איך להיפטר מצרעות חופרות קרקע (רוצחי ציקדה) מהדשא שלך?

כדי להיפטר מצרעות של חופרי קרקע או מרוצחי ציקדה מהדשא שלך, סמן כל חור שאתה רואה בעזרת סכין פלסטיק. ואז, בשעה 23:00 ואילך, מוזגים תמיסה של 50% חומץ ו -50% מים לכל חור, מכניסים 2 עד 3 כוסות לכל חור. צא חזרה למחרת, סמן כל חורים חדשים שתראה וחזור על התהליך עד שכולם מתים. המשך לקרוא לעצות כיצד להתמודד איתן אם תחליט לא להרוג אותם.

כדי להיפטר מצרעות של חופרי קרקע או מרוצחי ציקדה מהדשא שלך
כדי להיפטר מצרעות של חופרי קרקע או מרוצחי ציקדה מהדשא שלך, סמן כל חור שאתה רואה בעזרת סכין פלסטיק.

מאמר זה מספק הוראות כיצד למגר את צרעת חופרת הקרקע (המכונה גם הרוצח הציקדה), אם יש לך נגיעות בקן על הדשא או על הרכוש שלך.

חלק 1 מתוך 3: מה הם צרעות חופרות קרקע?

 1. 1
  למד על צרעות חופרות קרקע. צרעות חופרי קרקע (GDW) גדולות מאוד (מעט גדולות יותר מהצרעה הירוקה) צרעות פסיביות-אגרסיביות ה"מבנות "את קינן באדמה יבשה ולא מופרית. הם בדרך כלל גדולים ושחורי גוף עם פסים צהובים בחלק האחורי שלהם. כאשר הם גדלים לגמרי, הם מודדים באורך של כחצי סנטימטר (או יותר) עם מוטת כנפיים ברוחב אחד ורבע סנטימטר.
 2. 2
  דע את הסימנים של צרעות חופרות קרקע שורצות את שטח הדשא או הגן שלך. תדע שיש לך קינים של צרעות חופרות קרקע כשאתה רואה תלוליות עפר קטנות מוערמות בגובה של שניים עד חמישה סנטימטרים. בבסיס תלולית הלכלוך הגרגירי יהיה חור בגודל אצבע שעליו יוצא "שביל" לכלוך.
  • הקנים יבנו באופן ספורדי בכל רחבי הדשא או בגינה שלך, אך בדרך כלל יהיו באזורים היבשים ביותר ו / או מתחת לדשא / עשבים ארוכים יותר או מתחת לפרחים הגדלים. GDWs לא אוהבים, אבל יכולים לחיות באדמה לחה.
 3. 3
  גלה את מחזור החיים המקומי. בצפון מזרח ארה"ב מחזור החיים של צרעה חופרת קרקע הוא כחודש החל מאמצע יולי ומסתיים סביב אמצע עד סוף אוגוסט (תלוי איפה אתה גר, מחזור החיים שלהם עשוי להתחיל מוקדם או מאוחר יותר). הם עוברים ממבוגרים צעירים שמזמזמים משחק-התקפה זה עם זה, למבוגרים בגודל מלא בעוד כשבועיים-שלושה.
 4. 4
  חשוב להבין שהם עוקצים רק כשהם מותקפים. בעוד שהם מסתכלים מאיימים מאוד, הם עוקצנים פסיביים, כלומר רק אם הם מאוימים מאוד הם יתקפו ויעקצו. כמעט תצטרך להתחיל לחפור בקנים שלהם בזמן שהם טסים כדי שיבוא אליך ויעקוץ אותך (אז, אל תעשה את זה!). אחרת, הם נוטים לזמזם לבדוק אותך ולהפחיד אותך וכנראה שהם יהיו בפעם הראשונה שאתה נתקל בהם. דע שהם מעדיפים להמשיך בעסקים שלהם להרוג ציקדות בעצים מאשר לעקוץ אותך.
חלק 2 מתוך 3: הוצאת צרעות חופרות קרקע
חלק 2 מתוך 3: הוצאת צרעות חופרות קרקע.

חלק 2 מתוך 3: הוצאת צרעות חופרות קרקע

 1. 1
  אמנם השיטה המוצעת כאן בעצם הורגת את הצרעות בקניהם, אך אין דרך אחרת (בטוחה לחיות מחמד) לחסל אותם. זה סביר כי אתה עדיין תקבל קינים משנה עד השנה, אך רק אחד, אולי שתיים. החוכמה היא להרוג את כולם בזמן שהם נמצאים בקן שלהם, כך שהתינוקות שלהם לא יחזרו לאותו מקום בו נולדו.
 2. 2
  קבל את האספקה. למיגור נגיעות של צרעות חופרות קרקע (GDW), קנו בחנות המסיבות ובסופרמרקט המקומית את הפריטים הבאים: א) שקית גדולה של סכיני פלסטיק לבנים, וב) עד שלושה או ארבעה ליטר כד של לימון רגיל או לימון. אמוניה.
 3. 3
  במהלך היום, כאשר הצרעות עושות ציד אחר ציקדות בעצים, סמן כל קן שתמצא באחד מסכיני הפלסטיק שנדחפים לקרקע קרוב ככל האפשר לחור הקן (מבלי להפריע לחור). השאירו מספיק מהסכין הבולטת מהאדמה כדי שתוכלו לראות אותה.
 4. 4
  לאחר השעה 22:30 או 23:00 (מאוחר יותר עדיף), באותו ערב, בעזרת פנס, חפש את הסכינים שהנחת ושפך בזהירות בערך שתיים-שלוש כוסות אמוניה לכל אחד מהחורים. בשלב זה הצרעות כנראה מקננות / ישנות, כך שתתפוס אותן בעודך בקן. (אתה יכול למתוח את כמות האמוניה על ידי ערבוב של יחס אחד לאחד של מים לאמוניה. הכוח המדולל עדיין יספיק כדי להרוג אותם.) אל תסיר את הסכינים.
 5. 5
  למחרת, חזור על התהליך בכל קנים חדשים שתמצא באדמה. תוכלו להכיר את הקנים החדשים מהישנים כיוון שעדיין יהיו לכם הסכינים במקום מהלילה הקודם. לאחר שזיהיתם את הקנים החדשים, הסירו את הסכינים הישנות. יתכן שתצטרכו לחזור על התהליך ללא הרף בהתאם לכמות הצרעות המקורית. או שאתה יכול להכות את הצרעות עם מחבטי טניס, להפיל אותם על הקרקע ואז לדרוך עליהם.
האם אני יכול לרסס תרסיס דבורים בחור הצרעה של חופרת הקרקע בלילה
האם אני יכול לרסס תרסיס דבורים בחור הצרעה של חופרת הקרקע בלילה?

חלק 3 מתוך 3: לתת לצרעות החופר האדמה להיות

 1. 1
  נסה אפשרות זו אם אתה שמח לתת ליצורי הטבע לעקוב אחר המחזורים הטבעיים שלהם מבלי להתחרפן. ראשית, זהו מעגל טבעי והוא חלק מהדרך הטבעית להתמודד עם אוכלוסיית ציקדות פורחות. שנית, אתה יכול לראות את החיות המעניינות האלה עושות את שלהן מהנוחות שבחצר שלך; הם מגדלים את משפחותיהם כמו שכל יצור טבעי אחר מנסה לעשות. הדרך להתמודד אם תשאיר אותם לבד פשוטה מאוד:
  • אל תחמיר אותם. לא לדחוף או לתקוע אותם, לא ללכת עליהם ולא לתקוף אותם בשום דבר.
  • התעלם מהם במשך חודשיים. רק שיהיה כשהם חופרים ציקדות כדי להאכיל את ילדיהם. אחרי חודשיים הם יעזבו.
  • אל תסתובב ברגליים יחפות בלילה. היו הגיוניים לגבי הליכה בגינה שלכם; אף חצר אינה בטוחה לחלוטין מדקיקים, עקיצות ודברים לא נעימים, לכן לבש הגנה מתאימה ותרגל שימוש נוח בחצרך.

טיפים

 • סביר להניח שתמשיכו לקנים בכל שנה. עם זאת, אם תחזור על אותו התהליך מעל לכל שנה, הסיכוי שלך לקנים רבים יותר בשנים הבאות יפחת מאוד.
 • שתף את ההוראות עם שכניך ככל שרוב הסיכויים, שיהיו להם GDWs ולא יידעו מה הם או כיצד להיפטר מהם. אם הם לא יעשו כלום, תהיה לך נגיעה בבלוק לפני שאתה יודע זאת.
 • ככל שיש יותר ציקדות, כך יהיו לך יותר GDW. לכן, אם יש לך מחזורי התפשטות של ציקדות במשך 7 שנים, רוב הסיכויים שיהיו לך הרבה קינים של GDW להתמודד איתן כל שבע שנים, אלא אם כן אתה (והשכנים שלך) פועלים לפי השיטה לעיל כדי למגר אותם. או, אתה יכול פשוט ללמוד לחיות עם זה.
 • אם אתה רואה GDW עם ציקדה מתחת לבטן, הוצא במהירות את האמוניה ושפך אותה דרך החור ברגע שה- GDW נכנס לקן. (ציפורים יתקפו למעשה GDW הנושא ציקדה מתחת לבטנה, באוויר).
 • אם יש לכם חיות מחמד, חשוב מאוד שלא תאפשרו לחיית המחמד שלכם לחפור בשום מקום ליד קן. אסור גם להשתמש בדיאזינון או בכל טיפול רעיל אחר באבקה על חורי ה- GDW. כלבים וחתולים לא יידעו שהאבקה קטלנית עבורם.
 • במקום להשתמש באמוניה, ייתכן שמים רותחים עובדים היטב, יחד עם תרסיס צרעה וחרפה למי שנוחת על הקרקע.
 • סמן את מיקום החורים במהלך היום. המתן מאוחר ככל האפשר בלילה ותקע את החורים עם טיז גולף. לפעמים ייתכן שתצטרך לדפוק 2 או 3 בחור כדי לאטום אותו טוב. לאחר שנלכדו בפנים הם לא יכולים לחפור אלא אם כן לא עשיתם עבודה טובה לחבר חור. לפקוח עין בימים הקרובים לערך על חורים חדשים וחזור.
דע את הסימנים של צרעות חופרות קרקע שורצות את שטח הדשא או הגן שלך
דע את הסימנים של צרעות חופרות קרקע שורצות את שטח הדשא או הגן שלך.

אזהרות

 • השתמש באור פלאש בעל עוצמה נמוכה בעת טיפול בקנים בלילה. אפילו בלילה GDW יעוף לעבר אור בהיר מאוד.
 • לפני שאתה מכסח בקיץ, בדוק היטב את החצר שלך כדי לוודא שאתה לא נתקל בחורים בעת הכיסוח. הצליל החזק של המכסחת, בנוסף לרטט על הקרקע, יגרום להחמרת ה- GDW. וכשאתה הולך לכסח מעל החור ולהתגבר עליו, יגרום GDWs לצאת מהחור ולעקוץ אותך. בדוק אם יש חורים כדי לוודא, היות שהדשא יהיה גבוה ולא תוכל לראות את החור טוב מאוד.
 • אל תנסה לדרוך עליהם; הם מהירים מאוד כשהם צעירים / מבוגרים. ככל שהם מתבגרים, הם נוטים להאט, אך עדיין יכולים לעקוץ אם מאוימים עליהם.
 • אין להתסיס או להחמיר GDW. הם עשויים לתקוף ולעקוץ אותך אם הקנים שלהם מאוימים בדרך כלשהי. עם זאת יש לשים לב כי לגברים אין אפילו סטינגרים, והנקבות עוקצות רק תחת פרובוקציה קיצונית. בוויקיפדיה מדווחים על העקיצות הנשיות כ"חלשות "יחסית. ככזה, חשוב שתעקוב אחר השלבים שלעיל כאשר אינך רואה GDWs טסים סביב; המתן עד שהם יהיו למעלה בעצים (ביום) או בקן (אם בלילה).

דברים שתזדקק להם

 • שקית גדולה של סכיני צד מפלסטיק לבנים
 • עד ארבעה ליטרים של אמוניה (רגיל או לימון)

שאלות ותשובות

 • האם שיטה זו תפגע בפרחים אם אשתמש בה בערוגות הפרחים?
  צרעות נמשכות לאזורים דקים בעשב שבהם הם יכולים להגיע לקרקע. נסו עם פרח אחד ותראו איך הוא הולך. כמה קנים יש לך בערוגה? אתה יכול לטפל בכמה קנים, לחכות יום או יומיים כדי לתת לפרחים להתאושש ואז להמשיך בטיפול אם אתה צריך. לאחר סיום הטיפול יש לחבוט סביב הפרחים כדי להרתיע קנים נוספים.
 • האם צרעות דיגר עוקצות בני אדם?
  בעוד שרק לצרעת החופרת יש יכולת לעקוץ, זו אינה צרעה אגרסיבית כלפי בני אדם. הסיבה היחידה שצרעה חופרת תעקוץ אדם היא אם היא חשה מאוימת או מוטרדת. כדי להישאר בטוח, התרחק מהקן ואל תטפל בצרעות החופר או תטריד אותו. צרעות אלה מביאות יתרונות לחצר / לגינה שלך בצורה של אכילת חרקים ואוורור הדשא שלך, כך שכדאי להשאיר אותם כך והם יעשו את אותו הדבר עבורך.
 • האם אמוניה תהרוג ביצי צרעות?
  כן, והדשא שלך.
 • שפיכת אמוניה לחור הצרעות לא הייתה יעילה. מה עוד אוכל לעשות כדי להסיר את הצרעות?
  יוצקים גלון מי סוכר חמים בחור. השתמש ב -3 כוסות סוכר לליטר מים חמים. הנמלים יבואו ואז יבריחו את הצרעות.
 • האם בסופו של דבר הדבורים האלה נעלמות ולעולם לא חוזרות?
  אם המבוגרים יעזבו, גם הילדים יעשו זאת. הייתי משאיר אותם לבד והם בסופו של דבר יעזבו.
 • אם אמוניה הורגת את הדשא, האם הדשא בסופו של דבר יצמח בחזרה, או שאני צריך לחדש אותו?
  אתה צריך לשנות את זה מחדש. האמוניה הורגת את כל מה שמסביב.
 • מה עלי לעשות אם חיית המחמד שלי נעקצה?
  השתמש בקרח למשך כחמש דקות ואז ניתן לקנות את After Bite בחנות התרופות המקומית שלך.
 • האם לאחר שהם עוזבים, האם ניתן לחפור את הקן ולהיפטר מהביצים?
  הקנים שלהם יכולים להיכנס עמוק מאוד לאדמה, ולכן לא אנסה זאת אלא אם כן אכפת לך להרוס לך את החצר. עדיף לפנות לאיש מקצוע להסרה מלאה.
 • האם צרעה הרוצחת ציקדות עוקצת בני אדם?
  צרעות הרוצחות של ציקדה אינן תוקפניות כלפי בני אדם ומעדיפות לסגת מאשר לתקוף. נקבת הצרעה הרוצחת של הציקדה יכולה לעקוץ בני אדם אך בדרך כלל זה קורה רק במקרה; אם נדרס או נתקע בבגדים או בנעליים במקרה, הצרעה עלולה לעקוץ מתוך הגנה עצמית. לצרעה הגברית אין עוקץ, אלא רק עמוד שדרה חד לטרוף איתו. דאג לאן שתדרוך ואל תפריע לצרעות והם לא יפריעו לך.
 • מה עלי לעשות אם אני נעקץ?
  אם אתם אלרגיים לעקיצות (אתם חווים קשיי נשימה, נפיחות קשה וכו '), גשו למיון. אם אין לך תסמינים משמעותיים זה כנראה יכאב כמו לעזאזל, וכדאי לשטוף את האזור במים וסבון עדין ולקרח אותו כל רבע שעה. שברו אספירין עם מעט מים חמים להכנת משחה והניחו אותו על האזור. קח טיילנול או איבופרופן.
שאלות ללא מענה
 • האם אני יכול לרסס תרסיס דבורים בחור הצרעה של חופרת הקרקע בלילה?
 • האם צרעות חופרי הקרקע יפגעו בדשא?
 • האם הצרעות עוזבות את הקן שלהן בחורף? אם כן, האם אוכל להיפטר מהקן בבטחה אז?
 • איך אוכל להרוג את הצרעות האלה שחפרו קן בין קשרי הרכבת?
 • האם אוכל להיפטר מהצרעות על ידי שפיכת סבון נוזלי למחילה שלהם?

תגובות (30)

 • xwiegand
  מאמר זה לא היה מועיל רק מבחינת הסבר טוב כיצד להיפטר ממין צרעה יוצא דופן, אלא שהוא גם סיפק את המידע החשוב שמין בודד זה הוא צייתני, למרות מראהו האימתני, וכי מועיל להיות בסביבתו. אני מאוד אסיר תודה על כך שמאמר זה סיפק מידע כיצד לשכן איתם באופן אנושי עד לסיום מחזור חייהם הקצר בקיץ. אין צורך להרוג משהו מסודר שככל הנראה לא יפגע בי. הרבה תודות!:)
 • hershel09
  זה לימד אותי להשאיר אותם לבד, מכיוון שהם עוקצים פסיביים. אני לא רוצה לפגוע בשום דבר בטבע שאינו מהווה איום עלי.
 • hgusikowski
  מצאתי כמה כאלה היום בחצר, אחד נשא ארבה. הסתכלתי איך הוא מפיל את הארבה המת, ואז נכנס לחור באדמה, עולה חזרה וגורר את הארבה לתוך החור. הצרעה יצאה ואז החלה לזרוק לכלוך אחורה לתוך החור. חשבתי שהם יפים, אז חיפשתי מידע במאמר שלך. לא הייתי מעוניין להרוג אותם, רק רציתי לדעת עליהם יותר מכיוון שאני מאמין להשאיר דברים לבד, להתבונן וללמוד מהם. תודה.
 • lelia57
  תודה על המאמר! החצר שלי התחילה עם קן אחד או שניים בשנה שעברה והשנה היא התפרצה על שליטה.
 • vlindgren
  מאמר זה נקודתי בעזרת עזרה בזיהוי GDW. אנסה הערב את הטיפול באמוניה המתוארת, שכן החצר שלי היא המקום בו כל המשפחה וחיות המחמד משחקות. לפני שקראתי מאמר זה, הפכתי לזריקה טובה למדי עם רובה BB במטרה להחזיר את החצר האחורית שלי. יצורים אלה מילאו את חלונותי בהרבה פנים ארוכות, עצובות, מפחדות מבפנים, מביטות אל נווה המדבר העקוף שפעם הכירו. למרות שתרגול מטרה הוא מהנה וטוב, זה לא עובד בשביל מה שאנחנו צריכים. תודה.
 • abner26
  זה עזר לי לזהות באופן חיובי את ה- GDW, וזה נתן לי מספיק מידע אודותיהם כדי לעזור לי לקבל בנוח החלטה להיפטר מהם (עם הוראות שלב אחר שלב כיצד לעשות זאת), או לחיות איתם בשלווה. אני חושב שאני יכול לחיות איתם!
 • cherzog
  עשה את זה אמש. זה באמת עבד. האמוניה המדוללת הרגה אותם. יהיו לי עוד כמה לילות בהיותי מאוחר אני בטוח. אבל אחרי שהרגנו מעל 200 עם מטוס זבוב, זה חייב להיות טוב יותר. תודה.
 • laurabell
  עוזר מאוד. יש לי אותם ולא הצלחתי להבין איפה הקן. נראה שהם לא מפריעים לי או לכלבים שלי, אז בינתיים נאפשר להם להיות.
 • stammjudge
  זה הסביר מה היה לנו בחצר שלנו ואיך להיפטר מהם, כמו גם את האפשרות לתת להם לפוג באופן טבעי לאחר זמן.
 • lemkenoemy
  זה נתן לי מידע חשוב שאנסה, ולהתפלל שזה יעשה את הטריק. תודה.
 • kirstyallen
  ההוראות הבסיסיות כיצד להתחיל את תהליך ההדברה עזרו. נכדים וכמה מבוגרים חוששים להיות בקרבתם כאשר כל כך הרבה טסים סביב.
 • byost
  יש לי את הצרעות האלה כל שנה והן מחמירות. שמחתי למצוא שיטה שלא תפגע בכלבי. רעלים לא באו בחשבון, אבל אני חושש שאחד הכלבים הקטנים שלי ייעקץ. עשינו טיפול שני הערב בתקווה שנראה תוצאות חיוביות.
 • leah56
  יש לי כמה בעט של הגור שלי, וזה מדאיג אותי! האם הם יעקצו את הגורים? אני אנסה את האמוניה הערב! תודה על המידע הנהדר!
 • reymundo17
  הרגתי כל כך הרבה מהם, הכיתי אותם עם מחבט טניס. עכשיו, בזכותך, אעשה זאת בדרך הקלה והבטוחה. תודה רבה.
 • wayne81
  ראיתי תלוליות עפר במדשאה לצד הכניסה שלי. עכשיו כשקראתי מאמר זה, הכל מתאים: אדמה יבשה, תלוליות קטנות, הופעה פתאומית בסוף יולי. שמתי גסרי גופר בשלושה חורים. מאז לא ראיתי צרעות. אנסה אמוניה אם אראה עוד.
 • cchapman
  ראיתי תלוליות עפר במדשאה לצד הכניסה שלי. עכשיו כשקראתי מאמר זה, הכל מתאים: אדמה יבשה, תלוליות קטנות, הופעה פתאומית בסוף יולי. אנסה אמוניה לראות אם זה יצליח להוריד אותם מהדשא.
 • faufderhar
  למרות שאמוניה עלולה להרוג את הדשא שלי זה טבעי יותר מתרסיסים כימיים. תודה על כל המידע!!
 • nienowamanda
  זה ממש מעניין שהם רודפים אחר ציקדות. מעולם לא חשבתי על זה, אבל זה הגיוני, שכן נראה שהם נראים משום מקום.
 • walshdan
  יש לי בריכה בבנייה ומצאתי קן של צרעות חופרים. אני מנסה להשאיר אותם בשקט, המחשבה להשמיד אותם אינה בשבילי. אני יודע שאולי אני מתחרט על כך, אך האתר שלך נתן לי ידע שהם אינם מהווים סכנה וניתנים לטיפול.
 • lola36
  מאמר זה עוזר לי מאוד כי חשבתי שיש לי נגיעות של צרעות רוצחות. שמחתי לקרוא שהם לא תוקפניים. כמו כן, זה עזר לי למצוא את הקן שלהם ואיך להיפטר מהם.
 • lizethsawayn
  לא הייתי בטוח במה אני מתמודד. המאמר סייע בזיהוי מה שיש לי ונתן לי פיתרון אפשרי. הייתי מודאג ביותר מנכדי בן השנתיים שיראה את התלוליות וירצה לחפור בהם.
 • sheller
  תודה רבה על המידע הזה. חשבתי שיש לנו נגיעות של צרעות, אבל אחרי שקראתי מאמר זה הבנתי שהם GDW ולא צרעות. זה תיאר אותם בצורה מושלמת - ל- T! עם המידע החדש הזה, אני קצת משוחרר, מכיוון שאני חושב שיהיה קצת יותר קל (ופחות מסוכן) להסיר מול הצרעות. שוב תודה!
 • strosinearnest
  דף שימושי להבנת התנהגותן של צרעות רוצחות הציקדה וכיצד להרתיע או להיפטר מהם.
 • novella64
  זה היה מאמר מאוד אינפורמטיבי על צרעות חופרות קרקע. שלנו שחור טהור אך תוארו כאן בצורה מושלמת. החיים בטבע תמיד מציבים את השאלה לחיות ולתת לחיות? לעומת אתה לא יכול לקנן כאן. מדריך מעשי לשניהם כאן.
 • joel23
  עוזר מאוד! אנו ננסה את הטיפים האלה מחר, מכיוון ש- GDW אלה בנו עשרה + קנים מתחת למרפסת הקדמית שלנו בה משחק בן השנה שלנו.
 • hlee
  טוב (מלבד דקדוק נורא). עשיתי זאת בשנה שעברה, הצרעות הוכפלו השנה. איך אני חותך את הדשא שלי? צפייה ב"חיות מעניינות "במשך חודשיים בלי לחתוך זה מגוחך!
 • gracielajast
  הפרט המלא היה מאוד מועיל. יש לנו אותם בשבילם בשנה הראשונה. הם נמצאים בתלולית החול שלנו.
 • aallen
  אני מעדיף להשאיר את היצורים האלה בשקט, אך הנגיעה התרחשה כל כך עד ששכני ואני לא יכולים לעמוד בזה יותר. אהבתי מאוד את הגישה ללא חומרי הדברה שמאמר זה דגל בה. לרבים מאיתנו יש חיות מחמד, וכימיקלים הם בעיה.
 • ashtynpagac
  כל המאמר המפורט היה מאוד אינפורמטיבי והוערך. לא ידעתי דבר על צרעות מלבד לראות את הקנים שלהם וחור הקרקע שגיליתי הוא הסיבה שבדקתי מה לעשות בקשר אליהם. תודה על פתרון מצוין ומועיל.
 • angus81
  עזר בזיהוי צרעות, סיפק מידע מעניין אודותיהם והסביר כיצד להיפטר מהם.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיפטר מהצרעות בבית שלך?
 2. איך להוציא דבורה מהבית?
 3. איך מכינים מלכודת דבורים?
 4. איך להיפטר מיונים?
 5. איך מחליפים זבוב ללא מתנפנף?
 6. כיצד לחטא טלפון?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail