איך עושים איפור מונוכרומטי?

השתמש בגוונים משתנים של צבע הבסיס ליישום האיפור שלך
לאחר שהחלטת על צבע בסיס, השתמש בגוונים משתנים של צבע הבסיס ליישום האיפור שלך.

איפור מונוכרומטי הוא דרך מהנה לתאם את האיפור שלך עם התלבושות שלך. השגת המראה המונוכרומטי היא קלה - הכלל היחיד הוא שעליך להחיל צבע יחיד או צבעים הנמצאים באותו טווח גוון על עיניך, שפתייך ולחייך. ראשית בחרו בצבע בסיס, ואז השתמשו בגוונים משתנים של צבע זה עבור העיניים, השפתיים והלחיים. ניתן להשתמש בגוון יחיד לכל 3. ליצירת מראה ייחודי, ערבבו והתאימו טקסטורות והתנסו בעוצמת הגוונים.

שיטה 1 מתוך 3: בחירת צבע

 1. 1
  בחרו בצבע בסיס המשלים את גוון העור שלכם. צבעים שעובדים נהדר למראה המונוכרומטי הם אדום, ורוד, ברונזה, חום, עירום וכתום. עם זאת, אם אתה מרגיש הרפתקני במיוחד, אתה יכול גם לבחור סגול, אפור, כחול או אפילו ירוק כצבע הבסיס שלך. הצבעים המתאימים לך ביותר יהיו תלויים אם לעורך יש גוונים חמים, קרירים או ניטרליים.
  • אם לעורך גוונים ירקרקים, זיתים או זהובים, גוון העור שלך "חם". אם יש לך גוון עור חם, בחר חלודה שרופה או אפרסק כצבע הבסיס שלך.
  • אם לעור שלך יש גוון כחלחל, אז הטון שלך "מגניב". גווני עור קרירים יכולים לנוע בין חיוור מאוד לכהה מאוד. אם הטון שלך מגניב, בחר בצבע בורדו, סגול או מגנטה כצבע הבסיס שלך.
  • גווני עור נייטרליים נופלים איפשהו בין חם לקריר, ועשויים להיות בעלי גוון זהוב או זית וכחלחל. אם יש לך גוון עור ניטרלי, אתה יכול להתחמם או להתקרר, אך לשמור עליו מאופק. בחר צבעים כמו ברונזה, אפרסק, ורד מאובק, או ורוד רך.
 2. 2
  השתמש במגוון גוונים. לאחר שהחלטת על צבע בסיס, השתמש בגוונים משתנים של צבע הבסיס ליישום האיפור שלך. אם ורוד הוא צבע הבסיס שלך, למשל, השתמש בגוון ורוד בינוני על המכסים, בגוון בהיר יותר על לחייך ובגוון ורוד עמוק על שפתייך.
  • אם סגול הוא צבע הבסיס שלך, בחר מבין לבנדר, סגול וסגול.
  • אם חום הוא צבע הבסיס שלך, אז התנסה עם חום כהה, שזוף וסגול.
 3. 3
  השתמש בצבע אחד. אתה יכול גם לבחור במראה המונוכרומטי המסורתי על ידי שימוש באותו צבע וגוון לעיניים, לחיים ומכסים. זה בסדר גמור למרוח ורוד אבטיח, למשל, על העיניים, הלחיים והשפתיים כשאתה מנסה להשיג את המראה המונוכרומטי.
  • אתה יכול גם למרוח לבנדר על העיניים, הלחיים והשפתיים.
  • לחלופין, נסו למרוח מגנטה על העיניים, הלחיים והשפתיים כדי להשיג את המראה המונוכרומטי.
  תוכלו להתנסות בעוצמת הגוונים על ידי ערבוב איפור טהור עם איפור נועז
  תוכלו להתנסות בעוצמת הגוונים על ידי ערבוב איפור טהור עם איפור נועז.
 4. 4
  נסה מגוון ערכים. דרך נוספת לקבל מראה מונוכרומטי היא באמצעות גרסאות בהירות עד כהות יותר של אותו צבע. לדוגמה, ייתכן שתשתמש בסגול חיוור, בינוני וכהה. קבל איפור לעיניים, לחיים ושפתיים בערכים משתנים באותו צבע. אתה יכול גם להשתמש בטיפות מכווננות צל או בבסיסי הבהרה ופריימרים כדי להתאים את ערך האיפור שלך.

שיטה 2 מתוך 3: מריחת האיפור

 1. 1
  הכן את הפנים שלך. מרחי את האיפור שלך כרגיל - למשל קרם לחות, קרן קונסילר. זה יכין את הפנים שלך למריחת צלליות, סומק ושפתון.
 2. 2
  שים את הצללית שלך. השתמש במברשת צלליות כדי למרוח שטיפת צבע אחת על העפעף. החל גם קו צל לאורך קו הריסים התחתון שלך.
  • מכיוון שמסקרות כהות יכולות להכריע מראה מונוכרומטי, השתמש במסקרה בהירה יותר, כמו חום או חום כהה, על הריסים שלך.
  • הימנע משימוש באצבע שלך למריחת צללית, מכיוון שהשמנים הטבעיים על הידיים שלך יכולים להשפיע על צבע האיפור.
 3. 3
  מרחו את הסומק. טבלו את המברשת בסומק. לפני שמורחים את הסומק, הקש על המברשת כדי להיפטר מכל עודף אבקה. ואז טאטא את הסומק מעל תפוחי לחייך, או לאורך עצמות הלחיים שלך.
  • לסומק אינטנסיבי, טאטא את הסומק עד למקדשים שלך.
  ואז השתמשו בגוונים משתנים של צבע זה עבור העיניים
  ראשית בחרו בצבע בסיס, ואז השתמשו בגוונים משתנים של צבע זה עבור העיניים, השפתיים והלחיים.
 4. 4
  צבע את שפתייך בשפתון. מרחו שפתון בגוון זהה או בגוון משתנה של צבע הבסיס שלכם. מרחו את השפתון בעזרת האצבע כדי לקבל מראה טבעי יותר ופחות גרפי.
  • השתמש בגוון בהיר יותר בשעות היום ובגוון כהה יותר בלילה.

שיטה 3 מתוך 3: יצירת מראה ייחודי

 1. 1
  התנסו בעוצמה. תוכלו להתנסות בעוצמת הגוונים על ידי ערבוב איפור טהור עם איפור נועז. אתה יכול ללבוש, למשל, צללית מוחלטת או להסמיק עם שפתון מודגש.
  • לחלופין, תוכלו להשלים צבע עיניים מודגש עם צבע שפתיים עדין יותר.
 2. 2
  ערבבו והתאימו טקסטורות איפור. איפור מגיע במגוון טקסטורות כמו שמנת, מט, סאטן ומנצנץ. עבור זוהר צעיר, התאם איפור קרמי עם איפור מנצנץ. לקבלת מראה וינטג ', התאם למשל איפור מט לאיפור סאטן.
  • למראה עצבני, התאם צללית מנצנצת עם אודם סאטן או שפתון, או אודם קרמי עם שפתון מנצנץ, למשל.
  • אם תחליט לערבב מרקמים שונים, וודא שהגוונים שבהם אתה משתמש דומים מאוד. אחרת, אתה יכול בסופו של דבר עם מראה "עמוס".
  אתה יכול גם לבחור במראה המונוכרומטי המסורתי על ידי שימוש באותו צבע וגוון לעיניים
  אתה יכול גם לבחור במראה המונוכרומטי המסורתי על ידי שימוש באותו צבע וגוון לעיניים, לחיים ומכסים.
 3. 3
  צרו מראה מימדי לעיניכם עם צלליות שונות. תוכלו ליצור מראה בולט לעין שלכם עם גוונים שונים או ערכים באותו צבע. קבלו ארבע צלליות או שלישיית צלליות מונוכרומטיות (למשל, כל גווני הסגול, הכחול או החום) ותמזגו אותם ליצירת מראה מעושן או דרמטי. לדוגמה:
  • מרחו את הגוון הבהיר ביותר על כל המכסה. צרו "כנף" לאורך הקצה החיצוני של העין עם גוון בינוני. ואז כתם את הגוון הכהה ביותר לאורך קווי הריסים העליונים והתחתונים. מערבבים בעדינות את הגוונים עם מברשת מיזוג.
 4. 4
  מערבבים מוצרים יחד. כדי להפגיש את המראה שלך, טפחי מעט מהסומק שלך לצללית שלך. לחלופין, תוכלו למזג חלק מהצללית לסומק. אתה יכול גם להוסיף חלק מהצללית שלך לצבע השפתון שלך.
  • מוצרים רב שימושיים שניתן להשתמש בהם על העיניים, השפתיים והלחיים שלך עובדים מצוין למראה המונוכרומטי.
  • נסה להשתמש באותו עיפרון כמו בטנה על העיניים והשפתיים. מרככים את התוחם עם צללית על העיניים, וליפ גלוס או שפתון על השפתיים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail