איך לעודד את הכלב שלך ליהנות מסביבך?

אם חברות עם כלבים קשורה רק להאכיל את הכלב ולהגן עליו
אם חברות עם כלבים קשורה רק להאכיל את הכלב ולהגן עליו, להרשים פחד לכלב או לצפות שהוא ישמור על הבית ולא יקבל שום חיבה, אז לא תעודד כלב לאהוב אותך.

האם אתה רוצה שהכלב שלך יאהב אותך לחתיכות? כמובן שאתה כן! גלה כמה מהדרכים הנהדרות והמהנות לעודד את הכלב שלך לאהוב אותך יותר.

חלק 1 מתוך 4: בילוי משותף

 1. 1
  להיות בסביבה בשביל הכלב שלך. אם הכלב שלך מודע לכך שאתה מוכן לבלות איתו כל יום, אז סביר יותר שהכלב שלך יגמול עם מופעי חיבה, שמחה ואהבה. אם הכלב שלך מרגיש מוזנח, הוא עלול לנדוד ולמצוא דברים אחרים שקשורים לזמנו.
 2. 2
  דבר עם כלבך יפה. פירוש הדבר לדבר בנימה אחידה, לא לצעוק על הכלב ולומר דברים לכלב שלך בחביבות.
 3. 3
  קח את הכלב שלך לכל מקום שאתה הולך. הכלב שלך יעריך להיות חלק מחיי היומיום שלך ולראות אנשים ומקומות חדשים כשיוצאים לדרך.

חלק 2 מתוך 4: תגמול לכלב שלך

 1. 1
  שימו לב ושבחו את הטוב שכלבכם עושה. זה יעודד יותר התנהגות טובה של הכלב שלך ועוזר לבסס את הקשר בין שניכם. זה מכונה "חיזוק חיובי" וזו דרך הרבה יותר פורה לאלף ולקיים אינטראקציה עם כלבים מאשר התמקדות בענישה.
 2. 2
  תן לכלב שלך הרבה פינוקים כפרס על דברים שנעשו טוב. כלבים אוהבים פינוקים יותר מהאוכל שלהם. עם זאת, אל תתן יותר מדי; לשמור על זה במתינות.
גלה כמה מהדרכים הנהדרות והמהנות לעודד את הכלב שלך לאהוב אותך יותר
גלה כמה מהדרכים הנהדרות והמהנות לעודד את הכלב שלך לאהוב אותך יותר.

חלק 3 מתוך 4: מאתגר את הכלב שלך

 1. 1
  וודא שלכלב שלך יש הרבה גירויים נפשיים כמו גם פעילות גופנית. כלבים זקוקים להעשרה ומשגשגים באתגרים ככל שבני האדם נהנים לעשות חידות ולאתגר זה את זה לקרב של שכל. עזור לכלב שלך להשתמש בחומר האפור שלו על ידי מתן לו דברים מאתגרים לעשות, כגון:
 2. 2
  עשו דברים עם הכלב שלכם. להיות פעיל ביחד ולהישאר בריא ביחד. הכלב שלך יעריך את העובדה ששניכם עושים משהו ואף אחד מכם לא ישים לב למאמץ הכרוך בכך.
  • אם אתה אוהב לרוץ או לרוץ, קח איתך את הכלב שלך.
  • לכו לשחות ביחד.
  • הורידו את כלבכם אל החוף ורצו יחד על החול.
  • צאו לטיול שבילים עם הכלב שלכם.

חלק 4 מתוך 4: טיפול בכלב שלך

 1. 1
  סלח לכלב שלך. אם אתה כועס אחרי שכלב עושה משהו שאתה לא אוהב, הכלב שלך יתעצבן. יתרה מכך, כלבים אינם יכולים להתייחס לאחר שנאמר לאחר אירוע שכן הם חיים בהווה, ולא בעבר; למשל, שפשוף האף של הכלב בקקי שלו שעה אחרי שהוא עושה את זה במקום הלא נכון אומר לכלב שלך שאתה מרושע ומוזר, לא שהכלב עשה משהו לא בסדר. במקום זאת, לתרגל חיזוק חיובי כדי לקבל את ההתנהגויות לך לעשות רוצה את הכלב שלך, יחד עם הערכה מחדש איך ההתנהגות שלך עשויה להיות תרומה התנהגות פסולה של הכלב שלך. לדוגמא, אם הכלב לא יכול לצאת החוצה לעשות את השירותים שלו, מי אשמתו?
 2. 2
  שימו לב איך הרגשות שלכם משתקפים אצל הכלב שלכם. הכלב שלך בוחן את ההרגשה שלך ויגיב על פי האישיות שלו. עליכם בתור בן לוויה של הכלב לפתח את אישיות הכלב שלכם ולהתקשר כדי להפיק את המיטב בכלבכם. היזהר מאיך שהרגשות שלך משפיעים על הכלב שלך, והקל על הצגת רגשות שעלולים להטריד, להרגיז או להכעיס אותו, באותו אופן שבו אתה דואג לכבד את צרכיהם ורגשותיהם של אחרים במשפחתך או בביתך. גם הכלב שלך הוא משפחה.
 3. 3
  חבק את הכלב שלך. תן כלב שלך חיבוקים מדי פעם, כדי לומר "אני אוהב אותך". היו אוהבים, שכן הכלב שלכם יקלוט את הרטט האוהב.
לא לצעוק על הכלב ולומר דברים לכלב שלך בחביבות
פירוש הדבר לדבר בנימה אחידה, לא לצעוק על הכלב ולומר דברים לכלב שלך בחביבות.

טיפים

 • יש כאלה שמאמינים שכלבים שישנים על המיטה מתנהגים בצורה דומיננטית, ואילו אחרים שמאמינים שזה רק דבר של אהבה הדדית. אם אתה רוצה שהכלב שלך ישן על המיטה, הרגיע כי בעלים רבים עושים זאת, ללא "שום תופעות לוואי". לישון עם בני האדם שלהם הוא על חברות, ולא על שליטה.
 • אם אתה מבלה הרבה זמן מהכלב שלך, תביא לו בן לוויה אנושי אחר תמיד (יושב כלבים, כלב הליכות, בן דוד שרוצה דמי כיס וכו ') או שתקבל כלב אחר. זה לא הוגן כלפי הכלב להיות כל כך בודד כל היום; כלבים הם יצורים חברתיים מאוד.
 • כלבים רבים אוהבים שפשוף בטן או בטן. זהו סימן של חיבה ואמון.

אזהרות

 • אם חברות כלבים קשורה רק להאכיל את הכלב ולהגן עליו, להרשים פחד לכלב או לצפות שהוא ישמור על הבית ולא יקבל שום חיבה, אז לא תעודד כלב לאהוב אותך. כל התקשרות כלב כזה אוחז עבורך תהיה של הישרדות, לא חיבה או אהבה.

דברים שתזדקק להם

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail