איך מקפלים חולצה בשיטת כלבו?

אם אתה רוצה לקפל חולצה בשיטת חנות הכלבו, כפתור כלפי מעלה ורוכס את החולצה ואז הנח אותה שטוחה עם הגב כלפי מעלה. לאחר מכן, אחזו בצווארון וקפלו שרוול אחד לאמצע ואז חזרו על השרוול הנגדי. לאחר קיפול השרוולים, קפלו כל צד של החולצה לכיוון המרכז, כך ששני הקצוות נפגשים מאחור. לסיום, פשוט קפלו את החלק התחתון עד הכתפיים והפכו את החולצה. לעזרה בשליטה בטכניקה והיפטרות מקמטים כלשהם, המשך לקרוא!

אם אתה רוצה לקפל חולצה בשיטת כלבו
אם אתה רוצה לקפל חולצה בשיטת כלבו, כפתור כלפי מעלה ורוכס את החולצה ואז הניח אותה שטוחה עם הגב כלפי מעלה.

"שיטת חנות הכלבו" הוא התקן התעשייתי לקיפול חולצות בצורה מסודרת. אולי אתה רוצה לארגן מחדש את השידה שלך. אולי אתה רוצה למלא מחדש את החולצות שאתה מנסה בחנות הכלבו. התהליך קל אם אתה מכיר את השלבים!

חלק 1 מתוך 2: קיפול השרוולים

 1. 1
  פרוש את החולצה. מורחים את החולצה כלפי מטה על משטח שטוח ונקי. החלק את כל הקמטים. תן לזרועות החולצה להישען באופן טבעי. אם בחולצה יש כפתורים או רוכסן: כפתור את כל הכפתורים, ורוכס את הרוכסן לגמרי לפני שתתחיל להתקפל.
  • אם לחולצה יש מכסה מנוע: קפל את החלק הזה למטה תחילה. הניחו את מכסה המנוע בצורה שטוחה על גב החולצה לפני שאתם מקפלים את השרוולים פנימה.
  • נסה להניח מגזין נקי ופריך על גב החולצה כמדריך לקיפול מסודר יותר. מרכז את המגזין ישר מתחת לצווארון. לאחר מכן, הפוך את הקפלים שלך בקנה אחד עם שולי המגזין.
 2. 2
  מקפלים שרוול אחד של החולצה. ראשית, צבט את החלק העליון של החולצה משני צידי הצווארון. החזק את הבד חזק כדי שלא תיצור קמטים לא רצויים. לאחר מכן, קח את השרוול באותו צד בו אתה אוחז בצווארון. מקפלים את השרוול וכל בד נוסף על פני הקפל המרכזי של החולצה. צרו קו ישר מלמעלה למטה בצד המקופל.
 3. 3
  קפלו את השרוול השני. חזור על הקיפול של השרוול שעוד לא קימלת. לצורך המצגת, נסו להפוך את הקפל השני לסימטרי עם הראשון. אל תפחד להתאים מעט את השרוולים כך שיתאימו זה לזה.

חלק 2 מתוך 2: קיפול החולצה יחד

 1. 1
  קפלו צד אחד של החולצה למרכז. קצה החולצה אמור להימשך כמעט בדיוק עד חצי גב החולצה. קפל היטב את הקצה כך שהוא יוצר קו אנכי מושלם לאורך גב הבגד.
  • אם בחולצה יש שרוולים ארוכים: קפל אותם חזרה על עצמם כך שהם יעבור לאורך החלק האחורי של החולצה.
  • אם בחולצה יש שרוולים קצרים: קפל אותם כך שהם ישתלבו בצורה מסודרת וסימטרית בגב החולצה.
 2. 2
  הביאו את הצד השני למרכז. קפל את הקצה השני של החולצה כדי לפגוש את הקצה הראשון באמצע הגב. וודא ששני הקצוות פועלים במקביל ושהם אינם חופפים זה לזה.
  • אם אתה משתמש מגזין כדי להפוך את הקיפול יותר מדויק: לקפל בכול צד של החולצה עד שהוא פוגע המגזין. פשוט קפלו את החולצה לרוחב המגזין.
 3. 3
  קמטו את החולצה לשניים. קפלו את הקצה התחתון של החולצה כך שהיא תפגוש את החלק העליון של הכתפיים. תן לקצה לנוח ממש מתחת לקולר. החליקו את כל הקמטים וודאו שהקפל יהיה סימטרי לכל רוחב החולצה.
 4. 4
  הפוך את החולצה לסיום. וודא שכל הקצוות ישרים ופריכים. החליקו את כל הקמטים והקמטוטים בבד, ובדקו שהחולצה מוכנה למכירה. בחנויות כלבו, החולצה תמיד מוצגת עם החלק הקדמי כלפי מעלה.
  • אם אתה מקפל את החולצה לאחסון ביתי נוח, אז זה לא כל כך משנה באיזו דרך אתה מציג את הבגד. זה עדיין יכול להיות נוח להחזיק את החולצות הקדמיות כלפי מעלה, כך שתוכלו לדעת בקלות איזו היא.
  טיפ מומחה

  קפלו או תלו את החולצות ושמרו את כולם ביחד. אם אתה מפזר את החולצות שלך במקומות שונים, אתה תהיה מרושל ועלול שיהיה לך יותר חולצות ממה שאתה צריך או צריך להיות.

בקר בחנות כלבו וצפה בעוזר קמעונאי מקפל חולצות
אם אתה רוצה לצפות בקיפול בפעולה, בקר בחנות כלבו וצפה בעוזר קמעונאי מקפל חולצות.

טיפים

 • לא משנה איזה סוג חולצה אתה מקפל. אפילו חולצות טי עם שרוולים קצרים ניתנות לקיפול כך! ייתכן שלא יהיה הרבה בשרוול, אז פשוט קפלו אותו מעט פנימה.
 • באירופה, כמה חנויות כלבו עם שיטות קיפול סטנדרטיות כוללות את JCPenney, Old Navy ו- Sears. אם אתה רוצה לצפות בקיפול בפעולה, בקר בחנות כלבו וצפה בעוזר קמעונאי מקפל חולצות.

דברים שתזדקק להם

 • חולצה מקופלת מכל סוג שהוא
 • משטח שטוח לקיפול

תגובות (1)

 • whitney42
  בהיותי סטודנטית לעיצוב אופנה, שיטת קיפול זו מעניקה לי מגע בטוח ובעל מקצוע. אוהב את זה הרבה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail