כיצד ניתן לרכוש כרטיסים לגורידה בפלורידה?

משרד הכרטיסים Gator מוכר כרטיסים לכל אירוע ספורט בפלורידה Gator
משרד הכרטיסים Gator מוכר כרטיסים לכל אירוע ספורט בפלורידה Gator.


אירועי Gator בפלורידה הם אירועי ספורט גברים ונשים ומשחקים המיוצגים על ידי אוניברסיטת פלורידה; כולל כדורגל, בייסבול, כדורסל גברים ונשים, גולף ועוד רבים אחרים. כרגע ניתן לרכוש כרטיסים לפלורידה גייטור באופן מקוון, דרך הטלפון, או במשרד הכרטיסים של גייטור. המשך לקרוא מאמר זה כדי ללמוד כיצד ניתן לרכוש כרטיסים לאירוע הספורט הבא בפלורידה Gator.

שיטה 1 מתוך 3: קנו כרטיסים בטלפון

 1. 1
  התקשרו למשרד הכרטיסים של gator להזמנת כרטיסים. Gator כרטיס המשרד מוכר כרטיסים לכל אירוע ספורט Gator פלורידה.
  • התקשר למספר 1-800-34-GATOR (1-800-344-2867) בין השעות 8:30 לפנות בוקר עד השעה 17:00 שעון מזרח סטנדרטי, בימים שני עד שישי, להזמנת הכרטיסים אצל נציג שירות לקוחות.
 2. 2
  קבל את הכרטיסים שלך בדואר. לאחר שביצעת את הזמנת הכרטיסים שלך, משרד הכרטיסים Gator ישלח בדואר אלקטרוני את כרטיסי הספורט לכתובתך באמצעות שירות הדואר האירופי.

שיטה 2 מתוך 3: קנו כרטיסים באופן אישי

 1. 1
  קנו את הכרטיסים שלכם ממשרד הכרטיסים Gator. תקבל את הכרטיסים שלך בעת הרכישה.
  • בקרו באצטדיון בן היל גריפין בקמפוס אוניברסיטת פלורידה. האוניברסיטה ממוקמת בשדרת האוניברסיטה ובגייל למרנד דרייב בגיינסוויל, פלורידה, 32604. שעות הפעילות הן בין השעות 8: 30-17: 00 שעון רגיל מזרחי, בין שני לשישי.
כרגע ניתן לרכוש כרטיסים לפלורידה גייטור באופן מקוון
כרגע ניתן לרכוש כרטיסים לפלורידה גייטור באופן מקוון, דרך הטלפון, או במשרד הכרטיסים של גייטור.

שיטה 3 מתוך 3: קנו כרטיסים באינטרנט

 1. 1
  היכנס לאתר הכרטיסים של פלורידה גאטורס. ניתן לרכוש ולנהל כרטיסים ישירות מאתר פלורידה גייטס.
  • לחץ על הקישור לאתר "Gatorzone" המסופק לך במקטע מקורות במאמר זה, ואז לחץ על "נהל את החשבון שלי" שנמצא מתחת לעמודה "משרד הכרטיסים" בצד שמאל של המסך..
  • אוניברסיטת פלורידה מספקת לכם גם אפשרות לרכוש כרטיסים לפלורידה גייטס מאתר Ticketmaster. אם אתה מעדיף לקנות כרטיסים מאתר Ticketmaster, לחץ על הקישור "שאלות נפוצות להזמנות" ב- Gatorzone שסופק לך בחלק המקורות במאמר זה, ואז לחץ על הקישור Ticketmaster להפנייתו לאתר מסוים זה.
 2. 2
  הזן את פרטי הכניסה שלך כדי לגשת לחשבון הכרטיס שלך.
  • אם עדיין אין לך חשבון כרטיס פלורידה Gators, הזן את כתובת הדוא"ל שלך לצד "אין לי חשבון", ואז לחץ על כפתור "המשך" כדי להמשיך. לאחר מכן תתבקש להזין את שמך, כתובתך, פרטי יצירת הקשר ופרטי התשלום שלך.
 3. 3
  הזמינו כרטיסים לאירוע הספורט של פלורידה גאטור לבחירתכם. אתר הכרטיסים ידריך אתכם בכל שלב בתהליך ההזמנה. במקרים מסוימים, ייתכן שלא תהיה לך אפשרות לבחור את העדפת הישיבה שלך.
 4. 4
  הדפיסו את הכרטיסים ישירות מהאתר. לאחר מכן תוכל להציג את הכרטיסים שלך בשער או בכניסה לאירוע הספורט המסוים הזה בפלורידה גייטס.
  • אם אתה נתקל בבעיות ברכישה או בהדפסת כרטיסי פלורידה Gator מהאתר, התקשר מיד למשרד הכרטיסים Gator בטלפון 1-352-375-4683, שלוחה 6800 לקבלת סיוע.

טיפים

 • אם אתה סטודנט הלומד באוניברסיטת פלורידה, הכרטיסים לאירועי ספורט בחינם למעט כרטיסי כדורגל. כמו כן, תידרש להירשם ולעמוד בקריטריונים אקדמיים מסוימים כדי להשתתף במשחקי כדורגל וגברים בכדורסל. כדי להירשם לכרטיסים לאירועים אלה, בקר באתר "Gatorzone" המופיע בחלק מקורות במאמר זה, ואז לחץ על הכרטיסייה "סטודנטים". לאחר מכן תונחה בהליך רישום הכרטיסים.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך ללבוש סגנון גיק שיק (לילדות)?
 2. איך לצייר WALL-E?
 3. איך לצייר דמבו?
 4. איך לצייר מקווין ברק?
 5. איך לעצב את השיער כמו הרופא ה -11?
 6. איך למצוא מוזיקה טובה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail