוך כך שתמתח גם את השפתיים ואז בקש מחבר לנקות לטקס נוזלי אל העור שמעל השפתיים, סביב הצדדים ועל הסנטר.
  • אל תמרח לטקס נוזלי על השפתיים שלך מכיוון שאתה עלול לבלוע אותו בטעות והלחות מהשפתיים שלך מקשה על לטקס להישאר במקום.
  טבלו טריז קצף בקערת לטקס נוזלי וטפטפו שכבה דקה ואחידה מעל העור המתוח
  לאחר מכן, טבלו טריז קצף בקערת לטקס נוזלי וטפטפו שכבה דקה ואחידה מעל העור המתוח.
 3. 3
  הפוך קמטי הבעה על מצחך. למרות שאין הרבה עור רפוי במצח שלך, השתמש ביד אחת כדי למשוך את עור המצח לכיוון קו השיער. לאחר מכן, טפחי את לטקס הנוזל על פני כל מצחך. זכור לא להכניס את לטקס לגבות או לשיער מכיוון שקשה לצאת.
  • קמטים אלה אינם עמוקים כמו אלה שמסביב לפה שלך, אך הם יהיו גלויים יותר כאשר אתה מזעיף פנים או מרים גבות.
 4. 4
  טפח את הלטקס ליד הלחי והלסת שלך כדי להכין לחיצות רחבות. לחץ על קצות האצבעות של יד אחת על הלחי כ -250 ס"מ (2,5 ס"מ) מעל קו הלסת שלך. משוך את העור כלפי כיוון תנוך האוזן ושם את לטקס על העור המתוח.
  • החל 2 עד 3 שכבות אם ברצונך להשתמש בתנועות בולטות באמת.
 5. 5
  מתחו בצד של הפה ומרחו לטקס ליצירת לחיים מקומטות. הכניס את האצבע הנקייה ואת האצבעות האמצעיות לצד אחד של הפה והשתמש בהן כדי למשוך את לחייך החוצה. ואז מורחים את לטקס נוזלי על הלחי העליונה כלפי מטה לכיוון אמצע הלחי.
  • אם אינך רוצה להכניס את האצבעות לפה, השתמש בכף מרק כדי למשוך את פנים לחייך.
 6. 6
  משוך את העור סביב הצוואר חזק לפני מריחת לטקס ליצירת עור נפול. כדי ליצור מראה אמין באמת, הפוך את עור הצוואר שלך לקמט בדיוק כמו הפנים שלך. הטה את ראשך לאחור מכיוון שהוא יכול ללכת בנוחות ולמשוך את העור על צווארך בכיוונים מנוגדים. ואז בקש מחבר לפזר שכבת לטקס על כל הצוואר שלך ולתת לו להתייבש.
  • החל בסך הכל 3 עד 4 שכבות על צווארך כדי לגרום לעור להיראות רפוי.

שיטה 3 מתוך 3: השלמת המראה המיושן

 1. 1
  השתמש טריז קצף כדי למרוח בסיס על כל הפנים שלך. אם אתה מסתכל מקרוב על העור שלך, ייתכן שתוכל לדעת אילו אזורים מכוסים לטקס ואילו אזורים הם העור שלך בפועל. כדי למזג אותם, טובלים טריז קצף לתוך הבסיס בו אתה משתמש בדרך כלל ועובדים אותו בעדינות אל תוך גוון העור שלך.
  • אם יש לך כמה גוונים של בסיס בבית, בחר בגוון הכי מגניב שיש לך כדי שהעור שלך לא ייראה צעיר או בהיר.
  קנו בקבוק טריזי נוזל לטקס וקצף מחנות אספקת היופי
  כדי ליצור מראה אמין, קנו בקבוק טריזי נוזל לטקס וקצף מחנות אספקת היופי.
 2. 2
  אבקת טפיחה על הפנים שלך כדי להניח את הבסיס. הוצא אבקת פנים או את האבקה השקופה בה השתמשת כדי להכין את הלטקס וטבל לתוכו מברשת איפור גדולה. צחצח את האבקה בעדינות על כל פנייך כדי להניח את הבסיס ולמנוע מפנייך להיות שמנוניות.
  • שוב, נסה להשתמש באבקה מגניבה שלא גורמת לפנים שלך להראות ורודים או חמים.
 3. 3
  מברישים צללית חומה בקמטים בכדי לגרום להם להיראות עמוקים יותר. הקש על מברשת איפור מחודדת דק לצללית חומה או לקרם צלליות. אם אתה בהיר, בחר בגוון חום בהיר. לעור כהה יותר, בחר חום עמוק יותר שיופיע טוב יותר על עורך. לאחר מכן, צחצחי את הצללית לקמטי הקמטים שיצרת כך שהצללית תראה אותם עמוקים יותר ממה שהם.
  • שימו לב לצללים על הפנים כשאתם עושים זאת. הפוך קמטים שמוסתרים על ידי צל מעט כהים יותר מהקמטים העדינים יותר.

  טיפ: בכדי להראות מראה של עיניים שקועות, צחצחי צללית ורדים חומה ומאובקת ישירות מתחת לעיניים.

טיפים

 • כדי ליצור עור מנומר למראה, טובל מברשת איפור לתוך איפור שקוף חום נוזלי ומטיס אותו על פניך.

אזהרות

 • מכיוון שקשה לצאת מהלטקס מהשיער, אל תמרחו אותו על הגבות, הריסים או קו השיער.
 • הימנע משימוש באיפור לטקס נוזלי אם אתה אלרגי לטקס. אם יש לך אלרגיה לטקס ומורחים את המוצר, העור שלך עלול להפוך לאדום, להתגרד או לפתח פריחה.

דברים שתזדקק להם

 • ניקוי פנים
 • מברשות איפור
 • טריזי איפור קצף
 • לטקס נוזלי איפור
 • אבקה שקופה
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail